PDA

View Full Version : Οχι κι'αλλος.........



t10vr
02/03/2009, 13:39
Γνωριζει κανεις οτιδοιποτε γι'αυτο το συμβαν....http://goodnet.gr/index.php?id=5,22029,0,0,1,0 :sad:

jimtarasxt660x
02/03/2009, 13:46
Οχι ρε γαμωτο...:(
Προσεχτε ρε παιδες...:(

Εχετλαίος
03/03/2009, 03:21
Όντως, στη συγκεκριμένη γέφυρα έχουν γίνει ΟΛΕΣ οι κακοτεχνίες που προβλέπονται από την Ελληνική παράδοση!
Όμως εκεί, παρόλο που ισχύει το προηγούμενο, πολλοί είναι αυτοί που πάνε "μπάλα" νομίζοντας ότι για κάποιο ανεξήγητο λόγο , το δικό τους όχημα θα υπερβεί τους σκουριασμένους νόμους την φυσικής και θα μπορούν να υπερηφανεύονται σε οικείους τους στις καφετέριες αργότερα ότι έκαναν το Χανιά-Ρέθυμνο σε λιγότερο από 20 λεπτά...
Κρίμας το κοπέλι...κρίμας στους δικούς του που τον έχασαν...

SVX
03/03/2009, 03:25
δεν θελω να ειμαι μακαβριος αλλα αυτο το γαμωτο....

καθε 2 σελιδες του τρωκτικου εχει και ενα τροχαιο με μοτο :sad:

http://troktiko.blogspot.com/2009/03/t.html

Ένας νεκρός και ένας τραυματίας είναι ο απολογισμός τροχαίου δυστυχήματος, που έγινε λίγο μετά τα μεσάνυχτα στη διασταύρωση Σοφοκλή Βενιζέλου και 25ης Μαρτίου στην Ηλιούπολη

makis206
03/03/2009, 03:29
Ελαφρύ το χώμα..κουράγιο στην οικογένειά του του παιδιού..:sad:

t10vr
03/03/2009, 05:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Όντως, στη συγκεκριμένη γέφυρα έχουν γίνει ΟΛΕΣ οι κακοτεχνίες που προβλέπονται από την Ελληνική παράδοση!
Όμως εκεί, παρόλο που ισχύει το προηγούμενο, πολλοί είναι αυτοί που πάνε "μπάλα" νομίζοντας ότι για κάποιο ανεξήγητο λόγο , το δικό τους όχημα θα υπερβεί τους σκουριασμένους νόμους την φυσικής και θα μπορούν να υπερηφανεύονται σε οικείους τους στις καφετέριες αργότερα ότι έκαναν το Χανιά-Ρέθυμνο σε λιγότερο από 20 λεπτά...
Κρίμας το κοπέλι...κρίμας στους δικούς του που τον έχασαν...
Ξερεις που ακρβως εγινε?

yannis24
03/03/2009, 06:04
με το που εφτιαξε λιγο ο καιρος βγηκαμε ολοι "κ@υλωμενοι" και με λαχταρα να χαρουμε την μηχανουλα μας και εφησαμε λιγο την προσοχη μας στην ακρη !!

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ σε ολους παιδια....

αυτο το 3ημερο της καθαρας Δευτερας, εχω βαρεθει να διαβαζω και να ακουω διαφορα μικρα και μεγαλα ατυχηματα με μηχανες.......

ΠΡΟΣΟΧΗ σε ολους !!

Εχετλαίος
03/03/2009, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από t10vr
Ξερεις που ακρβως εγινε?

Όχι, το είδα και στις ειδήσεις αλλά η κάμερα (όπως το έπαιρνε) δεν μου έδιδε σαφή εικόνα.
Τι σημασία έχει το που και το πως...Άλλο ένα κοπέλι χαμένο άδικα των αδίκων...

t10vr
03/03/2009, 06:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Όχι, το είδα και στις ειδήσεις αλλά η κάμερα (όπως το έπαιρνε) δεν μου έδιδε σαφή εικόνα.
Τι σημασία έχει το που και το πως...Άλλο ένα κοπέλι χαμένο άδικα των αδίκων...
Οντως δεν εχει σημασια το που και το πως..Καλο ταξιδι στο παιδι και κουραγιο στους δικους του.......:( :sad: