PDA

View Full Version : Arai RX-7 Corsair - Majestic size Small - Από που;



IPL
20/03/2009, 04:10
Γειά σας,

Πριν 4 μήνες αγόρασα αυτό το εκπληκτικό κρανάκι σε Medium και τώρα που κάθησαν τα μαξιλαράκια και έμαθα μερικά πράγματα για το πως πρέπει να κάθεται το κράνος στο κεφάλι, κατάλαβα πως μάλλον για small έπρεπε να πάω.

Ψάχνω πλέον για το ίδιο κράνος σε Ευρωπαικό site για να το πάρω σε small αλλά δεν το βρίσκω πουθενά. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε;

Ξέρω πως έχει αντικατασταθεί αλλά δεν με ενδιαφέρει το GP αφού δεν υπάρχει σε αυτό το σχέδιο (Majestic).

Ευχαριστώ in advance


158745

road spirit
20/03/2009, 04:54
στο fcmoto.com παίζει αυτή τη στιγμή με 499 Ε

IPL
20/03/2009, 05:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
στο fcmoto.com παίζει αυτή τη στιγμή με 499 Ε

Σωστός, σε ευχαριστώ αλλά το έχει διαθέσιμο μόνο σε XXL και όχι σε Small

arisk
20/03/2009, 05:12
Όταν βγάζει κόκκινο στο μέγεθος σημαίνει οτι δεν το έχει; (Διότι γερμανικά δεν...)

road spirit
20/03/2009, 05:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Σωστός, σε ευχαριστώ αλλά το έχει διαθέσιμο μόνο σε XXL και όχι σε Small αυτό δεν το είδα... :(



Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
εννοείς fc-moto.de το ίδιο είναι, ότι και να γράψεις fc-moto.de, fcmoto.de, fcmoto.com, fc-moto.com στο ίδιο site θα πας

arisk
20/03/2009, 05:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit


το ίδιο είναι, ότι και να γράψεις fc-moto.de, fcmoto.de, fcmoto.com, fc-moto.com στο ίδιο site θα πας
Ούτε και εγώ το είδα

IPL
20/03/2009, 05:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από arisk
Όταν βγάζει κόκκινο στο μέγεθος σημαίνει οτι δεν το έχει; (Διότι γερμανικά δεν...)

Ναι και σου βγάζει από πάνω με ένα θαυμαστικό σε τρίγωνο: ''The selected combination of properties is not available as a product variation.''

McTalas
20/03/2009, 05:54
να αλλαξεις τα εσωτερικα ολα (οπως εκανα και εγω)!! βαζεις μαξιλαρακια και το εσωτερικο της κεφαλης απο σμολ και εισαι κομπλε! κοστος περι τα 70?.

MikeG
20/03/2009, 05:55
www.bikersbargains.co.uk :wave2: :wave2:

IPL
20/03/2009, 06:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
www.bikersbargains.co.uk :wave2: :wave2:

Thanks αλλά δεν βρίσκω το σχέδιo Majestic του Corsair στο site.

IPL
20/03/2009, 06:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
να αλλαξεις τα εσωτερικα ολα (οπως εκανα και εγω)!! βαζεις μαξιλαρακια και το εσωτερικο της κεφαλης απο σμολ και εισαι κομπλε! κοστος περι τα 70?.

Δεν ειναι πρόβλημα το ότι μεταξύ Medium και Small αλλάζει το καλούπι; Δηλαδή από ότι ξέρω, Large/Medium είναι το ίδιο καλούπι αλλά τα XSmall/Small έχουν πιο μικρό καλούπι

makis206
20/03/2009, 06:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από IPL
Δεν ειναι πρόβλημα το ότι μεταξύ Medium και Small αλλάζει το καλούπι; Δηλαδή από ότι ξέρω, Large/Medium είναι το ίδιο καλούπι αλλά τα XSmall/Small έχουν πιο μικρό καλούπι

Πρόβλημα δεν πιστεύω να έχεις όσο αναφορά την εφαρμογή του στο κεφάλι σου αλλάζοντας τα μαξιλαράκια, όσο αναφορά το εξωτερικό κέλυφος όμως ναι, είναι μεγαλύτερο απ'ότι στο small.

:beer: