PDA

View Full Version : Rider down!



morpheus
24/03/2005, 09:07
Καλημέρα!

Μετά από 8.232 χλμ όρθιος, είπα κι εγώ να κάνω τα τελευταία 2 μέτρα ξαπλωμένος.

Χτες το απόγευμα σε κλασσική σκηνή, προσπέρασμα ανάμεσα από μποτιλιαρισμένα από δεξιά, ξαφνική στροφή φορτηγού δεξιά σε στενό, και αγκαλιαστήκαμε. Το φειζεράκι κάτω (έσπασε μόνο το μαύρο πλαστικό που γράφει fazer στο πλάι !!!! και στράβωσε ο μοχλός για το πίσω φρένο) κι εγώ κολοτούμπες. Η μηχανή πέφτοντας πρόλαβε και μου ζόρισε λίγο το δεξί πόδι, έπρεπε τελικά να τα πάρω τα μποτάκια bering με τα προστατευτικά.

Επειδή η φάση ήταν λίγο χαλαρή είδα τον κόσμο να μαζεύετε, να λένε "μη βγάλεις το κράνος", "κάντε του χώρο" κι άλλα τέτοια. Ρε γμτ πότε πρόλαβαν και μαζεύτηκαν? Κρυμμένοι είναι και περιμένουν???

Anyway, όλα καλά.

KaTaNaS
24/03/2005, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από morpheus
Καλημέρα!

Μετά από 8.232 χλμ όρθιος, είπα κι εγώ να κάνω τα τελευταία 2 μέτρα ξαπλωμένος.

Χτες το απόγευμα σε κλασσική σκηνή, προσπέρασμα ανάμεσα από μποτιλιαρισμένα από δεξιά, ξαφνική στροφή φορτηγού δεξιά σε στενό, και αγκαλιαστήκαμε. Το φειζεράκι κάτω (έσπασε μόνο το μαύρο πλαστικό που γράφει fazer στο πλάι !!!! και στράβωσε ο μοχλός για το πίσω φρένο) κι εγώ κολοτούμπες. Η μηχανή πέφτοντας πρόλαβε και μου ζόρισε λίγο το δεξί πόδι, έπρεπε τελικά να τα πάρω τα μποτάκια bering με τα προστατευτικά.

Επειδή η φάση ήταν λίγο χαλαρή είδα τον κόσμο να μαζεύετε, να λένε "μη βγάλεις το κράνος", "κάντε του χώρο" κι άλλα τέτοια. Ρε γμτ πότε πρόλαβαν και μαζεύτηκαν? Κρυμμένοι είναι και περιμένουν???

Anyway, όλα καλά.




PERASTIKA SOY FILE,


MPOTAKIA ME ENISXYSH SE astragalloys kai sidero panw apo ta daxtyla epibalontai akoma kai sthn polh!!!


me tosa poy ginontai exei mathei ki o kosmos pleon

melsaltas
24/03/2005, 09:17
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΟΤΟΡΙ ΣΟΥ.

ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΑΝΟΥΝ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΟΥ.

fire
24/03/2005, 12:43
περαστικα σε σενα και το φειζερακι σου :( ...ευτυχως που ειναι ολα καλα...πλακα πλακα και εγω πρεπει να κοιταξω για πατουμενα ... :rolleyes:

idi
24/03/2005, 12:46
περαστικα ;)

gcrook
24/03/2005, 13:52
Σε νιωθω ρε αδερφε,σε νιωθω, αλλα την γλυτωσες σωος και οικονομικα...καπως:bawl:

apav
24/03/2005, 17:43
Περαστικά!

SaraMaritis
24/03/2005, 20:23
...morpheus-μαν !!! :wave2:

Καλως τον, στο κλαμπ !!! :cool:
Δεν μασαμε, παμε γερα :beer:

tai
24/03/2005, 23:27
περαστικά φίλε:wave2:

morpheus
25/03/2005, 09:08
thanx guys!

το κακό είναι ότι 3ήμερο κ καθηλώθηκα με το πόδι (κάκωση τελικά, ψιλοχοντρή)

...καλημέρα!

crs-k
25/03/2005, 09:37
Περαστικα φιλαρακο ... :sick:

Δεν πειραζει θα υπαρξουν πολλες ευκαιριες! :wave2:

RapidShade
25/03/2005, 10:22
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΦΙΛΕ!!!

Πάντα Γερός!

Spike
25/03/2005, 11:56
PERASTIKA KAI GRHGORA PALI GEROS

cityfly
29/03/2005, 15:17
περαστικά



και μιας και ήταν όλοι ευγενικοί μαζί σου θα κάνω εγώ τον κακό και θα σου πω αυτό που τώρα πια ξέρεις


μα περνάς από δεξιά το πρώτο αμάξι στη διασταύρωση:confused: :confused:

τώρα την έβγαλες φτηνά αλλά χτύπα ξύλο μπορεί να χτυπήσεις άσχημα και άμα του κάνεις ζημιά θα τον πληρώνεις κιόλας

και θα χει και δίκιο

:nono: :nono: