PDA

View Full Version : ... έλα να ετοιμαζόμαστε ...



gixxerpap
02/02/2009, 13:22
απο το καλοκαίρι το κουβεντιάζουμε, αλλά μια οι υποχρεώσεις, μια ο καιρός, μια ο υπερμηχανικός που έχει πιάσει το μπουσάκι μου και δε λέει να το τελειώσει, όλο στην αναβολή είμαστε ...

μέσα στο φεβρουάριο λοιπόν και εφόσον ο καιρός μας το επιτρέψει, μια μικρή παρέα θα ξεκινήσει σάββατο πρωί-πρωί με προορισμό ένα χωριο λίγο έξω απο τη θεσσαλονίκη και θα επιστρέψει την επόμενη μέρα βράδυ-βράδυ!


σιγά την εκδρομή ρε φιλαράκι, θα μου πείτε ...
... μια και ποτέ δεν ήμουν καλός στη γωγραφία, είπα να να χαράξω διαδρομή στο google, μη τυχόν και χαθώ .... το θέμα είναι, ότι μου βγάζει εκτιμώμενη ώρα ταξιδίου ....
...
...
... 1 day & 13 hours.!!!!:eyepop:


ΡΕΜΑΛΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ !!!
ξέρετε εσείς ποιοί είστε ...

τσεκάρετε τα μηχανάκια σας, φτιάχτε τις σέλες σας, αλλάχτε λάδια, κλείστε ραντεβού για να ξαναλλάξετε μετα απο τρείς μέρες, πάρτε αλοιφές για κάλους, πάρτε κρέμες για αιμοροίδες, πάρτε αμα βρείτε και κανα κώλο ανταλλακτικό, γιατί ....
το ταξίδι θέλει κώλο, αντίκωλο και κομμάτι απο άλλο κώλο, όπως έλεγε η γιαγιά μου για το σχολείο!

το google μέτρησε 1937 χιλιόμετρα διαδρομής ....και να ΄στε σίγουροι, ότι κάποιο τρόπο θα βρούμε για να στρογγυλέψουμε το νούμερο!;)

gixxerpap
02/02/2009, 13:28
...μια πρώτη γεύση! θα ξεκινήσουμε για κάστρο, θα ανεβούμε αράχωβα, θα κατεβούμε ιτέα, ναυπακτο, μεσολόγγι, το κόβουμε αριστερά για αστακό, πάλαιρο, βόνιτσα, γυρνάμε λίγο πίσω για αμφιλοχία & ανεβαίνουμε για άρτα, γιάννενα, μέτσοβο, κατεβαίνουμε προς τον κάμπο του δεσπότη και κάποια στιγμή πιάνουμε εγνατία για θεσσαλονίκη όπου και ξαναβγαίνουμε σε επαρχιακό μέχρι τον τελικό προορισμό μας ....

για τον γυρισμό θα κατέβουμε προς καλαμπάκα, λίμνη πλαστήρα, κέδρο, λουτρά σμοκόβου, θα καταλήξουμε μετά απο αρκετή ώρα μακρακώμη, θα ανεβούμε καρπενήσι, προυσό, θα κατεβούμε στην τριχωνίδα, Παραβολα, Αντίριο και βλέπουμε .....


η παραπάνω διαδρομή δεν είναι η ακριβής, λεπτομέρειες & μικροαλλαγές, απο κοντά ....


154139

kyko
02/02/2009, 13:34
τα χουμε για πρωινο αυτα τα χλμ ρε συ
βαλε λιγα ακομα
:smokin: :smokin: :D :D

Corvo
02/02/2009, 13:40
παντως αν σας βγαλει ο δρομος Τρικαλα καντε μια σταση για καφε αν θελετε ή για φαγητο
αν ειδα καλα σας βγαζει απο εδω
μιας και δεν μπορω να ακολουθησω αν θελετε πινουμε ενα καφεδακι μαζι:beer: :beer:

gixxerpap
02/02/2009, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Corvo
παντως αν σας βγαλει ο δρομος Τρικαλα καντε μια σταση για καφε αν θελετε ή για φαγητο
αν ειδα καλα σας βγαζει απο εδω
μιας και δεν μπορω να ακολουθησω αν θελετε πινουμε ενα καφεδακι μαζι:beer: :beer:

άμα έχει λιακάδα, και μας έχεις χώρο στην ασκλκηπιού για τα μηχανάκια ....;)

vasdekiss
02/02/2009, 13:49
Σου λείπουν το X, το Y και το Z.....:nono: :D

Corvo
02/02/2009, 13:57
απανω στην Ασκληπιου εχει μαγαζι ο αδερφος μου...καφετερια...
στο τριγωνο αν ξερεις:D

τι ηρθαν κατι γνωστοι και καπου επρεπε να αφησουν τα μηχανακια για να τα βλεπουμε...:winka:

ολη η ασκληπιου δικια σας
:beer: :beer:

gixxerpap
02/02/2009, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Corvo
απανω στην Ασκληπιου εχει μαγαζι ο αδερφος μου...καφετερια...
στο τριγωνο αν ξερεις:D

τι ηρθαν κατι γνωστοι και καπου επρεπε να αφησουν τα μηχανακια για να τα βλεπουμε...:winka:

ολη η ασκληπιου δικια σας
:beer: :beer: πριν απο 20 χρόνια θυμάμαι, έψαχνα τρόπο για να τρυπώσω στα ηλεκτρονικά στο τρίγωνο:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: στο ....πως το λέγανε και δε μου ΄ρχεται ...

npat
02/02/2009, 14:07
Σύντροφε ΠΑΠ, κατ αρχάς η ΠΣΚ / moto.gr είναι μαζί σου, και θα στείλει εκπροσώπηση!

Τη διαδρομή που διάλεξες---υπέροχη και πράγματι σιδερόκωλη---ειδικά για Φλεβάρη την κόβω λίγο δύσκολη (δεν νομίζω όλα τα ορεινά περάσματα που περιλαμβάνει να είναι ανοιχτά).

Όπως και να 'χει πάντως, εσύ κάνεις κουμάντο, εμείς μαζί σου!

:wave2:

Corvo
02/02/2009, 14:07
εγω δεν το προλαβα καν...

ο αδερφος μου (Priest) το προλαβε και προσπαθουσε να μπει και αυτος...δεν τα καταφερε ποτε:lol: :lol: :lol:



play house:winka: :winka: :winka:

rsp
02/02/2009, 14:17
Ξαδερφε...

Με το καλο θα εχω αναρωσση τελειως και ψηνομαι...Αλλα!!! Η διαδρομη που θελεις δεν περνα απο ολους με μεγαλη ευκολια...Εχει σιγουρα σημεια με παγο και πιθανολογο και χιονακι!!:wave2:

gixxerpap
02/02/2009, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Σύντροφε ΠΑΠ, κατ αρχάς η ΠΣΚ / moto.gr είναι μαζί σου, και θα στείλει εκπροσώπηση!

Τη διαδρομή που διάλεξες---υπέροχη και πράγματι σιδερόκωλη---ειδικά για Φλεβάρη την κόβω λίγο δύσκολη (δεν νομίζω όλα τα ορεινά περάσματα που περιλαμβάνει να είναι ανοιχτά).

Όπως και να 'χει πάντως, εσύ κάνεις κουμάντο, εμείς μαζί σου!

:wave2:

θα κοιτάξουμε να ενημερωθούμε για χιόνια και αναλόγως προσαρμόζουμε και τη διαδρομή ..

ήξερα ότι θα απαντούσες αμέσως!:lol:

spyro
02/02/2009, 14:37
μια καλή προπόνηση για το 36ωρο :beer:

gixxerpap
02/02/2009, 14:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
μια καλή προπόνηση για το 36ωρο :beer:

το 36ωρο δε θα πιάνει μια, μπροστά σε αυτό το σ/κ ...

npat
02/02/2009, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap


μέσα στο φεβρουάριο

...

μέτσοβο ... πλαστήρα ... λουτρά σμοκόβου ... ρεντίνα ... καρπενήσι ... προυσό,

...

τσεκάρετε τα μηχανάκια σας, φτιάχτε τις σέλες σας, αλλάχτε λάδια, κλείστε ραντεβού για να ξαναλλάξετε μετα απο τρείς μέρες,


Αν μπορείτε να καβατζώσετε και κάνα σετ πλαστικούλια, κανα δυο μανετούλες (έτσι να βρίσκονται, βρε αδερφέ), κακό δεν θα 'ταν... καθόλου κακό!

:lol: :lol:

Α ρε Παπ, μας βλέπω σε έξοδα!

:lol: :lol:

harvester
02/02/2009, 15:10
μακαρι ρε φιλε να το κανεις και οσοι λιγοτεροι ερθουν τοσο καλυτερα γιατι θελει σφιχτους κωλους και εδω μεσα ειναι μεσ'την χαλαρωση:wave2:

gixxerpap
02/02/2009, 15:17
οι συμμετοχές είναι περιορισμένες και μάλλον έχουν ήδη καλυφθεί. δυστυχώς, ακόμα και να θέλουμε, σε μια τέτοια διαδρομή, δε μπορούμε να είμαστε πολλοί ...


κατα τ΄άλλα, μπορούμε να κόψουμε χλμ απο τη διαδρομη του γυρισμού, μια και αυτη είναι η πιο επικίνδυνη, αν ο καιρός αποφασίσει να μας τα δυσκολέψει. μπορούμε πολύ εύκολα να τα εξαργυρώσουμε σε τσίπουρα το σαββατόβραδο, και να ξεκινήσουμε πιο αργά την κυριακή με πιο εύκολη διαδρομή ... λέμε τώρα ...

devil's animal
02/02/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
απο το καλοκαίρι το κουβεντιάζουμε, αλλά μια οι υποχρεώσεις, μια ο καιρός, μια ο υπερμηχανικός που έχει πιάσει το μπουσάκι μου και δε λέει να το τελειώσει, όλο στην αναβολή είμαστε ...


θα'ρθει και ο μηχανικος σου μαζι ..να ρυθμιζει????
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





εχε χαρη ρπμ που εχω εξοδα ...για τον επομενο ενα χρονο:rolleyes:
:a018: :a018:

spyro
02/02/2009, 18:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
[B]οι συμμετοχές είναι περιορισμένες και μάλλον έχουν ήδη καλυφθεί. δυστυχώς, ακόμα και να θέλουμε, σε μια τέτοια διαδρομή, δε μπορούμε να είμαστε πολλοί ...



ε τι το ποστάρεις τότε ρε συ pap και μας αφήνεις με το παράπονο. αφου τους ήξερες ποιοι θα έρθουν πες το τους με ενα πμ να ζήσουμε και εμεις οι υπόλοιποι θνητοί στην άγνοια μας :sick:

Cpt. Haddock
02/02/2009, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
ε τι το ποστάρεις τότε ρε συ pap και μας αφήνεις με το παράπονο. αφου τους ήξερες ποιοι θα έρθουν πες το τους με ενα πμ να ζήσουμε και εμεις οι υπόλοιποι θνητοί στην άγνοια μας :sick:

+1050 :mad:

npat
02/02/2009, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από spyro
ε τι το ποστάρεις τότε ρε συ pap και μας αφήνεις με το παράπονο. αφου τους ήξερες ποιοι θα έρθουν πες το τους με ενα πμ να ζήσουμε και εμεις οι υπόλοιποι θνητοί στην άγνοια μας :sick:

Μην ψαρώνεις ρε Σπύρο! Λογικό είναι σε μια τέτοια εκδρομή αφενός να θέλεις να ξέρεις τα άτομα που θα έρθουν μαζί σου, και αφ' ετέρου να εξασφαλίσεις ότι δεν θα είναι πολλοί. Με τέτοιο πρόγραμμα δεν έχει κάθε τρεις και λίγο "σταματάμε και περιμένουμε να μαζευτούμε όλοι", γιατί αλλιώς απλά δεν βγαίνει. Αυτό φυσικά δεν αναφέρεται σε 'σενα, προσωπικά (που μια χαρά ρυθμούς έχεις οδηγικά), ούτε σε κάποιον άλλο συγκεκριμένα, ούτε έχει να κάνει με κάποια λογική "πάμε κομμάτια". Πρέπει όμως κάπως να ξέρεις ότι ο συνταξιδιώτης σου είναι διατεθειμένος να κάνει 200 χιλιόμετρα χωρίς στάση και μετά από ένα τσιγάρο και βενζίνη άλλα τόσα, και άλλα τόσα, και να το κάνει αυτό απ' το πρωί μέχρι το βράδυ. Χωρίς καφετέριες, χωρίς φωτογραφίες κάθε λίγο και λιγάκι, πιθανώς και χωρίς φαί.

Τέτοιου είδους εκδρομές περιέχουν μια γερή δόση μαζοχισμού και ο μόνος τρόπος να εξασφαλίσεις ότι οι συνταξιδιώτες σου "θα ταιριάξουν" είναι λίγο-πολύ να τους ξέρεις. Εδώ καλά-καλά για τους εαυτούς μας ο καθένας δεν είναι σίγουρος ότι θα τα καταφέρει, σκέψου να πρέπει να έχει να σκέφτεται και άλλους τρεις-τέσσερις που απλά δήλωσαν συμμετοχή, χωρίς να το καλοσκεφτούν, με την λογική ότι "αφού πάνε οι άλλοι, θα πάω κι εγώ" (και πάλι δεν αναφέρομαι σε 'σενα, αλλά μην μου πεις πως δεν υπάρχουν και τέτοιοι).

Γιατί να το ποστάρεις τότε? Μα γιατί προφανώς ΔΕΝ ξέρεις ποιοι θα ακολουθήσουν, ούτε είναι τελείως κλειστή η βόλτα μεταξύ συγκεκριμένης παρέας, αλλά όσο να 'ναι θέλεις (μάλλον είσαι αναγκασμένος) να διατηρήσεις την δυνατότητα να αποκλίσεις κάποιους (είτε γιατί μαζεύονται πολλοί, είτε γιατί---σωστά ή λάθος---πιστεύεις ότι οι ρυθμοί σας δεν θα ταιριάξουν) χωρίς να χρειαστεί να τους το αρνηθείς δημόσια.

Αν δηλαδή, οποιοσδήποτε πιστεύω, στείλει ένα π.μ. στον Παπ λέγοντάς του ότι είναι αποφασισμένος, ξέρει τι κάνει και θέλει να έρθει---αφήνοντάς του όμως τη δυνατότητα να πει όχι χωρίς να έλθει σε δύσκολη θέση---νομίζω ότι μάλλον θα εκπλαγεί από το πόσο κλειστή τελικά (δεν) είναι η βόλτα.

Τέλος πάντων, αυτά πιστεύω εγώ. Μπορεί ο τελικά ο Παπ να είναι αρχίδι, μαλάκας και κλικαδόρος που διοργανώνει και ποστάρει κλειστές βόλτες απλά και μόνο για να μπει στο μάτι των άλλων.

:wave2:

npat
02/02/2009, 19:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
+1050 :mad:

Το 'χετε οι τραϊουμφάδες, ε?

:lol: :lol:

Cpt. Haddock
02/02/2009, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Το 'χετε οι τραϊουμφάδες, ε?

:lol: :lol:

Είμαστε γκρινιάρηδες, όπως όλοι οι επίλεκτοι :lol:

Ουτως ή άλλως εαν γίνει Φεβρουάριο δε μπορώ να ακολουθήσω, δε βγαίνουν τα ΣΚ :lol: :bigcry: :sad:

spyro
02/02/2009, 19:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Μην ψαρώνεις ρε Σπύρο! Λογικό είναι σε μια τέτοια εκδρομή αφενός να θέλεις να ξέρεις τα άτομα που θα έρθουν μαζί σου, και αφ' ετέρου να εξασφαλίσεις ότι δεν θα είναι πολλοί. Με τέτοιο πρόγραμμα δεν έχει κάθε τρεις και λίγο "σταματάμε και περιμένουμε να μαζευτούμε όλοι", γιατί αλλιώς απλά δεν βγαίνει. Αυτό φυσικά δεν αναφέρεται σε 'σενα, προσωπικά (που μια χαρά ρυθμούς έχεις οδηγικά), ούτε σε κάποιον άλλο συγκεκριμένα, ούτε έχει να κάνει με κάποια λογική "πάμε κομμάτια". Πρέπει όμως κάπως να ξέρεις ότι ο συνταξιδιώτης σου είναι διατεθειμένος να κάνει 200 χιλιόμετρα χωρίς στάση και μετά από ένα τσιγάρο και βενζίνη άλλα τόσα, και άλλα τόσα, και να το κάνει αυτό απ' το πρωί μέχρι το βράδυ. Χωρίς καφετέριες, χωρίς φωτογραφίες κάθε λίγο και λιγάκι, πιθανώς και χωρίς φαί.

Τέτοιου είδους εκδρομές περιέχουν μια γερή δόση μαζοχισμού και ο μόνος τρόπος να εξασφαλίσεις ότι οι συνταξιδιώτες σου "θα ταιριάξουν" είναι λίγο-πολύ να τους ξέρεις. Εδώ καλά-καλά για τους εαυτούς μας ο καθένας δεν είναι σίγουρος ότι θα τα καταφέρει, σκέψου να πρέπει να έχει να σκέφτεται και άλλους τρεις-τέσσερις που απλά δήλωσαν συμμετοχή, χωρίς να το καλοσκεφτούν, με την λογική ότι "αφού πάνε οι άλλοι, θα πάω κι εγώ" (και πάλι δεν αναφέρομαι σε 'σενα, αλλά μην μου πεις πως δεν υπάρχουν και τέτοιοι).

Γιατί να το ποστάρεις τότε? Μα γιατί προφανώς ΔΕΝ ξέρεις ποιοι θα ακολουθήσουν, ούτε είναι τελείως κλειστή η βόλτα μεταξύ συγκεκριμένης παρέας, αλλά όσο να 'ναι θέλεις (μάλλον είσαι αναγκασμένος) να διατηρήσεις την δυνατότητα να αποκλίσεις κάποιους (είτε γιατί μαζεύονται πολλοί, είτε γιατί---σωστά ή λάθος---πιστεύεις ότι οι ρυθμοί σας δεν θα ταιριάξουν) χωρίς να χρειαστεί να τους το αρνηθείς δημόσια.

Αν δηλαδή, οποιοσδήποτε πιστεύω, στείλει ένα π.μ. στον Παπ λέγοντάς του ότι είναι αποφασισμένος, ξέρει τι κάνει και θέλει να έρθει---αφήνοντάς του όμως τη δυνατότητα να πει όχι χωρίς να έλθει σε δύσκολη θέση---νομίζω ότι μάλλον θα εκπλαγεί από το πόσο κλειστή τελικά (δεν) είναι η βόλτα.

Τέλος πάντων, αυτά πιστεύω εγώ. Μπορεί ο τελικά ο Παπ να είναι αρχίδι, μαλάκας και κλικαδόρος που διοργανώνει και ποστάρει κλειστές βόλτες απλά και μόνο για να μπει στο μάτι των άλλων.

:wave2:

δίκιο έχεις σε αυτά αυτα που λες και το καταλαβαίνω απόλυτα ........ απλά με έπιασε η ζήλια :D

:wave2:


Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Είμαστε γκρινιάρηδες, όπως όλοι οι επίλεκτοι :lol:



κρύβε λόγια θα μας βγει το όνομα :a13:

npat
02/02/2009, 19:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Ουτως ή άλλως εαν γίνει Φεβρουάριο δε μπορώ να ακολουθήσω, δε βγαίνουν τα ΣΚ :lol: :bigcry: :sad:

Να 'βγαινε και η διαδρομή κιόλας..

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ρε Άκηηηηη, αλυσίδες παίρνουν τα Χόνδα?

:lol: :lol:

DimChios
02/02/2009, 21:09
λοιπον, σε οσα ειπε ο npat απο πανω συμφωνω και κοτσαρω και αλλα 1000...(κι ασ μην εχω) :lol: :lol:

Εγω προσωπικα συμμετοχη δεν δηλωνω μιας και δεν ξερω αν θα δουλευω κτλ κτλ!
Αν ΔΕΝ δουλευω ομως, ξερω πως ειμαι απο αυτους που δεν χρειαζεται να δηλωσουν σε μια τετοια βολτα που μαλιστα "ανηκει" στον Παπ!

Το θεμα ειναι αλλο...

Παπ, που θα κοιμηθουμε το Σαββατο το βραδυ? Γιατι για το προορισμο, ΠΟΛΥ ΧΛΩΜΟ το κοβω! :lol: :lol:

Δευτερον... τη Κυριακη το βραδυ που θα κοιμηθουμε γιατι για τα σπιτια μας στην Αθηνα το κοβω ΑΔΥΝΑΤΟΝ! :bigcry: :bigcry:

Και καλα εγω (αν ερθω) η επιστροφη δεν με νοιαζει να ειναι Δευτερα σωνει και ντε, για τους αλλους το λεω να κανονισουν τα ρεπΑ τους!

Τεσπα, μακαρι να ειμαστε καλα και να μπορουμε και αν θελετε...















...βαλτε να περασουμε ρε και μια απο Κερκυρα να παρουμε το μωρο μου!

:blush: :smokin:

catmaster
02/02/2009, 21:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Να 'βγαινε και η διαδρομή κιόλας..

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ρε Άκηηηηη, αλυσίδες παίρνουν τα Χόνδα?

:lol: :lol:

Δεν χρειάζονται αλυσίδες για τέτοιες διαδρομές (ειδικά τα Honda) ...

:rolleyes:


...τώρα για κάνα κουβά βαζελίνη και μια σχιστομάτα για μασάζ το συζητάμε ...


:rotflmao: :rotflmao:

DimChios
02/02/2009, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster

...τώρα για κάνα κουβά βαζελίνη και μια σχιστομάτα για μασάζ το συζητάμε ...


:rotflmao: :rotflmao:



ΑΚΥΡΗ η Κερκυρα!

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Cpt. Haddock
03/02/2009, 02:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Να 'βγαινε και η διαδρομή κιόλας..

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Υπολογίστε ενα 5ωρο (γεμάτο) ως την Αμφιλοχία, με βάση τη διαδρομή που έβαλε ο παπ...

Απο εκεί κ πέρα, ειναι ενα 2.5ωρο έως 3 ωρες για Μέτσοβο και μετά ενα 2ωρο (ελαφρύ) ή ενα 3ωρο (βαρυ) για Θεσσαλονίκη, + καμια ωρα για τον τελικο προορισμο.

Συνολο ενα 12ωρο, έχοντας υπολογίσει και στάσεις για βενζίνη και όχι στάσεις του τύπου "να κάνουμε ενα τσιγάρο ρε μαλάκες" :lol: (c) Trooper



:bawl:

Bγαίνει, ειδικά επειδή τα τελευταία χλμ ειναι εύκολα, αλλα θα είναι νύχτα (δύει περίπου στις 6 ο ήλιος)

Για την επιστροφή θα το δω το βραδυ. Εαν ειναι Μάρτιο (μετά τις 11/3) πιθανον να έρθω. Φεβρουάριο δεν προλαβαίνω (χιόνισε και θέλω να προλάβω πιστες :lol: )


:wave2:

npat
03/02/2009, 02:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

Bγαίνει, ειδικά επειδή τα τελευταία χλμ ειναι εύκολα, αλλα θα είναι νύχτα (δύει περίπου στις 6 ο ήλιος)


Βγαίνει, απο χιλιόμετρα βγαίνει (ζόρικα αλλά βγαίνει). Τον καιρό φοβάμαι.

Αν βέβαια μας κάνει μέρες σαν την σημερινή (νοτιάδες, λίγες βροχές, και ανοιξιάτικες θερμοκρασίες), θα μας κάνει τζάμπα μάγκες!

:wave2:

Cpt. Haddock
03/02/2009, 02:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από npat
Αν βέβαια μας κάνει μέρες σαν την σημερινή (νοτιάδες, λίγες βροχές, και ανοιξιάτικες θερμοκρασίες), θα μας κάνει τζάμπα μάγκες!
:wave2:

Δε θέλουμε νοτιάδες! :mad:

Λιώνει το χιόνι :a26:


μικρό μου πόνυ... :wacko:

npat
03/02/2009, 03:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Δε θέλουμε νοτιάδες! :mad:

Λιώνει το χιόνι :a26:


Κααααλά! Θα φροντίσω να μην κάνει!

:a024: :a024:

gixxerpap
03/02/2009, 04:08
καλημέρα! καταρχάς να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση για ''κλειστή'' βόλτα.
πρέπει όμως να καταλάβουν όλοι, ότι δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί, αν μαζευτούν πάνω απο 10 μοτοσυκλέτες, για παράδειγμα ... Επιπλέον, θα πρέπει να εξασφαλίσουμε ότι οι συμμετέχοντες θα έχουν αρκετή εμπειρία. Δεν πάμε για να αποδείξουμε κάτι, ούτε θα μας απονείμουν βραβεία στο τέλος, οπότε εγωισμοί του στύλ ''αυτοί νομίζουν ότι ειναι οδηγάρες, θα τους δείξω εγώ'', δεν χωράνε... όλες οι συμμετοχές είναι υπο συζήτηση, τίποτα δεν έχει αποφασιστεί ακόμα. Να ΄μαστε καλά, και θα ακολουθήσουν και άλλες παρόμοιες εκδρομές. Μακάρι να ''μπολιάσουμε'' και άλλους με το μικρόβιο του ταξιδιού, και του χρόνου να διαβάζουμε θρέντ με 4 & 5 παρέες, που να σχεδιάζουν ταξίδια ταυτόχρονα!

με μια δεύτερη ματιά, και γω αρχίζω να σκέφτομαι αν θα συμμετάσχω ...:lol:

η διαδρομή και ο τελικός προορισμός είναι και αυτά υπο συζήτηση, τίποτα ακόμα δεν είναι οριστικό!

catmaster
03/02/2009, 04:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
...η διαδρομή και ο τελικός προορισμός είναι και αυτά υπο συζήτηση, τίποτα ακόμα δεν είναι οριστικό!

:rolleyes:

(συζήτηση μεταξύ δύο κολλητών)

Α-" Τι έγινε ρε ;; Πως πέρασες το ΣΚ ;; "

Β-" Καλά μωρέ ... πήγα μέχρι το Παρίσι για καφεδάκι και κρουασάν... "

Α-" Α ... ωραία ... με ποια εταιρία πήγες ;; "

Β- "Εεεεε .... με τη Honda .... "




:ninja:


:beer: :beer:

noe13
03/02/2009, 04:14
Καπως ετσι πρεπει να ξεκινησε και το 36ωρο!!!

reinmeister
03/02/2009, 04:22
αλλος ανεβαινει μπουσουλωντας τα σκαλια της τηνου,αλλος κανει με καγιακ τον διαπλου του ατλαντικου,αλλος διοργανωνει εκδρομες που στο τελος θα χρειαστει χειρουργος για να βγουν οι σελες απο τους κωλους...:D

ο παπ ξερω οτι λατρευει τις εντονες αισθησεις "απο πισω"...οι υπολοιποι ποιοι θα ειναι?:rotflmao:

panathas
03/02/2009, 07:54
gixxerpap tha girisete apo kedro??are gixxer einai to xwrio mou ekei..pragmatika wraia diadromi..den gnwrizw an exeis xanaperasei apo kei alla poli dyskoli diadromi me ayton ton kairo!! :beer:
opws kai na xei me to kalo na pate kai na gyrisete!!

harvester
03/02/2009, 07:59
μονο τον zεphyr1 παρε λεμε.ασε που ο παππους την νυχτα στην καταρα παει πιο γρηγορα απο οτι την μερα στην εθνικη, αφου σε μια στιγμη σκεφτομουν οτι σε καποιο σερβις πρεπει να του βαλανε και εκονοπτικς αντι για κανονικο ματι

zephyr1
03/02/2009, 08:14
Παππου να πεις το αφεντικο σου.:mad:

Μεσα ειμαι αλλα θα αναμενω να δω το τελειωτικο team ωστε να ξερω αν θα ειναι σιδεροκωλη η αφρατοκωλοι.

Τα χλμ. ειναι πολλα και οι ομαδα πραγματικα θα πρεπει να ειναι πολυ δεμενοι και με πανω-κατω ιδια εμπειρια.
Το βλεπω πολυ δυσκολο, ειδικα αν καποιοι υπερεκτιμησουν της ικανοτητες τους.Για να βγουν τα χλμ. θα πρεπει να ειναι και αεροπορικη.

Αναμενω!
:)

harvester
03/02/2009, 08:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
θα πρεπει να ειναι και αεροπορικη.

Αναμενω!
:)
εμ δεν θα ηταν :rotflmao:
ρε προσεξτε τον ζεφυρο λεμε το βραδυ παει πολυ αερα, αφηστε τον πισω οσο ειναι μερα.

και φυσικα ρεσπεκτ στο ανθρωπο γιατι παρα τα χρονια του μπορει και οδηγει με εναμιση μπουκαλι τεκιλα:eek:

zephyr1
03/02/2009, 08:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
εμ δεν θα ηταν :rotflmao:
ρε προσεξτε τον ζεφυρο λεμε το βραδυ παει πολυ αερα, αφηστε τον πισω οσο ειναι μερα.

και φυσικα ρεσπεκτ στο ανθρωπο γιατι παρα τα χρονια του μπορει και οδηγει με εναμιση μπουκαλι τεκιλα:eek:

Δεν γ@μιεσαι.:a36:

TROOPER
03/02/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
............


ΡΕΜΑΛΙΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΤΕ !!!
ξέρετε εσείς ποιοί είστε ...


:confused: :confused: :confused:

sniper
03/02/2009, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
:confused: :confused: :confused:

Τους αναβάτες Honda εννοεί... κι αυτός με το Τρανσάλπ θα πάει κι ο Ρέιν με το FMX.... Εϊναι να ρυθμίζεις διάκενα νύχτα πάνω στο βουνό;

TROOPER
03/02/2009, 09:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τους αναβάτες Honda εννοεί... κι αυτός με το Τρανσάλπ θα πάει κι ο Ρέιν με το FMX.... Εϊναι να ρυθμίζεις διάκενα νύχτα πάνω στο βουνό;

ειναι αυκολοτερη η αλλαγη πλεξουδας,πηνιων,τρομπας βενζινης ???

εσυ θα πας ???

:a029:

zephyr1
03/02/2009, 09:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τους αναβάτες Honda εννοεί... κι αυτός με το Τρανσάλπ θα πάει κι ο Ρέιν με το FMX....

Για διημερο δεν ειπε? :confused: :confused:

DimChios
03/02/2009, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τους αναβάτες Honda εννοεί... κι αυτός με το Τρανσάλπ θα πάει κι ο Ρέιν με το FMX.... Εϊναι να ρυθμίζεις διάκενα νύχτα πάνω στο βουνό;




:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

sniper
03/02/2009, 09:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Για διημερο δεν ειπε? :confused: :confused:

τι σε μπερδεύει;

2ήμερο, για να περιμένουν τους υπόλοιπους! :rotflmao: :rotflmao: :lol:

devil's animal
03/02/2009, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τους αναβάτες Honda εννοεί... κι αυτός με το Τρανσάλπ θα πάει κι ο Ρέιν με το FMX.... Εϊναι να ρυθμίζεις διάκενα νύχτα πάνω στο βουνό;


ειναι μαζοχες αυτα τα αγορια με τα suzuki,μην τα φοβασαι!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
03/02/2009, 09:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
τι σε μπερδεύει;

2ήμερο, για να περιμένουν τους υπόλοιπους! :rotflmao: :rotflmao: :lol:

ελα εσυ και θα σε περιμενουμε βρε κουτο και ανοητο αγορι :D

reinmeister
03/02/2009, 09:20
εγω θα ειμαι πνευματικα μαζι του...κι αν με χρειαστει κατι,μεσω τηλεφωνου δεν παγωσε ποτε κανεις...:D

sniper
03/02/2009, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εγω θα ειμαι πνευματικα μαζι του...κι αν με χρειαστει κατι,μεσω τηλεφωνου δεν παγωσε ποτε κανεις...:D


:a18: :a20: :a012:

road spirit
03/02/2009, 09:30
αυτό δεν είναι βόλτα ...

αυτό είναι


154216

tai
03/02/2009, 12:22
ρε θα ρχόμουν αλλα θα τρέχετε και φοβάμαι:p

DimChios
03/02/2009, 12:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ρε θα ρχόμουν αλλα θα τρέχετε και φοβάμαι:p




:rolleyes:


154222

devil's animal
03/02/2009, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rolleyes:



:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

tai
03/02/2009, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
:rolleyes:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΓAMATOOOOO!!!!!!

DimChios
03/02/2009, 14:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ΓAMATOOOOO!!!!!!


σ αρεσε θειο?

:wacko:


σου θυμιζει τον εαυτο σου που πλεον εισαι "κοκκορι"?

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

rsp
03/02/2009, 17:56
katalava....:rolleyes:

sniper
03/02/2009, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
katalava....:rolleyes:

πρέπει να εισαι ο μόνος..... :rolleyes:

rsp
03/02/2009, 18:05
Να βοηθησει λιγο ο καιρος και εγω θα κανω βολτουλα το σκ....

Αντε γιατι εχω φρικαρει εδω μεσα!!!!!!!!

pilotos_xtreme
03/02/2009, 21:07
ακριβως την διαδρομη που χα σκεφτει να κανω.... παλικαρι μας εφτιαξες λεμε!

bikerted
04/02/2009, 04:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
:rolleyes:

(συζήτηση μεταξύ δύο κολλητών)

Α-" Τι έγινε ρε ;; Πως πέρασες το ΣΚ ;; "

Β-" Καλά μωρέ ... πήγα μέχρι το Παρίσι για καφεδάκι και κρουασάν... "

Α-" Α ... ωραία ... με ποια εταιρία πήγες ;; "

Β- "Εεεεε .... με τη Honda .... "




:ninja:


:beer: :beer:


Suzuki :smokin: :smokin: :smokin:

Λεωνίδας
04/02/2009, 05:00
ο Β είναι ο filippos650 :confused: :evil:
:rotflmao: :rotflmao:

snow
04/02/2009, 05:12
8a pioume kafedaki re paidia??
na doume kai tis Sk@t@fatses sas:yuck: :beer:

pote akrivos 8a tin kanete?

thou-vou
04/02/2009, 06:00
στα σοβαρά τώρα, θα πρέπει να ανακοινωθεί ημερομηνία μια εβδομάδα πριν για να κανονίσουμε και τις εργασίες μας. Πράγμα το οποίο κάνει λίγο απρόβλεπτο τον καιρό στην παρούσα φάση. βροχή, χιόνι, ομίχλη, ξαστεριά λέμεεεεε... :D

filipp0s
04/02/2009, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ο Β είναι ο filippos650 :confused: :evil:
:rotflmao: :rotflmao:

κουφ@λ@ λεωνίδα σε ησυχία δεν με αφήνεις :evil: :smokin:

filipp0s
04/02/2009, 07:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
στα σοβαρά τώρα, θα πρέπει να ανακοινωθεί ημερομηνία μια εβδομάδα πριν για να κανονίσουμε και τις εργασίες μας. Πράγμα το οποίο κάνει λίγο απρόβλεπτο τον καιρό στην παρούσα φάση. βροχή, χιόνι, ομίχλη, ξαστεριά λέμεεεεε... :D


ποιες εργασίες :confused: θα βάλεις στο ντακαρ, μοτερ από μπούσα :confused:

thou-vou
04/02/2009, 08:22
εργασίες προσωπικές και οχι μηχανολογικές...
όσο για το υπονοούμενο ένα έχω να πω...



AEPOΠΛANO...
























το ντακαράκι μου

εκτός αυτού γνωρίζω ότι μπορώ φορτωμένος, με αρκετές στάσεις, σε άγνωστες μέχρι τότε διαδρομές, σε επαρχιακούς με κίνηση και περάσματα από μεγάλες πόλεις να κάνω σε 11 και κάτι ώρες 770 χλμ...
Oπότε χωρίς απαραίτητα να με περιμένουν οι έχοντες μεγαλύτερη "αυτονομία" ως άτομα μπορώ να βγάλω άλλα 150 σε μιαμιση ωρίτσα γιατι είμαι και αργός, σωστά???
Aντε, λουλου που έμαθες στα χονδα τα γλήγορα και απαξιώνεις φτωχά πλην τίμια μοτοσακά... :bigcry:


βεβαια υπάρχει και η εκδοχή να μην είμαι μέσα στις προδιαγραφές :eek:

filipp0s
04/02/2009, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
Aντε, λουλου που έμαθες στα χονδα τα γλήγορα και απαξιώνεις φτωχά πλην τίμια μοτοσακά... :bigcry:


καθολου απαξίωση, με το 650 δικάβαλος και φορτωμένος [ancona(ιταλία)-valensole(γαλλία)] σερί 950 χλμ σε 11 ώρες με τα 250 τελευταία χλμ σε κλειστό στροφιλίκι...

τα ξέρεις άλλωστε :winka: :wave2:

thou-vou
04/02/2009, 08:45
τα ξέρω γι' αυτό τα λέω...

σαμποτάρεις τη συμμετοχή μου ενω γνωρίζεις τις δυνατότητες του μοτοσακού... αλητήριε... χούλιγκαν... τώρα κανείς δεν θα με θέλει με τέτοια μούρη... :cry: :cry: :cry:


μπούσα κινητήρα στο ντακαράκι??? για να ρωτήσω τον κύριο αντώνη... :hypnotize

reinmeister
04/02/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
τα ξέρω γι' αυτό τα λέω...

σαμποτάρεις τη συμμετοχή μου ενω γνωρίζεις τις δυνατότητες του μοτοσακού... αλητήριε... χούλιγκαν... τώρα κανείς δεν θα με θέλει με τέτοια μούρη... :cry: :cry: :cry:


μπούσα κινητήρα στο ντακαράκι??? για να ρωτήσω τον κύριο αντώνη... :hypnotize

ο κυριος αντωνης ,λαμβανοντας υπ οψιν του οπτικα τεκμηρια, υπο μορφην φωτογραφιων,απεικονιζοντα τον ανωτερω γραφοντα ,ως περιχαρη,εις την σελαν μιας ομολογουμενως ουσιαστικης μοτοσυκλεττας ,υπο την πραγματικη εννοια του ορου,θεωρει οτι οιοδηποτε περαιτερω σχολιο θα καθιστατο περιττον...

ευχαριστω...:lol:

TROOPER
04/02/2009, 09:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
...ευχαριστω...:lol:

παρακαλω :lol:

gixxerpap
04/02/2009, 09:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ο κυριος αντωνης ,λαμβανοντας υπ οψιν του οπτικα τεκμηρια, υπο μορφην φωτογραφιων,απεικονιζοντα τον ανωτερω γραφοντα ,ως περιχαρη,εις την σελαν μιας ομολογουμενως ουσιαστικης μοτοσυκλεττας ,υπο την πραγματικη εννοια του ορου,θεωρει οτι οιοδηποτε περαιτερω σχολιο θα καθιστατο περιττον...

ευχαριστω...:lol:

εδώ είσαι και σε ψάχνω ρε? .... όλα καλά, κόφτιασε το πράμα ...

DimChios
04/02/2009, 09:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
. όλα καλά, κόφτιασε το πράμα ...


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

thou-vou
05/02/2009, 06:55
A. O κύριος αντώνης παρεξήγησε το οπτικό ντοκουμέντο, πράγμα καθόλου δύσκολο με βάση την ποιότητα του οπτικοακουστικού υλικού που υπάρχει στη δικογραφία. Tο συναίσθημα "τι κάνω εγω εδω πάνω παναγία μου" καθώς και το "σταθερά το γκάζι και κάνε τον αδιάφορα επιτυχημένο μοτοσυκλετιστή που δε μασάει από διακόσια άλογα και κάθεται σε στάση -πιάσε το σαπούνι μήτσο μ-" δεν μπορούν σε καμία περίπτωση να ερμηνευτούν με το επίθετο "περιχαρής". Ως εκ τούτου αυτή η δήλωση θα συμπεριληφθεί στην μηνυτήριο αναφορά την οποία κατέθεσα εναντίον του κυρίου VANDA για κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων (και βαλβίδων)...

B. O κύριος που άνοιξε το θρεντ, δυο μέρες και πέντε σελίδες μετά αποκαλύπτει τον πραγματικό λόγο ύπαρξης αυτής της φτωχής πλην τιμίας πρότασης για σιδερόκολη βόλτα· Έψαχνε τον κύριο αντώνη...

ευχαριστώ, (τον TROOPER)
καλημέρα και καλή τύχη

devil's animal
05/02/2009, 07:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
A. O κύριος αντώνης παρεξήγησε το οπτικό ντοκουμέντο, πράγμα καθόλου δύσκολο με βάση την ποιότητα του οπτικοακουστικού υλικού που υπάρχει στη δικογραφία. Tο συναίσθημα "τι κάνω εγω εδω πάνω παναγία μου" καθώς και το "σταθερά το γκάζι και κάνε τον αδιάφορα επιτυχημένο μοτοσυκλετιστή που δε μασάει από διακόσια άλογα και κάθεται σε στάση -πιάσε το σαπούνι μήτσο μ-" δεν μπορούν σε καμία περίπτωση να ερμηνευτούν με το επίθετο "περιχαρής". Ως εκ τούτου αυτή η δήλωση θα συμπερηλιυθεί στην μθνητήριο αναφορά την οποία κατέθεσα εναντίον του κυρίου VANDA για κλοπή πνευματικών δικαιωμάτων (και βαλβίδων)...

B. O κύριος που άνοιξε το θρεντ, δυο μέρες και πέντε σελίδες μετά αποκαλύπτει τον πραγματικό λόγο ύπαρξης αυτής της φτωχής πλην τιμίας πρότασης για σιδερόκολη βόλτα· Έψαχνε τον κύριο αντώνη...

ευχαριστώ, (τον TROOPER)
καλημέρα και καλή τύχη


:bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao:

VANDA
05/02/2009, 07:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
θα συμπερηλιυθεί στην μθνητήριο


Είναι φανερή η σύγχιση που του προκάλεσα...
Τι να κάνω.. θα πλερώσω.

DimChios
05/02/2009, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από VANDA
Είναι φανερή η σύγχιση που του προκάλεσα...
Τι να κάνω.. θα πλερώσω.


Ψιτ, κυριος...

δε μου τα δινεις εμενα για λιγες μερες και του τα δινω εγω που μενουμε κοντα?

:wacko:

thou-vou
05/02/2009, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
θα συμπεριληφθεί στην μηνυτήριο αναφορά


βρώμικο σχέδιο... πέσαν οι μάσκες... χτυπήματα κάτω από τη μέση (ωριαία)... σύντροφοι του μοτο στις επάλξεις... H λάσπη δεν έχει τέλος (θά θελα)...
από αλλού τα περίμενα και από αλλού τα βρήκα... μικρομεσαία νοικοκυρά, επαγγελματία, μικροιδιοκτήτη καριερίστα, ελεύθερε επαγγελματία, εργολάβε, μπάτσε γουρούνι παιδί του λαού, εφοπλιστή με ντόπερμαν, κομμωτή με φιλοσοφικές ανησυχίες κτλ...

αν δεν τους σταματήσουμε τώρα (που βγάζουν 200 κάτι αλογάκια) ο επόμενος θα είσαι εσυ που λέει και η σέχτα (τον αναγραμματισμό της σέχτας τον γνωρίζουμε)...

και οι τυφλοί είδαν...

VANDA
05/02/2009, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
βρώμικο σχέδιο... πέσαν οι μάσκες... χτυπήματα κάτω από τη μέση (ωριαία)... σύντροφοι του μοτο στις επάλξεις... H λάσπη δεν έχει τέλος (θά θελα)...
από αλλού τα περίμενα και από αλλού τα βρήκα... μικρομεσαία νοικοκυρά, επαγγελματία, μικροιδιοκτήτη καριερίστα, ελεύθερε επαγγελματία, εργολάβε, μπάτσε γουρούνι παιδί του λαού, εφοπλιστή με ντόπερμαν, κομμωτή με φιλοσοφικές ανησυχίες κτλ...

αν δεν τους σταματήσουμε τώρα (που βγάζουν 200 κάτι αλογάκια) ο επόμενος θα είσαι εσυ που λέει και η σέχτα (τον αναγραμματισμό της σέχτας τον γνωρίζουμε)...

και οι τυφλοί είδαν...


Ελα τώρα που δε σου αρέσουν τα βρώμικα και οι λάσπες.. τη μάσκα λίγο να κοιτάξουμε, μην πέσει.


Για τη σέχτα πού υπογράφουμε; Ακουσα ότι παραδίδονται και δωρεάν μαθήματα εισοδισμού.

thou-vou
05/02/2009, 08:23
δεν εχεις δει κάτι χαρτάκια στις κολώνες τις δεη τα οποία λένε

"τηλεφωνήστε τώρα στο χχχχ χχχχχχ και αποκτήστε σίγουρο εισόδημα με ελάχιστες ώρες εργασίας, δουλειά στο σπίτι και ποσοστά... Σταθερή αμοιβή 5000 ευρω ακατέβατα, αβάδιστα, αβαβα...."


πάει το θρεντάκι, το τσακήσαμε... :D

TROOPER
06/02/2009, 10:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από thou-vou
δεν εχεις δει κάτι χαρτάκια στις κολώνες τις δεη τα οποία λένε

"τηλεφωνήστε τώρα στο χχχχ χχχχχχ και αποκτήστε σίγουρο εισόδημα με ελάχιστες ώρες εργασίας, δουλειά στο σπίτι και ποσοστά... Σταθερή αμοιβή 5000 ευρω ακατέβατα, αβάδιστα, αβαβα...."


πάει το θρεντάκι, το τσακήσαμε... :D

:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

zephyr1
17/02/2009, 10:44
Up!

gixxerpap
17/02/2009, 11:02
τι up βρε κόπανε? η μισή διαδρομή θέλει αλυσίδες για να περάσουμε ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

zephyr1
17/02/2009, 11:17
Λουγκρες ρπσμ.:sad:

DimChios
17/02/2009, 13:04
:eyepop:

bikerted
09/03/2009, 19:02
Άντε να ετοιμαζόμαστε.....

Και σβέλτα εεεεε.....:beer: :evil: :smokin:

blackbusa
09/03/2009, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikerted
Άντε να ετοιμαζόμαστε.....

Και σβέλτα εεεεε.....

ναι ναι....και αν ερθει και ο Παπ με το cb1 οπως ελεγε θα φτασετε μεχρι και αφιδνες....:lol: :lol: :lol:

εκτος αν παρει πισω το Χ11 του Νικου και του δωσει κανα ποδηλατο....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Operater
10/03/2009, 14:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
τι up βρε κόπανε? η μισή διαδρομή θέλει αλυσίδες για να περάσουμε ....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ε και ? κάνουμε την άλλη μισή, προσθέτωντας άλλη μια μισή! :smokin: