PDA

View Full Version : Ερωτηξης



koutsikos
23/03/2005, 10:38
Να κανω μια ερωτηση εγω ειμαι μα@#@#ς και φοραω το κρανος οπου και να παω ή εχουν βγει καινουργια κρανοι σε σχεδια καπελου και σκουφου.

Μπορει να μου πει κανεις.:confused:

idi
23/03/2005, 10:43
μαλακες φιλε μου ειναι αυτοι που φορανε καπελακια και οταν πεσουν με 20km/h, στα νοσοκομεία τους κανουν ειδική εγχείρηση να ξεκολλήσουν τη σαρκα απο το καπελάκι γιατι εχουν γινει ενα...

petridist
23/03/2005, 10:44
αν νιώθεις μαλάκας... απλά βγάλτο και φόρα σκούφο..

εγώ φορώντας το νιώθω έξυπνος και μάγκας...

και όταν βλέπω κάποιον να έχει τσακιστεί και να μη φοράει κράνος... τοτε λυπάμαι μεν αλλα μου ξεφεύγει και η φράση

"είσαι και μαλάκας όμως..."

και στην τελική όποιυ το κεφάλι αξίζει όσο ένας σκούφος ή μια κατσαρόλα, αυτά να φοράει.. το δικό μου πάντως είναι ανεκτίμητο.. οποτε φοράω τα αναλογα..


:wave2:

maintenance
23/03/2005, 10:46
ΜΑΛΛΟΝ ΑΜΦΟΤΕΡΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ μ@l@κες ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.:eyepop: :eyepop: :eyepop:
ΠΑΡΑΤΗΡΗΜΕΝΟ ΔΕ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ "ΚΡΑΝΗ", ΛΟΓΩ ΨΗΛΗΣ ΖΕΛΑΤΙΝΑΣ!!!:smokin:
:wave2: :wave2: :wave2:

Nik0s
23/03/2005, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos
Να κανω μια ερωτηση εγω ειμαι μα@#@#ς και φοραω το κρανος οπου και να παω ή εχουν βγει καινουργια κρανοι σε σχεδια καπελου και σκουφου.

Μπορει να μου πει κανεις.:confused:

Ο καθένας βάζει στο κεφάλι του κάποια αξία...

Από το πως το προστατεύουν, καταλαβαίνεις και την γνώμη που ο καθένας έχει για το κεφάλι του....

:smokin:

koutsikos
23/03/2005, 10:48
και το καλυτερο ειναι οτι δεν φτανει που ειναι χωρις κρανος (βεβαια το μπουφαν το νταινιζ το φοραμε γιατι ειναι μουρατο)πανε και με χιλια.
Κριμα γιατι δεν καταλαβαινουνε οτι παιζουν με την ζωη τους.:sad:

koutsikos
23/03/2005, 10:50
[

και στην τελική όποιυ το κεφάλι αξίζει όσο ένας σκούφος ή μια κατσαρόλα, αυτά να φοράει.. το δικό μου πάντως είναι ανεκτίμητο.. οποτε φοράω τα αναλογα..


:wave2: [/B][/QUOTE]

σωστα τα λες φιλε μου

OldMan
23/03/2005, 11:02
:wave2: :lol: :wave2:

Νομίζω ότι είχε αναλυθεί σε παλιότερο post ότι το καπελλάκι ή ο σκούφος είναι φετινή μόδα των ιδιοκτητών Varadero....

(Η τουλάχιστον ξεκίνησε από αυτούς).....

:wave2: :lol: :rotflmao:

crs-k
23/03/2005, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:wave2: :lol: :wave2:

Νομίζω ότι είχε αναλυθεί σε παλιότερο post ότι το καπελλάκι ή ο σκούφος είναι φετινή μόδα των ιδιοκτητών Varadero....

(Η τουλάχιστον ξεκίνησε από αυτούς).....

:wave2: :lol: :rotflmao:

Και περσινη και του χρονου και ...

:lol: :rotflmao: :lol:


Τουλαχιστον μεχρι να βγει καποια μηχανη που θα προσφερει καλυτερο "κοινωνικο στατους", οποτε θα παρουν αυτη, και θα "μετακομισει" η "μοδα"!

:lol: :rotflmao: :lol:

GST
23/03/2005, 11:08
για το λογω οτι καθε καλοκαιρι γινετε η ιδια κουβεντα εγω λεω ο καθενας να κανει οτι νομιζει οτι ειναι καλυτερο για τον εαυτο του ...χωρις να τον νοιαζει το τι κανουν η δεν κανουν οι αλλοι.:)

Nik0s
23/03/2005, 11:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
για το λογω οτι καθε καλοκαιρι γινετε η ιδια κουβεντα εγω λεω ο καθενας να κανει οτι νομιζει οτι ειναι καλυτερο για τον εαυτο του ...χωρις να τον νοιαζει το τι κανουν η δεν κανουν οι αλλοι.:)


Είναι και αυτό μια (σωστή) άποψη...

:smokin:

crs-k
23/03/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
για το λογω οτι καθε καλοκαιρι γινετε η ιδια κουβεντα εγω λεω ο καθενας να κανει οτι νομιζει οτι ειναι καλυτερο για τον εαυτο του ...χωρις να τον νοιαζει το τι κανουν η δεν κανουν οι αλλοι.:)

Εγω αντιθετα πιστευω οτι με λιγο "κραξιματακι" μπορει να τον βαλεις σε σκεψεις καποιον που εχει μαθει σε εναν λαθος τροπο αντιμετωπισης καποιων πραγματων ...

Αν οντως αλλαξει, εχει καλως ...
Αν οχι, τον δρομο σου και τον δρομο του ...

Κι 1 στους 1000 να "σωσεις", εχεις κανει "κατι" ...
Αξιζει νομιζω την προσπαθεια ... :smokin:

afrotwin
23/03/2005, 11:16
INE ANIKSI KE OLOI PSAXNOUN NA KAMAKOSOUN TIPOTA GINEKAKIA STON DROMO KE MOSTRAROUN TIN MOURI TOUS GIA KALITERO APOTELESMA

GIA FANTASOU NA TIN PEFTIS SE GKOMENAKI FORONTAS TO KRANOS...
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

OXI OTI SIMFONO ALA AFTOS INE O LOGOS

koutsikos
23/03/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
για το λογω οτι καθε καλοκαιρι γινετε η ιδια κουβεντα εγω λεω ο καθενας να κανει οτι νομιζει οτι ειναι καλυτερο για τον εαυτο του ...χωρις να τον νοιαζει το τι κανουν η δεν κανουν οι αλλοι.:)


Σαν ψαρακας που ειμαι δεν το ηξερα,απλα σημερα το πρωι ειδα τοσους ακρανοτους που τρελαθηκα.

βεβαια απο την αλλη εχεις δικιο ο καθενας να ασχολειται με το δικο του κεφαλι και να το προσεχει οπως νομιζει εκεινος.

:wave2: :wave2:

OldMan
23/03/2005, 11:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Και περσινη και του χρονου και ...

:confused: :confused: :confused:

Καλά ρε Χρήστο, αναλοίωτη χρονικά αξία ο σκούφος ???

:confused: :confused: :confused:

crs-k
23/03/2005, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:confused: :confused: :confused:

Καλά ρε Χρήστο, αναλοίωτη χρονικά αξία ο σκούφος ???

:confused: :confused: :confused:


Ου μην και το τζοκεϋ !

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

OldMan
23/03/2005, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
INE ANIKSI KE OLOI PSAXNOUN NA KAMAKOSOUN TIPOTA GINEKAKIA STON DROMO KE MOSTRAROUN TIN MOURI TOUS GIA KALITERO APOTELESMA
GIA FANTASOU NA TIN PEFTIS SE GKOMENAKI FORONTAS TO KRANOS...

:lol: :sad: :lol:

Για κάτσε ρε Afro, άμα είσαι σκατόφατσα τί άλλο να κάνεις ???

:lol: :wave2: :lol:

koutsikos
23/03/2005, 11:20
Τωρα που το ξανασκεφτηκα ενα ενημερωτικο σεμιναριο με θυματα τροχαιων που δεν φοραγαν κρανος λετε νατους επειθαν.

για να μειν στειλω καμια τωρα και φορανε κρανος και στο κρεβατι.

OldMan
23/03/2005, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ου μην και το τζοκεϋ !
:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Ορθότατον, αλλά προαπαιτεί καράφλα !!!

:wave2: :lol: :wave2:

Nik0s
23/03/2005, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos

για να μειν στειλω καμια τωρα και φορανε κρανος και στο κρεβατι.


PLEASE όχι μακάβριες φωτό και ιστορίες... έρχεται τριήμερο και βολτούλες...

Να μπορούμε να κοιμηθούμε το βράδυ ! :smokin: :evil:

crs-k
23/03/2005, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :lol: :lol:

Ορθότατον, αλλά προαπαιτεί καράφλα !!!

:wave2: :lol: :wave2:

Πρεπει να αρχισω να "αφηνω" ???

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:

koutsikos
23/03/2005, 11:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s
PLEASE όχι μακάβριες φωτό και ιστορίες... έρχεται τριήμερο και βολτούλες...

Να μπορούμε να κοιμηθούμε το βράδυ ! :smokin: :evil:


Προς θεου δεν υπηρχε περιπτωση να το κανω.

Σε οσους φυγετε καλα και ορθια χιλιομετρα.Εγω δυστηχως ακομη περιμενω εδω και ενα μηνα ανταλακτικο για το αλογο μου και το πολυ πολυ να παω καμια βολτα με το πεζο 2.

AFTER
23/03/2005, 11:29
Ποσοι νομιζετε οτι πραγματικα αγαπανε τις μοτοσυκλετες απο αυτους που κυκλοφορανε....ασκεπεις

Ρωτηστε τον crs-k για ενα περιστατικο που εγινε την δευτερα που περασε με εναν varaderα :dizzy:

GST
23/03/2005, 11:33
την μοτο λιγο πολυ ολοι την αγαπανε ...το εαυτο τους δεν ξερω....το θεμα το εθιξε σωστα ο αφρο...ειναι θεμα ιmaging .....πιστευουν οτι ο κοσμος πρεπει να δει αυτον που οδηγαει το γαματο μοτοσακο και οχι το ιδιο το γαματο μοτοσακο ...σαν μοτοσακο...........υπαρχει αλλη διασταση στο πραγμα;)

afrotwin
23/03/2005, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :sad: :lol:

Για κάτσε ρε Afro, άμα είσαι σκατόφατσα τί άλλο να κάνεις ???

:lol: :wave2: :lol:

AMA ISE SKATOFATSA KANIS ALAGI TO PROSOPO ME TON KOLO GIA NA EXI DIKEOLOGIA IPARKSIS I LEKSI SKAT0....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE ENA POU 8IMI8IKA APO PALIA


KANIS ENESIS STO PROSOPO?
OXI?
KE GIATI INE I MOURI SOU SAN KOLOS

NAI?
A!!! GIA AFTO INE I MOURI SOU SAN KOLOS
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

GST
23/03/2005, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
AMA ISE SKATOFATSA KANIS ALAGI TO PROSOPO ME TON KOLO GIA NA EXI DIKEOLOGIA IPARKSIS I LEKSI SKAT0....
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KE ENA POU 8IMI8IKA APO PALIA


KANIS ENESIS STO PROSOPO?
OXI?
KE GIATI INE I MOURI SOU SAN KOLOS

NAI?
A!!! GIA AFTO INE I MOURI SOU SAN KOLOS
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

και ενα λιγο νεωτερο .........ρε συ νιωθω κατι στο στηθος να πηγενει πανω κατω..............μπα δεν ειναι τιποτα , η κ@urada δεν ξερει απο πιο κωλο να βγει:blush: :lol: :ninja:

Nik0s
23/03/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
και ενα λιγο νεωτερο .........ρε συ νιωθω κατι στο στηθος να πηγενει πανω κατω..............μπα δεν ειναι τιποτα , η κ@urada δεν ξερει απο πιο κωλο να βγει:blush: :lol: :ninja:


Μπουαχαχαχαχαχαχαχα!


:lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :lol: :lol: :lol:

periklisk
23/03/2005, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από GST
και ενα λιγο νεωτερο .........ρε συ νιωθω κατι στο στηθος να πηγενει πανω κατω..............μπα δεν ειναι τιποτα , η κ@urada δεν ξερει απο πιο κωλο να βγει:blush: :lol: :ninja:
ΑΧΑΧΑΧΑΧ Γιωρίκα!
:lol:

Rezeguet
23/03/2005, 14:47
εγω θα θεσω την απορια μου με ενα παραδειγμα

Παιρνουμε ενα παπακι των (το πολυ) 2000Ε και ενα R1, CBR1000 αντε και Ducati. Ποιος λετε να φοραει το κρανος και ποιος το καπελο? Και ποιος θα'ναι πιο μουρατος (χωρις μηχανη) ο δερματινος κρανοφορεμενος με εξοπλισμο 1000Ε τουλαχιστον, η ο καπελακιας των 5Ε απο σουπερμαρκετ?
(δεν απαντω αφηνω εσας να απαντησετε ο καθενας για τον εαυτο του)

Επισης θα παρω ως δεδομενο οτι οι καπελακηδες εφορανε τα καπελα τους για μουρη και για να ειναι πιο μαγκες πανω στα σουπερ κουλ παπια τους (η και μηχανες).

Σκεφτειτε τωρα το παραδοξο και παρτε μια μπυρα να χαλαρωσετε γιατι το αγχος μειωνει την διαρκεια ζωης.

Spike
23/03/2005, 15:16
To xeirotero einai oti an tous peis kai tipota to paizoun kai moures legontas sou ... ego den pefto i .. to xehasa spiti ... i xalaei ta mallia....

Kai kyrios osoi exoun Varadero kai Harley .... isos yparxei ritra apo ekei pou agorazoun tis mixanes gia na min forane kranos.... ti na po... :confused: :confused: :confused: :confused:

rsp
23/03/2005, 18:04
Ρε Σπικε τι ειναι αυτο με τα Βαραντερο??? Δηλαδη ολοι αυτοι οι κακομοιρηδες που δεν μπορουν να πανε το 1200 ή παλιοτερα τα 1150 αλλα το παιζανε μουρη χωρις κρανος???

Ολοι οι κυριλεδες και ολα τα ψωνακια ειχαν το 1150 και τωρα οσοι αντεξαν πηραν το 1200, και δεν εχω τιποτα με τα παιδια ολα καλα. αλλα δεν ειναι ολα τα Βαραντερο για τους ψευτο μουρατους..Στην τελικη ποτε δεν καταλαβα γιατι πουλας μουρη με ενα μηχανακι...?

Το θεμα ειναι να ευχαριστιεσε το μηχανακι σου!!
Ασχετο τι θα κανεις 25?