PDA

View Full Version : περι αγγελιων



fields
13/01/2009, 09:24
θα ηθελα να ξερω ποιο ειναι το χρονικο διαστημα που καποιος μπορει να επαναλαβει την αγγελια του (πχ σε 4 ή 6 μηνες μπορει να την ξαναβαλει?)

MikeG
13/01/2009, 09:29
Μεταφερόμαστε στις γενικές.
Επίσης καλό είναι να διαβάσεις τα παρακάτω :

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=21729

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=27092

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=30592

:wave2:

kyko
13/01/2009, 09:30
οχι κ τοσο πολυ βρε φιλε!!!νομιζω οτι στις 20 μερες ή στο μηνα μπορεις να κανεις ενα up-ανανεωση.εκτος αν προκυψουν τπτ αλλαγες στην τιμη εκ μερους σου ή πουληθει κατι.ας ενημερωσουν κ οι mods πιο εμπεριστατωμενα:wave2:

menos
13/01/2009, 09:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Εδω και πολυ καιρο βλεπω παρα πολυ κοσμο που με χαρακτηριστικη αδιαφορια για τις αγγελιες των αλλων, ανεβαζει την αγγελια του στην πρωτη σελιδα μπαινοντας και γραφοντας "up" και αλλα τετοια, που εγω προσωπικα το θεωρω ακρως αγωιστικο,για να μην πω εμετικο.

Επειδη και εγω εχω 2 αγγελιες στα αζητητα, και μου την δινει που εκει που βρισκονται, δεν θα τις δει κανεις, εκανα κατι πολυ απλο.

Το λινκ της αγγελιας το εκανα copy-paste στην υπογραφη μου οπως πολλοι εδω μεσα.

Για ονομα του Θεου συμπεριφερθειτε σαν ανθρωποι πρωτα και μετα σαν "πληκτρολογια".


Οπως καταλαβαινετε ολοι θελουμε να πουλησουμε...αλλα το να ξεθαβουμε την περσινη μας αγγελια καθε δυο μερες ειναι απαραδεκτο.

Σεβαστειτε λιγο και τον συνανθρωπο σας που χαρη στην μαλακια/ανοχη του ΔΕΝ θα πουλησει εξ'αιτιας σας.:rolleyes:

+1 :a18:

road spirit
13/01/2009, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
οχι κ τοσο πολυ βρε φιλε!!!νομιζω οτι στις 20 μερες ή στο μηνα μπορεις να κανεις ενα up-ανανεωση.εκτος αν προκυψουν τπτ αλλαγες στην τιμη εκ μερους σου ή πουληθει κατι.ας ενημερωσουν κ οι mods πιο εμπεριστατωμενα:wave2:

έχει γραφτεί πολλές φορές στο παρελθόν, τα ups δεν επιτρέπονται

διάβασε εδω το ποστ του McGyver : http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=17117

αυτό ισχύει σήμερα

:wave2:

fields
13/01/2009, 15:56
παρολο που με αυτα που γραφεται ειμαι καλυμενος


δεν μπορω ομως να καταλαβω γιατι σβηστηκε αγγελια μου για καλαθι bmw και μαλιστα μου

σταλθηκε αυτο το μυνημα

<<<
DimChios
Κόκκινο Κ@υλωμένο Μέλος

Poses...
...fores skopeyeis na anoikseis tin IDIA aggelia?

KAI gia to kala8i KAI gia to R 51????
>>>>>

σημειωτεων οτι η αγγελια

για τη μηχανη δεν ξαναμπηκε (ειχε μπει αρχες νοεμβριου 08 )

και για το καλαθι που μπηκε ειχε μπει ιουλιο 08

fields
13/01/2009, 15:57
απλα .....


λυπαμαι για την αντιμετωπιση

SVX
13/01/2009, 17:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
απλα .....


λυπαμαι για την αντιμετωπιση

ναταν μονο οι αγγελιες που σφαζονται εδω μεσα...
λες και ο αλλος θα κανει ευρεση "καλαθι για BMW R51..."
KAI να πουμε οτι τα παιδια δεν βαλαν για πουλημα κανα ζευγαρι μαλλινες καλτσες...

δε θελω να παρω κανενος το μερος... πρεπει να υπαρχει και ταξη γιατι αλλιως δε θα υπαρχει λογος υπαρξης του Φορουμ... αλλα οχι να ειμαστε "με το μπαμπακι" να τα "αποστειρωσουμε" ολα...
oi MODS , μια παρακληση...
ειναι πολυ πιο ομορφο να υπαρχει αμοιβαιος ΣΕΒΑΣΜΟΣ και κατανοηση , παρα ΦΟΒΟΣ για διαγραφες , επιπληξεις ,μεταφορες θεματων, και ψηφιακες κουραστικες φιλονοικιες...


152212

menos
13/01/2009, 17:37
Μην βγαζετε βιαστικα συμπερασματα :nono:

Ο DimChios (επειδη το γνωριζω το παλληκαρι) δεν εχει διαθεση για αντιπαραθεσεις τετοιου στυλ , ουτε προσωπικα με κανενα εδω μεσα!!

Μην ζηταμε δικαιολογια απο μια αγγελια να κατακρεουργησουμε τους υπευθυνους!!!

Ας δουμε τι εχουν να αναφερουν πρωτα, προτου τους βαλουμε στην γκιλοτινα!

Εκανα το ιδιο λαθος και εγω προσωπικα αρκετες φορες οταν κατι δεν μου "πηγαινε"

Ακουγοντας ομως τις αποψεις των Mods αντιληφθηκα οτι δεν εχουν προσωπικα θεματα με κανεναν (σχεδον) εδω μεσα

Απλα κρατανε ισορροπιες, και ας μην αρεσει αυτο σε μερικους

filipp0s
13/01/2009, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από fields

δεν μπορω ομως να καταλαβω γιατι σβηστηκε αγγελια μου για καλαθι bmw και μαλιστα μου

σταλθηκε αυτο το μυνημα





αυτη τι είναι ρε φιλαρακι? http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62001

filipp0s
13/01/2009, 17:43
κι εδώ στο τελος http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=69427

menos
13/01/2009, 20:01
Δε πιστευω πως εχεις παραπονο τωρα της τσαμπα διαφημισης :winka:

road spirit
13/01/2009, 21:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
...
oi MODS , μια παρακληση...
ειναι πολυ πιο ομορφο να υπαρχει αμοιβαιος ΣΕΒΑΣΜΟΣ και κατανοηση , παρα ΦΟΒΟΣ για διαγραφες , επιπληξεις ,μεταφορες θεματων, και ψηφιακες κουραστικες φιλονοικιες...


υπάρχουν κάποιοι κανονες στο φόρουμ? υπάρχουν...

δεν ξεκινάμε απο εκεί λοιπόν ?


στην περιπτωση του "up" ποιος δε σέβεται ποιόν ? μην το κουράζουμε...

SVX
13/01/2009, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
υπάρχουν κάποιοι κανονες στο φόρουμ? υπάρχουν...

δεν ξεκινάμε απο εκεί λοιπόν ?


στην περιπτωση του "up" ποιος δε σέβεται ποιόν ? μην το κουράζουμε...






δηλαδη το up που κανει ο καθε ανυποψιαστος 1φορα μετα απο μια βδομαδα (δεν λεω πρωι-μεσημερι-βραδυ) ειναι
δολιοφθορα...

Bikenet.gr/ mybike.gr / motocikleta.gr / και σε αυτα τα forum εχω δει συστασεις αλλα οχι με την ενταση που γινεται εδω...


η μονη μομφη που πρεπει να υπαρχει ειναι για μελη που εχουν συνολο μηνυματων π.χ. 9 και τα 3 απο αυτα ειναι "UP" !

byron
13/01/2009, 21:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
η μονη μομφη που πρεπει να υπαρχει ειναι για μελη που εχουν συνολο μηνυματων π.χ. 9 και τα 3 απο αυτα ειναι "UP" !

Πολύ το κουράζετε. Τα up/down και λοιπά απαγoρεύονται. Τέλος

Για το bikenet τουλάχιστον πήγαινε να ποστάρεις αγγελία αν δεν έχεις ένα min 10 (σοβαρών) ποστ. Απλά δεν επιτρέπεται (και πολύ καλά κάνουν). Κάνεις refresh την σελίδα εδώ και βλέπεις 10 αγγελίες από άτομα που έχουν 1 ποστ. Φαντάσου να αφήναμε και τα up δηλαδή...

ΥΓ: Για να μην πω τίποτα για κάποιους που δεν μπαίνουν κάν στον κόπο να γράψουν την αγγελία, και κοτσάρουν το link από ΄κει που το έχουν βάλει. :evil:

road spirit
13/01/2009, 21:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
δηλαδη το up που κανει ο καθε ανυποψιαστος 1φορα μετα απο μια βδομαδα (δεν λεω πρωι-μεσημερι-βραδυ) ειναι
δολιοφθορα...

Bikenet.gr/ mybike.gr / motocikleta.gr / και σε αυτα τα forum εχω δει συστασεις αλλα οχι με την ενταση που γινεται εδω...


η μονη μομφη που πρεπει να υπαρχει ειναι για μελη που εχουν συνολο μηνυματων π.χ. 9 και τα 3 απο αυτα ειναι "UP" !

χμμμ...

και στα άλλα φόρουμ υπάρχει ο ρυθμός ποσταρίσματος σε αγγελίες όπως εδώ? πόσταρα την αγγελία μου για το πεγκασο και πριν το τέλος της μέρας είχε πάει στην 2η σελίδα...

υπάρχουν πάνω απο 25.000 μέλη εδώ μέσα, τα περισσότερα από τα οποία γράφτηκαν κάπως κάποτε για να βάλουν μια αγγελία και επανέρχονται μόνο για αυτό ...

ξαναδιάβασε το quote του menos στον gcrook .... και άμα δεν καταλαβαινόμαστε, ασ'το μην το συζητάμε ...

φιλικά πάντα :wave2:

SVX
13/01/2009, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Πολύ το κουράζετε. Τα up/down και λοιπά απαγoρεύονται. Τέλος




:uplate: μας γ@μησες...!!! κι εγω αυτη την αγγελια που την εχω απτον Ιουλιο να μην της κανω ενα UP? θα ξεμεινει.. Κριμα...:lol:


152226

hornet
13/01/2009, 22:02
μην το τραβαμε θα ξεχειλωσει....

αυτοι ειναι οι κανονες του φορουμ ...τελος!!

DimChios
13/01/2009, 23:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
παρολο που με αυτα που γραφεται ειμαι καλυμενος


δεν μπορω ομως να καταλαβω γιατι σβηστηκε αγγελια μου για καλαθι bmw και μαλιστα μου

σταλθηκε αυτο το μυνημα

<<<
DimChios
Κόκκινο Κ@υλωμένο Μέλος

Poses...
...fores skopeyeis na anoikseis tin IDIA aggelia?

KAI gia to kala8i KAI gia to R 51????
>>>>>

σημειωτεων οτι η αγγελια

για τη μηχανη δεν ξαναμπηκε (ειχε μπει αρχες νοεμβριου 08 )

και για το καλαθι που μπηκε ειχε μπει ιουλιο 08


ΧΩΡΙΣ να ψαξω, αλλα μπορω να το κανω αν θες, θυμαμαι 3 αγγελιες κατα καιρους για το καλαθι ΜΟΝΟ...
Να μην αναφερθω σε αυτες που περιλαμβανονται στην αγγελια με τη μοτο...

:wave2:

DimChios
13/01/2009, 23:17
οσο για το πως θα επαναφερει καποιος την αγγελια του μετα απο 6 μηνες...

Μα ειναι απλο!

ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ!

Τι πιο λογικο δλδ?

Ή μηπως νομιζετε οτι εχετε ελπιδες, 6 μηνες μετα να το πουλησετε στα ιδια λεφτα?

DimChios
13/01/2009, 23:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
μην το τραβαμε θα ξεχειλωσει....

αυτοι ειναι οι κανονες του φορουμ ...τελος!!


Εγω θα ελεγα να παραμεινει το θρεντ αυτο Σταθη!

Και να ρωτησουν συγκεκριμενα ο καθενας τι θελει...και να παρει και ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ απαντηση!

Βεβαια θα μου πεις, αυτο του Κρουκη τι ειναι? Σωστα, απλως να μην μενουν υπονοιες οτι αλλαξαν τα πραγματα στο φορουμ

DimChios
13/01/2009, 23:29
Να προσθεσω ακομα μερικα πραγματακια...

Καποιοι πονηροι εχουν κανει και 2ο λογαριασμο και μπαινουν και ρωτανε "φιλαρακι που βρισκεται το μηχανακι" και αλλα τετοια...

Και απαντανε ΧΩΡΙΣ να εχουν κανει log out με το ΙΔΙΟ nickname στον...εαυτο τους!

Ημαρτον, για τοσο χαζους μας εχετε?

Γιατι να ΜΗΝ κλειδωσω μετα μια τετοια αγγελια?

Παρακατω...

Σε αγγελιες που εχουν κλειδωθει λογο "up" κτλ κτλ...
Αν θελετε να αλλαξετε την τιμη πωλησης στειλτε μου ενα π.μ και θα το κανω εγω για εσας παρεα με ενα (οπως ειναι φυσικο κι επομενο) "up" δωρο!

Αν καποιος θελει να επικοινωνησει με τον πωλητη μπορει μεσω π.μ να το κανει!

Και κατι που σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αρχισω να ξυριζω...

- "φιλε μου εχεις π.μ"

- "Κι εσυ εχεις π.μ"

- "σου απαντησα στο π.μ"

- "κι εγω σου απαντησα στο π.μ που μου απαντησες"

Μη γελατε, εχει γινει!

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΛΔ!

Λες και δε θα το δει το π.μ του καποιος ε?

Αλλο κουφο...


Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ αγοραστης προς τον πωλητη:
- "φιλε παρε με τηλ"

- "οχι παρε με εσυ"...

Ωπα ρε μαγκες! Σιγα δλδ? Που ζουμε? Ποσο κοστιζει ενα τηλεφωνημα?

Θα θυμηθω κι αλλα, εννοια σας!

Προς το παρων κλεινω με το εξης:

ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SITE ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ FORUM ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΙΩΝ!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ!
ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

:wave2:

DimChios
13/01/2009, 23:36
Α, να πω και για τις φωτο...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ!

2,3, αντε 5-6 φωτο, (μαζεμενες) ειναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΕΣ αν δεν εχει αλλαξει κατι πανω στη μοτο π.χ μια εξατμιση ή κατι αλλο!

Οποιος προσθετει φωτο επειτα απο μερες αυτη ή θα διαγραφεται (αν βαριεμαι) ή θα την εσωματωνω στο πρωτο ποστ οποτε τσαμπα ο κοπος σας μιας και η αγγελια θα ξαναπηγαινει στη προηγουμενη ημερομηνια!

Αν καποιος κανει οποιουδηποτε ειδους "Up", δε το δω εγκαιρως και αρχισει απο εκει και υστερα το κουβεντολοι, τοτε, για να ειμαστε δικαιοι με τους υπολοιπους η αγγελια θα κλειδωνεται!

DimChios
13/01/2009, 23:41
Ενα ενα τα θυμαμαι!

Εχω δειξει πολυ καλο χαρακτηρα (παρ ολα οσα εχω ακουσει με π.μ) και ΜΟΝΙΜΩΣ στελνω π.μ με παρατηρησεις και υποδειξεις!
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ομως να κανω συνεχως αυτη τη δουλεια!
Δεχθειτε οσα διαβαζετε και καταλαβετε οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει κατι εναντιον σας!

Οσο για τις πραξεις μου να πω και δημοσιως οτι δεν σβηνω-γραφω-συγχωνευω κτλ κτλ αγγελιες και ποστ ως DimChios αλλα ως ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ του Moderation Team Of Moto.Gr!

Αυτο για τα μπινελικια που εχω ακουσει προσωπικα απο καποιους!

rsp
14/01/2009, 00:15
Δημητρη, στα ειπα και χτες, την δουλεια που κανεις εδω και λιγες μερες την κανω καποιο καιρο...Δεν γινετε να απαντας σε ολα και ολους...Ολοι μας αφιερωνουμε απο τον ελαχιστο ελευθερο μας χρονο, για να βοηθαμε αυτο το φορουμ. υπαρχουν κανονες, σε οποιον δεν αρεσει, υπαρχει η χρυση ευκαιρια και ειναι και δωρεαν!!!:wave2:

DimChios
14/01/2009, 00:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Δημητρη, στα ειπα και χτες, την δουλεια που κανεις εδω και λιγες μερες την κανω καποιο καιρο...Δεν γινετε να απαντας σε ολα και ολους...Ολοι μας αφιερωνουμε απο τον ελαχιστο ελευθερο μας χρονο, για να βοηθαμε αυτο το φορουμ. υπαρχουν κανονες, σε οποιον δεν αρεσει, υπαρχει η χρυση ευκαιρια και ειναι και δωρεαν!!!:wave2:


απλα βρηκα λιγο ελευθερο χρονο και αναλυω καποια πραγματα!

Περιμενει και το μωρο μου ρε γμτ κι εγω ασχολουμαι με το φορουμ! :lol: :blush:

Συμφωνεις γενικως? Αναφερε αν εχεις καποιες αντιρησεις ή συμφωνησε ωστε να βριζουν και εσενα!

:lol: :lol: :lol:


:beer: :beer: :beer:

epp1640
14/01/2009, 01:48
Έγραψες Dim με τα πμ.. όχι εσύ έχεις πμ.. έχω πμ, έχεις ουρά? :lol: Άντε γιατί κατάντησε μ@λ@κία να υποτιμάνε την νοημοσύνη μας.. Το κακό επίσης είναι ότι μία αγγελία που απομακρύνεται εμφανίζεται σε μία αναζήτηση και θυμάμαι συγκεκριμένη περίπτωση που έψαχνα ένα wr125 και εμφανίζονταν 10 του ίδιου που είχαν κουρευτεί.. :wave2:

rsp
14/01/2009, 02:28
Μητσο εγω ειμαι παντα ο κακος, δεν στελνω πμ και λοιπα, οι κανονες ειναι σαφης....

Cpt. Haddock
14/01/2009, 04:20
:wacko:


152232

SVX
14/01/2009, 05:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Να προσθεσω ακομα μερικα πραγματακια...

Καποιοι πονηροι εχουν κανει και 2ο λογαριασμο και μπαινουν και ρωτανε "φιλαρακι που βρισκεται το μηχανακι" και αλλα τετοια...

Και απαντανε ΧΩΡΙΣ να εχουν κανει log out με το ΙΔΙΟ nickname στον...εαυτο τους!

Ημαρτον, για τοσο χαζους μας εχετε?

Γιατι να ΜΗΝ κλειδωσω μετα μια τετοια αγγελια?



:wave2:

ε..... πες τα αυτα ρε...!!! αυτο ειναι ελεεινο...... Υμαρτων[αρχ.γραμματικη]

ΑΔΙΚΑ σου βγαλαμε το παρατσουκλι ο Dimios tis Chiou:eyepop: :lol: :lol:

oxi ρε σοβαρα... ΚΑΛΑ κανεις και τους σφαζεις...απλα μια παρακαμψη στους κανονες πριν το σφαξιμο ειναι καλο.. :dizzy:

Cpt. Haddock
14/01/2009, 07:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
... Υμαρτων[αρχ.γραμματικη]...


:hypnotize :hypnotize :hypnotize

fields
14/01/2009, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
αυτη τι είναι ρε φιλαρακι? http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=62001



ειναι η αγγελια που ειχα βαλει το ιουνιο

(νομιζα οτι ειχε χαθει

με το search παντως δεν την εβρισκα)

fields
14/01/2009, 08:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
ΧΩΡΙΣ να ψαξω, αλλα μπορω να το κανω αν θες, θυμαμαι 3 αγγελιες κατα καιρους για το καλαθι ΜΟΝΟ...
Να μην αναφερθω σε αυτες που περιλαμβανονται στην αγγελια με τη μοτο...

:wave2:

επαναλαμβανω οτι

1 στις μοτο υπηρχε μια αγγελια με τη μοτο (οπου) συμπληρωσα και το αξεσουαρ τον νοεμβριο

2 στα αξεσουαρ υπηρχε μια αγγελια με το καλαθι του ιουνιου (την εψαξα και δεν την βρηκα) και την επανελαβα τον ιανουαριο δλδ 6 μηνες μετα

3 η αγγελια με τη μοτο δεν ξαναμπηκε


τελοσπαντων δεν εχω προβλημα :beer:

fields
14/01/2009, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
οσο για το πως θα επαναφερει καποιος την αγγελια του μετα απο 6 μηνες...

Μα ειναι απλο!

ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ!

Τι πιο λογικο δλδ?

Ή μηπως νομιζετε οτι εχετε ελπιδες, 6 μηνες μετα να το πουλησετε στα ιδια λεφτα?



για το ποσο θα πουλησει καποιος νομιζω οτι ειναι θεμα του πωλητη

(αν και εχω κανει μειωση της τιμης)

fields
14/01/2009, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Να προσθεσω ακομα μερικα πραγματακια...

Καποιοι πονηροι εχουν κανει και 2ο λογαριασμο και μπαινουν και ρωτανε "φιλαρακι που βρισκεται το μηχανακι" και αλλα τετοια...

Και απαντανε ΧΩΡΙΣ να εχουν κανει log out με το ΙΔΙΟ nickname στον...εαυτο τους!

Ημαρτον, για τοσο χαζους μας εχετε?

Γιατι να ΜΗΝ κλειδωσω μετα μια τετοια αγγελια?

Παρακατω...

Σε αγγελιες που εχουν κλειδωθει λογο "up" κτλ κτλ...
Αν θελετε να αλλαξετε την τιμη πωλησης στειλτε μου ενα π.μ και θα το κανω εγω για εσας παρεα με ενα (οπως ειναι φυσικο κι επομενο) "up" δωρο!

Αν καποιος θελει να επικοινωνησει με τον πωλητη μπορει μεσω π.μ να το κανει!

Και κατι που σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αρχισω να ξυριζω...

- "φιλε μου εχεις π.μ"

- "Κι εσυ εχεις π.μ"

- "σου απαντησα στο π.μ"

- "κι εγω σου απαντησα στο π.μ που μου απαντησες"

Μη γελατε, εχει γινει!

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΛΔ!

Λες και δε θα το δει το π.μ του καποιος ε?

Αλλο κουφο...


Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ αγοραστης προς τον πωλητη:
- "φιλε παρε με τηλ"

- "οχι παρε με εσυ"...

Ωπα ρε μαγκες! Σιγα δλδ? Που ζουμε? Ποσο κοστιζει ενα τηλεφωνημα?

Θα θυμηθω κι αλλα, εννοια σας!

Προς το παρων κλεινω με το εξης:

ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ SITE ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΙΕΣ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ FORUM ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΑΡΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΙΩΝ!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ!
ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ ΤΟ ΧΩΡΟ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

:wave2:



δεν εχουν συμβει ποτε αυτα απο μερος μου

fields
14/01/2009, 08:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Α, να πω και για τις φωτο...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΕΚΘΕΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ!

2,3, αντε 5-6 φωτο, (μαζεμενες) ειναι ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΕΣ αν δεν εχει αλλαξει κατι πανω στη μοτο π.χ μια εξατμιση ή κατι αλλο!

Οποιος προσθετει φωτο επειτα απο μερες αυτη ή θα διαγραφεται (αν βαριεμαι) ή θα την εσωματωνω στο πρωτο ποστ οποτε τσαμπα ο κοπος σας μιας και η αγγελια θα ξαναπηγαινει στη προηγουμενη ημερομηνια!

Αν καποιος κανει οποιουδηποτε ειδους "Up", δε το δω εγκαιρως και αρχισει απο εκει και υστερα το κουβεντολοι, τοτε, για να ειμαστε δικαιοι με τους υπολοιπους η αγγελια θα κλειδωνεται!


νομιζω οτι με τις επιπλεον φωτο γινεται πιο διευκρινιστικο το προιον

ασε που πολοι ζηταν επιπλεον φωτο

fields
14/01/2009, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Ενα ενα τα θυμαμαι!

Εχω δειξει πολυ καλο χαρακτηρα (παρ ολα οσα εχω ακουσει με π.μ) και ΜΟΝΙΜΩΣ στελνω π.μ με παρατηρησεις και υποδειξεις!
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ομως να κανω συνεχως αυτη τη δουλεια!
Δεχθειτε οσα διαβαζετε και καταλαβετε οτι ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει κατι εναντιον σας!

Οσο για τις πραξεις μου να πω και δημοσιως οτι δεν σβηνω-γραφω-συγχωνευω κτλ κτλ αγγελιες και ποστ ως DimChios αλλα ως ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ του Moderation Team Of Moto.Gr!

Αυτο για τα μπινελικια που εχω ακουσει προσωπικα απο καποιους!


σεβομαι τους κανονες του forum

και ποτε δεν εχω σκεφτει τα παραπανω(μπιν8λικια ...)

fields
14/01/2009, 08:31
νομιζω οτι καλυφθηκα και το θεμα εξαντληθηκε

επαναλαμβανω οτι σεβομαι τους κανονες

και δεν εχω κανενα προβλημα




το θεμα θα λυθει και οριστικα με ενα κερασμα στο ρεμετζο:beer: :wave2:
οκ DimChios

DimChios
14/01/2009, 08:39
φιλε fields...

ΚΑΝΕΙΣ δεν ειπε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ για ΣΕΝΑ οτι εκανες κατι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ απο τα παρακατω...



Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
δεν εχουν συμβει ποτε αυτα απο μερος μου



Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
σεβομαι τους κανονες του forum

και ποτε δεν εχω σκεφτει τα παραπανω(μπιν8λικια ...)


Απλως μου εδωσες την αφορμη να πω μερικα πραγματα, ξεκινωντας αλλωστε ρωτησες αυτο:


Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
θα ηθελα να ξερω ποιο ειναι το χρονικο διαστημα που καποιος μπορει να επαναλαβει την αγγελια του (πχ σε 4 ή 6 μηνες μπορει να την ξαναβαλει?)


Απαντησεις τωρα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
ειναι η αγγελια που ειχα βαλει το ιουνιο

(νομιζα οτι ειχε χαθει

με το search παντως δεν την εβρισκα)

ειδες παντως οτι τελικα υπηρχε!



Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
για το ποσο θα πουλησει καποιος νομιζω οτι ειναι θεμα του πωλητη

(αν και εχω κανει μειωση της τιμης)


Ναι, στην τελικη οντως δικαιωμα του ειναι απλα το up ειναι εναντια στους κανονες ξαναλεμε!
Ουτε το οτι επλυνε καποιος το μηχανακι του ειναι κατι αξιολογο!
Για τη μειωση της τιμης στις αγγελιες ΣΟΥ, εχεις αδικο...γιατι στη μια εκανες μειωση αλλα σε μια καινουρια την αλλαξες με...μεγαλυτερη! Δικαιωμα σου βεβαια!



Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
νομιζω οτι με τις επιπλεον φωτο γινεται πιο διευκρινιστικο το προιον

ασε που πολοι ζηταν επιπλεον φωτο


Δηλαδη 10 φωτο με φοντο τα Αγραφα, το Καρπενησι, το Λουτρακι, τα Μετεωρα, το Αγιο ορος και αλλους τοπους την κανουν πιο διευκρινηστική?
Οχι! Αντιθετα κοντινες στις δισκοπλακες για να δει ο αλλος τη χρηση της (αν μπορει να φανει απο τις φωτο) και αλλες παρομοιες, ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΜΙΑ ΚΙ ΕΞΩ ομως, ειναι ΣΑΦΩΣ κατατοπιστηκοτερες! Με πιανεις?


Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
νομιζω οτι καλυφθηκα και το θεμα εξαντληθηκε

επαναλαμβανω οτι σεβομαι τους κανονες

και δεν εχω κανενα προβλημα




το θεμα θα λυθει και οριστικα με ενα κερασμα στο ρεμετζο:beer: :wave2:
οκ DimChios

Σου ξαναλεω φιλε μου κατι...

Μη το παιρνεις προσωπικα! Ουτε με σενα αλλα ουτε κι εγω μιλαω σαν Dim!Την αφορμη μου εδωσες!
Και το θεμα, οποιος θελει να ρωτησει μπορει, δεν εχει κλεισει και αυτο φαινεται απο το οτι δυστυχως η κατασταση θα συνεχιστει...

Σημερα, στις 3 τα χαρα,ατα ειχα ξεμπερδεψει και καθαρισει οτι νεο και παλιο επεσε στην αντιληψη μου!
Στις 9 το πρωι ειχα 3 reports με π.μ και 20 email για νεα ποστ σε αγγελιες ΜΟΝΟ!
Kαταλαβαινετε φανταζομαι που εχουμε φτασει ετσι? Σε λιγο θα την κλεισουμε τη χρυση ευκαιρια...


REMEZZO εννοεις της Χιου? Χιωτης εισαι? :beer: :beer:

gcrook
14/01/2009, 10:09
up

:rotflmao:

makis206
14/01/2009, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Περιμενει και το μωρο μου ρε γμτ κι εγω ασχολουμαι με το φορουμ! :lol: :blush:

Περίμενα ο μ@λ@κ@ς αλλά @@ φάνηκες :mad:



:lol: :rotflmao: :lol:

SeNNinhA
14/01/2009, 11:37
Σας το ξανάπα ότι ολα αυτά με τους περιορισμούς στις αγγελίες, στα up και όλα τα σχετικά είναι @$%@#$%#@$ και το μόνο που καταφέρνετε είναι να χάνετε τον χρόνο σας. Τώρα αφού σας αρέσει, δικό σας θέμα να μαζοχίζεστε....

Αφού δεν είναι site για αγγελίες τότε τι παιδεύεστε τόσο αφού οι αγγελίες είναι απλά βοηθητικές? Εαν πάλι σας ενδιαφέρουν οι αγγελίες τότε σίγουρα θα ξέρετε ότι ακόμη και στην χρυσή ευκαιρία οι αγγελίες ανανεώνονται ανα 10ήμερο.

Πολύ το ψυρίζετε και δεν χρειάζεται. (γνώμη μου πάντα)

Αντε καλή σας μέρα (αν και βρέχει εδώ)


Υ.Γ. Το να βάλεις link στην υπογραφή σου είναι μια πολύ καλή σκέψη πάντως και ίσως θα έπρεπε να υιοθετηθεί από όλους. Βέβαια τότε μπορεί να είχαμε και πάρα πολλά ανούσια posts μονο και μόνο για να διαβάζεται και η υπογραφή αλλα ποτέ δεν ξέρεις τι να περιμένεις ....

fields
14/01/2009, 12:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
φιλε fields...

ΚΑΝΕΙΣ δεν ειπε ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ για ΣΕΝΑ οτι εκανες κατι ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ απο τα παρακατω...








Απλως μου εδωσες την αφορμη να πω μερικα πραγματα, ξεκινωντας αλλωστε ρωτησες αυτο:




Απαντησεις τωρα...



ειδες παντως οτι τελικα υπηρχε!





Ναι, στην τελικη οντως δικαιωμα του ειναι απλα το up ειναι εναντια στους κανονες ξαναλεμε!
Ουτε το οτι επλυνε καποιος το μηχανακι του ειναι κατι αξιολογο!
Για τη μειωση της τιμης στις αγγελιες ΣΟΥ, εχεις αδικο...γιατι στη μια εκανες μειωση αλλα σε μια καινουρια την αλλαξες με...μεγαλυτερη! Δικαιωμα σου βεβαια!





Δηλαδη 10 φωτο με φοντο τα Αγραφα, το Καρπενησι, το Λουτρακι, τα Μετεωρα, το Αγιο ορος και αλλους τοπους την κανουν πιο διευκρινηστική?
Οχι! Αντιθετα κοντινες στις δισκοπλακες για να δει ο αλλος τη χρηση της (αν μπορει να φανει απο τις φωτο) και αλλες παρομοιες, ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΜΙΑ ΚΙ ΕΞΩ ομως, ειναι ΣΑΦΩΣ κατατοπιστηκοτερες! Με πιανεις?



Σου ξαναλεω φιλε μου κατι...

Μη το παιρνεις προσωπικα! Ουτε με σενα αλλα ουτε κι εγω μιλαω σαν Dim!Την αφορμη μου εδωσες!
Και το θεμα, οποιος θελει να ρωτησει μπορει, δεν εχει κλεισει και αυτο φαινεται απο το οτι δυστυχως η κατασταση θα συνεχιστει...

Σημερα, στις 3 τα χαρα,ατα ειχα ξεμπερδεψει και καθαρισει οτι νεο και παλιο επεσε στην αντιληψη μου!
Στις 9 το πρωι ειχα 3 reports με π.μ και 20 email για νεα ποστ σε αγγελιες ΜΟΝΟ!
Kαταλαβαινετε φανταζομαι που εχουμε φτασει ετσι? Σε λιγο θα την κλεισουμε τη χρυση ευκαιρια...


REMEZZO εννοεις της Χιου? Χιωτης εισαι? :beer: :beer:


οχι

αλλα ετυχε

να παω κανα δυο φορες για δουλειες και εχω κανα δυο φιλους

εσυ μαλλον εκει εισαι?

αν ναι οποτε παω να βαλω φωνη να βρεθουμε

DimChios
14/01/2009, 21:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από fields
οχι

αλλα ετυχε

να παω κανα δυο φορες για δουλειες και εχω κανα δυο φιλους

εσυ μαλλον εκει εισαι?

αν ναι οποτε παω να βαλω φωνη να βρεθουμε


εγω ειμαι Αθηνα εδω και 10 χρονια!

:wave2:

SVX
14/01/2009, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
up

:rotflmao:

κι οπως παντα ... ο Κρουκης.... απο το πουθενα..πετιετΑι με το τρελλο βλεμμα μεσα στα ποστς...και ΤΟΥΣ ΓΕΙΩΝΕΙ ΟΛΟΥΣ !!!!!:a09: :a09: :a09:


152297

SeNNinhA
15/01/2009, 09:48
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fields
15/01/2009, 20:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εγω ειμαι Αθηνα εδω και 10 χρονια!

:wave2:


παντως η χιος ειναι και ωραιο μερος και στη διασκεδαση special

epp1640
15/01/2009, 21:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
εγω ειμαι Αθηνα εδω και 10 χρονια!

:wave2:

Κακό της κεφαλής σου.. :lol:

DimChios
15/01/2009, 22:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
Κακό της κεφαλής σου.. :lol:


εσυ ετοιμασου γιατι με βλεπω μονιμα Κρητη...

:winka:

TROOPER
15/01/2009, 22:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
up

:rotflmao:

μλκ κροοκη !!!!!!!!!!!

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: