PDA

View Full Version : ΣΥΣΦΙΞΗ ΤΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ - ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑΣ!



χιλιομετροφαγος
21/03/2009, 04:58
Οσοι ειναι πανω απο σαραντα το θυμουνται.Η περηφανεια και η ικανοποιηση της σχεσης με την μοτοσυκλετα δεν προερχοταν απο τις ικανοτητες του μοντελου στο προσπεκτους.Αλλα[COLOR=red]ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΤΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ.Οι παλιοι δεν ελεγαν <<εχω μια φλορετα>>με τον τροπο που σημερα πολυ λενε <<εχω ενα R1>>και σταματουν εκει λες και μονο απο την αναφορα του μοντελου θα πρεπει να καταλαβουμε τα παντα για τον ιδιοκτητη και τη σχεση με τη μοτοσυκλετα του.Καποτε,καθε ιδιοκτητης μοτοσυκλετας ηταν περηφανος για οσα ειχε κανει με την καλη του και αφηνε πολλες φορες εμας απορημενους οταν τον ακουγαμε να εκθειαζει καποιο μοντελο που στα δικα μας ματια δεν αξιζε.Οι εμπειριες ειναι πολυτιμες ,οχι το μοντελο,και μακαρι να το ξαναθυμιθουμε αυτο.

SVX
21/03/2009, 05:04
+645 :beer:


.... φαντασου ενα LADA Niva..... δεν ειναι πως φαινεται το αυτοκινητο...


ειναι που εχει ΠΑΕΙ....αυτα που ΜΠΟΡΕΙ να κανει.... και ποσα ΑΚΟΜΑ μπορει να κανει...



τι να κλασουνε τα GrandCherokee και τα CAYENNE... :yuck:

kyko
21/03/2009, 05:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από χιλιομετροφαγος
Οσοι ειναι πανω απο σαραντα το θυμουνται.Η περηφανεια και η ικανοποιηση της σχεσης με την μοτοσυκλετα δεν προερχοταν απο τις ικανοτητες του μοντελου στο προσπεκτους.Αλλα[COLOR=red]ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΤΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ.Οι παλιοι δεν ελεγαν <<εχω μια φλορετα>>με τον τροπο που σημερα πολυ λενε <<εχω ενα R1>>και σταματουν εκει λες και μονο απο την αναφορα του μοντελου θα πρεπει να καταλαβουμε τα παντα για τον ιδιοκτητη και τη σχεση με τη μοτοσυκλετα του.Καποτε,καθε ιδιοκτητης μοτοσυκλετας ηταν περηφανος για οσα ειχε κανει με την καλη του και αφηνε πολλες φορες εμας απορημενους οταν τον ακουγαμε να εκθειαζει καποιο μοντελο που στα δικα μας ματια δεν αξιζε.Οι εμπειριες ειναι πολυτιμες ,οχι το μοντελο,και μακαρι να το ξαναθυμιθουμε αυτο.

πολυ πολυ σωστα:a013: :a013:
θυμαμαι τις 1ες διακοπες στη λευκαδα μονος για παρτη μου με τον kawaso kle400 να ειμαι στο ακρωτηρι λευκατα τερμα χαμηλα του νησιου να βγαζω φωτο τριγυρω μονος μου κ να εχω κα***σει αφανταστα λεμε...

sober
21/03/2009, 07:59
+ 650!!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

epp1640
21/03/2009, 08:01
πλάκα με κάνετε.. εδώ ήμουν εγώ περήφανος πέρισυ για το mtx 50 που δεν μου είπε πουθενά όχι.. ακόμα περηφανεύομαι ότι πήγα Ηράκλειο-Άγιο Νικόλαο με δαύτο :D

el_hymador
21/03/2009, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από χιλιομετροφαγος
Οσοι ειναι πανω απο σαραντα το θυμουνται.Η περηφανεια και η ικανοποιηση της σχεσης με την μοτοσυκλετα δεν προερχοταν απο τις ικανοτητες του μοντελου στο προσπεκτους.Αλλα[COLOR=red]ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΟΥΤΟ ΤΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΑ.Οι παλιοι δεν ελεγαν <<εχω μια φλορετα>>με τον τροπο που σημερα πολυ λενε <<εχω ενα R1>>και σταματουν εκει λες και μονο απο την αναφορα του μοντελου θα πρεπει να καταλαβουμε τα παντα για τον ιδιοκτητη και τη σχεση με τη μοτοσυκλετα του.Καποτε,καθε ιδιοκτητης μοτοσυκλετας ηταν περηφανος για οσα ειχε κανει με την καλη του και αφηνε πολλες φορες εμας απορημενους οταν τον ακουγαμε να εκθειαζει καποιο μοντελο που στα δικα μας ματια δεν αξιζε.Οι εμπειριες ειναι πολυτιμες ,οχι το μοντελο,και μακαρι να το ξαναθυμιθουμε αυτο.


+1000

Καπου το εχουμε χασει...

tamar
21/03/2009, 09:24
:a10:
:beer: :beer:

blackbusa
21/03/2009, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
+645 :beer:


.... φαντασου ενα LADA Niva.....

με εναν παππου στο τιμονι να βγαινει απο καθετο της Ιερας Οδου χωρις να κοιταξει....ΑΟΥΤΣ....





:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
21/03/2009, 10:03
πολυ σωστα

typhoon RulZ :beer: