PDA

View Full Version : Αντίο Τουμπανοβεφάκι μου!



Dr Luv
30/01/2009, 14:28
Σήμερα το βεφάκι μου άλλαξε χέρια. :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Τα καλά νέα είναι ότι πήγε σε χέρια καλά, μάλλον καλύτερα απ' τα δικά μου, και θα έχει εκτός από το κανάκεμα που έχει συνηθίσει και περισσότερα ταξιδάκια που τόσο της αρέσουν...

Πάντως το απαίσιο σύνδρομο στέρησης που με έπιασε αυτή τη φορά (από χθες πριν ακόμη τη δώσω) είναι το χειρότερο μέχρι στιγμής στα 25 χρόνια που οδηγώ μοτοσυκλέτες!

Νά 'ναι καλά ο αδελφός μου που μου παραχώρησε το πιστό του Transalpάκι να κινηθώ μέχρι να φύγω - μόνο με το αυτοκίνητο θα μου 'στριβε...

Πολλά και καλά χιλιόμετρα στο Γιώργο που θα τη χαίρεται από δω και μπρός!

:smilea: :beer: :smilea:

arxaios
30/01/2009, 15:04
Πονάει Γιατρέ μου !!!...
Καλούς δρό,ους να έχει ......
:wave2:

Viking
30/01/2009, 15:20
Θα σου λείψει,είναι πολύ καλή μηχανή...Υπομονή,με το καλό να βγει η καινούρια και να την αποκτήσεις :beer:

Road67
30/01/2009, 18:21
ΠΟΝΆΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ FAZER ΜΟΥ. εχω [ιει 300 ml μη αραιωμενη ρωσικη βοτκα και βλεπω φαντασματα. πριν νομιζα οτι το fazer ειναι απο κ'α//τω. να ζησουν γιφιλαρακια το φαφζερ κι ας μην το εχω πια. σε καταλαβαινω φιλε υμου.

Viking
30/01/2009, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
ΠΟΝΆΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ FAZER ΜΟΥ. εχω [ιει 300 ml μη αραιωμενη ρωσικη βοτκα και βλεπω φαντασματα. πριν νομιζα οτι το fazer ειναι απο κ'α//τω. να ζησουν γιφιλαρακια το φαφζερ κι ας μην το εχω πια. σε καταλαβαινω φιλε υμου.

:a33: :a33: :a33: :a33: :a33: :a33: :a33:

DimChios
30/01/2009, 23:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
ΠΟΝΆΕΙ ΠΟΛΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ FAZER ΜΟΥ. εχω [ιει 300 ml μη αραιωμενη ρωσικη βοτκα και βλεπω φαντασματα. πριν νομιζα οτι το fazer ειναι απο κ'α//τω. να ζησουν γιφιλαρακια το φαφζερ κι ας μην το εχω πια. σε καταλαβαινω φιλε υμου. '


Καλα, πλακα κανεις! Δεν παιζει αυτο!

:wave2:

Road67
31/01/2009, 03:16
το πρόβλημα είναι οτι εγώ ΔΕ θυμάμαι να έκανα τέτοιο ποστ στάνταρ.
Τέσπα φίλε μου πήρες μια απόφαση δεν έχει νόημα ούτε να το μετανιώνεις εκ των υστέρων και ούτε να το εκλογικεύεις (π.χ. οτι ο νέος κάτοχος θα του κάνει ταξίδια κλπ). Καλές αγορές και πάντα όρθιος.
Dimchios μην είσαι τόσο απόλυτος. Το πένθος κι οι επέτειοι σε αυτό κάποιες φορές σε αναγκάζουν να κάνεις πράγματα που δεν θες όπως για παράδειγμα να πιείς ένα ποτό σε σπίτι φίλου κι η πραγματικότητα να πάρει εναλλακτικές διαστάσεις (άλλωστε σα διαχειριστής μπορείς να ελέγξεις οτι έχω δύο διαφορετικές ΙΡ κι οτι στο χτεσινοβραδινό ποστ χρησιμοποιώ μια τρίτη τελείως διαφορετική που δεν έχει καμία σχέση ούτε με την περιοχή που μένω ούτε με την περιοχή που δουλεύω). Και όντως δεν το θυμάμαι να κάνω το χτεσινοβραδινό ποστ.