PDA

View Full Version : καλώς ήρθες Loukilouk



cityfly
19/01/2009, 18:48
ή κατά κόσμο Γιώργο

τσάκο μια :beer:

καλές βόλτες να χουμε

LOUKILOUK
19/01/2009, 19:06
Τhanks ρε μανο. καλως σας βρηκα εστω και καθηστερημενα...:beer: :wave2:

makis206
20/01/2009, 07:13
Καλωσήρθες φίλε !

Α, εγώ είμαι πιο γρήγορος κι απ'τη σκιά της σκιάς μου !:evil: :lol:


:beer: :beer: :beer:

LOUKILOUK
20/01/2009, 20:12
καλως σας βρηκα:winka: :beer:
ειμαι και εγω πιο γρηγορος απο την σκια μου ...ενα ακομα κοινο λοιπον !!! να μην χαθουμε...

manhunter
20/01/2009, 20:13
Eγώ είμαι πιο γρήγορος ακόμα και από την σκιά του Μάκη:D :D :D :D :D


Καλώς ήρθε μοναχικέ καουμπόυ


:wave2: :wave2: :wave2:

cityfly
21/01/2009, 14:25
βλέπω αποφάσισε να πουλήσεις τη μηχανή πως κι έτσι? έχεις βάλει κάτι συγκεκριμένο στο μάτι?

makis206
21/01/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Eγώ είμαι πιο γρήγορος ακόμα και από την σκιά του Μάκη:D :D :D :D :D

Eπ σε τσάκωσα !:evil:

Επειδή οδηγεί Μπούσα η δικιά σου η σκιά ε ;:lol:

sergiosm
21/01/2009, 15:16
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

LOUKILOUK
21/01/2009, 20:28
:beer: :beer:
Καλησπερα:wave2:
Δεν γνωριζω για τις δικες σας σκιες αλλα η δικια μου ειναι πιο γληγορη και απο την Ντολη(απλα μην τις το πειτε και πληγωθει...)
Κατα τα αλλα Mανο αποφασισα οτι ηρθε η ωρα να παρω κατι πιο "οικογενειακο" και να σταματησω τις ινδιανιες(αν και cowboy...!!!). Αποφασισα οτι θελω να μπορω να κανω γρηγορα και ανετα ταξιδια και στην εθνικη αν χρειαστει, χωρις ομως να συμβιβαστω και πολυ στο χωμα και το βουνο οποτε adventure 990 ή 950 (θα δειξει...). Επιτελους θα γινω κυριλε και δεν θα με λενε αλητη ινδιανο, με στρινκ σελα και φορτωμενο κατσικη, που προσπαθει (και καταφερνεΙ...!!!:evil: :winka: :rotflmao: :hypnotize :eek: ) να προσπερασει varadero και tdm στην εθνικη...
ΜΑΑΑΑΑΑΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ COWBOY (αφου κανεις δεν θα με προλαβαινει στο δρομο και εκτος δρομου:evil: )
φιλια πολλα

cityfly
21/01/2009, 22:24
καλά κάτσε να αλλάξω και γω και από το μεσαίο ον-οφ να πάω σε μεσαίο τούρινγκ (κάνα φέιζερ πχ) και τα λέμε στην εθνική

τώρα στα χωματάκια

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

LOUKILOUK
24/01/2009, 13:16
ΜΑΝΟ ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ, ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ,ΒΟΥΝΑ....
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ :beer: ΠΙΕΣ ΜΙΑ ΠΑΙΝΤ KAI ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
Υ.Γ.1 ΤΟ ΜAIL ΜΕ ΤΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΗΝΗΣ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ?

cityfly
24/01/2009, 14:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
ΜΑΝΟ ΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ, ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ,ΒΟΥΝΑ....
ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ :beer: ΠΙΕΣ ΜΙΑ ΠΑΙΝΤ KAI ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
Υ.Γ.1 ΤΟ ΜAIL ΜΕ ΤΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΗΝΗΣ ΣΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ?

όχι δεν το βάζεις στα ανέκδοτα να το δω εκεί;


edit: δεν είχα δει ότι το χες βάλει ηδη

project.breeze
25/01/2009, 16:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
Τhanks ρε μανο. καλως σας βρηκα εστω και καθηστερημενα...:beer: :wave2:


Κάτσε ρε φίλε ακόμα δεν ήρθες θα μας πεις και καθυστερημένα.Στερημένα μπορεί :rotflmao:

Καλώς ήρθες φίλε,καλά να περάσεις :beer:

LOUKILOUK
26/01/2009, 11:31
ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΜΟΥ, ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΖΟΥΣΑ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΙΑΖΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΤΕΡΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΚΙΑ, ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ...
ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ :beer: :bigcry:

cityfly
26/01/2009, 19:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΜΟΥ, ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΖΟΥΣΑ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΙΑΖΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΤΕΡΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΚΙΑ, ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ...
ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

LOUKILOUK
26/01/2009, 19:49
σπιτσλες Μανο?

cityfly
26/01/2009, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
σπιτσλες Μανο?

τόταλι

project.breeze
27/01/2009, 00:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από LOUKILOUK
ΕΓΩ ΗΡΘΑ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΜΟΥ, ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΖΟΥΣΑ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ, ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΡΓΗ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΙΑΖΕ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΗΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΤΕΡΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΚΙΑ, ΠΟΥ ΠΑΝΤΑ ΥΣΤΕΡΟΥΣΕ ΣΕ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΑΛΛΑ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΣΤΕΡΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΗΣ ΣΚΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ...
ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ :beer: :bigcry:


Είσαι ωραίος,σε πάω με χίλια τσάκο μία :beer:

LOUKILOUK
27/01/2009, 11:10
Στην υγεια σου φιλαρακι. Η επομενη δικια μου:winka: :wave2: