PDA

View Full Version : Ena Megalo Euxaristo



zuki1000k5
30/01/2009, 11:08
Ena megalo EYXARISTO sto palikari me to TDM 900 pou stamatise tin proigoumeni Pempti na me parigorisei tin ora pou imoun ksaplomenos kato ustera apo atyxuma pou eixa me peripoliko tis troxaias stis treis gefures stin ehtniki sto revma pros lamia.


File opou kai na eisai na eisai panta kala kai panta orthios!!!!!!!!!!!!!!!

trigger
30/01/2009, 11:49
Μου το έχουν κάνει και με τη σειρά μου το έκανα και σε άλλους όταν χρειάστηκε γιατί κάτι τέτοια είναι που μας κάνουν να αισθανόμαστε όμορφα που είμαστε μοτυοσυκλετιστές και μας κάνουν διαφορετικούς από τους άλλους οδηγούς οχημάτων!
Περαστικά σου και μπράβο στο φίλο που σταμάτησε :beer:

nionio$
30/01/2009, 13:45
μπραβο :a18: :a19:

FestoNero
30/01/2009, 16:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
E..na me parigorisei..

Αρχικά δημιουργήθηκε από trigger
...κάτι τέτοια είναι που μας κάνουν να αισθανόμαστε όμορφα... Σα γκόμενες κάνετε.




















:lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:
Πλάκα κάνω ρεεεεε!!!!
:beer:
:wave2:

the who
31/01/2009, 04:10
Ο ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗΣ εκανε αυτο που θεωρουσε αυτονοητο.Να σταματησει κι αν μπορει να βοηθησει.Καλο ειναι να το θυμομαστε ολοι αυτο.
:beer: :beer: :beer:

johnnyestia
31/01/2009, 05:30
Φίλε, εσύ είσαι αυτός που χτύπησε με ένα μαυρο 1000 GSX-R πίσω από το περιπολικό την προηγούμενη βδομάδα?

Την ώρα που πέρναγα εγώ οι αστυνομικοί κάνανε νόημα νσ προχωράμε για να μην κολλήσει ο δρόμος. Σε είδα (αν ήσουν εσύ) 15 μέτρα μπροστά από τα συντρίμια ξαπλωμένο με τα πόδια πάνω στις μπαριέρες. Το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο χειρότερο :( γιατί ήσουν εντελώς ακίνητος.

Δεν σταμάτησα γιατί δεν θα μπορούσα να βοηθήσω σε οτιδήποτε από την στιμή που ήταν ήδη οι αστυνομικοί εκεί και δεν ήθελα να επιβαρύνω την κατάσταση.

Για να μπορείς να γράφεις στο moto σημαίνει πως είσαι καλά. Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά και στην ψυχολογία σου αλλά και στα τυχόν χτυπήματα που μπορεί να έχεις. :beer: :beer:

hercul
31/01/2009, 05:39
Περαστικά Και ποτέ ξανά τέτοιες στραβές!!
Ευτυχώς υπάρχουν αρκετοί μοτοσικλετιστές σαν το παλικάρι με το TDM!! :beer: :beer: :beer: :beer:

LsKostas
01/02/2009, 06:18
καταρχην σου ευχομαι περαστικα και παντα ορθιος απο εδω και περα:beer: :beer: :beer:

και ευχομαι σαν το παλικαρι που σταματησε να βοηθησει να υπαρχουν περισσοτεροι εκει εξω :wave2:

zuki1000k5
03/02/2009, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από johnnyestia
Φίλε, εσύ είσαι αυτός που χτύπησε με ένα μαυρο 1000 GSX-R πίσω από το περιπολικό την προηγούμενη βδομάδα?

Την ώρα που πέρναγα εγώ οι αστυνομικοί κάνανε νόημα νσ προχωράμε για να μην κολλήσει ο δρόμος. Σε είδα (αν ήσουν εσύ) 15 μέτρα μπροστά από τα συντρίμια ξαπλωμένο με τα πόδια πάνω στις μπαριέρες. Το μυαλό μου πήγε κατευθείαν στο χειρότερο :( γιατί ήσουν εντελώς ακίνητος.

Δεν σταμάτησα γιατί δεν θα μπορούσα να βοηθήσω σε οτιδήποτε από την στιμή που ήταν ήδη οι αστυνομικοί εκεί και δεν ήθελα να επιβαρύνω την κατάσταση.

Για να μπορείς να γράφεις στο moto σημαίνει πως είσαι καλά. Σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά και στην ψυχολογία σου αλλά και στα τυχόν χτυπήματα που μπορεί να έχεις. :beer: :beer:



Nai file mou autos eimai.Distixos plirosa tin malakia ton mpatson gia ta kala.Tora ena mina akinisia sto kravati kai meta fisikotherapies kathos exo ena spasmeno kokalo stin lekani...A!Exeis pm filaraki...




EUXARISTO kai ta upoloipa paidia gia tis euxes tous!!!Na ste panta kala kai orthioi!!!!

johnnyestia
03/02/2009, 18:22
Χαίρομαι που είσαι σε θέση να γράφεις φίλε. :beer:

Έχεις πμ επίσης.