PDA

View Full Version : Αντε παλι με τους moderators



OldMan
24/03/2005, 11:19
:confused: :confused: :confused:

Please, πληροφορήστε με για να βγάλω μια άκρη!!!

Γουρουνάκια ερωτοτροπούντα (καθώς και άλλα συμπαθή ζωάκια) περνάνε από τον mod (σαν σχετικά με το thread) ενώ γουρουνάκι πάνω σε BMX κόβεται ???
(Μπορεί να πηγαίνει να συναντήσει την καλή του, οπότε πάλι σε αγάπες πέφτουμε....)

:confused: :confused: :confused:

Spike
24/03/2005, 11:28
MPA .... MALON DEN TO EXEI PROSEXEI AKOMA ... DEN TOUS DINO KAI POLY ORA AKOMA ...

hornet
24/03/2005, 11:30
Μπαα ρε oldi τι σκαλωμα εχεις φαει ρε αγορακο μου!
Τα εσβυσα ως ασχετα με το ολο θεμα και επισης φευγουμε απο εδω και παμε παααααλιιιιι σε αλλο ποστ να συζητησουμε παλι σε στυλ καφενειου ....γιατι ετσι και γιατι αλλιως!!

OldMan
24/03/2005, 11:44
:confused: :confused: :confused:

Κάτσε ρε Hornet, μεταφέρεις αυτοβούλως μηνύματα, ανοίγοντας posts που φαίνεται ότι τα άνοιξε άλλος (χωρίς να έχει την παραμικρή διάθεση γι'αυτό) καθώς και κάνεις μια επιλογή σχετικού με άσχετο, που ειδικά στο συγκεκριμένο thread φαντάζει γελοία (την επιλογή κρίνω και όχι τα μηνύματα ...) !!!!

Αλλά ξέχασα.....

Μου είχες εξηγήσει αναλυτικά παλιότερα την διαδικασία και τον τρόπο επέμβασης των Διαχειριστών ....

:lol: :rotflmao: :lol:

OldMan
24/03/2005, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
....να συζητησουμε παλι σε στυλ καφενειου ....

:lol: :lol: :lol:

Έχεις ακούσει για κανένα Internet Κοινοβούλιο ή Internet Ολομέλεια ή Internet Συμβούλιο ή κάτι σχετικό ???

Εγώ μόνο για Internet Cafe έχω ακούσει !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

hornet
24/03/2005, 11:59
Για τη δημιουργια δυστυχως δεν μπορω να κανω κατι ειναι απο το συστημα...ετσι δουλευει

Μπαινεις για δευτερη φορα να κριτικαρεις τη δουλεια που κανουμε ...αλλα δεν σε εχω δει καμια φορα να κριτικαρεις καποιον που κανει χαλια ενα ποστ!

Το ολο thread δεν εχει αναγκη απο πληθωρα φωτογραφιων με συμπαθητικα ζωακια κανα δυο -τρεις ναι οκ αλλα να το κανουμε και ζωολογικο κηπο παλι δεν εξυπηρετει (αυτο το καταλαβε ο χρηστος)

Τελος αυτοβουλως μεταφερονται τι περιμενεις να κανουμε ψηφοφορια;

Πρεπει να μπαινεις στη φιλοσοφια ενος thread οσο και αν φαινεται γελοια σαν κινηση....μπορει στους συμμετεχοντες να μην ειναι ετσι!

Δεν εχω τιποτε προσωπικο μαζι σου αλλα μην επεμβαινεις σε αυτες τις διαδικασιες....κανεις ολοκληρο θεμα για ενα αστειο thread.

hornet
24/03/2005, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
:lol: :lol: :lol:

Έχεις ακούσει για κανένα Internet Κοινοβούλιο ή Internet Ολομέλεια ή Internet Συμβούλιο ή κάτι σχετικό ???

Εγώ μόνο για Internet Cafe έχω ακούσει !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

Νομιζω οτι εισαι μεγαλο παιδι και καταλαβαινεις τι εννοω

OldMan
24/03/2005, 12:11
:sad: :sad: :sad:

Πάλι θα πάει σε μάκρος ή ιστορία ....

ΔΕΝ έκανα κριτική για την δουλειά κανενός (η κριτική δεν γίνεται με ερωτήσεις) ...

ΔΕΝ έκρινα κανένα μήνυμα γελοίο (ήμουν σαφής ΤΙ θεώρησα γελοίο)....

Αν θεωρείς ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΤΕΡΟ (προφανώς για να απαλύνονται οι πιθανές οξύτητες) το να μεταφέρεις μηνύματα αντί να τα σβήνεις, τότε μάλλον το ζήτημα θεωρείται λήξαν !!!

Σε κάθε περίπτωση, No Harm Feelings !!!!

:wave2: :beer: :wave2:

SaraMaritis
25/03/2005, 09:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
...Σε κάθε περίπτωση, No Harm Feelings !!!!

:wave2: :beer: :wave2:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

"...αλλα ετσι και σε πετυχω πουθενα...!!!"

:lol: :rotflmao: :bawl: :rotflmao: :lol:
:beer: :beer: :beer:

free rider
27/03/2005, 06:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από SaraMaritis
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

"...αλλα ετσι και σε πετυχω πουθενα...!!!"



μπάαααα????

τελικά χαλάσανε εδω μέσα μερικοι μερικοί....


χεχεχεχε....

και μετά λες για μένα φιτιλιάρη....

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer: :beer: