PDA

View Full Version : Αινσταιν και Γαβρος



LsKostas
18/03/2009, 11:08
Έρχεται ο Αϊνστάιν στην Ελλάδα και τον καλούνε σε μια δεξίωση.
> Καθώς πίνει το απεριτίφ του τον πλησιάζει ένας και του λέει "καλησπέρα σας
> κύριε Αϊνστάιν, τιμή μας να σας έχουμε απόψε μαζί μας"..
> -"Τιμή δική μου" απαντάει ο μεγάλος επιστήμων, "αν επιτρέπετε τι IQ έχετε;".
> "250" απαντάει αυτός. Τότε ο Αϊνστάιν του πιάνει συζήτηση για τη θεωρία της σχετικότητας, τις μαύρες τρύπες και δε συμμαζεύεται.
> Λίγο αργότερα κι ενώ έτρωγαν το ορεκτικό τους ένας κύριος που καθόταν αριστερά του τού λέει "μεγάλη τιμή μας κάνετε κύριε Αϊνστάιν να βρίσκεστε εδώ μαζί μας".
> -"Δική μου η τιμή ευγενικέ κύριε" απάντησε ο Αϊνστάιν. "Τι IQ έχετε ευγενικέ κύριε;"
> .. "150".
> Του πιάνει λοιπόν κουβέντα ο Αϊνστάιν για το διεθνές δίκαιο, για τα προβλήματα που ανακύπτουν από τα πειράματα γενετικής κ ά.
> Λίγο αργότερα κι ενώ έτρωγε το κυρίως πιάτο του, αυτός που καθόταν δεξιά του, του λέει "είναι μεγάλη μου τιμή να τρώω δίπλα σ'έναν τόσο
> μεγάλοεπιστήμονα".
> -"Δική μου η τιμή" απάντησε ο Αϊνστάιν, "τι IQ έχετε;"

. "100".
> Του πιάνει λοιπόν κουβέντα για την κυβέρνηση, για τα επιτόκια, το χρηματιστήριο, την τιμή της βενζίνης κά.
> Λίγο αργότερα κι ενώ έτρωγαν επιδόρπιο ο κύριος που καθόταν απέναντι του τού λέει "είναι πάρα πολύ μεγάλη μου τιμή να σας έχω απέναντι μου κύριε Αϊνστάιν".
> -"Δική μου η τιμή κύριε, τι IQ έχετε;"

. "50".
> Του πιάνει λοιπόν κουβέντα ο Αϊνστάιν για τον big brother, τη φάρμα, τον πιο αδύναμο κρίκο, τον Τριανταφυλλόπουλο, τον Ευαγγελάτο και δε συμμαζεύεται".
> Καθώς έπιναν καφέ, τον πλησιάζει ένας κύριος και του λέει με τη σειρά του
> "πολύ μεγάλη μας τιμή κύριε Αϊνστάιν να βρίσκεστε σήμερα μαζί μας".
> -"Δική μου η τιμή. Ποιο το IQ σας;".

"1".












> Κι ο Αϊνστάιν απαντάει "Τι έγινε μεγάλε. Tι κάνει η Ολυμπιακάρα;".


:bawl: :bawl: :bawl:

alexxxcbr
18/03/2009, 12:04
:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

VegasKitty
18/03/2009, 12:08
Μιας και βρεχει εξω.... Το μονο που μας ελειπε ειναι λιγος αερας απ το ανεμιστηρι της γειτωνιας σας... :smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

atsag
18/03/2009, 12:14
kalo :lol:

ilias s.m.
18/03/2009, 12:20
:a54:

Daemon
18/03/2009, 12:26
Δηλαδη ο γαυρος εχει IQ 1 και ο βαζελος 10.. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=76673) ? :D

Τουλαζιστων ξερουμε ποτε γραφει ο βαζελος και ποτε ο γαυρος :lol: :lol: :lol: Ο αεκτζης που παιζει? :smokin:


:rotflmao: :rotflmao:

castoras
18/03/2009, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Δηλαδη ο γαυρος εχει IQ 1 και ο βαζελος 10.. (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=76673) ? :D

Ο αεκτζης που παιζει? :smokin:


:rotflmao: :rotflmao:


ΟΑΚΑ!!Κάτσε λίγο,σε 2 λεπτά τελειώνει !!!

:rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
18/03/2009, 15:55
.


158653