PDA

View Full Version : ψηφιστε τους καλυτερους



spiridonas
20/03/2009, 13:12
γεια σας παιδια.ακυρο στους κλεφτες και στους ψευτες.πειτε ελευθερα την γνωμη σας.δωστε σε ολους εμας ενα κινητρο.πολλοι απο εμας αγωνιζωμαστε χρονια να αποκτησουμε την μηχανη των ονειρων μας δουλευουμε δυο και τρεις δουλειες για να χαρουμε μια μηχανη το καλοκαιρακι και τα σαββατοκυριακα.πληρωνουμε ενα σωρο λεφτα για εξοπλισμο service κτλ.μας αξιζει κατι καλυτερο.η προσφατη εμπειρια μου με εφερε στο αμην.ενας παλιανθρωπος εξουσιοδοτημενος μηχανικος παροτι του εδωσα οτι μου ζητησε επι ενα μηνα πηγα 4 φορες στο μαγαζι του και υποτιθετε δεν ειχε ανακαλυψει τη βλαβη.εγω δεν εχω πολλες γνωσεις σε τεχνικα θεματα απλα πληρωνα σαν μ.....ς.βοηθηστε τον κοσμο να χαρει αυτο που πληρωνει.πειτε ολοι ενα καλο μαστορα στην περιοχη σας.οτι μηχανη και αν εχετε.οι καλοι τεχνικοι σπανιζουν σημερα.ας κανουμε μια αρχη πρεπει οι σωστοι επαγγελματιες να κερδισουν την προτιμηση μας στο μελλον.ευχαριστω.

kadcbr
20/03/2009, 13:38
καταρχάς δεν είπατε τι μηχανάκια έχετε και τι πρόβλημα έχουν.
εάν το κάνετε πιστεύω θα έχετε κάποια βοήθεια από το φόρουμ.
Στο φόρουμ έχει γνώστες του αντικειμένου και έστω μέσω πμ θα είχατε κάποια βοήθεια.

LOCO3196
22/03/2009, 19:07
φιλε καταλαβενω την αγανακτιση σου αλλα...
αν ολοι αρχισουμε να γραφουμε μηχανικους απο ολη την Ελλαδα αυτο το post θα ειναι ατελιοτο και κανενας δεν θα βγαζει ακρη... :hypnotize
αν θες πες τι μηχανη εχεις και σε ποια περιοχη εισαι μπας εχει καποιος να σου προτινει τον μηχανηκο του...

(παντος σαν ιδεα ειναι καλη αρκη να μπορουσαμε να το χωρισουμε ανα νομους) :wacko: