PDA

View Full Version : fz6 eksatmiseis ?



DeadEye
17/02/2009, 04:30
paidia , psaxnomai gia eksatmisoules pou na kanoun ligo thorubo , alla edw sto elladistan apoti eida oi times paizoun panw apo 800e . eleos !

exete kammia sugkekrimeni kata nou ? eida sto ebay kati kales , guro sta 500e

parepiptontos milisa k me ton gnwsto eksatmisa ston peiraia me tis xeiropoieites kai mou pe 450 ????? Gia ta telika mono ! polla den einai gia xeiropoihta ? enw sto ebay me ta idia lefta perneis tis two brothers

ta fwta sas


:confused:

arxaios
17/02/2009, 08:58
Οι 2 Brothers είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ στο μηχανάκι και εμφανισιακά αλλά και στο δούλεμα της μηχανής ειδικά παρέα με φίλτρο Κ&Ν !!! Χωρίς την ανάγκη Power Commander .......... άμεσα
Έχουν πολύ ωραίο θόρυβο .......... τσαμπουκωτό ΑΛΛΑ ξεσηκώνουν και πεθαμένο !!!
Αν τις βάλεις να υπολογίζεις την αγορά και 2 ταπών που μειώνουν λίγο το θόρυβο PowerTip M-1 ή κάπως έτσι τις λένε ........... εκτός αν δε σε νοιάζει ο θόρυβος ........

ace1
10/03/2009, 03:54
Τις Two Brothers τις έχει βρει κανείς Ελλάδα και πόσο;

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποιο μαγαζί, Ελλάδα ή εξωτερικό για να τις πάρω (έστω και για άλλη μάρκα εξάτμισης);

Έχω Fazer FZ6 2006, με τις 2 εξατμίσεις κάτω από τη σέλα.

Ευχαριστώ!

kyko
10/03/2009, 04:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από ace1
Τις Two Brothers τις έχει βρει κανείς Ελλάδα και πόσο;



ο επισημος αντιπροσωπος ειναι ενας πατμανιδης στη θεσ/κη αν δεν κανω λαθος για τον οποιο ομως δεν εχω ακουσει κ τα καλυτερα λογια...ψαξου σε e-bay αλλα κ internetομαγαζα εξωτερικου:winka:

ace1
10/03/2009, 04:58
Έχεις μήπως κάποιο να προτείνεις;

kyko
10/03/2009, 06:00
δεν μου ερχεται καποιο στο μυαλο τωρα
στην επιλογη "ευρεση" πατα internet shops,e-bay κ κατι θα σου βγαλει
ή μπες σε καποια αντιστοιχη ενοτητα..ψαξε κ λιγο βρε αδερφε..:D :beer:

DeadEye
10/03/2009, 06:06
κ γω ψαχνω, φιλαρακι απο ebay αλλα οι τιμες παιζουν πανω απο 600-700 ε για τις 2brothers ... αν βρεις κατι πες μου .

devil's animal
10/03/2009, 07:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από DeadEye
κ γω ψαχνω, φιλαρακι απο ebay αλλα οι τιμες παιζουν πανω απο 600-700 ε για τις 2brothers ... αν βρεις κατι πες μου .

ποσο θελεις ρε αδερφε να εχουν οι εξατμισεις??

200-300€?:confused:

μονο μεταχειρισμενες θα βρεις σε τετοιες τιμες.

το αμερικανικο e-bay ειναι το πιο φτηνο ...γενικα.(υπαρχουν και εξαιρεσεις)

αν δεν σου κανουν και οι εκει τιμες τοτε ψαξτο με μεταχειρισμενες.

εγω μια ολοσωμη full competition arrow που ρωτησα εδω μου ειπαν 2200.

την εφερα απο Αμερικη (την ιδια εξατμιση), οταν η ισοτιμια ηταν στο 1,68 με 800€ και 50€ μεταφορικα. συνολο 850.

καλες αγορες.
:wave2: