PDA

View Full Version : σφαίρες από εδώ....σφαίρες από εκεί......Σικαγο γίναμε !!



yannis24
10/02/2009, 08:58
τι γινεται ρε γαμωτο τελικα ?
οχι τιποτα αλλο.....μην μας φαει και εμας καμια αδεσποτη !!


Αστυφύλακας πυροβόλησε στην Κηφισίας!
10 Φεβρουαρίου 2009, 14:18

Των Δημήτρη Πώποτα, Αριας Καλύβα

Ακόμη ένα θερμό επεισόδιο με πρωταγωνιστή νεαρό αστυνομικό σημειώθηκε σήμερα τα ξημερώματα στο κέντρο της Αθήνας. Ο 21χρονος αστυφύλακας που υπηρετεί στην ΥΜΕΤ σήκωσε το υπηρεσιακό όπλο του και πυροβόλησε στον αέρα ύστερα από διαπληκτισμό με οδηγό και άλλα δύο άτομα στη λεωφόρο Κηφισίας. Στην κατάθεσή του ο νεαρός υποστήριξε πως λίγα λεπτά μετά τις 2.00 αυτοκίνητο των νεαρών μάρκας Fiat τον πλησίασε στο ύψος της λεωφόρου Κατεχάκη, πέρασε ξυστά από το δικό του και του έσπασε τον καθρέπτη. Λίγα μέτρα πιο κάτω, στο ύψος του ξενοδοχείου «President», σταμάτησαν τα οχήματα και όταν αυτός ζήτησε τον λόγο ο οδηγός και οι άλλοι δύο κινήθηκαν απειλητικά εναντίον του, με αποτέλεσμα να φοβηθεί, να σηκώσει το υπηρεσιακό όπλο και μπροστά στα έκπληκτα μάτια περαστικών να πυροβολήσει στον αέρα. Η παρέα των τριών επιβιβάστηκε αμέσως στο Fiat, ανέπτυξε ταχύτητα και χάθηκε στο σκοτάδι, ενώ ο αστυνομικός συνελήφθη από συναδέλφους του στην Υποδιεύθυνση Ασφάλειας Αττικής.

Ο 21χρονος, σε βάρος του οποίου σχηματίστηκε δικογραφία για παράβαση του νόμου περί όπλων, κατάγεται από την Κρήτη και βγήκε από τις σχολές της Αστυνομίας πριν από μερικούς μήνες. Υπηρετεί στο τμήμα Πεζών Περιπολιών της λεωφόρου Κηφισίας, ενώ η οργανική θέση του είναι στην ΥΜΕΤ.

http://www.protothema.gr/content.php?id=23709

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

TROOPER
10/02/2009, 09:06
παρε και εσυ ενα οπλο.

μπορεις !!!

SVX
10/02/2009, 09:10
μηπως ειναι Μπατσο-Σεζόν ? :hypnotize :look:

jimmis5
10/02/2009, 09:12
Ωραίος ο πεζοπόρος ανηπομονό την ημέρα που θα καθόμαστε στις γειτόνιες έξω να δούμε μονομαχίες far west και επίσης ανοίγονται νέοι ορίζοντες για καταστήματα όπλων και πυρομαχικών.:eek: :yuck:

avlihos
10/02/2009, 09:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
παρε και εσυ ενα οπλο.

μπορεις !!!

Εμείς έχουμε τα δικά μας όπλα!

Υ.Γ. Βάζω το συγκεκριμένο μιας και τα όπλα του απλού κόσμου είναι άλλα, αλλά θα πάμε στις αντιπαραθέσεις πάλι....:p :p :D


154756

TR00PER
10/02/2009, 09:16
Τωρα πια και ο τελευταιος εχει απο ενα οπλο σιγα....

καθε βραδυ ξερεις ποσες πιστολιες πεφτουν και δεν παιρνεις χαμπαρι....

:lol:

LsKostas
10/02/2009, 09:18
Διλλημα και μαλιστα σοβαρο:dizzy:

Ποιον να σβερκωσεις πρωτα???

Την 21χρονη που λυνει τις διαφορες με πιστολι
ή τα 3 τσογλανια που οδηγανε σαν μαλακες

sniper
10/02/2009, 09:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Διλλημα και μαλιστα σοβαρο:dizzy:

Ποιον να σβερκωσεις πρωτα???

Την 21χρονη που λυνει τις διαφορες με πιστολι
ή τα 3 τσογλανια που οδηγανε σαν μαλακες

Κανένα δίλημμα


Όλους.

devil's animal
10/02/2009, 09:21
21 χρονων και φοβηθηκε το μαναρακι μου μην φαει καμια σφαλιαρα...αφου πρωτα πηγε να τους πουλησει μαγκια...:rolleyes:

αλλα βεβαια..κουβαλαγε κουμπουρι...αλλιως και παλι κοτα θα ηταν.
:yuck: :yuck: :yuck:

ermiss
10/02/2009, 09:33
Τα μικρά για μπάτσες ήταν, χτύπησαν καθρέφτη και μετά έφυγαν και ζήτησαν και τον λόγο???


Αλλά και το μπατσάκι-ΜΑΤάκι με τα μπλέ, επιβεβαιώνει την εξέρεση των πυροβολισμών...

Λες και δεν θα μπορούσε απλά να πάρει τον αριθμό κυκλοφορίας....
Ήθελε και καταδίωξη και σύλληψη... Και όλα αυτά για ένα καθρέφτη...

Tpap
10/02/2009, 10:10
Καλά ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέπτονται...

Ρε φίλε, χτυπάς μπατσικό με το αμάξι σου και δαιφεύγεις. Τι σκέφτηκες? Τι στον Μπο@τσο περνά από το μικρό σου μυαλό?

α. θα με πάρουν στο κυνήγι και παρακάτω που θα με συλλάβουν θα φάω και τις ψιλές μου.
β. δεν θα ενδιαφερθούν καθόλου
γ. θα ενδιαφερθούν μόνο για την ζημιά που έγινε στο δικό μου και θα με πληρώσουν με μετρητά άμεσα. Και άμα μου αρέσει η μπατσίνα θα της ρίξω και ένα.
δ. δεν θα με κυνηγήσουν θα μου πάρουν την πινακίδα και θα στείλουν σπίτι την πιό ωραία μπατσίνα με λουλούδια και τσιγκουλαντάκια.




Αν ήμουν στη θέση του μπάτσου, μέχρι να έρθουν οι υπόλοιποι θα τους είχα κάνει μπλε στο ξύλο.
Που μου θέλαν και τσαμπουκά τα τσουτσέκια ενώ καναν την ζημιά τους προηγουμένως.:mad: :mad:

sniper
10/02/2009, 10:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Καλά ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέπτονται...

Ρε φίλε, χτυπάς μπατσικό με το αμάξι σου και δαιφεύγεις. Τι σκέφτηκες? Τι στον Μπο@τσο περνά από το μικρό σου μυαλό?

α. θα με πάρουν στο κυνήγι και παρακάτω που θα με συλλάβουν θα φάω και τις ψιλές μου.
β. δεν θα ενδιαφερθούν καθόλου
γ. θα ενδιαφερθούν μόνο για την ζημιά που έγινε στο δικό μου και θα με πληρώσουν με μετρητά άμεσα. Και άμα μου αρέσει η μπατσίνα θα της ρίξω και ένα.
δ. δεν θα με κυνηγήσουν θα μου πάρουν την πινακίδα και θα στείλουν σπίτι την πιό ωραία μπατσίνα με λουλούδια και τσιγκουλαντάκια.




Αν ήμουν στη θέση του μπάτσου, μέχρι να έρθουν οι υπόλοιποι θα τους είχα κάνει μπλε στο ξύλο.
Που μου θέλαν και τσαμπουκά τα τσουτσέκια ενώ καναν την ζημιά τους προηγουμένως.:mad: :mad:


Ρε φιλαράκι, εδώ είναι η χώρα του κάνω ότι γουστάρω.

Τώρα το πήρες χαμπάρι;

Gandalf dr685sm
10/02/2009, 10:17
ψιτ ... Ειδήμονες...


ο οδηγός και οι άλλοι δύο κινήθηκαν απειλητικά εναντίον του, με αποτέλεσμα να φοβηθεί, να σηκώσει το υπηρεσιακό όπλο και μπροστά στα έκπληκτα μάτια περαστικών να πυροβολήσει στον αέρα

Αν διαβάσετε τον νόμο περί χρήσης όπλων απο αστυνομικούς θα δείτε οτι έχει κάθε δικαίωμα για χρήση , ειδικά με τον τρόπο που το έκανε. Άσε που δεν έχουμε όλα τα στοιχεία (π.χ. αν κρατούσαν κανά λοστάρι η κάτι άλλο αυτοί).Η σύλληψη έγινε για καθαρά διαδικαστικούς λόγους όπως γίνεται σε κάθε περίπτωση.
Η δικογραφία έχει να κάνει περισσότερο για την εξακρίβωση συνθηκών και οχι για τη καταδίκη του.



Νόμος 3169/2003: Οπλοφορία, χρήση πυροβόλων όπλων από αστυνομικούς, εκπαίδευση τους σε αυτά και άλλες διατάξεις.
ΦΕΚ 189Α', 24/07/2003
Τέθηκε σε ισχύ: 24.07.2003
Ημ.Υπογραφής: 22.07.2003

Άρθρο 3: Χρήση πυροβόλου όπλου και αρχές που τη διέπουν

.......................................................
Παράγραφος-6. Ο πυροβολισμός εξουδετέρωσης επιτρέπεται, αν αυτό απαιτείται:
α. για την απόκρουση επίθεσης ενωμένης με επικείμενο κίνδυνο θανάτου ή βαριάς σωματικής βλάβης ανθρώπου,
β. για τη διάσωση ομήρων, για τους οποίους απειλείται κίνδυνος θανάτου ή βαριάς σωματικής βλάβης.
......................................................


Όσο για την κίνηση που είχε να κάνει με το οτι πήγε να δεί το πως και το γιατί... ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ... γιατί οι συγκεκριμένοι οδηγοί με την κίνηση που έκαναν (και δεν ξέρουμε π.χ. αν έτρεχαν -έκαναν κόντρες κτλ..) πραγματικά αποτελούσαν κίνδυνο και έπρεπε στο πλαίσιο ελέγχου να διαπιστώσει το τι γίνεται.

Και επειδή τα ΜΜΕ έχουν ταλέντο στην διαστρέβλωση και στον τονισμό λέξεων όπως έκπληκτοι πολίτες...Ζήτησε τον λόγο...(σ.σ. έτσι απεικονίζει την ερώτηση ελέγχου η συγκεκριμένη πηγή) θα έλεγα να μην βιαζόμαστε να κρίνουμε γιατί κάποιοι εκμεταλλεύονται αυτή την κατάσταση. Ας έχουμε όλα τα δεδομένα και εγώ μαζί σας αν αποδειχτεί ενοχή.


Gandalf

devil's animal
10/02/2009, 10:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Καλά ορισμένοι δεν μπορώ να καταλάβω πώς σκέπτονται...

Ρε φίλε, χτυπάς μπατσικό με το αμάξι σου και δαιφεύγεις. Τι σκέφτηκες? Τι στον Μπο@τσο περνά από το μικρό σου μυαλό?

α. θα με πάρουν στο κυνήγι και παρακάτω που θα με συλλάβουν θα φάω και τις ψιλές μου.
β. δεν θα ενδιαφερθούν καθόλου
γ. θα ενδιαφερθούν μόνο για την ζημιά που έγινε στο δικό μου και θα με πληρώσουν με μετρητά άμεσα. Και άμα μου αρέσει η μπατσίνα θα της ρίξω και ένα.
δ. δεν θα με κυνηγήσουν θα μου πάρουν την πινακίδα και θα στείλουν σπίτι την πιό ωραία μπατσίνα με λουλούδια και τσιγκουλαντάκια.




Αν ήμουν στη θέση του μπάτσου, μέχρι να έρθουν οι υπόλοιποι θα τους είχα κάνει μπλε στο ξύλο.
Που μου θέλαν και τσαμπουκά τα τσουτσέκια ενώ καναν την ζημιά τους προηγουμένως.:mad: :mad:

Τασουλη μαλλον δεν καταλαβες...
το αυτοκινητο ηταν του ιδιου του μπατσου. το προσωπικο του. δεν αναφερει πουθενα για μπατσικο. αλλωστε αν ηταν μπατσικο και ειχαν υπηρεσια θα ηταν 2 αρχι...εεε...μπατσοι μεσα θελω να πω...

απλα οι μαγκες κανανε την ζημια, ο αλλος την ειδε σεριφης να πουμε, ζητησε τα ρεστα, και μολις ειδε οτι θα ετρωγε τις φαπες του, εβγαλε το διαολι και εκανε τον Ραμπο ΙΙΙ.
:rolleyes:

Gandalf dr685sm
10/02/2009, 10:22
και απο όσο έμαθα και απο άλλες πηγές μου...

ο αστυφύλακας ήταν εκτός υπηρεσίας, ήταν με Ι.Χ. και οχι με περιπολικό και όντως ζήτησε τον λόγο αντί να κινηθεί με νόμιμες διαδικασίες όπως όφειλε... οπότε ορθώς οδηγήθηκε με κατηγορία περί παράβασης όπλων και χρήσης αυτών.

Οπότε μαζί σας ... στην συγκεκριμένη περίπτωση... αλλά σε κάθε περίπτωση καλό θα είναι να περιμένουμε όλα τα στοιχεία πριν προβούμε σε κρίσεις.


Gandalf

Tpap
10/02/2009, 11:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
Τασουλη μαλλον δεν καταλαβες...
το αυτοκινητο ηταν του ιδιου του μπατσου. το προσωπικο του. δεν αναφερει πουθενα για μπατσικο. αλλωστε αν ηταν μπατσικο και ειχαν υπηρεσια θα ηταν 2 αρχι...εεε...μπατσοι

Όντως παρανόησα.
Άλλά πόσο αλλάζει τα πράγματα αυτό?

Ένας ευσυνήδητος πολίτης οφείλει να σταματήσει, είτε πολιτικό αμάξι χτυπήσει, είτε μπατσικό, είτε μοτοσυκλέτα, είτε γιαγιά...

Τα κωλόπαιδα που δεν σταμάτησαν, δεν θα σταμάταγαν σε τίποτε παραπάνω έτσι κι αλλιώς.

Και αφού την κοπάνησαν, να είστε σίγουροι ότι θα το ξανακάνουν.
Και τότε μπορεί να μην είναι αμάξι. :wave2:

Θα χαρώ περισσότερο να κάνω λάθος στις προβλέψεις..

devil's animal
10/02/2009, 11:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Όντως παρανόησα.
Άλλά πόσο αλλάζει τα πράγματα αυτό?

Ένας ευσυνήδητος πολίτης οφείλει να σταματήσει, είτε πολιτικό αμάξι χτυπήσει, είτε μπατσικό, είτε μοτοσυκλέτα, είτε γιαγιά...

Τα κωλόπαιδα που δεν σταμάτησαν, δεν θα σταμάταγαν σε τίποτε παραπάνω έτσι κι αλλιώς.

Και αφού την κοπάνησαν, να είστε σίγουροι ότι θα το ξανακάνουν.
Και τότε μπορεί να μην είναι αμάξι. :wave2:

Θα χαρώ περισσότερο να κάνω λάθος στις προβλέψεις..

εχεις δικιο...

αλλα αναφερεις μια λεξη "κλειδι"... ε υ σ υ ν ε ι δ η τ ο ς !!
ποσοι Ελληνες υπαρχουν με αυτο το χαρακτηριστικο στοιχειο???

:wave2:

alximistis
10/02/2009, 11:18
Δεν χρειάζεται να λέμε πολλά. Το είπε πολύ σωστά ο sniper. Όλοι σβέρκωμα και στο τμήμα για τα περαιτέρω. Αλλά στην Ελλάδα που τα πάντα είναι σχετικά όλοι την κάνουν γενικώς με ελαφρά πηδηματάκια... :(

blackbusa
10/02/2009, 11:44
http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=73522

:sad: :sad: :sad:

the who
10/02/2009, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Όντως παρανόησα.
Άλλά πόσο αλλάζει τα πράγματα αυτό?

Ένας ευσυνήδητος πολίτης οφείλει να σταματήσει, είτε πολιτικό αμάξι χτυπήσει, είτε μπατσικό, είτε μοτοσυκλέτα, είτε γιαγιά...

Τα κωλόπαιδα που δεν σταμάτησαν, δεν θα σταμάταγαν σε τίποτε παραπάνω έτσι κι αλλιώς.

Και αφού την κοπάνησαν, να είστε σίγουροι ότι θα το ξανακάνουν.
Και τότε μπορεί να μην είναι αμάξι. :wave2:

Θα χαρώ περισσότερο να κάνω λάθος στις προβλέψεις..

Τασο αυτο το "μπλε στο ξυλο" δεν περιμενα να το δω απο σενα

laryfz1
10/02/2009, 16:43
πες πως ειμαι με την μηχανη περναει ενα φιατ με ακουμπαει με ριχνει κατω καε φευγει σηκωνομαι και τι να δω σπασμενο φαιρινγκ και καθρεπτη, τα μου@#%$ την κανουν και τους κυνηγώ, τους σταματαω αλλαζουμε γαλλικα και σαν κοτες ,αφου εγω ενας και αυτοι 3. πανε να με δειρουν κιολας τους λεω αστυνομια καντε πισω και μου λενε στα αρχιδια μας μπατσε θα σε γαμ@#$%%$ τι κανω?

johnnyestia
10/02/2009, 17:31
Αντί να το παίξει καουμπόης ο πιτσιρίκος έπρεπε να τους πάρει από πίσω έχοντας καλέσει την άμεσο δράση.

Εδώ δεν ξέρουν να πράξουν ώς οφείλουν σαν πολίτες, πόσο μάλλον σαν αστυνομικοί. :sad:

bentouza
10/02/2009, 17:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
τους λεω αστυνομια καντε πισω και μου λενε στα αρχιδια μας μπατσε θα σε γαμ@#$%%$ τι κανω?

το φχαριστιεσαι!
:smokin:

filipp0s
10/02/2009, 18:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
τους λεω αστυνομια καντε πισω και μου λενε στα αρχιδια μας μπατσε θα σε γαμ@#$%%$ τι κανω?

σκότωσε τους όλους και μετα αυτοκτόνα που έγινες μπάτσος :dizzy:

cityfly
10/02/2009, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
πες πως ειμαι με την μηχανη περναει ενα φιατ με ακουμπαει με ριχνει κατω καε φευγει σηκωνομαι και τι να δω σπασμενο φαιρινγκ και καθρεπτη, τα μου@#%$ την κανουν και τους κυνηγώ, τους σταματαω αλλαζουμε γαλλικα και σαν κοτες ,αφου εγω ενας και αυτοι 3. πανε να με δειρουν κιολας τους λεω αστυνομια καντε πισω και μου λενε στα αρχιδια μας μπατσε θα σε γαμ@#$%%$ τι κανω?


τι κάνεις;

να μην χρησιμοποιείς διαφορετικά παραδείγματα αυτό να κάνεις

SVX
11/02/2009, 00:57
εξαιρετικη προσοχη !!!


154788

Road67
11/02/2009, 03:59
Άποψη μου για τους ένστολους γενικά. Να μην παίρνουν στο σπίτι ούτε τις στολές, ούτε τα κουμπούρια τους. Να πηγαίνουν με τα πολιτικά στις υπηρεσίες τους ν' αλλάζουν εκεί και να παίρνουν και τον εξοπλισμό τους. Και φυσικά να μη δικαιολογείται επειδή είναι του επαγγέλματος να έχουν κι από 2-3 κουμπούρες ο καθένας στην κουζίνα του.

devil's animal
11/02/2009, 07:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
πες πως ειμαι με την μηχανη περναει ενα φιατ με ακουμπαει με ριχνει κατω καε φευγει σηκωνομαι και τι να δω σπασμενο φαιρινγκ και καθρεπτη, τα μου@#%$ την κανουν και τους κυνηγώ, τους σταματαω αλλαζουμε γαλλικα και σαν κοτες ,αφου εγω ενας και αυτοι 3. πανε να με δειρουν κιολας τους λεω αστυνομια καντε πισω και μου λενε στα αρχιδια μας μπατσε θα σε γαμ@#$%%$ τι κανω?



παιρνεις αριθμο κυκλοφοριας και κανεις επισημη μηνυση για εγκαταλειψη ατυχηματος με τραυματισμενο μοτοσυκλετιστη.
:wave2:

Gandalf dr685sm
11/02/2009, 07:38
road67 ..

σε αντίστοιχη ερώτηση μου σε αντίστοιχο forum... η απάντηση έχει να κάνει με το οτι --
1) Το όπλο ναι μεν είναι καταχωρημένο αλλά σχεδόν πάντα αγορασμένο απο αυτούς. Άρα δεν είναι και περιουσία της ΕΛ.ΑΣ.

2) Αναλόγως την υπηρεσία έχουν ή δεν έχουν και φοριαμό να το κλειδώσουν εκεί.

3) Ακόμα και εκτός υπηρεσίας , δεν παύουν να είναι αστυνομικοί διά νόμου και για αυτό έχει προκληθεί και ο ανάλογος ντόρος τώρα. Οτι αστυνομικός έκανε παράνομη χρήση όπλου.

Gandalf

Tpap
11/02/2009, 08:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
3) Ακόμα και εκτός υπηρεσίας , δεν παύουν να είναι αστυνομικοί διά νόμου και για αυτό έχει προκληθεί και ο ανάλογος ντόρος τώρα. Οτι αστυνομικός έκανε παράνομη χρήση όπλου.

Gandalf

Εγώ πάντως -αυτήν τουλάχιστον την φορά- δεν νομίζω ότι πυροβόλησε άδικα. Ενιωσε να απειλείται ενώ οι άλλοι ήταν σε διαδικασία επίθεσης...

Αν και το λάθος του ήταν ότι δεν ακολούθησε το πρωτόκολλο για το πώς θα έπρεπε να ενεργήσει, δεν του δίνω άδικο.
Και αφού έριξε που έριξε στον αέρα, θα μπορούσε να ρίξει και καμία στα λάστιχά τους και να τους καθηλώσει μεχρι να έλθουν οι υπόλοιποι και να τους τσιμπήσουν... :mad:

έρε, μπο@στη μου και κάνανε οι τσόγλανοι κάτι τέτοιο στην αμερική...:lol:

sniper
11/02/2009, 09:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Εγώ πάντως -αυτήν τουλάχιστον την φορά- δεν νομίζω ότι πυροβόλησε άδικα. Ενιωσε να απειλείται ενώ οι άλλοι ήταν σε διαδικασία επίθεσης...

Αν και το λάθος του ήταν ότι δεν ακολούθησε το πρωτόκολλο για το πώς θα έπρεπε να ενεργήσει, δεν του δίνω άδικο.
Και αφού έριξε που έριξε στον αέρα, θα μπορούσε να ρίξει και καμία στα λάστιχά τους και να τους καθηλώσει μεχρι να έλθουν οι υπόλοιποι και να τους τσιμπήσουν... :mad:

έρε, μπο@στη μου και κάνανε οι τσόγλανοι κάτι τέτοιο στην αμερική...:lol:

Εξακολουθείς να μην θες να καταλάβεις που ζεις.....

Tpap
11/02/2009, 09:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εξακολουθείς να μην θες να καταλάβεις που ζεις.....

Μπορεί και να έχεις δίκιο..

laryfz1
11/02/2009, 11:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
πες πως ειμαι με την μηχανη περναει ενα φιατ με ακουμπαει με ριχνει κατω καε φευγει σηκωνομαι και τι να δω σπασμενο φαιρινγκ και καθρεπτη, τα μου@#%$ την κανουν και τους κυνηγώ, τους σταματαω αλλαζουμε γαλλικα και σαν κοτες ,αφου εγω ενας και αυτοι 3. πανε να με δειρουν κιολας τους λεω αστυνομια καντε πισω και μου λενε στα αρχιδια μας μπατσε θα σε γαμ@#$%%$ τι κανω?

σωστα επρεπε να τους παρω απο πισω να καλεσω το 100 και να τους τσιμπισει. μα ομως που δεν το κανω επειδη βλεπω να με εγκαταλειπει και τρελαίνομαι και ειμαι στο σημειο 0, τι κανω?η απαντηση ειναι απλη ,τιποτα καθομαι και τις τρωω και οσες αντεξω.και μετα θα απο καιρο αλλος ενας μπατσος που θα τα γραψει στα αρχιδια του και οταν θα τον χρειαστουμε δυναμικο γιατι μας κλεβουν την μηχανη και θα του λεμε πιαστον φευγει θα μας πει με απαθεια μου δινετε λιγο την ταυτοτητα.οταν ειμαστε εξω απο τον χορο λεμε πολλα.

devil's animal
12/02/2009, 05:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από laryfz1
σωστα επρεπε να τους παρω απο πισω να καλεσω το 100 και να τους τσιμπισει. μα ομως που δεν το κανω επειδη βλεπω να με εγκαταλειπει και τρελαίνομαι και ειμαι στο σημειο 0, τι κανω?η απαντηση ειναι απλη ,τιποτα καθομαι και τις τρωω και οσες αντεξω.και μετα θα απο καιρο αλλος ενας μπατσος που θα τα γραψει στα αρχιδια του και οταν θα τον χρειαστουμε δυναμικο γιατι μας κλεβουν την μηχανη και θα του λεμε πιαστον φευγει θα μας πει με απαθεια μου δινετε λιγο την ταυτοτητα.οταν ειμαστε εξω απο τον χορο λεμε πολλα.


αλλα αφου το εχεις το κουμπουρι μεσα απο το σακακι (και ας εισαι εκτος υπηρεσιας, δλδ χωρις ασυρματο-συναδελφο-ενισχυσεις) λες "και δεν κανω τον τσαμπουκα μου? το πολυ πολυ να χρειαστει να πυροβολησω στον αερα...":rolleyes: