PDA

View Full Version : Εκδήλωση απανθρωπιάς



afrotwin
22/12/2003, 09:57
Εχθές το βράδυ είδα στις ειδήσεις και φαντάζομε και μερικοί από εσάς παπάκηδες με τα κράνη στο κεφαλή και τα κριπτοναϊτ στα χέρια να κοπανάνε αλύπητα ένα φίλαθλο του Αιγάλεω μπροστά στης κάμερες και το είδε όλοι η Ελλάδα και μέσο δορυφόρου όλος ο κόσμος.

Ερώτηση πρώτη. ξερή ο κόσμος ότι αυτοί οι παπάκηδες δεν είναι σωστή (μοτοσικλετιστές) και ότι διαφέρουν από τον κάθε ένα μας ξεχωριστά.
η τους βλέπουν σαν μηχανόβιους αλήτες και έτσι χαρακτηρίζουν και όλους εμάς.

Ερώτηση δεύτερη. σε κάποιο τοπικ κάποιοι έλεγαν για τους αλήτες ταξιτζήδες
Αν οι ταξιτζήδες λενε οι μηχανοβγοι αλήτες τι απαντάμε?

Ερώτηση Τρίτη. σε κάθε τέτοια περίπτωση δεν πρέπει να βγαίνουν σύλλογοι και κλαμπ και να καταδικάζουν τέτοιες ενέργειες

Ερώτηση τέταρτη. αν βρίσω με τα χειρότερα λόγια για αυτά τα υποκείμενα θα είμαι πάλι ο κακός afro?

bikersonly
22/12/2003, 10:32
Βάστα μία ρε Afro μην παίρνεις φόρε ρε φίλε....

Χτες αυτό που έγινε είναι μία από τις γνωστές "πορείες" φιλάθλων με παπάκια...και γίνονται με παπιά για πολλούς λόγους.Γιατί ξεφεύγουν πιο γρήγορα λόγω ευελιξίας και στα δύσκολα (ΜΑΤ) τα παρατάνε και τον πούλο!
Έχει γίνει ΔΥΣΤΥΧΩΣ πάμπολες φορές.
Αν ενημερώθηκα σωστά σήμερα το πρωί, το ντου ήταν Ολυμπιακών και πιο συγκεκριμένα από Κορυδαλλό, καθώς έχουν προηγούμενα με Αιγαλεώτες κτλ κτλΚάποτε τα είχα ζήσει και από κοντά (κυνηγάγαμε βαζέλια κυρίως) πιτσιρικάδες και ΑΜΥΑΛΟΙ!!!!

Και το σίγουρο ότι τα ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ!!!!

ΑΛΛΑ....ουδεμία σχέση έχουν με τον μοτοσυκλετιστικό χώρο και ο πιο αδαής-άσχετος ΔΕΝ τους εμπλέκει με αυτό τον χώρο....τον δικό μας χώρο!Οπότε ειδικά οι λέσχες ή ο,τι σχετικό θα ήταν κουτό, άτοπο και άστοχο να τα καταδικάσει και να παίξει σε αυτό το "βρώμικο πόλεμο"!

Και για μένα πάντα βρίζωντας τους και γενικά με το να ασχοληθείς δεν έχει καμία σημασία.Εδώ ούτε οι Μπάτσοι δεν ασχολιούνται!

Πιστεύω να σου απάντησα σε όλες τις ερωτήσεις σου!

almalibera
22/12/2003, 10:52
Ερώτηση πρώτη. ξερή ο κόσμος ότι αυτοί οι παπάκηδες δεν είναι σωστή (μοτοσικλετιστές) και ότι διαφέρουν από τον κάθε ένα μας ξεχωριστά.
η τους βλέπουν σαν μηχανόβιους αλήτες και έτσι χαρακτηρίζουν και όλους εμάς.
-Ας είμαστε ειλικρινείς. Ξερουμε ποια εντυπωση υπαρχει γυρω απο τις μηχανες και πως μας αντιμετωπιζουν. Το 80% σε ενα καζανι μας βαζουν ολους. Τί παει να πει γι'αυτους "σωστός μοτοσυκλετιστής?"...Εσυ που καβαλας κιολας ξερεις ποια είναι η σημασία του?
Αλλα, δεν πιστευω οτι το χτεσινο σκηνικό θα αμαυρώσει περισσότερο την ήδη εικονα που έχουμε. Περισσοτερο θα πουν "τα .....(εδω μπαινουν βρισιδια) πιτσιρίκια " .Παιδιά...δηλαδή τί παιδια κ@λοπαιδα.. Σε αυτο θα σταθουν. Οχι στην μηχανή (παπακι στην συγκεκριμενη..)

Ερώτηση δεύτερη. σε κάποιο τοπικ κάποιοι έλεγαν για τους αλήτες ταξιτζήδες
Αν οι ταξιτζήδες λενε οι μηχανοβγοι αλήτες τι απαντάμε?
-Ο,τι απανταμε και εμεις γι'αυτους...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ (εγω προσωπικα αυτο υποστηρίζω)

Ερώτηση Τρίτη. σε κάθε τέτοια περίπτωση δεν πρέπει να βγαίνουν σύλλογοι και κλαμπ και να καταδικάζουν τέτοιες ενέργειες
-Ναι, καλα θα ηταν αν γινοταν. Αλλα οταν εισαι 15χρονων δεν σκεφτεσαι λογικα.

Αυτα...

Julius
22/12/2003, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera

Ερώτηση πρώτη. ξερή ο κόσμος ότι αυτοί οι παπάκηδες δεν είναι σωστή (μοτοσικλετιστές) και ότι διαφέρουν από τον κάθε ένα μας ξεχωριστά.
η τους βλέπουν σαν μηχανόβιους αλήτες και έτσι χαρακτηρίζουν και όλους εμάς.
-Ας είμαστε ειλικρινείς. Ξερουμε ποια εντυπωση υπαρχει γυρω απο τις μηχανες και πως μας αντιμετωπιζουν. Το 80% σε ενα καζανι μας βαζουν ολους. Τί παει να πει γι'αυτους "σωστός μοτοσυκλετιστής?"...Εσυ που καβαλας κιολας ξερεις ποια είναι η σημασία του?

Σαφώς ρε ’ρτεμης και το ξέρουμε όλοι μας, για αυτό τον λόγο είμαστε εδώ και συζητάμε τώρα.


Αρχικά δημιουργήθηκε από almalibera
Ερώτηση δεύτερη. σε κάποιο τοπικ κάποιοι έλεγαν για τους αλήτες ταξιτζήδες
Αν οι ταξιτζήδες λενε οι μηχανοβγοι αλήτες τι απαντάμε?
-Ο,τι απανταμε και εμεις γι'αυτους...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΙΔΙΟΙ (εγω προσωπικα αυτο υποστηρίζω)

Αντιφάσκεις, από την μία δεν θέλεις να σε ταυτίσουνε με του παπάκιδες-μοτοσυκλετιστές που δέρνανε τον κοσμάκη και από την άλλη θεωρείς ότι όλοι οι ταρίφες είναι ίδιοι. Γιατί ζητάς από τον κόσμο που παρακολουθεί τις ειδήσεις να έχει διάκριση μεταξύ εσένα και αυτών και να μην σε θεωρήσει και εσένα μια από την ομάδα των πιτσιρικάδων ή κάποιον άλλων που βουτάνε τσάντες ή κάποιον άλλων που κάνουνε πορείες πετώντας πέτρες και διαδηλώνωτας υπέρ του χ και του ψ ενώ εσύ αντίστοιχα δεν το κάνεις.

bikersonly
22/12/2003, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
Αντιφάσκεις, από την μία δεν θέλεις να σε ταυτίσουνε με του παπάκιδες-μοτοσυκλετιστές που δέρνανε τον κοσμάκη και από την άλλη θεωρείς ότι όλοι οι ταρίφες είναι ίδιοι. [/B]

Μάλλον δεν το κατάλαβες Γιώργο.’λλο είπε η ’ρτεμις!Και το τόνισε μάλιστα.ΌΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΤΑΡΙΦΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ! ;)

Julius
22/12/2003, 11:40
xaxaxaxa ok, pali kala re mike.

giati mou fanike xontri antifasi apla den eida to DEN xa xa x ax a xa :p :p :p :p :p :p :p

ok

akyrto artemhs me synxoreis.

almalibera
22/12/2003, 11:46
...Μμμμ..κάτι μου λεει πως παρεξηγήθηκα μεσα απο τα γραπτα μου.

Στη πρώτη ερώτηση εννοούσα οτι για τον κόσμο, οι μηχανόβιοι ειναι ατομα αξεστα, αντιδραστικα, οι που δεν προσεχουν τίποτα και δεν σεβονται κανέναν..Καλώς ή κακώς κατι τετοιο επικρατει, σε αλλους λιγότερο, σε αλλους περισσότερο.

Και στην ερώτησή μου "σωστός μοτοσυκλετιστής?" μην νομίζεις οτι ολοι αυτοι που καβαλανε ξερουν την σημασία του. Και εγω ακόμα την ψάχνω. Ή ακόμα και αν ειναι αυτη που πιστευω μην νομιζεις οτι την εφαρμοζω κιολας παντοτε...


Οσο για την δεύτερη, το "Δεν ειναι όλοι ίδιοι" πήγαινε στους ταξιτζήδες. Σαφως και οι περισσότεροι ειναι δημοσιοι κίνδυνοι αλλα υπαρχουν και εξαιρέσεις (μαζί τα συζητούσαμε αλλωστε τις προαλλες). Οπως και με τους μηχανόβιους. Μην μου πεις οτι ειναι ολοι ίδιοι. Ολοι σωστοι.

Φυσικα και δεν περιμένω καποια διακριση απο τον κόσμο (τον οποίο τον έχω γραμμενο κιολας). Για αυτους πανω κατω το ίδιο ειμαστε ολοι. Απλα, λέω, οτι το χτεσινο γεγονος μπορει να μην αποτελει αμαυρωση της εικόνας των μηχανόβιων επειδη επροκειτω για μια διαφορετική φαση..Λέω εγω τώρα...

almalibera
22/12/2003, 11:50
...no problemo..

DIT
22/12/2003, 11:51
φαντάζομαι τι μακελειό μπορεί να έγινε...το κλασσικό φαινόμενο κυνηγητού και ανελέητου ξύλου (αν κάποιος οπαδός πέσει στα χέρια αντίπαλων φιλάθλων)...γι αυτό ίσως ποτέ να μην έχω πατήσει στο γήπεδο!!! Αλλά δεν νομίζω οτι κάποιος σοβαρός άνθρωπος θα έμπλεκόταν σε τέτοια επεισόδια με BMW GS1150 ή BLACKBIRD1100XX ή AFRICA TWIN 750 ή....καταλήγουμε λοιπόν στο συμπέρασμα οτι μόνο οι κάτοχοι μικρών κυβικών μπορούν να είναι πρωταγωνιστές του τέστιν 16χρονα & 17 χρονα...κάποτε θα ωριμάσουν και αυτοί!!

afrotwin
22/12/2003, 12:29
Εγώ πιστεύω πως στα μάτια του κόσμου όσοι καβαλάμε δύο ρόδες είμαστε όλοι ίδιοι και το έχω αντιμετωπίσει όταν πηγαίνω δεξιά λουρίδα σφήνα δίπλα από τα σταματημένα αυτοκίνητα στο φανάρι και κυράτσες και μη, κρατάνε σφικτότερα της τσάντες τους η της τραβάνε από την άλλη μεριά, η ακόμα αυτοκίνητα ανεβάζουν τα τζαμιά και κοιτάνε υποψιασμένοι. Μην απατάστε και μην τα φέρνουμε στην λογική μας γιατί αν αυτός ο άνθρωπος αν ήταν ο αδερφός μας η ο πατέρας μας δεν θα λέγαμε πεδία είναι θα μεγαλώσουν. και αν ο κόσμος γνωρίζει ότι υπάρχει κάποιος εκπρόσωπος μας που σε πρώτη ευκαιρία καταδικάζει τέτοια γεγονότα συμπαραστέκεται στα θύματα τέτοιων περιπτώσεων θα καταλάβει ότι δεν είμαστε όλοι στο ίδιο καζάνι και θα κρήνη διαφορετικά ένα σωστό μηχανόβιο από έναν κοινό αλήτη σε δύο ρόδες και δεν θα με θίγει η συμπεριφορά της κοινωνίας και επίσης δεν θα αποτρέπουν τα παιδιά τους από το να γίνουν μοτοσικλετιστές, που αν γινόντουσαν θα βρίσκαμε λύση σε ένα τεράστιο κυκλοφοριακό πρόβλημα εκτός των άλλων

stefanos
22/12/2003, 12:43
Εγώ πάντως είδα μερικά τσογλάνια μηχανοβιους με κρανοι να βαράνε ενα "φιλαθλο" του Αιγάλαιο, και αυτο ειδε και όλος ο κόσμος.
Ντροπή και αίσχος

wizard
22/12/2003, 18:31
..λοιπόν, ραντεβού την Κυριακή έξω απ'το γήπεδο όλοι μας ντυμένοι παπάδες, να ΞΥΛΟΦΟΡΤΩΣΟΥΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΒΡΟΥΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ... Να φωνάξουμε και τα κανάλια... Την ίδια μέρα γενική κατακραυγή για τους κληρικούς, τη θρησκεία, όλοι γίνονται άθεοι και η κοινωνία έρχεται τα πάνω-κάτω. Σωστά; Δε νομίζω... :p Μάλλον εδώ ισχύει το "ράσσο δεν κάνει τον παπά".


Αλλά και παντού αλλού! Αυτό που είδατε ήταν Χουλιγκάνοι ντυμένοι μηχανόβιοι (γιατί βολεύει-πως αλλιώς θα κρύψουν την αρχοντοκεφαλάρα τους από τους φακούς και τις πέτρες; 2 σε 1...)


(...νομίζω, ε;...) :)

koula01
22/12/2003, 23:55
Κατ' αρχήν συμφωνώ με την almalibera στο ότι αυτοί που θα κρίνουν τη φάση θα σταθούν στο ότι ήτανε κολόπαιδα πιτσιρικάδες και όχι στο ότι καβαλούσανε πάπιες. Επίσης να ρωτήσω κάτι, πραγματικά σας ενδιαφέρει η γνώμη όσων κακοχαρακτηρίζουν τους μοτοσικλετιστές; Πραγματικά όμως; Γιατί εμένα δεν με ενδιαφέρει καθόλου μα καθόλου. Δεν έχουμε να αποδείξουμε τίποτα και σε κανέναν. Και τι να αποδείξεις εξάλλου. Εσύ κοιτάς τη δουλειά σου και αυτοί τη δικιά τους. Γιατί να σε νοιάζει. Μερικοί άνθρωποι και η νοοτροπία τους είναι γελοίοι και έτσι πρέπει να τους αντιμετωπίζουμε. Ως γελοίους...
Γιατί να σταβώνεις afrotwin με τις κυράτσες όταν μαζεύονται, εμένα θα μου φαινότανε αστείο, γιατί είναι αστείο για μένα, γι' αυτές πάλι μπορεί να μην είναι γιατί δεν ξέρεις τι του έχει τύχει του άλλου. Για να μην παρεξηγηθώ, δεν μιλάω για υπερβολικές αντιδράσεις του στυλ οι μαμάδες να μαζεύουν τα παιδιά τους απ' το δρόμο στο σπίτι, ο πατέρας να κλειδώνει τη πόρτα και να ετοιμάζει τη καραμπίνα, μόλις σκάει μύτη ο μηχανόβιος στη γειτονιά (:)). Ντάξει ο κόσμος φοβάται και με το δίκιο του, αυτή είναι η αιτία, ότι φοβούνται και τη σκιά τους, όχι το ότι οδηγάς μοτο.

afrotwin
23/12/2003, 10:02
Ένταξη κουλιτσα αλλά να ξέρεις ότι αν καμία μέρας πέσεις σε κανένα μπλόκο εκδικητών φιλάθλων και σε στείλουν νοσοκομείο από το ξύλο επειδή καβάλας δυο ρόδες εγώ θα στεναχωρηθώ πολύ και θέλω να γράψεις της απόψεις σου για το θέμα μετά από αυτό.

DUKASII
23/12/2003, 10:30
ME TH BOYRTSA EDO MESA!!

TI DOYLEIA EXOYNE OI MOTO ...ME TH BIA STA GHPEDA TORA....
ANTE GEIA!!

EGO EIDA KAI MERIKOYS NA FORANE NIKE PAPOYTSIA....
FANTAZOME THA LENE ASXHMA LOGAKIA TORA KAI GIA TH NIKE...GIATI PROMITHEYEI TOYS BIAIOYS OPADOYS...ME ELAFRA KAI GEMATA DIEYKOLYNSEIS PAPOYTSIA ...OSTE NA TREXOYNE..NA BARANE..NA SPANE..NA FEYGOYNE APO TOYS MPATSOYS..ME THN XORIGIA THS NIKE!!
LOIPON...MAYRO KAI STH NIKE...
MAYRO ...GENIKA!

Capo_Di_Capi
23/12/2003, 13:26
Δούκα υπεραπλουστεύεις μου φαίνεται.

Ούτε τσάντα έχω βουτήξει ως τώρα, ούτε σε επεισόδια έχω μπλέξει, ούτε σε τρομοκρατικές οργανώσεις έχω ανακατευτεί, ούτε......, ούτε....., ούτε......., ούτε........ πολλά και διάφορα.
Ωστώσο αυτό δεν με κάνει λιγότερο δακτυλοδειχτούμενο ή λιγότερο αλήτητσαντάκιαμηχανόβιο.

Και επειδή κάτι τέτοια κολοπαίδια θέλουν κρέμασμα ανάποδα θα συμφωνήσω με τον afro. Και μην μου πείτε είναι παιδιά....δεν ήξεραν. Γιατί και ήξεραν και ήθελαν.

Και, λέω τώρα εγώ, γιατί μάλλον οι πατεράδες τους είναι περήφανοι που έχουν τέτοιους άντρακλες γιούς?

Γιατί οι φιλοι τους είναι περήφανοι που τους έχουν κολλητούς και κανένας δεν θα τους πει κουβέντα?

Γιατί κάτι τέτοια "όμορφα" και "αθλητικά" με κάνουν να αισθάνομαι μαλάκας που είμαι Έλληνας?

Και από την άλλη μεγάλοι μάγκες. Με 10 προς 1 ξέρετε τι μούρη πουλάω? Με το γραμμάριο γιατί είναι και μεγάλη, να πιάσουμε και κανα φράγκο.

Ρε χάθηκε να είναι το νιάτο ανηψιός του Μπρους Λι και να του έκανε τόπι και μπλε μαρέ να έρθουν στα ίσα τους? Αλλά κάτι τέτοια δεν θα το μαθαίναμε γιατί δεν πουλάει στα ΜΕΣΑ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΚΤΡΑΧΥΝΣΗΣ.

Και ναι Δούκα έχει σχέση η βία στα γήπεδα με τις μοτό γιατί αυτό το κωλοπαίδι αύριο θα σου κλείσει το δρόμο "γιατί ήταν εν βρασμώ ψυχής" και θα ψάχνεις τα χέρια όπως τα ψάχνει και ο Γιώργος. Γ@μησέτε είναι τα πράματα Σπύρο. Αν δεν μπορείς να συγκρατήσεις τα νεύρα σου όταν έχεις πάει να χαρείς αυτό που αγαπάς και μάλιστα σε μικρή ηλικία (δηλαδή χωρίς πολύ σοβαρά προβήματα) τι θα γίνει όταν έρθεις αντιμέτωπος με προβήματα επιβίωσης? Θα πάρεις το ντουφέκι σου να πας να πολεμήσεις κι οποιον πάρει ο χάρος?

DUKASII
23/12/2003, 13:33
SYMFONO MAZI SOY ...ALA PES MOY SOBARA TORA...
ESY BLEPEIS THN SKHNH POY PERIGRAFOYNE OI PARAPANO ...STH KOLOTV !
TI LES;AXA...OI PALIOALHTES OI MHXANOBIOI;;
H LES;;RE KOITA..PALI XYLO EPESE STA GHPEDA SHMERA;;

ISOS NA TA BLEPO EGO ETSI...

EKTOS KAI AN EISAI TON AKRON KAI PEIS........
AXA...OI ALHTES OI TSANTAKHDES OI MHXANOBIOI...MAZEYTHKAN KAI BARANE TOYS FILALTHOYS TOY PODOSFAIROY!!!!!!!GIATI TOYS KLEYOYNE TH DOXA;;;
E;;;
E AMA TO EIDES ETSI.....

EXOYME PROBLEM!!:confused: :confused:

bikersonly
23/12/2003, 13:47
Έχεις μπερδέψει πολλά!

Καταρχήν ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ οτι αυτό που έγινε είναι "απλά" ναι δυστυχώς απλά, μια κανονικότατη, ναι κανονικότατη Κυριακή στο γήπεδο.
Την είχαν πέσει πέρυσι οι Αιγαλεώτες σε Ολυμπιακούς και τους την φύλαγαν για φέτος.ΗΞΕΡΕ το παλικάρι που το βάραγαν ΟΤΙ από την ΘΗΒΩΝ θα περάσουν οι Ολυμπιακοί.ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΕ με κασκολάκι????
Και μην μου πείτε ότι δεν γνώριζε τι παίζετε γενικά???
Εκεί έχουμε καταντήσει!Τις ημέρες του γηπέδου αν όχι και μερικές άλλες να προσπαθούμε να μαντέψουμε που θα έχει "μπλόκα" κτλ κτλ.
Όπως ΔΕΝ ξέρουμε αν τους προκάλεσε ο συγκεκριμένος.Αν και η προσωπική μου άποψη είναι ότι Κορυδαλλιώτες Ολυμπιακοί την έπεφταν σε Αιγαλεώτες γενικά!
Σίγουρα δεν είναι μαγκιά 10 να βαράνε 1.Αλλά όταν δεν υπάρχει λογική, άλλοι είναι "πιωμένοι", άλλοι κομπλεξάρες, άλλοι το "παίζουν" κτλ κτλ ε μια λέξη σαν την μαγκιά ΔΕΝ χωράει!

Έτσι όπως έχει γίνει το γήπεδο πας προετοιμασμένος για όλα!Αν και έχουν φτιάξει πολύ τα πράγματα!Πριν 6-7 χρόνια αλλά και πιοπαλιά γινόταν ο πόλεμος!Για αυτό και το παράτησα το γήπεδο.

Τώρα για το άλλο που δεν λέει να ξεκολλήσετε ΚΑΝΕΝΑΣ δεν σύνδεσε τα χουλιγκάνια με τις μοτό!Είναι ηλίθιο από μόνο του!Τώρα πως έχετε κολλήσει εσείς, σε κουβέντα να βρισκόμαστε!

Capo_Di_Capi
23/12/2003, 13:50
Ρε Μπιμπίκο θα με τρελάνεις?

Δεν μιλάμε για σένα κι εμένα που έχουμε σχηματίσει την άποψη που έχουμε για το μοτοσυκλετισμο τουλάχιστον, ελπίζω και για τη βία στα γηπεδα.
Μιλάμε για την μάνα σου, τη μάνα και τον μπαρμπα Κίτσο στην ’νω Πετροράχη που θα βρεθώ καμιά φορά για εκδρομή και θα νομίζει ότι είναι επιδρομή.

Capo_Di_Capi
23/12/2003, 13:54
Ε αυτό είναι που δε γουστάρω ρε Μιχάλη. Να φοβάμε να περάσω από κάποιο σημείο πχ. Αιγάλεω γιατί η μοτό μου είναι κόκκινη, άρα είμαι ολυμπιακός, άρα βαράτον κι ας κλαίει. Είναι λογική αυτό?

Να τους μάσουν και να τους στείλουν να σπάνε πέτρες να τους φύγουνε τα νεύρακια. Αντε με τα κωλοπαίδια!

DUKASII
23/12/2003, 13:58
GIA ...
PERNA APO AIGALEO....PALIO LAMOGIO...

TH G@@@ES TORA!!AYTO HTAN TO NOHMA TOY POST!!
NA APOKALYFTHOYNE OI ''KOKKINOI'' KAI NA TOYS ARPAXOYNE OI ''MPLE''!!!


PANTOS PROBLEPO SE LIGO KAIRO H TROXAIA NA ANAGAZEI TOYS FILALTHOYS TON OMADON ..NA FORANE KRANH ...ETSI KAI ALIOS!!

Capo_Di_Capi
23/12/2003, 14:05
Ρε HighVan μπιμπίκο 33 χρόνια βάζελος είμαι. Απλά θα βάψω κόκκινο το
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ΧΧ το Μιχάλη, θα του βάλω σηματάκια με τον Θρηνέοντα και του δώσω ραντεβού στο Αιγάλεω.

DUKASII
23/12/2003, 14:09
BAZELOS...


KAI..............................................




















EGO EIMAI TO HighVan???


ante re,,,na ta ekatosthseis!!

Capo_Di_Capi
23/12/2003, 14:26
Σβήσε τα γκάζια σου coffe racer και άσε το μπάζελο εκεί που είναι.


Η σπόντα ήταν για το αλυσοπρίονο που έχεις και νομίζεις ότι είναι μοτό.

DUKASII
23/12/2003, 14:36
kati eipes pali!


TI SXESH EXEI PALI H NOMIZO POS EIMAI MOTO MOY...ME TO OLO THEMA....
TESPA KATI THA XEREIS ESY ME TO KALHTERO MHXANHMA POY KYKLOFOREI!
RE ME ...KOITAS OPOS SE KOITO;;;


404

Capo_Di_Capi
23/12/2003, 14:40
Κάτι από κύκλωπα με θυμιζει :D :D :D