PDA

View Full Version : ΕΘΝΙΚΗ



tat2
22/01/2009, 08:12
Εθνικη πριν την κατερινη ευθεια καλη.....ας ανοιξω λιγο ....200...220 αλλα μπροστα αυτοκινητο...αναβοσβηνω φωτα....τιποτα.Καμμια κινηση.Τα 220 εγιναν 170...τα φωτα αναβοσβηναν ακομα....τιποτα....η αποσταση μας ολο και μειωνοταν.....140....120 ....80...μεχρι που αλλαζει αποτομα λωριδα ανοιγει το παραθυρο ....την κοιταω ( χωρις να εχω ιδιαιτερη εμπαθεια με τις γυναικες οδηγους :sick: ) και μου φωναζει να την ακουσω....ΜΑ ΤΙ ΘΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ?:dizzy: :confused:

makis206
22/01/2009, 08:21
Που να καταλάβει από εθνική οδό η κυρία ; Μόνο από εθνική τράπεζα ξέρει :lol:

XJR_Billy
22/01/2009, 08:38
Χαχαχα !!!:lol: :lol:

Σχεδόν το ίδιο είχε συμβεί και με μένα (με λιγότερα χλμ, φυσικά:D ), η κυρία δεν έκανε με τίποτα δεξιά...

90..... σταθερά....

Πάω να την περάσω από δεξιά, ανάβω φλας, το κόβει δεξιά, με κλείνει...

Περνάω πάλι αριστερή, πάλι μπροστά μου... :look: :alien:

Πλακώνομαι στην κόρνα.......

1 λεπτό....

Κάνει δεξιά... ανοίγει το παράθυρο και μου φωνάζει με νεύρα:

"Γιατί πας να με περάσεις? Εεεε? Γιατί?"

Εγώ κι η γυναίκα μου μείναμε κάγκελο...

Έφαγε τα μπινελίκια της, άσχημα, ντουέτο:lol: :lol: και σε 2-3 χλμ σταματήσαμε σε πάρκιν γιατί δεν μπορούσα να οδηγήσω από τα γέλια...:rotflmao: :rotflmao:

Όχι ότι είναι για γέλια η φάση:mad: , αλλά... :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

SnakeMJK
22/01/2009, 09:14
Και εσύ ντροπή σου... Προσπέραση στην εθνική;;;!!

sergiosm
22/01/2009, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από XT_Billy
"Γιατί πας να με περάσεις? Εεεε? Γιατί?"

ε και εσύ

Γιατί πας να την περάσεις? Εεεε? Γιατί?

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sergiosm
22/01/2009, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από tat2
ΜΑ ΤΙ ΘΕΣ ΤΟΣΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΑΒΟΣΒΗΝΕΙΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ?


Καμάκι σου έκανε κοπέλα μου,

αλλά που να το καταλάβεις;;;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tat2
22/01/2009, 09:19
κοπελλα μου? :eek: και οχι και καμακι ιταν και 666 ετων :rotflmao:

Road67
22/01/2009, 09:35
Πριν κανά μήνα πήγαινε η κοπέλα μου με το xmax κι ήταν μπροστά ένα σκουπιδιάρικο σ' ένα δρομάκι που δεν υπήρχε χώρος να περάσει. Ήμουνα λίγο πιο πίσω με το Vstrom ενός φίλου (Elle ξες για πότε λέω :D ), της φωνάζω μέσα στη βουή του σκουπιδιάρικου και στις ωραίες οσμές ν' ανέβουμε στο πεζοδρόμιο αλλά φοβότανε. Τέσπα λίγο μετά το σκουπιδιάρικο φτάνει σ' ένα σημείο που μπορούσε να παραμερίσει αλλά δεν παραμέρισε κι άρχισε να πατάει την κόρνα -η κοπέλα μου- φρενιασμένα. Τέσπα με τα πολλά κάνει λίγο δεξιά ο άνθρωπος οπότε φτάνει δίπλα του και της λέει :
- τι θες κοπέλα μου ;
και του απαντάει :
είσαι κακός άνθρωπος!! και φεύγει γκαζωμένα. Σε 'κεινο το σημείο έλιωσα :lol: περνώντας δε δίπλα του και βλέποντας την εμβρόντητη έκφραση του παραλίγο να φύγω απ' τη σέλα :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XJR_Billy
22/01/2009, 09:46
@ sergiosm, snakeMJK

:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

@ road67

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

gmeles
22/01/2009, 10:27
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67 [
είσαι κακός άνθρωπος!! και φεύγει γκαζωμένα. Σε 'κεινο το σημείο έλιωσα :lol: περνώντας δε δίπλα του και βλέποντας την εμβρόντητη έκφραση του παραλίγο να φύγω απ' τη σέλα :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: [/B]


:a23: :a23: :a23:


:a19: