PDA

View Full Version : Οικογενειάρχης και μηχανόβιος



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

antsoar
15/03/2009, 18:03
Κυριακή πρωί και το ξυπνητηρι χτυπάει σαν να ήταν καθημερινή.

Σηκώνομε στις μύτες, βγάζω δερμάτινα και μπότες από την ντουλάπα και πάω στην κουζίνα να ντυθώ.

8:05 Βάζω μπροστα τη μηχανή, ενώ όλοι κοιμούνται ακόμα στο σπίτι.

Καιρός απίστευτος και οι μηχανές έχουν αρχίσει να μαζεύονται στα γνωστά ραντεβού.

Μετά το πρώτο κομμάτι με τα έργα η Εθνική Αθηνών Λαμίας είναι άδεια.

Σταματάω στον Κούρο μετά την Λιβαδειά για καφέ.

Στα 20 λεπτά που κάθισα πρέπει να πέρασαν πάνω από 10 γκρουπ μηχανών.

Στην είσοδο της Αράχοβας επιτόπου στροφή για το σπίτι, αυτή τη φορά από παλιά Εθνική.

Οι μηχανές όσο πάει και πληθαίνουν, πιο χαρακτηριστικό ένα γκρουπ με 30 μηχανές έξω από την Λιβαδειά.

12:30 έφτασα σπίτι, 13:00 ήμουν ένας ακόμα οικογενειάρχης που πήγαινε την οικογένεια του την καθιερωμένη Κυριακάτικη βόλτα για φαγητό.

Τελικά με λίγη καλή πρόθεση όλα συνδυάζονται…αυτό το 36ωρο δεν ξέρω πώς να χωρέσω στο πρόγραμμα, πείτε καμιά ηδέα ρε παιδιά γιατί το «πετάγομαι να πάρω τσιγάρα » και το «αγάπη μου κατεβαίνω να κουρέψω το γκαζόν» είναι τα μόνα που έχω σκεφτεί και δεν νομίζω ότι θα με βοηθήσου και πολύ.


:D :wave2:

p@nos
15/03/2009, 18:27
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: :beer:

GiannisBlessed
15/03/2009, 18:49
δεν εχω παιδια,δεν εχω γυναικα....:smokin:
Δ Ε Ν Ξ Ε Ρ Ω.....:ZZZ: :lol:

kostask
16/03/2009, 10:29
τι να πω εγω παντος δεν προκιτε να τα καταφερω γιατι ουτε κγαζον εχω ουτε καπνιζω εσυ τουλαχιστον μπορεις να πεις οτι πηγες για τσιγαρα και εχασες τον δρομο εξαλου σε διο μερες εξω απο το σπιτιθα εισαι και αναλογα με το δωρο θα περασεις και μεσα βλεποντασ και κανοντας παντοσ αν δεις πολυ αγριες διαθεσεις πανε για καναμηνα σε κανενα φιλο καλη επιτυχια

inpas
21/03/2009, 04:31
Το ίδιο πρόγραμμα κι εγώ. Μάλιστα το πρωί ντύνομαι και σιγά σιγά μη τυχόν και ξυπνήσω κανα πιτσιρίκι...

inpas
21/03/2009, 04:50
Και μια πρόταση:
Δεν συγκεντρωνόμαστε εμείς οι οικογενειάρχες για να οργανώσουμε κάποια εκδρομούλα να το πω...κάποια βολτίτσα να το πω...δεν ξέρω....(διάρκεια από 08.00 έως 13.00! να μην ξεχνιόμαστε!) για να πούμε και τον πόνο μας κάποια Κυριακή χαζεύοντας (και ζηλεύοντας..με την καλή έννοια) στην Εθνική όλο αυτές τις μοτο-παρέες που πηγαίνουν για ολοήμερες κλπ εξορμήσεις?

nikos900
21/03/2009, 05:09
ίδιο πρόγραμμα, ίδιες κινήσεις, λίγο πρωινότερο ξύπνημα..:) Για το 36ωρο προτείνω αντισταθμιστικά οφέλη και αν γίνεται, άδεια Παρασκευή - Δευτέρα

alexxxcbr
21/03/2009, 05:26
:a013: :a10: :beer:

kostask
21/03/2009, 09:05
inbass εδω το κανουμε αρκετα συχνα καλη επιτυχια να μπορεσεις να μαζ αρκετους παντα ορθιος

kostask
21/03/2009, 09:06
inpas εδω το κανουμε αρκετα συχνα καλη επιτυχια να μπορεσεις να μαζ αρκετους παντα ορθιος

antsoar
21/03/2009, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από inpas
Και μια πρόταση:
Δεν συγκεντρωνόμαστε εμείς οι οικογενειάρχες για να οργανώσουμε κάποια εκδρομούλα να το πω...κάποια βολτίτσα να το πω...δεν ξέρω....(διάρκεια από 08.00 έως 13.00! να μην ξεχνιόμαστε!) για να πούμε και τον πόνο μας κάποια Κυριακή χαζεύοντας (και ζηλεύοντας..με την καλή έννοια) στην Εθνική όλο αυτές τις μοτο-παρέες που πηγαίνουν για ολοήμερες κλπ εξορμήσεις?




Δεν είναι κακή ιδέα :beer:

Για να οργανωνόμαστε :) :)

zephyr1
21/03/2009, 14:59
Πες οτι θα πας να κουρεψεις το γκαζον........................










































της πελοποννησου.:a013: :beer:

alex-kal
21/03/2009, 15:22
Σε καταλαβαίνω ...
Και εγώ ενώ θέλω να πάω μια μικρή βόλτα, μέσα μου υπερνικάει να καθήσω με την οικογένεια παρά να τους παρατήσω και να τρέχω μόνος μου..
Φυσικά είναι και η φύση της δουλειάς μου που δουλεύω κάθε μέρα χωρίς ρεπό ΣΚ κλπ και δεν τους χορταίνω (αλλά ούτε και τη μηχανή έχω χορτάσει ακόμα)..
Αν μπορούσαμε να τα συνδυάσουμε όλα μαζί, θα είμαστε πολύ χαρούμενοι, αλλά.....

kostask
21/03/2009, 15:44
τοτε βαλε καλαθι πιος σου λεει να παρατισεις την οικογ σου για μια βολτα λεμε και οχι καθε μερα\

inpas
23/03/2009, 16:54
Λοιπόν συνάδελφοι πατεράδες...

Πιστεύω ότι είναι επιλογή σας που:
Προσπαθείτε πολύ ώστε οι οικογένειές σας να'ναι τακτοποιημένες και να μην τους λείπει τίποτα ούτε υλικά ούτε και συναισθηματικά.

Πιστεύω ότι είναι επιλογή σας που:
Τον λίγο ελεύθερο χρόνο που έχετε τον περνάτε με την οικογένειά σας ώστε να αναπληρώνονται ευχάριστα και δημιουργικά τα όποια "κενά" 'εχουν τυχόν δημιουργηθεί.

Όμως,
κάποια Κυριακάτικα πρωϊνά, γύρω στις 08:00 πμ, που η οικογένειά σας ακόμα κοιμάται του καλού καιρού (και δεν θα σας χρειασθεί μέχρι τις 12:00 κι εφόσον η σύζυγος κατανοεί τις όποιες μοτοσυκλετιστικές σας ανάγκες, άντε να το κάνουμε 13:00, εκτός όμως κάποιου έκτακτου περιστατικού όπως "μαμά που'ναι ο μπαμπάς?" ή "θέλω να το πω στον μπαμπά μου")
εσείς ξεπορτίζετε σιγά σιγά με την αγαπημένη σας μοτο. Το απόλυτο (?) "φάρμακο" για να φύγει η όλη ένταση της εβδομάδος. Βολτούλα για λίγες ωρίτσες, ένα καφεδάκι στα πεταχτά και επιστροφή στα γρήγορα γιατί ήρθε η ώρα να βγάλετε την μοτοσυκλετιστική σας "φόρμα" και να φορέσετε πάλι την "φόρμα" του πατερ φαμιλια.

'Ετσι λοιπόν,
όσοι εκ των οποίων φίλτατων πατεράδων "ξεπορτίζουν" για λίγο με την μοτό τους κάποια Κυριακάτικα πρωϊνά και θέλουν παρέα γιατί βαρέθηκαν μόνοι τους εγώ δηλώνω παρών από τώρα. Στείλτε μήνυμα για να κανονίσουμε.

Αυτά τα ολίγα.

ps
Θα κάνω υπομονή άλλα 11 χρόνια. Τότε θα παίρνω για παρέα και την κόρη μου και σε άλλα 14 χρόνια από τώρα θα έχω την άνεση να επιλέγω παρέα ανάμεσα στην κόρη μου και στον γιο μου.
Δεν πιστεύω να τσακώνονται ακόμη και τότε....μπα όχι!....

ermiss
23/03/2009, 17:49
Κυριακή χαράματα ξεκινάς απο το περίπτερο με άλλους ομοιοπαθείς και ξεκινάς για μια γρήγορη βόλτα και ίσως σε κοινό μονοπάτι με του 36ωρου στην Β.Α Πελοπόννησο

Σας περιμένω και εγώ στην Κόρινθο και το πάμε μαζί όσο μπορούμε. Αν και λέω να ακολουθήσω την Κυριακή ολόκληρη την διαδρομή αρκεί να καταφέρω να βρεθώ στην αφετηρία της κυριακής εγκαίρως και να κάνω παρεάκι σε ξάδερφο που θα συμμετέχει κανονικά.

antsoar
23/03/2009, 21:42
Ο INPAS Έγραψε
ps
Θα κάνω υπομονή άλλα 11 χρόνια. Τότε θα παίρνω για παρέα και την κόρη μου και σε άλλα 14 χρόνια από τώρα θα έχω την άνεση να επιλέγω παρέα ανάμεσα στην κόρη μου και στον γιο μου.
Δεν πιστεύω να τσακώνονται ακόμη και τότε....μπα όχι!.... [/B][/QUOTE]









Σωστός φίλε :beer: :beer:


Εγώ το έχω πει στην γυναίκα μου

Όταν θα γίνουμε δυο γερόντια και τα παιδιά δεν θα μας χρειάζονται πια

Θα πουλήσω το γυμνό και θα πάρω ένα Τουριστικό να γυρίσουμε τον κόσμο :a024: :winka:

Αλλά αυτό θα αργήσει πολύ ακόμα

Μέχρι τότε για να οργανωθούμε εδώ οι Πάτερ Φαμίλιες :D :D

the who
24/03/2009, 07:03
Πατερας με μονοκυλινδρο για κοντινες βολτιτσες.....ΠΑΡΩΝ

binzis
24/03/2009, 07:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Πατερας με μονοκυλινδρο για κοντινες βολτιτσες.....ΠΑΡΩΝ

Συνάδελφος παρόν, επίσης για κοντινές.
Πατέρας και εγώ βλέπετε !!!:wave2:

AFROPANTELOS
24/03/2009, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από antsoar
Ο INPAS Έγραψε
ps
Θα κάνω υπομονή άλλα 11 χρόνια. Τότε θα παίρνω για παρέα και την κόρη μου και σε άλλα 14 χρόνια από τώρα θα έχω την άνεση να επιλέγω παρέα ανάμεσα στην κόρη μου και στον γιο μου.
Δεν πιστεύω να τσακώνονται ακόμη και τότε....μπα όχι!....









Σωστός φίλε :beer: :beer:


Εγώ το έχω πει στην γυναίκα μου

Όταν θα γίνουμε δυο γερόντια και τα παιδιά δεν θα μας χρειάζονται πια

Θα πουλήσω το γυμνό και θα πάρω ένα Τουριστικό να γυρίσουμε τον κόσμο :a024: :winka:

Αλλά αυτό θα αργήσει πολύ ακόμα

Μέχρι τότε για να οργανωθούμε εδώ οι Πάτερ Φαμίλιες :D :D [/B][/QUOTE]

Σου ευχομαι να ζησεις την χαρα που ζω οταν με παιρνουν τα παιδια μου και μου λενε -μικρε παρε την μηχανη σου και ελα να παμε βολτα-:beer: :beer: :beer:

Timberg
24/03/2009, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS

Σου ευχομαι να ζησεις την χαρα που ζω οταν με παιρνουν τα παιδια μου και μου λενε -μικρε παρε την μηχανη σου και ελα να παμε βολτα-




+100000000000


:beer: :beer: :beer:

the who
24/03/2009, 09:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFROPANTELOS
Σωστός φίλε :beer: :beer:


Εγώ το έχω πει στην γυναίκα μου

Όταν θα γίνουμε δυο γερόντια και τα παιδιά δεν θα μας χρειάζονται πια

Θα πουλήσω το γυμνό και θα πάρω ένα Τουριστικό να γυρίσουμε τον κόσμο :a024: :winka:

Αλλά αυτό θα αργήσει πολύ ακόμα

Μέχρι τότε για να οργανωθούμε εδώ οι Πάτερ Φαμίλιες :D :D

Σου ευχομαι να ζησεις την χαρα που ζω οταν με παιρνουν τα παιδια μου και μου λενε -μικρε παρε την μηχανη σου και ελα να παμε βολτα-:beer: :beer: :beer: [/B][/QUOTE]



Ελα η τριτη ηλικια να μαζευεται(μου ριχνεις κανα δυο μηνακια:lol: )

PortisHead
24/03/2009, 09:46
Εεεεεεεεε ψψψψψψψψψψψψψψτ

Με ξεχασατε !!! :D

Εχω πιει εγω καφεδες 08:30 το πρωι.....ουυυυυυυυυυ :lol:

"Μεσα" για τετοια Σαββατο/Κυριακατικη πρωινή βολτιτσα !!!

:wave2:

vangelis 64
24/03/2009, 09:49
Δηλαδή πρέπει να'μαι ο μοναδικός που έχει παιδιά και όχι μηχανή...:bigcry: :cry: :cry: :bigcry:

the who
24/03/2009, 09:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εεεεεεεεε ψψψψψψψψψψψψψψτ

Με ξεχασατε !!! :D

Εχω πιει εγω καφεδες 08:30 το πρωι.....ουυυυυυυυυυ :lol:

"Μεσα" για τετοια Σαββατο/Κυριακατικη πρωινή βολτιτσα !!!

:wave2:



Εστι ετσι.Οταν εμεις οι γεροντες ξυπναμε στις 6 καθε μερα μεχρι τις 8.30 εχουμε ετοιμασει και το μεσημεριανο.Κανουμε κατι την Κυριακη που ερχεται?

the who
24/03/2009, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από vangelis 64
Δηλαδή πρέπει να'μαι ο μοναδικός που έχει παιδιά και όχι μηχανή...:bigcry: :cry: :cry: :bigcry:

Για σενα μωρο μου αν μπορεις να καβαλησεις πεταγομαι μια Καλλιθεα να σε μαζεψω.:sun:

vangelis 64
24/03/2009, 09:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Για σενα μωρο μου αν μπορεις να καβαλησεις πεταγομαι μια Καλλιθεα να σε μαζεψω.:sun: Να,τέτοια μού λες και με λιγώνς.:rotflmao:
Άντε,λίγο ακόμα....:cool:

antsoar
24/03/2009, 16:06
Ρε για δες που είμαστε μπόλικοι τελικά

και εγώ που νόμιζα οτι είμαι ο μόνος παλαβός που γυρνάει μόνος του πρωινιάτικα

Μράβο ρε παιδιά πολύ το χάρηκα :beer: :beer: :smilea:

inpas
24/03/2009, 17:52
Τώρα θυμήθηκα πριν κάτι μήνες το σχόλιο της κόρης μου όταν αγόρασα τη νέα μοτό της οικογένειας.
"Βρε μπαμπά μου ωραία είναι, μοντέρνα είναι (έχει μάθει και το μοντέρνα το πουλάκι μου),
γυαλίζει"
Ωραία πάμε από σχόλια, λέω από μέσα μου.

Και πριν προλάβω να χαρώ μου το πετάει:
"Μήπως όμως είναι για νεολαία?" (που την έμαθε την νεολαία τώρα, μου λες?)

Ευτυχώς το έσωσε ο γιός μου:
"Μπαμπά τουτού καλό μπρουμ μπρουμ"

Άρε εμείς τα αγόρια πως καταλαβαινόμαστε!

the who
24/03/2009, 18:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από inpas
Τώρα θυμήθηκα πριν κάτι μήνες το σχόλιο της κόρης μου όταν αγόρασα τη νέα μοτό της οικογένειας.
"Βρε μπαμπά μου ωραία είναι, μοντέρνα είναι (έχει μάθει και το μοντέρνα το πουλάκι μου),
γυαλίζει"
Ωραία πάμε από σχόλια, λέω από μέσα μου.

Και πριν προλάβω να χαρώ μου το πετάει:
"Μήπως όμως είναι για νεολαία?" (που την έμαθε την νεολαία τώρα, μου λες?)

Ευτυχώς το έσωσε ο γιός μου:
"Μπαμπά τουτού καλό μπρουμ μπρουμ"

Άρε εμείς τα αγόρια πως καταλαβαινόμαστε!

Η κορη θα πηρε απ τη μανα της,παω στοιχημα.:rotflmao: Σχετικο αλλα ασχετο.Συναδελφος 60 ετων κατεβαινει στα λιμανακια με τη μηχανη του γιου του και συνεπιβατη τη γυναικα του.Καποια στιγμη προσπερνα πλακωμενος δυο ζηταδες και λιγο πιο κατω σταματαει στην καντινα για καφεδακι.
Εμφανιζονται οι ζηταδες ζοχαδιασμενοι που τους περασε με χιλια κι αντι για πιτσιρικι βλεπουν το "θειο".Σοκ πρωτο,δεν ξερουν τι να πουν,κατι του λενε τελικα κι ερχεται το δευτερο σοκ.
Ρε παιδια το μηχανακι ειναι του γιου μου και το πηρα λιγο να το ξεκαπνισω γιατι παει σαν κοτα ο πιτσιρικας.:eyepop:
:beer:

vangelis 64
24/03/2009, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Η κορη θα πηρε απ τη μανα της,παω στοιχημα.:rotflmao: Σχετικο αλλα ασχετο.Συναδελφος 60 ετων κατεβαινει στα λιμανακια με τη μηχανη του γιου του και συνεπιβατη τη γυναικα του.Καποια στιγμη προσπερνα πλακωμενος δυο ζηταδες και λιγο πιο κατω σταματαει στην καντινα για καφεδακι.
Εμφανιζονται οι ζηταδες ζοχαδιασμενοι που τους περασε με χιλια κι αντι για πιτσιρικι βλεπουν το "θειο".Σοκ πρωτο,δεν ξερουν τι να πουν,κατι του λενε τελικα κι ερχεται το δευτερο σοκ.
Ρε παιδια το μηχανακι ειναι του γιου μου και το πηρα λιγο να το ξεκαπνισω γιατι παει σαν κοτα ο πιτσιρικας.:eyepop:
:beer: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

inpas
24/03/2009, 19:13
Κανονίστε ή τέλος πάντων ας ορίσει κάποιος κάποιο ραντεβού Κυριακή πρωί πρωί και είμαι μέσα.
Με μια μικρή επιφύλαξη όμως, θα σας απαντήσω εγκαίρως, εαν κανονίσετε κάτι, γιατί η μικρή μου έχει μια ιωσούλα και θέλω να δω πως θα΄ναι τότε. Εαν είναι οκ τότε μπορώ μάλλον να την κάνω για κανα 3ωρο.

Άντε να πάω και πουθενά αλλού γιατί Ηλιούπολη-Σούνιο πρωινιάτικα και τούμπαλιν είμαι σχεδόν κάθε Κυριακή και το cbr, παρ'όλο που'ναι ωραία γιατί δεν κυκλοφοράει σχεδόν κανείς και "παίζουμε" άνετα, έχει αρχίσει και βαριέται την μοναξιά τώρα τελευταία. (μαζί του κι εγώ)

Ωχ θα κλείσουν τα φαρμακεία και θέλω depon για την μικρή μου.
\Γεια σας

tai
25/03/2009, 08:20
:wave2:
ΠΑΡΩΝ

p@nos
25/03/2009, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Η κορη θα πηρε απ τη μανα της,παω στοιχημα.:rotflmao: Σχετικο αλλα ασχετο.Συναδελφος 60 ετων κατεβαινει στα λιμανακια με τη μηχανη του γιου του και συνεπιβατη τη γυναικα του.Καποια στιγμη προσπερνα πλακωμενος δυο ζηταδες και λιγο πιο κατω σταματαει στην καντινα για καφεδακι.
Εμφανιζονται οι ζηταδες ζοχαδιασμενοι που τους περασε με χιλια κι αντι για πιτσιρικι βλεπουν το "θειο".Σοκ πρωτο,δεν ξερουν τι να πουν,κατι του λενε τελικα κι ερχεται το δευτερο σοκ.
Ρε παιδια το μηχανακι ειναι του γιου μου και το πηρα λιγο να το ξεκαπνισω γιατι παει σαν κοτα ο πιτσιρικας.:eyepop:
:beer:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

PortisHead
25/03/2009, 14:10
Εμενα η κορη μου εχει κολλήσει.
Οποτε παμε κατω στο γκαραζ και την βαζω να κάτσει πάνω στη μηχανη με ρωτάει πάντα:
Μπαμπά ?
Η αλλη η μηχανη,η μπλέ,που ειναι ?
Την πουλήσαμε μωρό μου και πηραμε αυτην την καινουργια.
Εγω θελω την μπλέ...αυτη δεν μαρεσει....
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

θανος honda xx
28/03/2009, 09:41
ΦΙΛΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΖΗΤΙΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΟΥ ΝΑΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΑΤΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΒΡΗΤΕ ΜΙΑ ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗ ΝΑ ΒΛΑΨΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΒΓΕΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΟΗΣΗ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΓΟ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΓΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΠΡΑΞΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΝΙΩΘΗ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΥΡΙΖΗ ΓΑΤΙ ΑΠΟ ΕΞΑΡΧΗΣ ΤΙΣ ΕΧΩ ΕΞΙΓΗΘΗ,ΟΤΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ.ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ,&ΕΥΧΩΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ ΚΑΠΟΣ.!!!!

ΜΟΡΦΕΑΣ
28/03/2009, 13:28
Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια. Κανονίστε συνάντηση. (Αρκεί να μην δουλεύουμε). Σιγά μην δίνουμε και εξηγήσεις στην γυναίκα μας που πάμε. Πάμε για έναν καφέ φίλοι μηχανόβιοι. ΤΕΛΟΣ. :lol:

peskandritsos
31/03/2009, 07:08
Αργησα λιγο αλλα σας πηρα ειδηση.
Και γω μεσα μαζι με τους υπολοιπους βρυκολακες.

peskandritsos
04/04/2009, 19:26
Αυριο πουρνο 8,30 μαζι με τον κουμπαρο μου με τις διτροχες κουκλες μας εχουμε αραντεβου στην συμβολη Ποσειδωνος και Αμφιθεας (στο πρωτο ανοιγμα μετα την συμβολη επι της Ποσειδωνος) εχει μια σταση λεοφωρειου εκει, για κοντινη βολτα και πρωινο καφεδακι μαλλον μεχρι Αναβυσο.
Οποιος απο τους μπαμπαδες η μη γουσταρει να ερθει ειναι ευπροσδεκτος.
Αλλα ας το γραψει εδω για να ξερουμε αν ειναι να τον περιμενουμε.
Θα μπω αργα το βραδυ και νωρις το πρωι να δω αν υπαρχει καμια συμετοχη.
Οποιος ερθει ας γραψει και σημαδι αναγνωρισης μην σταματαμε την καθε μηχανη να ρωταμε αν ειναι στην παρεα!!!
:beer: :sun: :sun: :sun:

inpas
06/04/2009, 07:28
Κρίμα αλλά δεν μπάινω συχνά Internet κι είδα τώρα το μήνυμα. Φίλε Peskandritso για την άλλη Κυριακή (να'μαστε καλά) άμα ξαναπάς έτσι πρωϊνιάτικα μικρή βολτίτσα ρίξε μήνυμα.

θανος honda xx
06/04/2009, 16:13
:D ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ &ΟΤΙ ΑΛΟ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΨΗ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.!!!!:beer:

goumis hornet
06/04/2009, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από θανος honda xx
:D ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ &ΟΤΙ ΑΛΟ ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΨΗ.ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.!!!!:beer:


Θαναση να σου στειλω τον πατερα μου;(ναι μου επαιρνε το hornet και τωρα το cbr)γιατι οποτε παμε μαζι αναγκαζομαι να σε περιμενω.....:beer:

GAS NICK
07/04/2009, 19:36
Ετερος Καπαδοκης ΠΑΡΩΝ:beer:
Καννονιστε κι εμαι μεσα:ninja:

θανος honda xx
07/04/2009, 19:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από goumis hornet
Θαναση να σου στειλω τον πατερα μου;(ναι μου επαιρνε το hornet και τωρα το cbr)γιατι οποτε παμε μαζι αναγκαζομαι να σε περιμενω.....:beer: :rotflmao: ΤΗΝ ΕΠΩΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΛΑΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΦΕΥΓΕΙΣ

θανος honda xx
07/04/2009, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από GAS NICK
Ετερος Καπαδοκης ΠΑΡΩΝ:beer:
Καννονιστε κι εμαι μεσα:ninja: :sun: ΦΙΛΕ ΑΠΛΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

peskandritsos
07/04/2009, 20:21
Ναι καντε ονειρα...
Για κοιταχτε λιγο το μετεο να δειτε τι καιρο λεει για Κυριακη.
:a02: :a02: :a018: :a018: :a018: :a018: :a018:

peskandritsos
10/04/2009, 19:57
Τελικα παιζει τιποτα για Κυριακη πρωι???

the who
11/04/2009, 09:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Τελικα παιζει τιποτα για Κυριακη πρωι???

Παιζει να φαμε τιποτα παντοφλιες :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

inpas
11/04/2009, 09:50
Αγαπητέ teneroπληκτε μένω Νότια προάστια (το λέω για να κανονιστεί καλύτερα μια τυχόν συνάντησή μας). Καιρού θέλοντος και οικογένειας επιτρέποντος
(που δεν υπάρχει θέμα δηλαδή......λέω εγώ τώρα...) άμα θέλεις πάμε για κανα καφεδάκι να γνωρίσω κι'γω επιτέλους κάποιο μέλος του forum (που να φέρει και το βαρύ αξίωμα του ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗ-ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ).
Για την έναρξη και λήξη της καφε-βολτας ισχύουν τα γνωστά οικογενειακά ωράρια ήτοι 08:30πμ (αν θέλεις και νωρίτερα) με 12:30 βία 13:00 το πολύ διότι πρέπει να'μαι πίσω για τον λόγο ότι η μικρή μου απέκτησε προσφάτως πατίνι (winx παρακαλώ....οι γνώστες θα καταλάβουν) και της υποσχέθηκα μεσημεριανή προπόνηση. Είναι αυτό που λένε.....μου'χει κάνει τη ζωή πατίνι αυτό το παιδί.(χαριτολογώ βέβαια)

Τα λέμε αργότερα!

peskandritsos
11/04/2009, 12:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από inpas
Αγαπητέ teneroπληκτε μένω Νότια προάστια (το λέω για να κανονιστεί καλύτερα μια τυχόν συνάντησή μας). Καιρού θέλοντος και οικογένειας επιτρέποντος
(που δεν υπάρχει θέμα δηλαδή......λέω εγώ τώρα...) άμα θέλεις πάμε για κανα καφεδάκι να γνωρίσω κι'γω επιτέλους κάποιο μέλος του forum (που να φέρει και το βαρύ αξίωμα του ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗ-ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ).
Για την έναρξη και λήξη της καφε-βολτας ισχύουν τα γνωστά οικογενειακά ωράρια ήτοι 08:30πμ (αν θέλεις και νωρίτερα) με 12:30 βία 13:00 το πολύ διότι πρέπει να'μαι πίσω για τον λόγο ότι η μικρή μου απέκτησε προσφάτως πατίνι (winx παρακαλώ....οι γνώστες θα καταλάβουν) και της υποσχέθηκα μεσημεριανή προπόνηση. Είναι αυτό που λένε.....μου'χει κάνει τη ζωή πατίνι αυτό το παιδί.(χαριτολογώ βέβαια)

Τα λέμε αργότερα! Και εγω νοτιος ειμαι.
Μεσα σε ολα και για την ωρα μην εχεις αγχος, ακομα και στις 6 για μενα ειναι νορμαλ ωρα.
Εμενα ο μικρος μου εχει κανει την ζωη ποδηλατο, και εχω αναγκαστει να κανω ΚΑΙ ποδηλατο.
Τες πα για να μην κουραζουμε και τον υπολοιπο λαο να πουμε τα υπολοιπα με που μου και να ανακοινωσουμε ωρα και σημειο συναντησης εδω για να ακολουθησουν οποιοι μπαμπαδες θελουν.
Εννοειτε πως αν εχει καποιος να προτεινει κατι ας το πει εδω.

peskandritsos
11/04/2009, 16:44
Λοιπον, μετα απο συνεννοηση με τον συνφορουμητη inpas, ραντεβου για τους πρωινους διτροχους μπαμπαδες στις 8,30 στην παραλιακη στο ρευμα προς Γλυφαδα στο σημειο που συναναταει την Αλιμου.
Οποιος ερθει ας δηλωσει συμετοχη να ξερουμε να τον περιμενουμε!:beer:

VGER
12/04/2009, 00:18
Κι εγώ οικογενειάρχης, χωρίς παιδιά όμως ακόμα!!
Με καινούργια μοτό όμως!!! (Το παλιό το στειλα, οπότε καψούρης με το νέο μηχάνημα (versys)).
Δεν ξέρω αν είμαι κι εγώ ευπρόσδεκτος στο μέλλον, μιας και αφουγκράζομαι τις "οικογενειακές" σας ανησυχίες!!!
Για αύριο δεν το βλέπω μιας και είναι πολύ αργά για να επισημάνω στο έτερον ήμισυ την αναγκαιότητα της εξαφάνισής μου για κάποιες ώρες αλλά εύχομαι να σας γνωρίσω στο μέλλον!
Βλέπεις πέραν της έλλειψης χρόνου για σχετικές ενημερώσεις κλπ κλπ, είναι και ο καιρός που το έχει σύστημα τις καθημερινές που είμαστε χωμένοι στις φυλακές της δουλειάς ο ήλιος να βγάζει κάτι προκλητικά και σαδιστικά χαμόγελα κοροϊδεύοντάς μας που δε θα τον έχουμε στη διάθεσή μας το Σαββατοκύριακο.....

Τέλος πάντων... καλά να περάσετε!!:beer:

peskandritsos
12/04/2009, 06:08
Λιγα συννεφα, θερμοκρασια 12-19, ανεμοι 4-5 ΒΒΔ.:sun: :sun: :sun:
(ουτε η Πετρουλα να ημουνα)

peskandritsos
22/04/2009, 16:31
Αν και λιγο νωρις ακομα μηπως εχει κανεις καμια προταση για Κυριακατικη πρωινη βολτουλα του Θωμα??
Α, ξεχασα να πω και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ σε ολους.
:beer: :sun: :beer: :sun: :beer: :sun:

θανος honda xx
22/04/2009, 21:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Αν και λιγο νωρις ακομα μηπως εχει κανεις καμια προταση για Κυριακατικη πρωινη βολτουλα του Θωμα??
Α, ξεχασα να πω και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ σε ολους.
:bee r: :sun: :beer: :sun: :beer: :sun: Φιλε αληθος ο κυριος χρονια πολλα &καλα.θα σου πω αν μπωρεις σαββατο,γιατι ενδεχετε &μαλλον σιγουρο αν ολα καλα &δοξα να εχει ο θεος μας επιτρεψει ο καιρος τοτε μιλαμε.

inpas
23/04/2009, 19:08
Χρόνια πολλά κι από εμένα.
Μέσα για την βολτούλα, καιρού επιτρέποντος βέβαια.
Τα λέμε.

blackbusa
23/04/2009, 19:47
σορρυ για το σπαμ....
































Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
:wave2:
ΠΑΡΩΝ

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑ

τι παρων λες εσυ ρε παππου???τα παιδια σου σε λιγο θα παρουν συνταξη....

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

tai
23/04/2009, 22:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa

τι παρων λες εσυ ρε παππου???τα παιδια σου σε λιγο θα παρουν συνταξη....

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

σε πονάει πανουλι που σε πατάω???
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
μια 2α εισαι και οχι ολόκληρη.
κοτα
κουλε
πιο αργέ και πο σλοου-μοσιον
παπιοbusa :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
24/04/2009, 01:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
σε πονάει πανουλι που σε πατάω???

μια 2α εισαι και οχι ολόκληρη.
κοτα
κουλε
πιο αργέ και πο σλοου-μοσιον
παπιοbusa


πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς....τωρα με εκανες αλοιφη λεμε....παππουλι....:a22: :a22: :a22: :D :D

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

peskandritsos
24/04/2009, 19:26
Για καμια Ραφηνα την Κυριακη οι μπαμπαδες συμφωνειτε???:D :D

inpas
25/04/2009, 06:48
Οκ, κανόνισε το.

peskandritsos
25/04/2009, 12:46
8,30 αυριο το πρωι συναντηση ειναι καλα??

inpas
25/04/2009, 17:35
Μια χαρά. Που θα συναντηθούμε?

inpas
25/04/2009, 17:54
Σου στέλνω pm

inpas
25/04/2009, 18:08
χ

peskandritsos
25/04/2009, 18:23
8,30 στη Λ. Μεσογειων μολις περασουμε την γεφυρα με Κατεχακη με κατευθυνση προς Ραφηνα.
1)peskandritsos
2)inpas
3)κουμπαρος
4)φιλος κουμπαρου

paranoid
27/04/2009, 20:25
ώπ, απο που έσκασε αυτο το threadακι.? Τώρα το πήρα πρέφα..

Οκ λοιπόν μπαμπάδες (ή και μαμάδες, πού ξέρεις?:blush: ) και εγώ μέσα για καμία κυριακάτικη εξόρμηση.
Ήδη βλέπω η μία μάλλον έγινε, πάμε για τη δεύτερη.:wave2: :beer:

peskandritsos
28/04/2009, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από paranoid
ώπ, απο που έσκασε αυτο το threadακι.? Τώρα το πήρα πρέφα..

Οκ λοιπόν μπαμπάδες (ή και μαμάδες, πού ξέρεις?:blush: ) και εγώ μέσα για καμία κυριακάτικη εξόρμηση.
Ήδη βλέπω η μία μάλλον έγινε, πάμε για τη δεύτερη.:wave2: :beer: Μαλλον για την τριτη παμε αλλα μετα το τριημερο της πρωτομαγιας.:beer: :beer:

paranoid
28/04/2009, 10:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Μαλλον για την τριτη παμε αλλα μετα το τριημερο της πρωτομαγιας.:beer: :beer:


Ε....εννοείτε.!!:smilea: Το τριήμερο σαν καλοί οικογενειάρχες θα πάμε εκδρομή με το τουτού την οικογένεια:p .....Μην ξεχνιόμαστε κιόλας και παίρνουμε και πολλά θάρετα..
Η παντόφλα παραμονεύει..:look:

PortisHead
28/04/2009, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από paranoid
Ε....εννοείτε.!!:smilea: Το τριήμερο σαν καλοί οικογενειάρχες θα πάμε εκδρομή με το τουτού την οικογένεια:p .....Μην ξεχνιόμαστε κιόλας και παίρνουμε και πολλά θάρετα..
Η παντόφλα παραμονεύει..:look:

Πως καταλαβαινομαστε όμως ?
Αλλο πραμα.

:lol: :lol: :lol:

the who
28/04/2009, 10:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Πως καταλαβαινομαστε όμως ?
Αλλο πραμα.

:lol: :lol: :lol:

Το κακο δεν ειναι στην παντοφλα.Το κακο ειναι οτι καλοκαιριαζει και θα αρχισουν οι ατιμες να φορανε τσοκαρα :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

binzis
28/04/2009, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Το κακο δεν ειναι στην παντοφλα.Το κακο ειναι οτι καλοκαιριαζει και θα αρχισουν οι ατιμες να φορανε τσοκαρα :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Μην ξεχνάμε και τα ιπτάμενα παιχνίδια!!! :dizzy:
Δεν κινδυνεύουμε μόνο από παντόφλα.
Άντε να δούμε πότε θα έρθω μια βόλτα.:bigcry:

peskandritsos
28/04/2009, 10:51
Λοιπον, για την επομενη βολτα αν και λιγο νωρις ακομα, λεω να τολμησουμε να παμε λιγο πιο μακρυα.
ΧΑΛΚΙΔΑ. (ξυλο που εχουμε να φαμε).
:D :D :D :beer: :beer: :beer:

binzis
28/04/2009, 10:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Λοιπον, για την επομενη βολτα αν και λιγο νωρις ακομα, λεω να τολμησουμε να παμε λιγο πιο μακρυα.
ΧΑΛΚΙΔΑ. (ξυλο που εχουμε να φαμε).
:D :D :D :beer: :beer: :beer:

Εγώ είμαι μέσα. Θα πατήσω πόδι λέμε.:evil:
Στην ακρούλα του ποδιού καταλαβαίνετε!

peskandritsos
28/04/2009, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Εγώ είμαι μέσα. Θα πατήσω πόδι λέμε.:evil:
Στην ακρούλα του ποδιού καταλαβαίνετε! Ναι θα σηκωθουμε το πρωι και θα πουμε:γυναικα παω για τσιγαρα, θες τιποτα απο το περιπτερο?
Και επειδη παντα θελουν θα ειναι και η δικαιολογια μας οτι καθυστερησαμε για να βρουμε αυτο που μας ζητησαν!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

binzis
28/04/2009, 11:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ναι θα σηκωθουμε το πρωι και θα πουμε:γυναικα παω για τσιγαρα, θες τιποτα απο το περιπτερο?
Και επειδη παντα θελουν θα ειναι και η δικαιολογια μας οτι καθυστερησαμε για να βρουμε αυτο που μας ζητησαν!!!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Εγώ λέω απλός να σηκωθούμε νωρίς, να μην μας πάρουνε είδηση.

PortisHead
28/04/2009, 11:41
Κανα πιτσιρικι μην μας πάρει είδηση...γιατι παραμονευει η παιδική χαρα και το πάρκο :D

peskandritsos
28/04/2009, 11:49
Λετε να τους ριξουμε κανενα λεξοτανιλ το βραδυ στο κρασι τους??:evil: :evil: :evil:

binzis
28/04/2009, 12:02
Εμένα μου ήρθε μία ιδέα.
Να βρούμε ένα μέρος (παιδική χαρά, πάρκο,παιδότοπο) να πηγαίνουμε τα παιδιά μας μια φορά την εβδομάδα και εμείς να λέμε τα δικά μας. :winka:
Συζητήσεις του στυλ, που θα μπορούσαμε να πάμε, αλλά δεν μπορούμε, τι θα αγοράζαμε για την μοτό αλλά δεν περισσεύουν και άλλα τέτοια. :lol:

PortisHead
28/04/2009, 12:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Εμένα μου ήρθε μία ιδέα.
Να βρούμε ένα μέρος (παιδική χαρά, πάρκο,παιδότοπο) να πηγαίνουμε τα παιδιά μας μια φορά την εβδομάδα και εμείς να λέμε τα δικά μας. :winka:
Συζητήσεις του στυλ, που θα μπορούσαμε να πάμε, αλλά δεν μπορούμε, τι θα αγοράζαμε για την μοτό αλλά δεν περισσεύουν και άλλα τέτοια. :lol:

Εχει γίνει και αυτο :lol: :lol: :lol:

peskandritsos
28/04/2009, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Εμένα μου ήρθε μία ιδέα.
Να βρούμε ένα μέρος (παιδική χαρά, πάρκο,παιδότοπο) να πηγαίνουμε τα παιδιά μας μια φορά την εβδομάδα και εμείς να λέμε τα δικά μας. :winka:
Συζητήσεις του στυλ, που θα μπορούσαμε να πάμε, αλλά δεν μπορούμε, τι θα αγοράζαμε για την μοτό αλλά δεν περισσεύουν και άλλα τέτοια. :lol: Ποια θα ηταν η ιδανικη γυναικα, η ιδανικη γκομενα.......κλπ!:rolleyes: :D ;)

binzis
28/04/2009, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Ποια θα ηταν η ιδανικη γυναικα, η ιδανικη γκομενα.......κλπ!:rolleyes: :D ;)

Καταλαβαίνετε τι δούλεμα θα τρώμε από τους άλλους;

Αλλά εμείς βλέπω συνεχίζουμε. :cool:

PortisHead
28/04/2009, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Καταλαβαίνετε τι δούλεμα θα τρώμε από τους άλλους;

Αλλά εμείς βλέπω συνεχίζουμε. :cool:

Εκει που ειναι , ημασταν, κι εδω που 'μαστε θα ρθουν.
Μη σκας.
:rotflmao:

binzis
28/04/2009, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Εκει που ειναι , ημασταν, κι εδω που 'μαστε θα ρθουν.
Μη σκας.
:rotflmao:

Πάνω που σκεφτόμουν να προσθέσω αυτή την παροιμία. !!!
Να το γράψω, να μην το γράψω....
Με πρόλαβες.:winka:

peskandritsos
28/04/2009, 13:27
Και η πλακα ειναι οτι εγω προσωπικα μετα απο την βολτα με την μηχανη καθε Κυριακη παω με το ποδηλατο για συνοδεια στον μικρο.:mad: :mad: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

PortisHead
28/04/2009, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Και η πλακα ειναι οτι εγω προσωπικα μετα απο την βολτα με την μηχανη καθε Κυριακη παω με το ποδηλατο για συνοδεια στον μικρο.:mad: :mad: :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Εεεεεεεεεετσι...μη χαλαρωνουμε :rotflmao:

paranoid
28/04/2009, 16:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Εγώ λέω απλός να σηκωθούμε νωρίς, να μην μας πάρουνε είδηση.

Μάς βλέπω σε λίγο καιρό να σηκωνόμαστε 2 τη νύχτα να πηγαίνουμε βόλτα και να γυρνάμε κατα τις 6-7 το πρωί και να κάνουμε ότι σηκωνόμαστε εκείνη την ώρα...!:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

inpas
28/04/2009, 17:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από paranoid
Μάς βλέπω σε λίγο καιρό να σηκωνόμαστε 2 τη νύχτα να πηγαίνουμε βόλτα και να γυρνάμε κατα τις 6-7 το πρωί και να κάνουμε ότι σηκωνόμαστε εκείνη την ώρα...!:lol: :lol: :lol: :rotflmao:

και κατά τις 07:15 που θα μισο-ξυπνήσει το έτερον ήμιση από τον θόρυβο που θα κάνεις όταν γυρίσεις σπίτι σου και σε ρωτήσει "τι έγινε..." θα της πεις ότι "να βρε συ...μόλις σηκώθηκα γιατί έχω κανονίσει μια βολτίτσα με κάτι γνωστούς, θα'μαι πίσω κατά τις 12:30 για να φύγουμε, αν μπορείς να'χεις έτοιμα τα παδιά..."

Οπότε..........
2 τα ξημερώματα με 7 το πρωϊ σημαίνει 5 ώρες βόλτα
7 με 7:30 έχουμε pit stop στα σπίτια μας
7:30 με 12:30 το μεσημέρι, άλλες 5 ώρες βόλτα
σύνολο κυριακάτικης μοτο-βόλτας 10 ώρες!

Πείτε μου, ποιός άλλος κάνει τέτοια βόλτα?

Ε, μην είμαστε και αχάριστοι :a018:

binzis
28/04/2009, 18:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από inpas
και κατά τις 07:15 που θα μισο-ξυπνήσει το έτερον ήμιση από τον θόρυβο που θα κάνεις όταν γυρίσεις σπίτι σου και σε ρωτήσει "τι έγινε..." θα της πεις ότι "να βρε συ...μόλις σηκώθηκα γιατί έχω κανονίσει μια βολτίτσα με κάτι γνωστούς, θα'μαι πίσω κατά τις 12:30 για να φύγουμε, αν μπορείς να'χεις έτοιμα τα παδιά..."

Οπότε..........
2 τα ξημερώματα με 7 το πρωϊ σημαίνει 5 ώρες βόλτα
7 με 7:30 έχουμε pit stop στα σπίτια μας
7:30 με 12:30 το μεσημέρι, άλλες 5 ώρες βόλτα
σύνολο κυριακάτικης μοτο-βόλτας 10 ώρες!

Πείτε μου, ποιός άλλος κάνει τέτοια βόλτα?

Ε, μην είμαστε και αχάριστοι :a018:


Δεν είναι κακό! :lol: :rotflmao: :lol:
:beer: :wave2:

peskandritsos
28/04/2009, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Δεν είναι κακό! :lol: :rotflmao: :lol:
:beer: :wave2: Και ποτε θα κοιμηθουμε και μεις ρε παληκαρια??
Αφου την υπολοιπη μερα θα κανουμε αθλοπαιδειες με τα καμαρια μας!!! :rolleyes:

binzis
28/04/2009, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Και ποτε θα κοιμηθουμε και μεις ρε παληκαρια??
Αφου την υπολοιπη μερα θα κανουμε αθλοπαιδειες με τα καμαρια μας!!! :rolleyes:

Στο pc πάντως είμαστε συνέχεια. Πως τα καταφέρνουμε;:lol:

Εντάξει 2:00 είναι νωρίς. Θα την βρούμε την κοινή-λογική ώρα.

:wave2:

peskandritsos
28/04/2009, 19:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
Στο pc πάντως είμαστε συνέχεια. Πως τα καταφέρνουμε;:lol:

Εντάξει 2:00 είναι νωρίς. Θα την βρούμε την κοινή-λογική ώρα.

:wave2: Τις καθημερινες εχουμε ωρες λογω δουλειας, τα Σ/Κ ομως που θελουν ολοι βολτα??

:lol: :lol: :lol:

binzis
28/04/2009, 19:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Τις καθημερινες εχουμε ωρες λογω δουλειας, τα Σ/Κ ομως που θελουν ολοι βολτα??

:lol: :lol: :lol:

Πέραν της πλάκας, νομίζω ότι τα καταφέρνουμε όλοι μας καλά.
Πιστεύω ότι οι περισσότεροι έχουμε βρει τον τρόπο να τα φροντίζουμε όλα.
:beer: :beer: στους πατεράδες μοτοσικλετιστές.:wave2:

Ελπίζω να μεγαλώσει η παρέα και να τα πούμε από κοντά.
:beer: :wave2:

peskandritsos
08/05/2009, 19:22
Κυριακη 10-5-2008 οι βρυκολακες θα ξυπνησουν και θα πανε Χαλκιδα για καφεδακι.
Οποιος μπαμπας η μη μπαμπας θελει ας δηλωσει συμετοχη.
:sun: :sun: :sun: :beer: :beer:

θανος honda xx
08/05/2009, 20:24
Ειμαι μεσα αρκει να δωσουμε παρων πωσει θα ερθουν.να το πουνε μεχρι αυριο βραδυ.Εμπρος πατεραδες δυνατα μην μασατε....:smokin: :a18: :a18: :a08:

PortisHead
08/05/2009, 22:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
Κυριακη 10-5-2008 οι βρυκολακες θα ξυπνησουν και θα πανε Χαλκιδα για καφεδακι.
Οποιος μπαμπας η μη μπαμπας θελει ας δηλωσει συμετοχη.
:sun: :sun: :sun: :beer: :beer:

Ωρα ?
Μοτορια ?
Ταχυτητες ?
:wave2:

peskandritsos
09/05/2009, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
Ωρα ?
Μοτορια ?
Ταχυτητες ?
:wave2: Συναντηση λεμε κατα τις 8,30 καπου στην Αθηνων-Λαμιας, (λεω μετα την Κηφισια οπου γνωριζουν οι πιο πολλοι).
Μοτορια με οτι εχει ο καθενας.
Ταχυτητες αν θελουμε να παμε σαν παρεα νορμαλ γυρω στα 120-140, οποιος δεν κρατιεται ας παει πιο γρηγορα και θα μας περιμενει εμας τους "αργους" στην γεφυρα της Χαλκιδας.
(Αντε να δουμε τα νερα εκει οντως πανε πανω-κατω???)
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Οποιος ερθει ας δηλωσει συμετοχη σημερα για να ξερουμε να τον περιμενουμε αυριο το πρωι.
Η συναντηση τελικα θα ειναι 8,30 στην εθνικο οδο απεναντι απο τον Λαινοπουλο εκει οπου ο δρομος κανει κατι σαν παρκινγκ.
Αυριο το πρωι θα κοιταξω γυρω στις 7,00 να δω συμετοχες (αν υπαρχουν) για να ξερουμε ποσους θα περιμενουμε.
Το αργοτερο 8,45 θα εχουμε φυγει!!!:wave2:

θανος honda xx
09/05/2009, 17:19
Ειμαι μεσα.ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΣΟΥΖΕΣ....Για να με γνωριστε μαυρη HONDA ΧΧ....Το λεω επειδη ειμαι καινουργιος.!!!!:a4:

peskandritsos
09/05/2009, 21:27
Οποιος ερθει ας δηλωσει συμετοχη σημερα για να ξερουμε να τον περιμενουμε αυριο το πρωι.
Η συναντηση τελικα θα ειναι 8,30 στην εθνικο οδο απεναντι απο τον Λαινοπουλο εκει οπου ο δρομος κανει κατι σαν παρκινγκ.
Αυριο το πρωι θα κοιταξω γυρω στις 7,00 να δω συμετοχες (αν υπαρχουν) για να ξερουμε ποσους θα περιμενουμε.
Το αργοτερο 8,45 θα εχουμε φυγει!!!

θανος honda xx
10/05/2009, 06:10
Τελικα πωσει ειμαστε:smokin: