PDA

View Full Version : τι λεει το PRESTIGE??



nickpap
26/03/2005, 18:28
ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ!!!
ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ,ΧΡΗΣΤΙΚΟΤΙΤΑ ΚΛΠ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΑ...!!!
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΗ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΣΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΓΟΡΑΣ,ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ,ΧΡΗΣΗΣ ΚΛΠ!!

ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΡΑΝΟΣ.....
:confused:

dez
29/03/2005, 15:17
ποιο prestige? δε σταματησε να παραγεται απο περσυ αυτο?

OldMan
30/03/2005, 13:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από dez
ποιο prestige? δε σταματησε να παραγεται απο περσυ αυτο?

Γιατί νομίζεις ότι είναι σε προσφορά ???

dez
30/03/2005, 15:35
OldMan, οταν λεω περσυ, εννοω 03, γι αυτο μου κανε εντυπωση...

nickpap: το LC4SM '03 ειναι σε προσφορα (πρεπει να χουν μεινει καποια κοματια ακομα). Μηπως εννοεις αυτο?

slaybas
31/03/2005, 10:34
Όχι ρε παιδιά το lcsm 04 είναι σε προσφορά...

nickpap
02/04/2005, 06:20
oxi ra paidia!!!ama anoiksete ena moto tha to deite....!!!!O L A ta prestige einai prosfora sta 7.950 euro....!!!peite mou ti leei i amaq exete kapoia allh protash gia mixanaki paixnidiariko kai authg dekti.......

:beer: :beer:

panta kranos

mtsop
02/04/2005, 15:12
Φίλε μου το μηχανάκι είναι μια χαρά για παιχνίδι μέσα στη πόλη, στον επαρχιακό δρόμο και γενικά όπου και όποτε το θελήσεις. Το μόνο αρνητικό είναι πως αν πέσεις (κούφια η ώρα) και γραντζουνίσεις τα πλαστικά και θελήσεις να πάρεις καινούργια θα σου πιάσουν το κ...ο, σε σχέση με του LC4 sm.
Τώρα, τα service του τα θέλει συχνά, κάθε 2500 χλμ όπως κάθε LC4. Και γενικά να ξέρεις πως τα ανταλλακτικά είναι σχετικά ακριβούτσικα.
Αν θες περισσότερες πληροφορίες μπορείς να ανατρέξεις σε προηγούμενες συζητήσεις για ΚΤΜ.
Ελπίζω να βοήθησα.