PDA

View Full Version : Ο αρχίατρος και ο επισκέπτης



cityfly
28/01/2009, 17:58
Ο επισκέπτης ενός ψυχιατρείου ρωτά τον αρχίατρο, ποιές δυνατότητες υπάρχουν για να ανακαλύψει κανείς αν κάποιος χρειάζεται εισαγωγή στο ψυχιατρείο

Είναι πολύ απλό. Γεμίζουμε μια μπανιέρα με νερό. Μετά δίνουμε στον ασθενή ένα κουτάλι, ένα φλυτζάνι κι έναν κουβά και του λέμε να αδειάσει την μπανιέρα.

«Ααα, κατάλαβα» λέει ο επισκέπτης «Ένα κανονικό άτομο θα έπαιρνε τον κουβά επειδή είναι μεγαλύτερος σε χωρητικότητα από το κουτάλι και το φλυτζάνι»





























«Λάθος» απαντά ο αρχίατρος «Ένα κανονικό άτομο θα τραβούσε την αλυσίδα και θα έβγαζε το βούλωμα της αποχέτευσης»
«Θέλετε δωμάτιο με θέα;»

Γνώριζες την απάντηση ή χρειάζεσαι κι εσύ δωμάτιο;;;

XJR_Billy
28/01/2009, 18:11
:cry: :cry: :cry: :cry:

Με θέα αν γίνεται και ανατολικό !!:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :beer:

gmeles
28/01/2009, 18:14
προς Ακροπολη παιζει τιποτα??

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

SVX
28/01/2009, 18:23
:hypnotize ΤΩΡΑ εξηγειται......τελικα δεν ειναι ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ τρελλοι.....

glanza2
28/01/2009, 18:25
εγω που σκεφτηκα να παρω το κουταλι να το τοπεθηω με γωνια ωστε να κανει αντανακλαση ..
απο το φως του ηλιου και θα το στελνει στο φλιτζανει και θα το πυρωνει.....ωστε να
παρει φωτια η λεκανη και ετσι να εξατμηστει το νερο απο τη ζεση
ειμαι καλα???

manhunter
28/01/2009, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
εγω που σκεφτηκα να παρω το κουταλι να το τοπεθηω με γωνια ωστε να κανει αντανακλαση ..
απο το φως του ηλιου και θα το στελνει στο φλιτζανει και θα το πυρωνει.....ωστε να
παρει φωτια η λεκανη και ετσι να εξατμηστει το νερο απο τη ζεση
ειμαι καλα???


Eσυ, ντάξει, σίγουρα μας κάνεις πλάκα. Είσαι ήδη στο Δρομοκαίτιο, και έχετε wifi στην τραπεζαρία.
Έλα παραδέξου, και εγώ από Δαφνί μπαίνω τώρα

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



















:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :look: :hypnotize :sick: :uplate: :uplate: :eyepop:

cityfly
29/01/2009, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από glanza2
εγω που σκεφτηκα να παρω το κουταλι να το τοπεθηω με γωνια ωστε να κανει αντανακλαση ..
απο το φως του ηλιου και θα το στελνει στο φλιτζανει και θα το πυρωνει.....ωστε να
παρει φωτια η λεκανη και ετσι να εξατμηστει το νερο απο τη ζεση
ειμαι καλα???


καλά τρελός είσαι;


















































που την είδες τη λεκάνη;

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

pilotos_xtreme
29/01/2009, 02:03
3ος οροφος δωματιο 69 εκλεισε για μενα. θελω κοκκινο μπλε μανδυα να μου θυμιζει το μηχανακι μου! αμα ερθετε επισκεπτιριο φερτε μου απο μια ζωγραφια ο καθενας!
ααχχααχαχαχαχχα

makis206
29/01/2009, 07:23
Eγώ θα έβαζα με το κουταλάκι στο φλυτζάνι μέχρι να γεμίσει κι από'κεί στον κουβά και ξαναδώστου..:uplate:

LOUKILOUK
29/01/2009, 12:48
μανοζ φακιν κρεηζη....
εεεετσι με τρελα...:winka:

sergiosm
29/01/2009, 16:05
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Road67
29/01/2009, 16:59
Εγώ το πώμα σκέφτηκα να τραβήξω αλλά για άλλο λόγο. Αν χρησιμοποιούσα το κουτάλι, το φλιτζάνι ή τον κουβά δε θα είχα που να χύσω τα νερά :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: