PDA

View Full Version : Polosi



stathrig
09/03/2009, 17:38
Gia sas pedia prin ligo kero akousa gia polosi tou kfsimou kai se bltiosi tin ipodinamis kai miosi katanalosis kai kafsaerion.Mexri prin iksera pos i polosi xrisimopiite mono sta epagelmatika plidiria ksenodoxion gia na exi kaliteri roi to nero kai na zesteni efkolotera

GiannisBlessed
10/03/2009, 10:17
λες ενα μαγνητακι που μπαινει στην τροφοδοσια?ο πατερας μου εχει βαλει τετοιο στο αυτοκινητο και λεει οτι ειναι καλο και ειδε διαφορα...
τωρα μπορει και να του φανηκε.

mikios400
10/03/2009, 11:19
η βενζίνα δεν έχει ΚΑΝΕΝΑ συστατικό που να παθαίνει οτιδήποτε από μαγνητικά πεδία.
http://www.carbibles.com/fuel_engine_bible_pg3.html

Μόνο κάποια μέταλλα επηρεάζονται από κάτι τέτοιο κ άλλα μαγνητικά πεδία.

GiannisBlessed
10/03/2009, 12:21
πω!!!ελεος.:yuck: :mad:
μας τον πιανουν κανονικα!ελεος!!
.
.
πολυ ωραια σελιδα!μπραβο!
ευχαριστω...

nassosxlvbros
10/03/2009, 12:46
είχε φτιάξει κι ο Πανοραμίξ ένα ενισχυτικό αλλά είχε αποτέλεσμα μόνον στα κόμικ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

κι όπως σωστά λέει και το άρθρο: "A fool and his money are easily parted".....:rolleyes:

the who
10/03/2009, 12:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από nassosxlvbros
είχε φτιάξει κι ο Πανοραμίξ ένα ενισχυτικό αλλά είχε αποτέλεσμα μόνον στα κόμικ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Οχι ρε συ κι εγω τοχα παρει αυτο του πανοραμιξ κι εβλεπα καμηλες στην Ιο.Η μηπως τοχε φτιαξει κεινος ο αμερικανος ο Τιμοθυ?Δεν θυμαμαι.Κομικ τι ειναι?Ποιος ειμαι?που παω?..................

OldMan
11/03/2009, 08:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από stathrig
Mexri prin iksera pos i polosi xrisimopiite mono sta epagelmatika plidiria ksenodoxion gia na exi kaliteri roi to nero kai na zesteni efkolotera
Αυτό που ήξερες λέγεται "αποσκλήρυνση" του νερού και ΔΕΝ έχει να κάνει ΟΥΤΕ με την ροή ΟΥΤΕ με το ζέσταμα ....:wave2:

(εκτός αν αναφέρεσαι στα προβλήματα που δημιουργούν τα κατάλοιπα των "σκληρών" αλάτων...)

danaos75
11/03/2009, 09:52
+1000000
πολύ ωραίο το site mikios400, μόλις διάβασα το αρθρο,