PDA

View Full Version : Καηκε το καταφυγιο Μπαφι...



el_hymador
21/01/2009, 07:45
Παει και αυτο...να δουμε τι θα μεινει πια στη Παρνηθα.

Πυρκαγιά εκδηλώθηκε χθες στις 3:20 μ.μ. στο κτίριο του καταφυγίου στο Μπάφι, στην Πάρνηθα. Από την πυρκαγιά προκλήθηκαν σοβαρές υλικές ζημιές στο κτίριο. Στην κατάσβεσή της συμμετείχαν 19 πυροσβέστες με οκτώ οχήματα, οι οποίοι περιόρισαν την πυρκαγιά εντός του καταφυγίου χωρίς αυτή να επεκταθεί σε δασική έκταση.

Προανάκριση διενεργείται από το αρμόδιο Ανακριτικό Τμήμα της Πυροσβεστικής.

http://www.naftemporiki.gr/news/static/09/01/20/1618843.htm

http://www.eosathinon.gr/mpafi.html


152855

LsKostas
21/01/2009, 08:04
:sick:

MikeG
21/01/2009, 08:21
:mad: :mad: :sad: :sad: :sick: :sick:

mixanaras
21/01/2009, 08:40
φωτιά στα μούτρα τους όσοι βάζουν φωτιλες πρεπει να του καιμε ζωντανους.

LINA
21/01/2009, 08:42
κριμα πολυ κριμα

manhunter
21/01/2009, 08:56
Σιγά μην το άφηναν.
Ποιος έχει ανάγκη ένα καταφύγιο μωρέ???
Ε???

Ποιός έχει ανάγκη να πάει σε κάποιο δάσος?
Ε?


Σιγά μην το λυπόντουσαν...
Ετοιμαστείτε για νέο καζίνο εκεί......



Πόσο μάλάκες είναι Θεέ μου........

Εχετλαίος
21/01/2009, 09:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Πόσο μάλάκες είναι Θεέ μου........

Αυτοί ή εμείς που δε σταυρώσαμε κάποιον ανάποδα εδώ και χρόνια;

el_hymador
21/01/2009, 09:28
Οκ, η πυρκαγια μπορει να οφειλεται σε αμελεια, βραχυκυκλωμα κτλ...δεν σημαινει οτι ειναι εμπρησμος ντε και καλα..

Ηδη οι ορειβατο-ποδηλατο-περιπατητες που θεωρουσαν το Μπαφι δευτερο τους σπιτι, αλλα και ανθρωποι που απλως πηγαιναν εκει για λιγες στιγμες χαλαρωσης, θα οργανωσουν ερανο για να αποκατασταθουν οι ζημιες...

Αν μαθω κατι νεοτερο θα ενημερωσω...
:wave2:

harvester
21/01/2009, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Σιγά μην το άφηναν.
Ποιος έχει ανάγκη ένα καταφύγιο μωρέ???
Ε???

Ποιός έχει ανάγκη να πάει σε κάποιο δάσος?
Ε?


Σιγά μην το λυπόντουσαν...
Ετοιμαστείτε για νέο καζίνο εκεί......



Πόσο μάλάκες είναι Θεέ μου........
καηκε και ενα σουβλατζιδικο στην Λαρισα μαλλον οι ιδιοι θα ειναι :rotflmao: :rotflmao:

manhunter
21/01/2009, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Αυτοί ή εμείς που δε σταυρώσαμε κάποιον ανάποδα εδώ και χρόνια;


Τον σταυρώσαμε, μην αγχώνεσαι

Αλλά στο ψηφοδέλτιο. Μπας και μας κάνει το ρουσφετάκι εκείνο μωρέ,οχι για εμένα για την φουκαριάρα την μάνα μου.....


Μπορεί όντως να είναι από βραχυκύκλωμα. Μπορεί όμως να είναι και από μιζοκύκλωμα. Παίζονται πολλά. Και από ότι είδα, είναι φιλετάκι η θέση του.......

Θα δείξει. Ο καιρός γαρ εγγυς....


:dizzy:

TURNMAN
21/01/2009, 14:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Σιγά μην το άφηναν.
Ποιος έχει ανάγκη ένα καταφύγιο μωρέ???
Ε???

Ποιός έχει ανάγκη να πάει σε κάποιο δάσος?
Ε?


Σιγά μην το λυπόντουσαν...
Ετοιμαστείτε για νέο καζίνο εκεί......



Πόσο μάλάκες είναι Θεέ μου........

Καλό είναι να μη γράφεις ανακρίβειες αν δε γνωρίζεις το θέμα....πριν τη πυροσβεστική είχαμε φτάσει εκεί εμείς οι εργαζόμενοι από το καζίνο και προσπαθούσαμε να μη πάει η φωτιά προς το πυλώνα της ΔΕΗ
Ακόμα βρωμάω καπνίλα...

ίδιες αηδίες ακούγαμαι και για τη φωτιά στη πάρνηθα όπου κάποιοι μαμάκες τη ξεκίνησαν από τα Δερβενοχώρια

και λέγαν ότι τη βάλανε από το καζίνο ότι θέλει ο καθένας λέει...

kalgeorge
21/01/2009, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Καλό είναι να μη γράφεις ανακρίβειες αν δε γνωρίζεις το θέμα....πριν τη πυροσβεστική είχαμε φτάσει εκεί εμείς οι εργαζόμενοι από το καζίνο και προσπαθούσαμε να μη πάει η φωτιά προς το πυλώνα της ΔΕΗ
Ακόμα βρωμάω καπλίλα...

re afiste to katafugio kai vlakies...

gia pes re filaraki...pws tha bgaloume kana frago ekei, den me paei o mauros jack me tipota leme.....:bawl:

TURNMAN
21/01/2009, 14:05
Είναι απλό δε παίζεις και δε χάνεις μία.....:beer:

kalgeorge
21/01/2009, 14:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Είναι απλό δε παίζεις και δε χάνεις μία.....:beer:


kana allo senario paizei?'
:p

TURNMAN
21/01/2009, 14:09
Δε νομίζω να παίζει κάτι άλλο φίλε αν συνεχίσεις σου εύχομαι ότι καλύτερο..

Βρες κανά άλλο γάτο και παίζε στο κουτί του έτσι άμα χάσεις τουλάχιστον θα φταίει ο άλλος:wave2:

manhunter
21/01/2009, 14:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Καλό είναι να μη γράφεις ανακρίβειες αν δε γνωρίζεις το θέμα....πριν τη πυροσβεστική είχαμε φτάσει εκεί εμείς οι εργαζόμενοι από το καζίνο και προσπαθούσαμε να μη πάει η φωτιά προς το πυλώνα της ΔΕΗ
Ακόμα βρωμάω καπνίλα...

ίδιες αηδίες ακούγαμαι και για τη φωτιά στη πάρνηθα όπου κάποιοι μαμάκες τη ξεκίνησαν από τα Δερβενοχώρια

και λέγαν ότι τη βάλανε από το καζίνο ότι θέλει ο καθένας λέει...



Συγνώμη, δεν ήξερα ότι είχαμε την τύχη να υπάρχουν ιδιοκτήτες καζίνο και πολιτικοί, που να γράφουν στο moto.gr!!! Γιατι δεν νομίζω κανείς εργαζόμενος να έκαιγε ένα δάσος, εκτός αν ήταν σε εντεταλμένη υπηρεσία από τον εργοδότη του.

Το θέμα το γνωρίζω πολύ καλά. Εσύ προσβλήθηκες επειδή είπα για καζίνο?
Το καζίνο είναι το θέμα μας???
Η πως νομίζεις ότι είχε βγάλει πριν χρόνια το καζίνο που δουλεύεις??

Συμφωνώ να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Αλλά επειδή εσύ σαν εργαζόμενος, είχες την ευσυνειδησία, δεν σημαίνει ότι ασπάζεται το ίδιο και ο εργοδότης σου.

Μπορεί να έγινε απο βραχυκύκλωμα. Αλλά στην μπανανία μας συνήθως δεν συμβαίνουν αυτά. Έχουμε πολύ καλούς ηλεκτρολόγους:winka: :winka:


:wave2:

kalgeorge
21/01/2009, 14:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Δε νομίζω να παίζει κάτι άλλο φίλε αν συνεχίσεις σου εύχομαι ότι καλύτερο..

Βρες κανά άλλο γάτο και παίζε στο κουτί του έτσι άμα χάσεις τουλάχιστον θα φταίει ο άλλος:wave2:

oxi re gamwto......
:lol:

TURNMAN
21/01/2009, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Συγνώμη, δεν ήξερα ότι είχαμε την τύχη να υπάρχουν ιδιοκτήτες καζίνο και πολιτικοί, που να γράφουν στο moto.gr!!! Γιατι δεν νομίζω κανείς εργαζόμενος να έκαιγε ένα δάσος, εκτός αν ήταν σε εντεταλμένη υπηρεσία από τον εργοδότη του.

Το θέμα το γνωρίζω πολύ καλά. Εσύ προσβλήθηκες επειδή είπα για καζίνο?
Το καζίνο είναι το θέμα μας???
Η πως νομίζεις ότι είχε βγάλει πριν χρόνια το καζίνο που δουλεύεις??

Συμφωνώ να μην τα ισοπεδώνουμε όλα. Αλλά επειδή εσύ σαν εργαζόμενος, είχες την ευσυνειδησία, δεν σημαίνει ότι ασπάζεται το ίδιο και ο εργοδότης σου.

Μπορεί να έγινε απο βραχυκύκλωμα. Αλλά στην μπανανία μας συνήθως δεν συμβαίνουν αυτά. Έχουμε πολύ καλούς ηλεκτρολόγους:winka: :winka:


:wave2:


Δηλαδή εσείς γνωρίζετε καλύτερα από εμένα τους εργοδότες μου?

Με συγχωρείς αλλά θα διαφωνίσω γιατί περισσότερο χαμένοι βγήκαμε εμείς από τη φωτιά που έγινε στη πάρνθηθα παρά οποιοσδήποτε άλλος !!η διοίκηση δεν είχε να κερδίσει απολύτως τίποτα από τη φωτια μιας και ότι γίνεται είναι πάνω στις παλιές εγκαταστάσεις...... και το άσχημο τοπίο σίγουρα απονθαρύνει τους επισκέπτες ..

Αν θες να δεις τους πραγματικά υπαίτιους κοίτα κατά απέναντι μεριά και στους συμμάχους μας τους αιώνιους φίλους μας...

όπως και να έχει ο καθένας έχει τις απόψεις του δεν ήθελα να προσβάλω κανένα απλά γνωρίζω ότι η συγκεκριμένη επίθεση ήταν άδικη και ως εργαζόμενος εδώ και 23 χρόνια γνωρίζω κάποια πράγματ τις ευχές μου και να είστε πάντα όρθιοι και γεροί..

Αλήθεια αν επιτρέπεις από που το γνωρίζεις τόσο καλά όσο λες?

Gi_4ce
21/01/2009, 14:55
Το καταφύγιο κάηκε απο αμέλεια ενος που ειχε νοικιασει δωματιο στον 1ο όροφο...

Αλλα ας βρισουμε εμεις τους εμπρηστες, τους αναρχικους, τους φοιτητές...

Ά ρε Ελληναρες...

Δεν ξερετε τι σας γινεται, αλλα το κράξιμο, κράξιμο...

:beer:


Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
καηκε και ενα σουβλατζιδικο στην Λαρισα μαλλον οι ιδιοι θα ειναι :rotflmao: :rotflmao:

Εξαιρεισαι απο τους αποπανω...;)

manhunter
21/01/2009, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Δηλαδή εσείς γνωρίζετε καλύτερα από εμένα τους εργοδότες μου?

Με συγχωρείς αλλά θα διαφωνίσω γιατί περισσότερο χαμένοι βγήκαμε εμείς από τη φωτιά που έγινε στη πάρνθηθα παρά οποιοσδήποτε άλλος !!η διοίκηση δεν είχε να κερδίσει απολύτως τίποτα από τη φωτια μιας και ότι γίνεται είναι πάνω στις παλιές εγκαταστάσεις...... και το άσχημο τοπίο σίγουρα απονθαρύνει τους επισκέπτες ..

Αν θες να δεις τους πραγματικά υπαίτιους κοίτα κατά απέναντι μεριά και στους συμμάχους μας τους αιώνιους φίλους μας...

όπως και να έχει ο καθένας έχει τις απόψεις του δεν ήθελα να προσβάλω κανένα απλά γνωρίζω ότι η συγκεκριμένη επίθεση ήταν άδικη και ως εργαζόμενος εδώ και 23 χρόνια γνωρίζω κάποια πράγματ τις ευχές μου και να είστε πάντα όρθιοι και γεροί..

Αλήθεια αν επιτρέπεις από που το γνωρίζεις τόσο καλά όσο λες?




Δεν θέλω να προρσβάλω κανέναν.
Αλλά όταν εννοώ καζίνο, κατ αρχήν δεν εννοώ μόνο το ''δικό'' σου.
Εννοώ με το όνομα ''καζίνο'', κάθε πολύ επικερδής επειχήρηση, και με παρανομίες καμιά φορά.
Από έναν υπουργό μέχρι ένα νονό της νύχτας.

Μπορεί όπως λες, που τελικά φαίνεται και το πιο πιθανό, να είναι κάποιος που θέλει να βλάψει το καζίνο για τους χ,ψ λόγους.Μπορεί όμως να θέλουν να πιστέψουμε κάτι τέτοιο


Μπορει,μπορεί, μπορεί......

Θα σου φαινόταν περιέργο δλδ οι ιδιοκτήτες του καζίνο, να κάνουν κάτι τέτοιο προς ιδίον όφελος? Να κάνουν κάτι μόνο για λεφτά?

Αύτό σου λέω μόνο. Δεν είδα κανέναν, ούτε έχω στοιχεία.
Απλά λέω και μια ίσψς ακραία άποψη για το ποια μπορεί να είναι η αλήθεια.....


Δεν νομίζω να ξέρω καλύτερα από εσένα. Απλά υποψιάζομαι ίσως παραπάνω πράγματα.
Αυτό είναι όλο...





:beer:

manhunter
21/01/2009, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gi_4ce
Το καταφύγιο κάηκε απο αμέλεια ενος που ειχε νοικιασει δωματιο στον 1ο όροφο...

Αλλα ας βρισουμε εμεις τους εμπρηστες, τους αναρχικους, τους φοιτητές...

Ά ρε Ελληναρες...

Δεν ξερετε τι σας γινεται, αλλα το κράξιμο, κράξιμο...

:beer:



Εξαιρεισαι απο τους αποπανω...;)


Αναφέρεσαι σε κάποιον, ή είναι μια γενική διατύπωση????


:confused:

TURNMAN
21/01/2009, 15:21
Δεν είναι όμως άδικο με τις υποψίες να κατηγορούμε κάποιους?

Εδώ πάνω γίνεται δουλειά δεντροφυτεύσεων με 6000 δεντρίλια και δεν ακούγεται τίποτα αλλά όπως πάντα στη Ελλάδα μας μόνο τα κακά νέα έχουν αξία και πουλάν

πάντα φίλοι και πάνω από όλα μοτοσικλετιστές μήπως λέω να κάνουμε κανά κόμα να αυξήσουμε τα όρια ταχύτητος κατά 100χμ?:lol: :beer:

manhunter
21/01/2009, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Δεν είναι όμως άδικο με τις υποψίες να κατηγορούμε κάποιους?

Εδώ πάνω γίνεται δουλειά δεντροφυτεύσεων με 6000 δεντρίλια και δεν ακούγεται τίποτα αλλά όπως πάντα στη Ελλάδα μας μόνο τα κακά νέα έχουν αξία και πουλάν

πάντα φίλοι και πάνω από όλα μοτοσικλετιστές μήπως λέω να κάνουμε κανά κόμα να αυξήσουμε τα όρια ταχύτητος κατά 100χμ?:lol: :beer:


Πιστευω σου εξήγησα
Αλλά και επειδή το λες εσύ, δεν σημαίνει ότι δεν συμβάινει, αυτο προσπαθώ να σου πω
Δεν νομίζω οι υπάλληλοι, όσο έμπιστοι και αρκετά χρόνια σε ένα εργοδότη να είμαστε, να τα μαθαίνουμε αυτα.

Και συμπληρώνω, οτι και πάλι είναι μια άποψη


:wave2:



ΥΓ. Μακάρι να μείνει κανά δεντράκι όρθιο εδω μέσα, και μετά μιλάμε για όρια. Αλλά μια άυξηση της τάξης των 100 χλμ, δεν νομίζω να χάλαγε κανέναν


:smilea:

el_hymador
21/01/2009, 15:31
Ok, το Καζινο μπορει να μην φερει ευθυνη για την πυρκαγια στην Παρνηθα, αλλα θυμαμαι οτι εκεινη τη νυχτα ειχαν μαζευετει ενα καρο πυροσβεστικα οχηματα για να το προστατεψουν...

αντι να πανε να σωσουν κανα δεντρο, φυλλαγαν το ναο του τζογου, που οπως και να το κανουμε δεν ειχε, δεν εχει και δεν θα εχει καμμια θεση μεσα, η στα ορια ενος εθνικου δρυμου...

υ.γ. δεν καταφερομαι εναντια στον φιλο που δουλευει εκει.

sniper
21/01/2009, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Δεν θέλω να προρσβάλω κανέναν.
Αλλά όταν εννοώ καζίνο, κατ αρχήν δεν εννοώ μόνο το ''δικό'' σου.
Εννοώ με το όνομα ''καζίνο'', κάθε πολύ επικερδής επειχήρηση, και με παρανομίες καμιά φορά.
Από έναν υπουργό μέχρι ένα νονό της νύχτας.

Μπορεί όπως λες, που τελικά φαίνεται και το πιο πιθανό, να είναι κάποιος που θέλει να βλάψει το καζίνο για τους χ,ψ λόγους.Μπορεί όμως να θέλουν να πιστέψουμε κάτι τέτοιο


Μπορει,μπορεί, μπορεί......

Θα σου φαινόταν περιέργο δλδ οι ιδιοκτήτες του καζίνο, να κάνουν κάτι τέτοιο προς ιδίον όφελος? Να κάνουν κάτι μόνο για λεφτά?

Αύτό σου λέω μόνο. Δεν είδα κανέναν, ούτε έχω στοιχεία.
Απλά λέω και μια ίσψς ακραία άποψη για το ποια μπορεί να είναι η αλήθεια.....


Δεν νομίζω να ξέρω καλύτερα από εσένα. Απλά υποψιάζομαι ίσως παραπάνω πράγματα.
Αυτό είναι όλο...





:beer:

Ετσι... εμπεριστατωμένα..... :sad:

manhunter
21/01/2009, 15:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ετσι... εμπεριστατωμένα..... :sad:



:confused:
Tι εννοεί ο αγαπητός ποιητής???



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
21/01/2009, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
:confused:
Tι εννοεί ο αγαπητός ποιητής???



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εννοώ ότι πολύ εύκολα με συνομωσιολογική διάθεση ή με αυτά που πιστεύουμε κατηγορουμε τους πάντες ελαφρά τη καρδία....


Ακόμα και οι δολοφόνοι πάνε στο δικαστήριο με το τεκμήριο της αθωότητας.....


Ε ρε πουτάνα Θέμις....

TURNMAN
21/01/2009, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Ok, το Καζινο μπορει να μην φερει ευθυνη για την πυρκαγια στην Παρνηθα, αλλα θυμαμαι οτι εκεινη τη νυχτα ειχαν μαζευετει ενα καρο πυροσβεστικα οχηματα για να το προστατεψουν...

αντι να πανε να σωσουν κανα δεντρο, φυλλαγαν το ναο του τζογου, που οπως και να το κανουμε δεν ειχε, δεν εχει και δεν θα εχει καμμια θεση μεσα, η στα ορια ενος εθνικου δρυμου...

υ.γ. δεν καταφερομαι εναντια στον φιλο που δουλευει εκει.



άλλη μία φορά βιάστηκες να κρινεις αν δεν έμεναν τα πυροσβεστικά 80 περίπου άνθρωποι που δε πρόλαβαν να φύγουν εκ των οποίων 78 υπάληλοι θα καιγόντουσαν ζωντανοί με συγχωρείς αλλά πολύ καλά κάναν τα πυροσβεστικά και μείναν.

Το ότι εκατοντάδες άνθρωποι βοηθήθηκαν να φύγουν μέσω του τελεφερίκ του καζίνο και των ηρωικών (ίσως βλακωδώς) υπαλλήλων δε παίζει ρόλο έτσι ?

Για την Ιστορά το Μον Παρνέ(το ξενοδοχειακό συγκρότημα που τώρα δε λειτουργεί) υπάρχει από το 1960 ενώ το καζίνο από το 1972...

el_hymador
21/01/2009, 16:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
άλλη μία φορά βιάστηκες να κρινεις αν δεν έμεναν τα πυροσβεστικά 80 περίπου άνθρωποι που δε πρόλαβαν να φύγουν εκ των οποίων 78 υπάληλοι θα καιγόντουσαν ζωντανοί με συγχωρείς αλλά πολύ καλά κάναν τα πυροσβεστικά και μείναν.

Το ότι εκατοντάδες άνθρωποι βοηθήθηκαν να φύγουν μέσω του τελεφερίκ του καζίνο και των ηρωικών (ίσως βλακωδώς) υπαλλήλων δε παίζει ρόλο έτσι ?

Για την Ιστορά το Μον Παρνέ(το ξενοδοχειακό συγκρότημα που τώρα δε λειτουργεί) υπάρχει από το 1960 ενώ το καζίνο από το 1972...

Το λογο που 78 υπαλληλοι εμειναν στο Καζινο, καλυτερα να τον ζητησεις απο τους εργοδοτες σου φιλε μου...

α, και απο αυτους τους αρρωστους που παρ΄ολο που η φωτια ερχοταν προς το Καζινο επεμεναν να παιζουν...

(και εγω απο μεσα τα ξερω...:winka: )

manhunter
21/01/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
εννοώ ότι πολύ εύκολα με συνομωσιολογική διάθεση ή με αυτά που πιστεύουμε κατηγορουμε τους πάντες ελαφρά τη καρδία....


Ακόμα και οι δολοφόνοι πάνε στο δικαστήριο με το τεκμήριο της αθωότητας.....


Ε ρε πουτάνα Θέμις....


Δεν αντιλέγω. Υπερβολή σωστά.
Αλλά δυστυχώς στην χώρα μας πάντα έτσι κρίναμε
Μετά, με καθαρό μυαλό και στην ακρούλα μας, σκεφτόμασταν και τις άλλες παραμέτρους

Οσο πάμε και γινόμαστε και πιο Αμερικανοί
Θεωρίες συνωμοσίας, αλλά είναι μαι εκδοχή.


:wave2:

TURNMAN
21/01/2009, 16:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Το λογο που 78 υπαλληλοι εμειναν στο Καζινο, καλυτερα να τον ζητησεις απο τους εργοδοτες σου φιλε μου...

α, και απο αυτους τους αρρωστους που παρ΄ολο που η φωτια ερχοταν προς το Καζινο επεμεναν να παιζουν...

(και εγω απο μεσα τα ξερω...:winka: )

Επειδή όμως εγώ δουλεύω ακόμα εδώ και αυτά που λες είναι λάθος οι εντολές των εργοδωτών ήταν να εγκαταλείψουμε το κτήριο πάντα βέβαια βοηθώντας τους πελάτες να φύγουν πρώτοι οι πηγές ΣΟΥ είναι λάθος φίλε μου όποτε ανέβεις στο μον παρνέ όχι για να παίξεις απλά για να πεις καφέ στείλε μου πμ να μάθεις τα πράγματα όπως γίναν ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΌΤΗΤΑ( και όχι όπως σου τα είπαν) εμένα δε μου τα είπαν ΤΙ ΣΥΝΈΒΗ τα ΕΖΗΣΑ....

el_hymador
21/01/2009, 16:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από TURNMAN
Επειδή όμως εγώ δουλεύω ακόμα εδώ και αυτά που λες είναι λάθος οι εντολές των εργοδωτών ήταν να εγκαταλείψουμε το κτήριο πάντα βέβαια βοηθώντας τους πελάτες να φύγουν πρώτοι οι πηγές ΣΟΥ είναι λάθος φίλε μου όποτε ανέβεις στο μον παρνέ όχι για να παίξεις απλά για να πεις καφέ στείλε μου πμ να μάθεις τα πράγματα όπως γίναν ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΌΤΗΤΑ( και όχι όπως σου τα είπαν) εμένα δε μου τα είπαν ΤΙ ΣΥΝΈΒΗ τα ΕΖΗΣΑ....

Και γιατι αφησατε (η αφησαν οι εργοδοτες σου) του αρρωστους να παιζουν μεχρι πολυυυυ αργα;

Γιατι η μεγαλυτερη δυναμη πυροσβεστικων παρεμεινε συγκεντρωμενη στο Καζινο μετα την εκκενωση του αλλα και τις επομενες ημερες;

Ωραιο φοντο εχει τωρα το Καζινο...

:rolleyes:

TURNMAN
21/01/2009, 16:21
Πίστεψε με ποιο πολύ πονάμε εμίς που το βλέπουμε κάθε μέρα 8 ώρες από τη ζωή μας παρά εσένα που έρχεσαι επισκέπτης μια στις 15.

Τι ήθελες να τους πλακώσουμε τους πελάτες στις μπουνιές?

Η άτιμη η φωτιά είναι απίστευτο πόσο γρήγορα έφτασε ξεκίνησε 14 χιλιόμετρα μακριά κανείς μας δε φανταζόταν ότι θα έφταναι μέχρι εδώ ούτε καν η Πυροσβεστική.

Εύχομαι όποιοι τη βάλανε να πεθάνουν από τον ίδιο λόγο!!

Julius
21/01/2009, 16:25
na mpo kai ego sthn filiki sas kouventa kai na sas thimiso oti to thema einai h fotia sto mpafi kai oxi to ti entoli edosan sthn pirkagia oi ergodotes toy kazino kai den zitame ta resta apo kanenan.

toylaxiston oi zimies eitane sto katafigio (to opoio ksanaxtizete) kai oxi sto gyro dasos pou exei minei


xalaroste re ligaki leme

el_hymador
21/01/2009, 16:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
na mpo kai ego sthn filiki sas kouventa kai na sas thimiso oti to thema einai h fotia sto mpafi kai oxi to ti entoli edosan sthn pirkagia oi ergodotes toy kazino kai den zitame ta resta apo kanenan.

toylaxiston oi zimies eitane sto katafigio (to opoio ksanaxtizete) kai oxi sto gyro dasos pou exei minei


xalaroste re ligaki leme

Τhats my point...

και το Καζινο ξαναχτιζοταν, αλλα καποιοι προτιμησαν να καουν μερικα στρεμματα δασους παραπανω για να το φυλλαξουν!

over and out για εμενα :wave2:

Julius
21/01/2009, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Τhats my point...

και το Καζινο ξαναχτιζοταν, αλλα καποιοι προτιμησαν να καουν μερικα στρεμματα δασους παραπανω για να το φυλλαξουν!

over and out για εμενα :wave2:


enas apo toys logous poy tha doune porta asap

giati mas afisan na kegomaste gia na diafilaksoune ta fragga, alla opos eipame kai parapano auto den einai epi tis parousis

TURNMAN
21/01/2009, 23:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Τhats my point...

και το Καζινο ξαναχτιζοταν, αλλα καποιοι προτιμησαν να καουν μερικα στρεμματα δασους παραπανω για να το φυλλαξουν!

over and out για εμενα :wave2:

Αυτή βέβαια είναι η προσωπική σου γνώμη που σίγουρα δε ταυτίζεται με τη γνώμη αυτών που ξέρουν και ζήσαν από μέσα τα πράγματα:wave2: :beer: