PDA

View Full Version : Βολτα..



konsttanttinos
03/02/2009, 16:31
Ειχα πηξει απο το πρωι, και πριν λιγο εψανα να βρω ευκαιρια για βολτα.
Ετσι ετοιμαστηκα, πηρα το fazerακι και εφτασα στη Β ΒΙ.ΠΕ. Βολου (οι βολιωτες ξερουν).
Εκανα μια αρκετα γρηγορη βολτα, και ο παγωμενος αερας αναζωγονησε την μουχλα που με ειχε κυριευσει.Μονος μου, με αρκετα χλμ , φωναζα ''κ@βλ@'' , και ενιωσα ολο μου το σωμα σε εξαψη και ζωντανια.
Αφου τελειωσα (χμ...), σταματησα σε ενα φιλικο πρατηριο, εκανα ενα τσιγαρο, και χαλαρα επεστεψα σπιτι.Οτι αρνητικη ενεργεια και ρυπογονες σκεψεις ειχα, εξαφανιστηκαν.
Ηρεμησα και τωρα πραγματικα ειμαι αλλος ανθρωπος.
Καθε φορα που το κανω αυτο νιωθω πραγματικα πιο ελαφρυς, πιο χαλαρος..
Τα εγραψα αυτα, ετσι για να μοιραστω αυτο το ευχαριστο αισθημα μαζι σας, και να μου πειτε αν τι νιωθετε κι εσεις..
:beer: :beer:

sakisvolos
03/02/2009, 17:54
Κάπως έτσι συμβαίνει μετά από μια βόλτα!
Την κυριακή που πέρασε πήγα μια ως τις μικροθήβες επιστροφή στο καπάκι βελεστίνο και
όχι μόνο αλλος άνθρωπος και κάτι παραπάνω! :winka:

Ρίξε μια ματιά κι εδώ! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=64208) κάτι γίνεται κάποιες φορές! Όταν βέβαια ο καιρός το επιτρέπει!

TassosK
04/02/2009, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από konsttanttinos
Ειχα πηξει απο το πρωι, και πριν λιγο εψανα να βρω ευκαιρια για βολτα.
Ετσι ετοιμαστηκα, πηρα το fazerακι και εφτασα στη Β ΒΙ.ΠΕ. Βολου (οι βολιωτες ξερουν).
Εκανα μια αρκετα γρηγορη βολτα, και ο παγωμενος αερας αναζωγονησε την μουχλα που με ειχε κυριευσει.Μονος μου, με αρκετα χλμ , φωναζα ''κ@βλ@'' , και ενιωσα ολο μου το σωμα σε εξαψη και ζωντανια.
Αφου τελειωσα (χμ...), σταματησα σε ενα φιλικο πρατηριο, εκανα ενα τσιγαρο, και χαλαρα επεστεψα σπιτι.Οτι αρνητικη ενεργεια και ρυπογονες σκεψεις ειχα, εξαφανιστηκαν.
Ηρεμησα και τωρα πραγματικα ειμαι αλλος ανθρωπος.
Καθε φορα που το κανω αυτο νιωθω πραγματικα πιο ελαφρυς, πιο χαλαρος..
Τα εγραψα αυτα, ετσι για να μοιραστω αυτο το ευχαριστο αισθημα μαζι σας, και να μου πειτε αν τι νιωθετε κι εσεις..
:beer: :beer:

καλα δεν ντρεπεσαι να καπνιζεις σε πρατηρια βενζινης? για ευνοητους λογους:D

περα απο την πλακα ωραιος:beer:

konsttanttinos
04/02/2009, 08:00
E, δεν καπνισα και διπλα στην αντλια:a48: :rotflmao:
:beer: :beer:

XJR_Billy
04/02/2009, 08:41
Ωραίος Κωνσταντίνε, οι νυχτερινές μοναχολυκο-βόλτες είναι ωραία εμπειρία.
Κάτι που προτιμούμε πολλοί στην Αθήνα λόγω της @#$%^&κίνησης...:lol:

Πάντα τέτοια !:beer:

Tpap
04/02/2009, 08:45
πότε ρε, θα πιούμε κανατσίπουρο στην ψάθα...; :wave2:

για λέγετε.

subman21
04/02/2009, 09:23
:a6:
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
πότε ρε, θα πιούμε κανατσίπουρο στην ψάθα...; :wave2:

για λέγετε.