PDA

View Full Version : Ρε παιδιά .. άλλαξαν τόσο πολύ τα πράγματα ή εγώ έχω γεράσει τοσο πολύ;



Gandalf dr685sm
09/02/2009, 14:59
"Αίντε ξεκόλα... έχεις πιάσει πράσινη μούχλα και οι WWF σε έχει ανακυρήξει προστατευμένο φίλιο είδος προς αράχνες και κάθε λογής παράσιτο."

Τάδε έφη ο κολητός που την Παρασκευή , ντε και καλά, ήθελε να με βγάλει όξω. "Ρε καλέ μου.. ρε χρυσέ μου (οχι ρε λαμόγια δεν είναι gay... παράκληση έκανε μπας και ξυπνήσω)... αίντε ξεκαβάλα το μπράτσο του καναπέ και πάρε τα κλειδιά της μηχανής να πάμε καμιά βόλτα σε κανά μπαράκι"... Φυσικά ο δικός σας μάγος είχε βγάλει σαν ροζιασμένος γέρικος πλάτανος που βρήκε λίμνη και τις ρίζες τις έφτανε σε βάθος ανασκαφών παλαιολιθικής εποχής.

Είδε και αποείδε ο κολητός και έβαλε μπρος τα μεγάλα μέσα... ποιά ήταν αυτά;... τηλέφωνο μπροστά μου σε κάτι φίλες ετών... πολύ λίγων .. ίσα -ίσα να μην σου κουνήσει το δάχτυλο ο εισαγγελέας μπροστά στην μάπα , όταν θα σου διαβάζει τις κατηγορίες για αποπλάνηση. Ε δεν θέλει και πολύ το γνήσιο αρσενικό.. μετά απο μερικά γαμ..#$@$#@$@# και ένα πέρασμα απο την μπανιέρα και τον νιπτήρα όπου εκεί κάπου είχαμε και στιγμές λογοκρισίας καθώς ο κολητός (θα τον γαμ..$#@$@# .. δεν υπάρχει περίπτωση) θεώρησε οτι πρέπει να δοκιμάσει την θεωρία των συγκοινωνούντων δοχείων και έπαιζε με τις βρύσες , υποχρεώνοντας με να κάνω τέστ αντοχών σε extreme θερμοκρασίες νερού.

Αίντε τώρα και είμαστε έτοιμοι.. που θα πάμε;... μου λέει

- "θα πάμε σε ενα γνωστό μπαράκι στα Β.Π. μιας και είναι κοντά και εκεί θα μας περιμένουν και οι φίλες μου. "
- "Μαλακισμένο , φρόντισε να με βγάλεις τσάμπα... θα σου ξεφουσκώσω τα λάστιχα στο χρέπι σου (ενα GS 850 του κουτιού) , θα σου πάρω και το κινητό και αίντε να σε δώ μετά με 1.90 ύψος και 120 κιλά μέσα σε δέρμα και μπότες να προσπαθείς να βρείς ΤΑΧΙ μέσα στα μαύρα βράδυα εδώ...
- " Τι τσάμπα ρε βλαμμένε;.. που έχεις κάνει τις αράχνες και τα μανιτάρια επάνω σου , επιστήμη; "

Μετά απο μια σειρά απο τέτοιες κλασσικές αντρικές ατάκες που λέμε πάντα οι γκρινιάρηδες ,..........αν και το κάνουμε περισσότερο απο συνήθεια παρά απο πραγματική βαρεμάρα... ,ήμασταν μπροστά στις μηχανές όπου πριν γυρίσουμε κλειδιά χτυπάει το κινητό του.

"-Έλα...!!"
- "Τι είναι ρε;"
- " οι κοπέλες..."
- " Άσε ξέρω... πάμε για μπύρες και κοψίδια.. και σου είπα ρε μαλ.. οτι έχει μια καλή ταβέρνα εδώ κοντά και..."
- "ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ... είπα... οι κοπέλες...."
- " Ξέρω ρε .. δεν θα έρθουν και εμείς θα πάμε να πήξουμε σε κανά "σαρδελοποιείο" αντί να πάμε να φάμε κοψίδι και να..."
- " ΘΑ ΣΚΑΣΕΙΣ Ή θα σου χώσω το ABUS για πιπίλα;... λοιπόν... οι κοπέλες δεν έχουν Ι.Χ. και θα πρέπει να πάμε να τις πάρουμε για να μην μας κάνουν να περιμένουμε αιώνια μέσα στο bar για να έρθουν με ΤΑΧΙ"
-"......"
-" Δε μιλάς τώρα έ;..."
-" Τι να πώ ρε φίλε;... την τελευταία φορά που είπες να πάρουμε κάτι κοπέλες φίλες σου, δύο φορές κοντέψα να γίνω αγροκτηματίας καθώς το βλαμένο καθόταν όρθιο στις στροφές σαν να είναι σε κατάρτι πλοίου! ... Για να μην αναφέρω οτι κάθε φορά που κούμπωνα δευτέρα στο σαζμάν, γατζωνόταν πάνω μου λες και ήταν γάτα που την έβρεχαν με μάνικα."
- "Πω ρε αδερφάκι μου πολύ γκρίνια λέμε... πάμε να φύγουμε γιατί θα σου ρίξω κανά φλακόνι και θα ακουστεί χειρότερα και απο μπουρί της σόμπας που έχεις για εξάτμιση στο ΧΤ σου"

Δεν ειπα άλλη κουβέντα μιας και για να πώ την αλήθεια έχει και βαρύ χέρι ο μπάσταρδος ...αλλά και η απειλή του ήταν καλή , μιας και το ΧΤ γενικά τελευταία κάνει κάτι σκασίματα λόγω μπουζί.

Μετά απο μια διαδρομή 20 λεπτών , όπου αποφύγαμε 3 ΤΑΧΙ , 2 ντεμί-μεθυσμένους και 2-3 highlander πεζούς , φτάνουμε στο σπίτι των κοριτσιών... (κοριτσιών.. οχι γυναικών, αφού ήταν δεν ήταν 20-22 χρονών και οι δύο.. σημειώστε οτι οι κωλόγεροι φίλοι είναι 34 ο ένας και 36 ο άλλος). Μόλις τις είδα η ατάκα αναμενόμενη.

- "Ρε παπάρα ...δεν λέω καλές είναι αλλά ρε φίλε θα μας κοιτάνε σαν τους πατεράδες που βγάζουν βόλτα τις κόρες τους"
- "Δεν σου απαντάω γιατί θα ανοίξουμε συζήτηση κλασσική τώρα που θα έχει κατάληξη φλακόνι ανάστροφο..."

Οκ... ωραία παιδιά ρε μάγκες και καλές αναλογίες (ε.. εντάξει δεν κρατούσα και μεζούρα! ) σημάδι οτι οι νέες γενιές είναι πειρασμός διαολεμένος. Απλά είπαμε... μούχλα, μανιτάρια και αράχνες.. ένα πράγμα σαν το πατάρι που έκρυβαν τους πιλότους του Β παγκοσμίου απο τους Ναζί.. όπως και να είναι μια αμηχανία υπήρχε , ειδικά σε κοπέλες που δεν ξέρω καν πως να πλησιάσω λόγω ηλικίας. Δεν χρειάστηκε πάντως να κάνω τίποτα εγώ... ο πάγος έσπασε μόλις ανέφερε το ...

"...εμ... καλησπέρα! Το ΧΤΧ του 05 είναι αυτό;".... ωπα .. γυναίκα που ξέρει απο μοντέλα μηχανών;.. τι έγινε ρε παιδιά; "Δεν μου το δίνεις να το παω μια το τετράγωνο πριν να φύγουμε; "... εννοείται οτι ήμουν κάθετα αρνητικός σαν τον Λεωνίδα της Σπάρτης χωρίς όμως το "μολών λαβέ". Η απάντηση ακόμα πιο αποστωμοτική..."Καλά ... δεν πειράζει .. θα μου την δώσεις ελπίζω αύριο το πρωί να το κάνω!! "... ΕΛΑ;;;;;;;;;... ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;;;; Πολιτισμικό σοκ το γερόντι το κέρατο μου μέσα... τι έγινε ρε παιδιά;.. απο κρυογεννητική αποθήκη με αναβίωσαν;..Στα ίσα πέσιμο λέμε και δεν καταλάβαινε και μία η μικρή.

Να μην πολυλογώ, ξεκινάμε και να έχω τον "διάολο" στο δεξί μου αυτί να φωνάζει (λόγω κράνους) --"δώσε λίγο ακόμα... δεν πάει παραπάνω; "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...;;;;;;;;;;;;;;;;;; Αντι για το συνήθες "σταμάτα να κατέβω" άκουγα τώρα το "γκάζωσε το και άλλο". Τι να πω ρε παιδιά;.. μάλλον έχω μεγαλώσει πολύ καθώς αλλιώς τα θυμόμουν τα πράγματα.

Φτάνουμε μετά απο ενα πολύ γρήγορο σιρκουί (ναι ρε τομάρια... το ΧΤΧ πάει και γρήγορα αν έχει λόγο και κίνητρο..ο αναβάτης του πάλι.. τα χρειάζεται που και που) στο μαγαζί και μπαίνουμε μέσα μετά απο ενα ολιγόλεπτο συμβούλιο για το πως θα κλειδώσουμε τις μηχανές και τα κράνη επάνω με ατάκες του στύλ "άσε τα κλειδιά πάνω .. ποιός θα πάρει το χρέπι σου;" ή " Μήπως θα ήταν καλύτερα να το βάζαμε το δικό σου στο σκοτάδι για να μην γίνουμε ρεζίλι με το σούργελο που καβαλάς;" κτλ...

Φυσικά μέσα στο μαγαζί έγινε της μουρλής και ντίρλα οι δικοί σου... άπαντες.. σε σημείο που να βγούμε έξω και για να βρούμε το που ακριβώς έχουμε αφήσει τις μηχανές , χρειαζόταν GPS με φωνητικές εντολές, σκύλος τυφλού , και χρόνος ατελείωτος για να τελειώσουν τα 8αρια περπατήματος... Φυσικά που ικανότητα για οδήγηση..οπότε ΤΑΧΙ... Κάπου εκεί μπαίνει το Χ πάνω δεξιά στην οθόνη καθότι αρχίζει μια γνωστή ιστορία που οδηγεί σε πράξεις αναπαραγωγής στο τελείωμα της βραδιάς... και ξημέρωμα σε άσχετο σπίτι με θηλυκή παρουσία δίπλα που αν δεν είχα ρωτήσει το όνομα της , όταν πρωτοβρεθήκαμε αμφιβάλω αν θα την θυμόμουν.

Εν πάση περιπτώσει.. Ξυπνώντας με ενα πονοκέφαλο (που θύμιζε τα φλακόνια του κολητού όταν φόραγα το παλιό και χαλαρό κράνος , όπου σε κάθε χτύπημα το έκανε να φέρεται σαν καμπάνα σε συνεχή κρούση) και πίνωντας ενα καφέ τόσο πικρό όσο το να τρώς ενα νεράτζι μονοκοπανιά με στόμα εντελώς ξερό, παίρνω μπουφάν , γάντια και κλειδιά και ετοιμάζομαι να φύγω , όταν ακούω και πάλι την γνωστή αίτηση απο την φωνή της μικράς...

-" Πας να μου την κοπανήσεις έτσι;...Δεν μου έταξες να παω την μηχανή μια βόλτα χθες το βράδυ; "... φυσικά προερχόμενη ερώτηση απο την νεαρά.
-" Ε... οχι.. να.. ξέρεις,...εγώ.. αφού .. δεν "... σε ενα κλασσικό ειρμό λέξεων παρόμοιο με εκείνο σε Ελληνική παλιά ταινία του Βέγγου.
- " Πάμε μαζί και θα με γυρίσεις εσύ μετά.. οκ;"

Ε τι να πω ρε παιδιά;.. φυσικά και πήγαμε και έπεται και συνέχεια μιας και αυτό έγινε το περασμένο ΣΚ και δεν ξέρω τι με περιμένει το επόμενο..

Η ερώτηση μου είναι τώρα... Ξέρετε ρε παιδιά αν ο Εισαγγελέας δέχεται σαν αιτιολογία το παλιό και καλό κλασσικό ανέκδοτο με το "την γαμ.. κύριε Εισαγγελέα τώρα ή δεν την γαμ...;".. Πρέπει να γέρασα πάρα πολύ ρε γμτ... πως έχουν αλλάξει έτσι τα πράγματα;


Gandalf

subman21
09/02/2009, 15:07
Μάγε μόλις βρήκες το ελιξήριο της νιότης :winka:


(αφού έχει κλείσει τα 16 είσαι νομιμότατος:D )

Λεωνίδας
09/02/2009, 15:15
επιβεβαιώνεις το

Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
(...) ήταν δεν ήταν 20-22 χρονών (...)


Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
"την γαμ.. κύριε Εισαγγελέα τώρα ή δεν την γαμ...;"..
και την γαμ... :a25: :a25:




Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Gandalf Λεωνίδας

VANDA
09/02/2009, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm

- ...εμ... καλησπέρα! Το ΧΤΧ του 05 είναι αυτό;



:look:
- Εχμ.. ναι... Εσύ όμως πού ξέρεις από αυτά;
- Εγώ; Χαχαχα...:rotflmao: Ολη μέρα μέσα στο moto.gr είμαι...

SpineshankD
09/02/2009, 15:33
Αλεξ αυτο που 8α σου πω ειναι πολυ σημαντικο:














......αν στα 36 μου,μου κα8οτανε 20χρονο θα της το εκανα μεταβιβαση το ΧΤΧ :lol: :lol: :lol:
ολα τ'αλλα ειναι ανευ σημασιας!!

Gandalf dr685sm
09/02/2009, 15:35
VANDA....

χαχαχαχαχαχα... οχι ευτυχώς... είπαμε ρε φίλε.. καθότι γέρος άρα και πονηρός-αλεπού κτλ... ήδη ξέρω οτι δεν πολυασχολείται με το web γενικώς.

Οπότε καλυμένος..

αλλα αν βρεθεί καλοθελητής απο εδώ και τα σφυρίξει .. τότε θα του γνωρίσω τον κολητό με το βαρύ χέρι-φλακόνι για δυναμική σχέση...:evil::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf

MikeG
09/02/2009, 15:42
Τελικά γαμώ τα παιδιά αυτός ο Vandas!!! :lol: :lol:



Μάγε... go for it λέμε, αλύπητα.. :winka: Αυτά είναι!
Οι άνθρωποι (όλοι) πρέπει να περνάμε καλά... :wave2:

Gandalf dr685sm
09/02/2009, 15:52
ΩΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ...Μιλάτε ρε στον γέρο.. δεν έχει περάσει ακόμα η επήρρεια απο το αλκοόλ φαίνεται..

χίλια συγνώμη Vanda... έπρεπε να δώ το προφίλ πρώτα για να αλλάξω και το γένος στην απάντηση.

Είπαμε.. αλκοόλ, έτη στην πλάτη κτλ.. κτλ.. κτλ.. δικαιολογούμαι ελπίζω!!!:D :D :D


Gandalf

Tpap
09/02/2009, 15:57
:a19: στόν μάγο, γιατί αυτή είναι η σωστή διαφορά ηλικίας.

Τσάκω και 2 γιατί ήσουν άξιος...

:beer: :beer:

el_hymador
09/02/2009, 16:06
Αντε τωρα που πηρες φορα μην επιστρεψεις στις παλιες συνηθειες...ξερεις τι λενε...

πετρα που κυλα δεν χορταριαζει*


*προσπαθησα να το κανω πιο σεξιστικο αλλα εβγαινε χυδαιο και μπορει να το αγαπησεις το κοριτσι...:lol: :lol: :lol:

:beer: :wave2:

devil's animal
09/02/2009, 16:14
ειναι κατι μικρα ρπμ που στον πιανουν και τον δενουν κομπο χωρις να χρησιμοποιουν τα χερια...:a13:

αλλα γενικα η πενταετια 30-35 στις γυναικες ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΑΙ!!:winka:

Μαγε ελπιζω τωρα να σου φυγουν και οι γκρινιες για τα διοδια και για τις διηθησεις,ποιος παει πιο γρηγορα, με μεγαλυτερη ασφαλεια κλπ κλπ..

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

nktR
09/02/2009, 16:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
"Αίντε ξεκόλα... έχεις πιάσει πράσινη μούχλα και οι WWF σε έχει ανακυρήξει προστατευμένο φίλιο είδος προς αράχνες και κάθε λογής παράσιτο."

Τάδε έφη ο κολητός που την Παρασκευή , ντε και καλά, ήθελε να με βγάλει όξω. "Ρε καλέ μου.. ρε χρυσέ μου (οχι ρε λαμόγια δεν είναι gay... παράκληση έκανε μπας και ξυπνήσω)... αίντε ξεκαβάλα το μπράτσο του καναπέ και πάρε τα κλειδιά της μηχανής να πάμε καμιά βόλτα σε κανά μπαράκι"... Φυσικά ο δικός σας μάγος είχε βγάλει σαν ροζιασμένος γέρικος πλάτανος που βρήκε λίμνη και τις ρίζες τις έφτανε σε βάθος ανασκαφών παλαιολιθικής εποχής.

Είδε και αποείδε ο κολητός και έβαλε μπρος τα μεγάλα μέσα... ποιά ήταν αυτά;... τηλέφωνο μπροστά μου σε κάτι φίλες ετών... πολύ λίγων .. ίσα -ίσα να μην σου κουνήσει το δάχτυλο ο εισαγγελέας μπροστά στην μάπα , όταν θα σου διαβάζει τις κατηγορίες για αποπλάνηση. Ε δεν θέλει και πολύ το γνήσιο αρσενικό.. μετά απο μερικά γαμ..#$@$#@$@# και ένα πέρασμα απο την μπανιέρα και τον νιπτήρα όπου εκεί κάπου είχαμε και στιγμές λογοκρισίας καθώς ο κολητός (θα τον γαμ..$#@$@# .. δεν υπάρχει περίπτωση) θεώρησε οτι πρέπει να δοκιμάσει την θεωρία των συγκοινωνούντων δοχείων και έπαιζε με τις βρύσες , υποχρεώνοντας με να κάνω τέστ αντοχών σε extreme θερμοκρασίες νερού.

Αίντε τώρα και είμαστε έτοιμοι.. που θα πάμε;... μου λέει

- "θα πάμε σε ενα γνωστό μπαράκι στα Β.Π. μιας και είναι κοντά και εκεί θα μας περιμένουν και οι φίλες μου. "
- "Μαλακισμένο , φρόντισε να με βγάλεις τσάμπα... θα σου ξεφουσκώσω τα λάστιχα στο χρέπι σου (ενα GS 850 του κουτιού) , θα σου πάρω και το κινητό και αίντε να σε δώ μετά με 1.90 ύψος και 120 κιλά μέσα σε δέρμα και μπότες να προσπαθείς να βρείς ΤΑΧΙ μέσα στα μαύρα βράδυα εδώ...
- " Τι τσάμπα ρε βλαμμένε;.. που έχεις κάνει τις αράχνες και τα μανιτάρια επάνω σου , επιστήμη; "

Μετά απο μια σειρά απο τέτοιες κλασσικές αντρικές ατάκες που λέμε πάντα οι γκρινιάρηδες ,..........αν και το κάνουμε περισσότερο απο συνήθεια παρά απο πραγματική βαρεμάρα... ,ήμασταν μπροστά στις μηχανές όπου πριν γυρίσουμε κλειδιά χτυπάει το κινητό του.

"-Έλα...!!"
- "Τι είναι ρε;"
- " οι κοπέλες..."
- " Άσε ξέρω... πάμε για μπύρες και κοψίδια.. και σου είπα ρε μαλ.. οτι έχει μια καλή ταβέρνα εδώ κοντά και..."
- "ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ... είπα... οι κοπέλες...."
- " Ξέρω ρε .. δεν θα έρθουν και εμείς θα πάμε να πήξουμε σε κανά "σαρδελοποιείο" αντί να πάμε να φάμε κοψίδι και να..."
- " ΘΑ ΣΚΑΣΕΙΣ Ή θα σου χώσω το ABUS για πιπίλα;... λοιπόν... οι κοπέλες δεν έχουν Ι.Χ. και θα πρέπει να πάμε να τις πάρουμε για να μην μας κάνουν να περιμένουμε αιώνια μέσα στο bar για να έρθουν με ΤΑΧΙ"
-"......"
-" Δε μιλάς τώρα έ;..."
-" Τι να πώ ρε φίλε;... την τελευταία φορά που είπες να πάρουμε κάτι κοπέλες φίλες σου, δύο φορές κοντέψα να γίνω αγροκτηματίας καθώς το βλαμένο καθόταν όρθιο στις στροφές σαν να είναι σε κατάρτι πλοίου! ... Για να μην αναφέρω οτι κάθε φορά που κούμπωνα δευτέρα στο σαζμάν, γατζωνόταν πάνω μου λες και ήταν γάτα που την έβρεχαν με μάνικα."
- "Πω ρε αδερφάκι μου πολύ γκρίνια λέμε... πάμε να φύγουμε γιατί θα σου ρίξω κανά φλακόνι και θα ακουστεί χειρότερα και απο μπουρί της σόμπας που έχεις για εξάτμιση στο ΧΤ σου"

Δεν ειπα άλλη κουβέντα μιας και για να πώ την αλήθεια έχει και βαρύ χέρι ο μπάσταρδος ...αλλά και η απειλή του ήταν καλή , μιας και το ΧΤ γενικά τελευταία κάνει κάτι σκασίματα λόγω μπουζί.

Μετά απο μια διαδρομή 20 λεπτών , όπου αποφύγαμε 3 ΤΑΧΙ , 2 ντεμί-μεθυσμένους και 2-3 highlander πεζούς , φτάνουμε στο σπίτι των κοριτσιών... (κοριτσιών.. οχι γυναικών, αφού ήταν δεν ήταν 20-22 χρονών και οι δύο.. σημειώστε οτι οι κωλόγεροι φίλοι είναι 34 ο ένας και 36 ο άλλος). Μόλις τις είδα η ατάκα αναμενόμενη.

- "Ρε παπάρα ...δεν λέω καλές είναι αλλά ρε φίλε θα μας κοιτάνε σαν τους πατεράδες που βγάζουν βόλτα τις κόρες τους"
- "Δεν σου απαντάω γιατί θα ανοίξουμε συζήτηση κλασσική τώρα που θα έχει κατάληξη φλακόνι ανάστροφο..."

Οκ... ωραία παιδιά ρε μάγκες και καλές αναλογίες (ε.. εντάξει δεν κρατούσα και μεζούρα! ) σημάδι οτι οι νέες γενιές είναι πειρασμός διαολεμένος. Απλά είπαμε... μούχλα, μανιτάρια και αράχνες.. ένα πράγμα σαν το πατάρι που έκρυβαν τους πιλότους του Β παγκοσμίου απο τους Ναζί.. όπως και να είναι μια αμηχανία υπήρχε , ειδικά σε κοπέλες που δεν ξέρω καν πως να πλησιάσω λόγω ηλικίας. Δεν χρειάστηκε πάντως να κάνω τίποτα εγώ... ο πάγος έσπασε μόλις ανέφερε το ...

"...εμ... καλησπέρα! Το ΧΤΧ του 05 είναι αυτό;".... ωπα .. γυναίκα που ξέρει απο μοντέλα μηχανών;.. τι έγινε ρε παιδιά; "Δεν μου το δίνεις να το παω μια το τετράγωνο πριν να φύγουμε; "... εννοείται οτι ήμουν κάθετα αρνητικός σαν τον Λεωνίδα της Σπάρτης χωρίς όμως το "μολών λαβέ". Η απάντηση ακόμα πιο αποστωμοτική..."Καλά ... δεν πειράζει .. θα μου την δώσεις ελπίζω αύριο το πρωί να το κάνω!! "... ΕΛΑ;;;;;;;;;... ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;;;;;; Πολιτισμικό σοκ το γερόντι το κέρατο μου μέσα... τι έγινε ρε παιδιά;.. απο κρυογεννητική αποθήκη με αναβίωσαν;..Στα ίσα πέσιμο λέμε και δεν καταλάβαινε και μία η μικρή.

Να μην πολυλογώ, ξεκινάμε και να έχω τον "διάολο" στο δεξί μου αυτί να φωνάζει (λόγω κράνους) --"δώσε λίγο ακόμα... δεν πάει παραπάνω; "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...;;;;;;;;;;;;;;;;;; Αντι για το συνήθες "σταμάτα να κατέβω" άκουγα τώρα το "γκάζωσε το και άλλο". Τι να πω ρε παιδιά;.. μάλλον έχω μεγαλώσει πολύ καθώς αλλιώς τα θυμόμουν τα πράγματα.

Φτάνουμε μετά απο ενα πολύ γρήγορο σιρκουί (ναι ρε τομάρια... το ΧΤΧ πάει και γρήγορα αν έχει λόγο και κίνητρο..ο αναβάτης του πάλι.. τα χρειάζεται που και που) στο μαγαζί και μπαίνουμε μέσα μετά απο ενα ολιγόλεπτο συμβούλιο για το πως θα κλειδώσουμε τις μηχανές και τα κράνη επάνω με ατάκες του στύλ "άσε τα κλειδιά πάνω .. ποιός θα πάρει το χρέπι σου;" ή " Μήπως θα ήταν καλύτερα να το βάζαμε το δικό σου στο σκοτάδι για να μην γίνουμε ρεζίλι με το σούργελο που καβαλάς;" κτλ...

Φυσικά μέσα στο μαγαζί έγινε της μουρλής και ντίρλα οι δικοί σου... άπαντες.. σε σημείο που να βγούμε έξω και για να βρούμε το που ακριβώς έχουμε αφήσει τις μηχανές , χρειαζόταν GPS με φωνητικές εντολές, σκύλος τυφλού , και χρόνος ατελείωτος για να τελειώσουν τα 8αρια περπατήματος... Φυσικά που ικανότητα για οδήγηση..οπότε ΤΑΧΙ... Κάπου εκεί μπαίνει το Χ πάνω δεξιά στην οθόνη καθότι αρχίζει μια γνωστή ιστορία που οδηγεί σε πράξεις αναπαραγωγής στο τελείωμα της βραδιάς... και ξημέρωμα σε άσχετο σπίτι με θηλυκή παρουσία δίπλα που αν δεν είχα ρωτήσει το όνομα της , όταν πρωτοβρεθήκαμε αμφιβάλω αν θα την θυμόμουν.

Εν πάση περιπτώσει.. Ξυπνώντας με ενα πονοκέφαλο (που θύμιζε τα φλακόνια του κολητού όταν φόραγα το παλιό και χαλαρό κράνος , όπου σε κάθε χτύπημα το έκανε να φέρεται σαν καμπάνα σε συνεχή κρούση) και πίνωντας ενα καφέ τόσο πικρό όσο το να τρώς ενα νεράτζι μονοκοπανιά με στόμα εντελώς ξερό, παίρνω μπουφάν , γάντια και κλειδιά και ετοιμάζομαι να φύγω , όταν ακούω και πάλι την γνωστή αίτηση απο την φωνή της μικράς...

-" Πας να μου την κοπανήσεις έτσι;...Δεν μου έταξες να παω την μηχανή μια βόλτα χθες το βράδυ; "... φυσικά προερχόμενη ερώτηση απο την νεαρά.
-" Ε... οχι.. να.. ξέρεις,...εγώ.. αφού .. δεν "... σε ενα κλασσικό ειρμό λέξεων παρόμοιο με εκείνο σε Ελληνική παλιά ταινία του Βέγγου.
- " Πάμε μαζί και θα με γυρίσεις εσύ μετά.. οκ;"

Ε τι να πω ρε παιδιά;.. φυσικά και πήγαμε και έπεται και συνέχεια μιας και αυτό έγινε το περασμένο ΣΚ και δεν ξέρω τι με περιμένει το επόμενο..

Η ερώτηση μου είναι τώρα... Ξέρετε ρε παιδιά αν ο Εισαγγελέας δέχεται σαν αιτιολογία το παλιό και καλό κλασσικό ανέκδοτο με το "την γαμ.. κύριε Εισαγγελέα τώρα ή δεν την γαμ...;".. Πρέπει να γέρασα πάρα πολύ ρε γμτ... πως έχουν αλλάξει έτσι τα πράγματα;

Gandalf

μ΄ άρεσε το στόρυ και τη χαρά που σου έδωσε το όλο θέμα :beer:

ως προς την ερώτηση: έ για λέσα όλα μέσα :lol: χώσου τώρα που μπορείς :sun:

και άμα παίξει...δες εδώ :
ΤΑ ΜΗ ΚΑΙ ΤΑ ΔΕ ΘΕΛΩ....ΜΕ ΤΗ ΦΊΛΗ ΣΟΥ.... (http://www.youtube.com/watch?v=fcEw4nIFUAQ)

ε, ρε γλέντια :rotflmao:
...ολόκληρη η γειτονιά......:rotflmao:

jimmis5
10/02/2009, 03:37
Eγω κατι δεν καταλαβα :confused: το πηρε βολτα η μικρα κορασιδα το ΧΤΧ ή δεν το πηρε??
Αλεξ :beer: respect ρε φιλε μου εφτιξες το πρωινο :rotflmao:

S705
10/02/2009, 03:43
Το πήρε τελικά το xt βόλτα?????



Το σήκωσε και κανένα καντήλι ή έμεινε μόνο σε εσένα ??????




Βουρ στο “ψαρονέφρι” σου λέμε











:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
10/02/2009, 03:43
αν το πήρε;... .γαμ..(όπως και εμένα) το πήγαινε... :D

Το θέμα είναι να δώ πως και τι θα κάνω για να αντέχω απο εδώ και πέρα...χαχαχαχαχα


Gandalf

XJR_Billy
10/02/2009, 03:57
Έλα στον παππού λέμε !!:smokin: :lol: :lol:

Μάγε, NO MERCY !!!!!

ΑΝΗΛΕΩΣ !!!:D :D :beer:

S705
10/02/2009, 04:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
αν το πήρε;... .γαμ..(όπως και εμένα) το πήγαινε... :D

Το θέμα είναι να δώ πως και τι θα κάνω για να αντέχω απο εδώ και πέρα...χαχαχαχαχα


Gandalf


:bigcry: :bigcry: :bigcry:







Καλή διατροφή , πολλούς χυμούς και πολύβιταμίνες !!!!!

blackbusa
10/02/2009, 04:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
(κοριτσιών.. οχι γυναικών, αφού ήταν δεν ήταν 20-22 χρονών και οι δύο..



Gandalf


10 και 10???11 και 11??10 και 12???:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

τελικα ρε Μαγε γ@μησες???γιατι αν εγραψες ολα αυτα και δεν......φανταζομαι τι θα γραψεις οταν σου παπαριασουν και βουτηροσουν το καροτο.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Gandalf dr685sm
10/02/2009, 04:37
Busa.. λες να μην έγινε φίλε;...χεχεχε... εσύ τι λές;... δεν βλέπεις που δεν γράφω και πολύ για την ομάδα αυτή την εβδομάδα;...χαχαχαχαχαχα

Και το δικό μου "ταίρι"... ετών 22.

Gandalf

S705
10/02/2009, 04:51
Gandalf

Μην ανησυχείς .


Τα πάντα είναι θέμα συνήθειας , θα το συνηθίσεις το “ ψαρονέφρι “







Το κακό είναι ότι μετά δεν μπορείς να συνηθίσεις ξανά τον “ πατσά “

EVI
10/02/2009, 04:54
ωραιο κειμενακι :winka:

δεν εχεις γερασει εσυ....τα πραγματα αλλαξαν :rolleyes: :rolleyes:


καλο βολι :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

sniper
10/02/2009, 05:14
Ρε συ Μάγε.....

Αν και με δόση χιούμορ το κείμενό σου,

για να τα γράφεις εδώ μέσα αυτά, πρέπει να είχες να δεις γυναίκα από την εποχή της Επαναστάσεως.....



sniper


154739

sniper
10/02/2009, 05:15
Τελικά κι οι μάγοι γ@μούν....... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

Gandalf dr685sm
10/02/2009, 05:32
Sniper... σε αυτή την ηλικία γυναίκας... εχμ.. .περίπου 6-7 χρόνια για να είμαι ειλικρινής...χαχαχαχαχα


Gandalf

sniper
10/02/2009, 05:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
Sniper... σε αυτή την ηλικία γυναίκας... εχμ.. .περίπου 6-7 χρόνια για να είμαι ειλικρινής...χαχαχαχαχα


Gandalf


Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά σ' αυτή την ηλικία, γυναίκα ακόμα δεν είναι....

Άσε που της αρέσει το ΧΤΧ οπότε είναι και χαζή.....

ή κάνα μπάζο...:lol:

super_toto
10/02/2009, 05:45
Καμιά φωτογραφία παίζει?

MikeG
10/02/2009, 05:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Καμιά φωτογραφία παίζει?

Ας σοβαρευτούμε λίγο :winka:

EVI
10/02/2009, 05:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Καμιά φωτογραφία παίζει?

ναι αμε!οσες θελεις

παρε μια

:smokin: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


154746

sniper
10/02/2009, 05:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ας σοβαρευτούμε λίγο :winka:


σε λάθος θρεντ είσαι! :lol:

EVI
10/02/2009, 05:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
Ας σοβαρευτούμε λίγο :winka:

σωστα....

ο μαγος μπροστα απο το ΧΤΧ την ωρα που παει να το οδηγησει η μικρη

:rotflmao: :lol:


154747

sniper
10/02/2009, 05:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σωστα....

ο μαγος μπροστα απο το ΧΤΧ την ωρα που παει να το οδηγησει η μικρη

:rotflmao: :lol:

Δεν υπάρχει λέμε!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:


154748

EVI
10/02/2009, 06:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν υπάρχει λέμε!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol:

:rotflmao: :bigcry: :bawl: :rotflmao: :lol:


154749

super_toto
10/02/2009, 06:06
Ωραίες οι φωτό. Βάλτε και καμία από το γκομενάκι όμως.

catmaster
10/02/2009, 06:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ωραίες οι φωτό. Βάλτε και καμία από το γκομενάκι όμως.




(σεμνάααααα ......... )


:wave2:

sniper
10/02/2009, 06:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
(σεμνάααααα ......... )


:wave2:


θου κύριε...... :rotflmao: :rotflmao: :lol:

S705
10/02/2009, 06:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Ωραίες οι φωτό. Βάλτε και καμία από το γκομενάκι όμως.



Ρε μην θίγετε την κοπέλα
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Ίσως κατάληξη σε γάμο αυτή η σχέση

S705
10/02/2009, 06:23
ωχ ξέχασα να γελάσω


:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

Tpap
10/02/2009, 06:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
Το κακό είναι ότι μετά δεν μπορείς να συνηθίσεις ξανά τον “ πατσά “

έτσι είναι φίλε...πολύ δύσκολα μετά να κοιτάξει μεγαλλίτερο από 25 ετών. :beer:



@sniper: μπορεί να άργησε κομμάτι ο μάγος, αλλά έφτιαξε ωραία κατάστα...:beer:

S705
10/02/2009, 06:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
έτσι είναι φίλε...πολύ δύσκολα μετά να κοιτάξει μεγαλλίτερο από 25 ετών. :beer:



@sniper: μπορεί να άργησε κομμάτι ο μάγος, αλλά έφτιαξε ωραία κατάστα...:beer:








Παθόν και εσύ…….?????


Αχ αυτά τα ημιανήλικα

Gandalf dr685sm
10/02/2009, 06:31
έχω και κότερα... διάλεξε να πάμε και βόλτα....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://airgroup2000.com/gallery/albums/userpics/13089/gandalf_yachts.gif


Gandalf

super_toto
10/02/2009, 06:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από S705
Ρε μην θίγετε την κοπέλα
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Ίσως κατάληξη σε γάμο αυτή η σχέση

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εμείς ανεβάσαμε το thread?

mizz
10/02/2009, 06:34
το μπαράκι αξίζει; αν ναι δώσε όνομα και περιοχή :cool:

Anty12
10/02/2009, 06:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm

Το θέμα είναι να δώ πως και τι θα κάνω για να αντέχω απο εδώ και πέρα...χαχαχαχαχα


Gandalf

Καλά ρε...είσαι τρελός.....?
Με τα νεύρα μας παίζεις....?
Η τεχνολογία και η επιστήμη είναι εδώ για να μας εξυπηρετεί λέμε


154753

S705
10/02/2009, 06:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
Καλά ρε...είσαι τρελός.....?
Με τα νεύρα μας παίζεις....?
Η τεχνολογία και η επιστήμη είναι εδώ για να μας εξυπηρετεί λέμε




Μην ωθείτε τον κόσμο στην χημεία…!!!!

subman21
10/02/2009, 10:20
Πάντως εγώ από ένα "μάγο" θα περίμενα να μαμήσει και να εξαφανιστεί... :winka:


(αλλά πάλι αυτός θα ήταν ο Σάρουμαν:confused: )


μάλλον πέσαμε σε καλό παιδί...


Πρόσεχε όμως γιατί η γεροντοκαψούρα πονάει:D



Αφιερωμένο, άκουσέ το όλο...
http://www.youtube.com/watch?v=k4jSFu4tefg&feature=PlayList&p=78717F903E0566EA&playnext=1&index=2

MikeG
10/02/2009, 10:22
Επειδή εδώ έχουμε μια ιστορία αλλά μια Love story πάμε Γενικές.. :winka: :wave2:

project.breeze
10/02/2009, 12:41
Μάγε,κάνουμε συμφωνία κυρίων τώρα.Παίρνεις εργολαβία όλα τα 20άρικα και μου δίνεις τα 30άρικα.Μέσα; :beer:

motomaniac
16/12/2010, 13:28
σοκ εχω παθει... ετων 25 (εγω) κι αμα παω σε μαγαζι.. μονο γυναικες να εχει και μια να ειναι 17 αυτη θα μΕ αρεσει σ'αυτην θα αρεσω... αρρωστια... περι εμπειριας τωρα... τα πραγματα ειναι διφορουμενα.. αλλες εχουν κι απο τα 17 κι αλλες ειναι 22 και δεν ξερουν πως να στηθουν..
αλλα αυτο που μΕ εκανε αντυπωση ειναι οτι σου πηγαινε το ΧΤΧ γαμιοντας??? 22?? μωρε μπραβο... εγω μια γκομενα εμαθα να οδηγαει (παπι) και με εβγαλε την παναγια... για CBR ουτε λογος φυσικα..

Εχετλαίος
16/12/2010, 13:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από motomaniac
..

Μια χαρά είσαι!
Ίντα να πω εγώ; Κάποτες όπου και αν έμπαινα με ξανοίγανε ούλες!
Εδά δε με κοφινοξεπατωθωρρεί ούτε σιτεμένη αίγα!
Αλλάζουνε τα πράματα, αλλάζουνε...

PortisHead
16/12/2010, 13:47
Μια η δικηγορινα στην Κηφισιας , μια η 20αρα στο μπαρακι....
Γαμιωντας σε παει το 2010 , ε ?

:lol: :lol: :lol:

:beer:

Εχετλαίος
16/12/2010, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Μια η δικηγορινα στην Κηφισιας , μια η 20αρα στο μπαρακι....
Γαμιωντας σε παει το 2010 , ε ?

:lol: :lol: :lol:

:beer:

από 8/2/2009 έτσι τον πάει
:lol:

LiakosVstrom
16/12/2010, 14:28
τι θα γίνει με την πάρτυ σου ρε φίλε;;;;;;;



























και που να είχες και v-strom.... :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer:

vaska
16/12/2010, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
από 8/2/2009 έτσι τον πάει
:lol:



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: