PDA

View Full Version : Trail Ride στην Ηγουμενίτσα



ATHANASIOU
22/01/2009, 21:22
http://img218.imageshack.us/img218/3973/59478776hs9.jpg


Η Λ.Α.ΜΟΤ Θεσπρωτιας και η Λ.Α.ΜΟΤ Κερκυρας σας προσκαλουν στο πρωτο TRAIL RIDE 2009.
Η διοργανωση θα λαβει μερος στην Ηγουμενιτσα και η εκκινηση θα πραγματοποιηθει στις 12:00
στο Μαυρουδι.Η διαδρομη ειναι 80 χλμ,το μεγαλυτερο κομματι της διαδρομης ειναι βατος χωματοδρομος με δυο μονοπατια.Για οσους αναβατες θελουν υπαρχει ανεφοδιασμος αρκει να εχουν προβλεψει οι ιδιοι.Ο καθε αναβατης ειναι υπευθυνος για τον ιδιο και τη μοτοσυκλετα του.
Ολοι οι αναβατες υποχρεουνται να φερουν τον απαραιτητο εξοπλισμο και αστυνομικη ταυτοτητα.Η συμμετοχη ειναι 15 ευρω και οσοι τερματησουν θα παρουν μεταλιο και αναμνηστικο επαινο.

Τηλεφωνο συμμετοχης 6946619994

MikeG
22/01/2009, 22:00
:wave2:


153032

hararm123
22/01/2009, 22:04
Ο υποφαινομενος θα αντιπροσωπευσει (ελπιζω επαξια) το φορουμ σ' αυτην την ωραια προσπαθεια.Νεοτερα και φωτο απο Δευτερα

Gares'
22/01/2009, 22:21
Adventure ride από δω trail ride απο 'κει...Παντού γίνεται κάτι μόνο εδώ (Κρήτη) δεν γίνεται τπτ...
Θα με περιμένουν μάλλον να πάρω μηχανάκι...

drmel
23/01/2009, 10:46
Να διευκρινίσουμε ότι ο η συγκεκριμένη διοργάνωση δεν έχει καμμία σχέση με την επίσημη διοργάνση των Trail Rides απο το Off Road Team στην Ελλάδα που τελεί υπο την έγκριση της ΟΜΕ.
Η συγκεκριμένη διοργάνωση δεν είναι αγώνας όπως με ενημέρωσαν και τα παιδιά απο την Λέσχη αλλά βόλτα και δεν έχει ασφάλιση όπως οι αγώνες.

Φιλικά
Μελέτης
Off Road Team
www.trailride.gr

MikeG
23/01/2009, 10:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
Να διευκρινίσουμε ότι ο η συγκεκριμένη διοργάνωση δεν έχει καμμία σχέση με την επίσημη διοργάνση των Trail Rides απο το Off Road Team στην Ελλάδα που τελεί υπο την έγκριση της ΟΜΕ.
Η συγκεκριμένη διοργάνωση δεν είναι αγώνας όπως με ενημέρωσαν και τα παιδιά απο την Λέσχη αλλά βόλτα και δεν έχει ασφάλιση όπως οι αγώνες.

Φιλικά
Μελέτης
Off Road Team
www.trailride.gr

Νομίζω ότι τα στοιχεία που δίνουν τα παιδιά της διοργάνωσης στην Ηγουμενίτσα είναι σαφέστατα.:winka:

drmel
23/01/2009, 10:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Νομίζω ότι τα στοιχεία που δίνουν τα παιδιά είναι σαφέστατα.:winka:

Νομίζω ότι η διευκρίνιση μου ήταν απαραίτητη :winka:

MikeG
23/01/2009, 10:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από drmel
Νομίζω ότι η διευκρίνιση μου ήταν απαραίτητη :winka:


Δεν είμαι σίγουρος...
Αν διοργανώσουμε στη Κρήτη ένα trail ride για παράδειγμα, (κάτι αντίστοιχο) και είναι σαφές ποιος το διοργανώνει, δε νομίζω ότι θα χρειαζόταν πάλι διευκρίνηση.
Anyway, δε θα ανταλλάξουμε εδώ απόψεις επαυτού.

Ας τελειώσουμε εδώ. :wave2:


:beer: :beer:

drmel
23/01/2009, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Δεν είμαι σίγουρος...
Αν διοργανώσουμε στη Κρήτη ένα trail ride για παράδειγμα, (κάτι αντίστοιχο) και είναι σαφές ποιος το διοργανώνει, δε νομίζω ότι θα χρειαζόταν πάλι διευκρίνηση.
Anyway, δε θα ανταλλάξουμε εδώ απόψεις επαυτού.

Ας τελειώσουμε εδώ. :wave2:


:beer: :beer:

Η διευκρινιση μου δεν πηγαινε στο ποιός το διοργανώνει αλλά στο ότι δεν είναι αγώνας και δεν έχει ασφάλιση στους συμμετέχοντες

ας το τελειώσουμε εδώ :beer:

ATHANASIOU
23/01/2009, 22:12
Mike ευχαριστουμε για την βοηθεια με την αφισα αν εισαι κοντα σε περιμενουμε:wave2:
Χαρη για σ΄ενα που εισαι κοντα δεν το συζηταμε τα λεμε για καφε την Κυριακη:smilea:

hararm123
24/01/2009, 08:35
Ελπιζω μονο να μην μας τα χαλασει ο καιρος...:wave2: :wave2:

echoplex
26/01/2009, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από hararm123
Ελπιζω μονο να μην μας τα χαλασει ο καιρος...:wave2: :wave2:

:sun: Τελικα μια χαρά ήταν ο καιρός!! σας έκατσε καλα!

Καμια φώτο θα ανεβάσει κανείς;!!

taxydromos
26/01/2009, 16:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από echoplex
:sun: Τελικα μια χαρά ήταν ο καιρός!! σας έκατσε καλα!

Καμια φώτο θα ανεβάσει κανείς;!!

Τάσο,το βάζεις χώμα το tenere?

echoplex
26/01/2009, 16:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από taxydromos
Τάσο,το βάζεις χώμα το tenere?

E! σιγα σιγα!! εχώ παει μια μέχρι λαμπανιτσα!!

Χθές δεν ηρθα! Εσυ φιλε πήγες;
:confused:

MikeG
26/01/2009, 17:08
Μήπως καλύτερα το chat να το κάναμε μέσα από το msn ή με πμ?


:winka:


:beer: :beer:


Παιδιά μπράβο και πάλι για τη διοργάνωση σας. Εγώ βρίσκομαι Κρήτη, οπότε ήταν λίγο δύσκολο να συμμετάσχω:lol: :lol: .
Εύχομαι να συνεχίσετε και να κάνετε ακόμα περισσότερα, μιας και ειδικά στη περιφέρεια χρειάζονται τέτοιου είδους κινήσεις, από λέσχες & συλλόγους που έχουν μεράκι & δε τους ενδιαφέρει το οικονομικό κομμάτι.


:beer: :beer:

kosdros
26/01/2009, 18:34
επόμενη διοργάνωσή σας παρακαλώ ενημερώστε λίγο νωρίτερα!

Να προλαβαίνουμε να το διαβάζουμε

:D

ATHANASIOU
26/01/2009, 22:54
Ο καιρος ηταν με το μερος μας και χαλασε ακριβως μετα το τελος της απονομης:smilea:
Οι εντυπωσεις που μας μετεφεραν οι οδηγοι ηταν αρκετα καλες με εξαιρεση του οτι η διαδρομη δεν ηταν πολυ μεγαλη.Οι θεατες αν και δεν ειχαν ευκολη προσβαση σε πολλα σημεια ηταν αρκετοι και μας υποστηριξαν.Ζηταμε συγνωμη για τις οποιες παραλειψεις λογω του οτι ηταν η πρωτη μας διοργανωση και αν εχετε να μας προτεινετε βελτιωσεις θα χαρουμε ιδιαιτερα.

Mike κανουμε οτι μπορουμε και θα εισαι παντα ευπροσδεκτος στην Ηγ/τσα.
Κωστα εχεις δικιο και διορθωνουμε αμεσως με την ανακοινωση του αγωνα αυτη τη
φορα scramble Κυπελλου Δυτικης Ελλαδος στις 15/02.Θα υπαρξει σχετικη ανακοινωση.

echoplex
29/01/2009, 14:53
ένας φίλος τράβηξε μερικες φωτό....


153758

echoplex
29/01/2009, 14:56
και αλλη μια..


153759

@ngelos
24/03/2009, 12:30
:a19:
Όσα χρόνια ήμουν Ηγουμενίτσα δεν θυμάμαι κάτι αντίστοιχο να είχε γίνει ποτέ.
Συγχαρητήρια στα παιδιά για την διοργάνωση.Σίγουρα αξίζουν τέτοιες πρωτοβουλίες που δίνουν και στους ερασιτέχνες τι δυνατότητα να συμμετάσχουν σε ένα οργανωμένο event.
:a23:
Λυπάμαι μόνο που δεν ήμουν εκεί να χαρώ και εγώ...
Next time.