PDA

View Full Version : F650CS scarver-FL



GEORGEE
26/03/2005, 18:43
ΠΑΙΔΕΣ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ και καλως σας βρισκω....
ειμαι καινουριος εδω στο φορουμ και το βρισκω πολυ ενδιαφερον μια και μπορει καποιος να μαθει πολλα πραγματα απο εδω.

διαβασα μερικα αρθρακια που γραψατε για το scarver και ελπιζω να το δουμε πιο ψυχραιμα το θεμα τωρα μια και θελω την πολυτιμη σας γνωμη και εμπειρια στο οχι αν σας αρεσει το μοντελο F650CS scarver-FL προσωπικα αλλα αντικειμενικα και μονο θα ηθελα να παραθεσει ο καθε ενας αν ξερει την δικη του αποψη γι αυτη τη μηχανη.( το F650CS scarver-FL ειναι το νεο μοντελο του scarver,,,,αν δεν ξερετε γι αυτο , η γνωμη σας για το παλιο θα με βοηθησει αρκετα)
δεν ειμαι γνωστης του αντικειμενου αλλα σκεφτομαι να παρω μια μηχανη,,,,,μενω σε νησι συγκεκριμενα στην Καλυμνο,,,μικροι δρομοι,,,μικρες αποστασεις κλπ,,,,εχω μονο ενα 50αρακι που το πιρα οταν ημουν 16 χρονο δουλευοντας τα καλοκαιρια με το ονειρο να αγορασω επιτελους ενα μηχανακι με τα δικα μου φραγκα)

το συγκεκριμενο μοντελο μου εκανε κατι στο ματι ,,,μου αρεσει η εμφανιση του αλλα με προβληματιζει ο ιμαντασ καθως και το γεγονος οτι δεν υπαρχει καπου εδω να παω να το δω ή να το εχεισ καποιος και να μηλισουμε κλπ κλπ

θα ηθελα παρακαλω αν μπορειτε να με βοηθησετε να σχηματισω μια αντικειμενικη αποψη για το μηχανημα αυτο με ολλα τα μειονεκτηματα που εχει και ολα τα πλεονεκτηματα ...οχι συγκρινομενο με κατι αλλο αλλα βλεποντας το αυτο και μονο αυτο καποιος
:D
σας ευχαριστω για την βοηθεια σας, συγγνωμη αν σας κουρασα με το μεγαλο μου post και θα περιμενω με ανυπομονησια τις απαντησεις σας...


:cool: αοματοςςςςςς ελειστε τον αοματοοοοοο;)

Spike
26/03/2005, 18:56
GEORGEE KALOS HRTHES KAI ELPIZO TO SITE AYTO NA ANTAPOKRITHEI STIS PROSDOKIES SOU KAI NA MPORESOUME NA GINOUME MIA KOINOTHTA POU NA BOITHA O ENAS TON ALLO.

KAT ARXAS THA ITHELA NA SOU EPISTHSO THN PROSOXH STON IMANTA THS MHXANHS POU THELEIS NA PAREIS KAI OPOS EXEI ANAFERTHEI POLLES FORES SE PROHGOUMENA POST POU TYXON EXEIS DIABASEI. TO GEGONOS OTI ZEIS SE NHSI
PISTEYO OTI PERIORIZEI TIS KINHSEIS SOU LOGO AYXHMENHS YPARXHS XOMATODROMON STOUS OPOIOUS TO SCARVER YSTEREI KATA POLY KAI KATA THN GNOMH MOU ENANTI TON ALLON BMW POU EXOUN ALYSIDA H AXONA.
PISTEUO (PARA TO POSO SOU ARESEI H OPSH THS MHXANHS POU DEN EINAI TO ZHTOUMENO MAS EDO) OTI ENA F650GS H AKOMA KAI ENA MEGALYTERO GS ME AXONA (PRAGMA POU DEN SOU SYNISTO LOGO PROHGOUMENHS MIKRHS EMPEIRIAS SE MEGALYTERA KYBIKA) THA ITAN IDANIKOTERO GIA THN PERIPTOSH SOU.
O KINHTHRAS TOU SCARVER DEN DIAFEREI SE TIPOTA APO AYTON TOU KAINOURIOU GS KAI NOMIZO OTI MPOREIS NA TO APOKTHSEIS (ESTO KAI METAXEIRISMENO) EXISOU EUKOLA.
TORA AN EINAI KATHARA THEMA GOUSTOU DEN MPORO NA PO PERISSOTERA KAI OPOS XEREIS LENE OTI TA MIKRA KYBIKA EINAI THEMA LEITOURGIKOTHTAS ENO STA MEGALYTERA KYBIKA EINAI THEMA EROTA....
ESY APOFASIZEIS KAI OPOS LENE POLLOI EDO MESA ESY THA DEIS AN SOU KANEI H OXI ME THN XRHSH POU THA KANEIS ...

GEORGEE
08/04/2005, 19:39
ΦΙΛΕ SPIKE ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ:)

Spike
08/04/2005, 21:04
ANYTIME :sun: :sun: :wave2: :wave2: