PDA

View Full Version : Αγορα Κρανουσ



koutsikos
29/03/2005, 12:32
ΕΠΗΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΡΑΝΟΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΑ Airoh ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΚΡΑΝΟΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΑΘΕΣΩ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΤΟ SV 55 ΑΝΟΙΓΟΜΕΝΟ.ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΤΟ NOLAN ΠΑΛΙ ΑΝΟΙΓΟΜΕΝΟ.ΚΑΘΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ.:wave2: :beer:

adam_tsouk
29/03/2005, 12:47
είχα (και έχω ακόμα) το το πρηγούμενο ανοιγόμενο της airoh (δεν θυμάμαι μοντέλο).
Δεν είχα κανένα παράπονο αλλά ήξερα πως δεν είναι ένα κράνος για ταξίδια κτλ λόγο θορύβου.
Επίσης δεν είχα την αίσθηση που έίχα φορώντας το nolan ή τώρα το shoei...


Αλλά για τα χρήματά του (αν και δεν νομίζω ότι πλέον έχει μεγάλες διαφορές με τα nolan κτλ) είναι καλό

koutsikos
29/03/2005, 13:14
Η διαφορα με το ΝΟΛΑΝ ειναι περιπου 20 ευρω, αν οντως εχει προβλημα με τον θορυβο τοτε μαλλον να γυρισω στα πατρια εδαφη (για το νολαν μιλαω)σε ευχαριστω πολυ.:beer: :beer:

AFTER
29/03/2005, 14:10
Εχω το airow mathisse(για λιγο καιρο ακομα) και μπορω να πω οτι απο θεμα θορυβου ειναι home theater 7.1 με DTS και ΤΗΧ ΙΙ

Ακαταλληλο για open road

fox tago idia
29/03/2005, 17:34
makria apo anigomeno kranos einai sketo martirio,foberos thoribos kai polu megalo baros.eixa to nolan ena diastima kourastiko oso den fadazese.

koutsikos
30/03/2005, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχω το airow mathisse(για λιγο καιρο ακομα) και μπορω να πω οτι απο θεμα θορυβου ειναι home theater 7.1 με DTS και ΤΗΧ ΙΙ

Ακαταλληλο για open road

Αυτο ειναι μια προτοτυπια της airow μαλλον 2 σε 1 :rotflmao: :lol: :rotflmao: