PDA

View Full Version : Για τον Byron



SpeakeasyBlues
22/03/2009, 12:56
Για κοιτα τι σου βρηκα, ειναι καθε μερα εκει. :)


158956

SpeakeasyBlues
22/03/2009, 12:58
Πλατεια Αγ. Παρασκευης, Σταση Λεωφορειων


158957

SpeakeasyBlues
22/03/2009, 12:59
:D


158958

SpeakeasyBlues
22/03/2009, 13:03
Τετοιο δεν εψαχνες ?
Τωρα που το σκεφτομαι, οποιος το εχει, δουλευει η' οδηγος Λεωφορειου η' στο ZIO PEPPE [διπλα ακριβως] η' στο σουβλατζιδικο, κατι μου λεει οτι εαν το θελεις το πηρες...
:o

p@nos
22/03/2009, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
...και τελευταια.

αν θες σβησε την πινακιδα, δεν ειναι σωστο να μπαινουν τετοιες φωτογραφιες εν αγνοια του ιδιοκτητη:)

SpeakeasyBlues
22/03/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
αν θες σβησε την πινακιδα, δεν ειναι σωστο να μπαινουν τετοιες φωτογραφιες εν αγνοια του ιδιοκτητη:)

DONE

p@nos
22/03/2009, 17:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
DONE


:beer:

byron
23/03/2009, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
Τετοιο δεν εψαχνες ?



σε ευχαριστώ για τη σκέψη, αλλά δεν έψαχνα αυτό. Αυτό είναι XLR και μάλλον είναι και εισαγωγής από Japan γιατί δεν θυμάμαι να είχε κυκλοφορήσει σε πορτοκαλί Ελλάδα, αλλά κόκκινο με μαύρα καπάκια.

Αυτό που έψαχνα* είναι σαν το παρακάτω :wave2:


159010

byron
23/03/2009, 15:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Αυτό που έψαχνα* είναι σαν το παρακάτω :wave2:

Εψαχνα και όχι ψάχνω καθώς το προτεραιότητα έχει πλέον να τελειώσω το παρακάτω...:beer:


159011

STOYBI
23/03/2009, 16:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
σε ευχαριστώ για τη σκέψη, αλλά δεν έψαχνα αυτό. Αυτό είναι XLR και μάλλον είναι και εισαγωγής από Japan γιατί δεν θυμάμαι να είχε κυκλοφορήσει σε πορτοκαλί Ελλάδα, αλλά κόκκινο με μαύρα καπάκια.

Αυτό που έψαχνα* είναι σαν το παρακάτω :wave2:

Το εχει πολυ φιλος αλλα το 350 R.... ( του 84 νομιζω...)

Εκανε βολτα στο βουνο μεχρι το 95...!!!

Εχει να παρει πολλα χρονια μπροστα αλλα τελευταια φορα εσβυσε κανονικοτατα..... Αν σε ενδιαφερει πεσ μου.... :rolleyes:

byron
23/03/2009, 17:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Το εχει πολυ φιλος αλλα το 350 R.... ( του 84 νομιζω...)

Εκανε βολτα στο βουνο μεχρι το 95...!!!

Εχει να παρει πολλα χρονια μπροστα αλλα τελευταια φορα εσβυσε κανονικοτατα..... Αν σε ενδιαφερει πεσ μου.... :rolleyes:

To 350 του 84 ήταν το επόμενο που πήρα. Το 200αράκι μου είχε τον απλό διβάλβιδο κινητήρα που φόραγαν και τα XL.
Ευχαριστώ, αλλά το μόνο που θα με ενδιέφερε θα ήταν το συγκεκριμένο που φαίνεται παρακάτω....

:beer: :beer:


159029

SpeakeasyBlues
23/03/2009, 18:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
To 350 του 84 ήταν το επόμενο που πήρα. Το 200αράκι μου είχε τον απλό διβάλβιδο κινητήρα που φόραγαν και τα XL.
Ευχαριστώ, αλλά το μόνο που θα με ενδιέφερε θα ήταν το συγκεκριμένο που φαίνεται παρακάτω....

:beer: :beer:

Θα τον βγαλουμε τον Λαγο που θα παει...παντως το περτικαλι ηταν αυτο που με μπερδεψε, ευτυχως μια φοτο 1000 λεξεις...
...και παντως χαριν του δικου σας thread Ανακαλυψα τα SRX και εχω λαλησει, οπως παντα ψαχνοντας την αντζεντα μου βρηκα ενα τυπο που το εχει παροπλισμενο και θαααα το εφτιαχνε, περιμενω να τον πετυχω στην πλατεια να τον ρωτησω στο χαλαρο, ξερεις τωρα ;)

byron
23/03/2009, 18:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από SpeakeasyBlues
...και παντως χαριν του δικου σας thread Ανακαλυψα τα SRX και εχω λαλησει, οπως παντα ψαχνοντας την αντζεντα μου βρηκα ενα τυπο που το εχει παροπλισμενο και θαααα το εφτιαχνε, περιμενω να τον πετυχω στην πλατεια να τον ρωτησω στο χαλαρο, ξερεις τωρα ;)

Αυτό είναι πιο εύκολο. srx υπάρχουν αρκετά και φτιάχνεται και όμορφα. Ο ντετεκτιβ catmaster βρήκε ένα srx κουκλααααα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=75238&perpage=15&pagenumber=5) :lol:

ΥΓ: υπάρχει ένα xr 200 που έχει μπει σε καμμιά 10αριά αγγελίες (http://ads.pneus-online.gr/second-hand-motorcycles-HONDA,XR,200-%CE%91%CF%84%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-id-69224.html), αλλά εκτός του ότι το έχει βάψει άλλο χρώμα, έχει και την λέξη "συλλεκτικό" που καταλαβαίνεις τι σημαίνει....:p

nobody
23/03/2009, 18:58
απο srx θα βρεις μην αγχωνεσαι,εχει στην χρυση ευκαιρια αρκετουτσικα...
σορρυ για το σπαμ

filipp0s
23/03/2009, 19:01
Τι thread ειναι αυτο :confused:

εδω ασχολούμαστε με τις παιδικες αναμνήσεις του (πουρό)Βύρωνα :confused: :confused:

byron
23/03/2009, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Τι thread ειναι αυτο :confused:

εδω ασχολούμαστε με τις παιδικες αναμνήσεις του (πουρό)Βύρωνα :confused: :confused:

Μιλάνε όλοι, μιλάει και ο σαλεπιτζής :smokin:

sniper
23/03/2009, 22:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Μιλάνε όλοι, μιλάει και ο σαλεπιτζής :smokin:

Τουλάχιστον εκείνος έχει ένα μηχανάκι που τον πάει.... Τρόπος του λέγειν αλλά απο το να έχεις ενα ιταλικό ντενεκέ κι ένα κουτι σκουριασμένη σαβούρα που κάποτε το λέγανε μοτοσακό.... ε έχει διαφορά....


:smokin:
















































































:lol: :lol:

byron
23/03/2009, 22:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τουλάχιστον εκείνος έχει ένα μηχανάκι που τον πάει.... Τρόπος του λέγειν αλλά απο το να έχεις ενα ιταλικό ντενεκέ κι ένα κουτι σκουριασμένη σαβούρα που κάποτε το λέγανε μοτοσακό.... ε έχει διαφορά....


:smokin:

:lol: :lol:


Διαβάζοντας πίσω απ΄τις λέξεις, το μόνο που παρατηρώ είναι ότι αποκαλείς το Ποτέμκιν "μηχανάκι" :blush:


Πας για adventure ρε και το φέρνεις λάου λάου? :look: :uplate:

sniper
23/03/2009, 22:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Διαβάζοντας πίσω απ΄τις λέξεις, το μόνο που παρατηρώ είναι ότι αποκαλείς το Ποτέμκιν "μηχανάκι" :blush:


Πας για adventure ρε και το φέρνεις λάου λάου? :look: :uplate:

Πορτοκάλι θες; :D

byron
23/03/2009, 22:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πορτοκάλι θες; :D

Τι? πήρες το τρεχαντήρι? :D


159042

sniper
23/03/2009, 23:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Τι? πήρες το τρεχαντήρι? :D


δεν εχεις και κλασσική παιδεια.... φευ..... :sad:

byron
23/03/2009, 23:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
δεν εχεις και κλασσική παιδεια.... φευ..... :sad:

Εχω νύστα όμως. Αϊντε καληνύχτα :wave2:

STOYBI
23/03/2009, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Το 200αράκι μου είχε τον απλό διβάλβιδο κινητήρα που φόραγαν και τα XL.
Ευχαριστώ, αλλά το μόνο που θα με ενδιέφερε θα ήταν το συγκεκριμένο που φαίνεται παρακάτω....

:beer: :beer:

Το πρωτο μηχανακι που αρχισα το αθλημα......

Το ειχα κατι λιγοτερο απο δυο χρονια......

Ειχε τουλαχιστον καμμια 15αρια δεκαρες βιδες στο καρτερ του ( δραπετευαν απο τους ρεγουλατορους των βαλβιδων..)

Ειχε καταντησει καθε βολτα να θελει και βιδες στους ρεγουλατορους......

Το ευχαριστιομουν δυστηχως μονο στα κατηφορικα....... :(

:beer: :beer:

filipp0s
24/03/2009, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τ....απο το να έχεις ενα ιταλικό ντενεκέ κι ένα κουτι σκουριασμένη σαβούρα που κάποτε το λέγανε μοτοσακό.... ε έχει διαφορά....
:smokin:

:lol: :lol:



ξεχασες τον ιταλικο ντενεκε με ευκολο ανοιγμα, που έχει να κυκλοφορεί στην πόλη :rotflmao:






Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
Εχω νύστα όμως. Αϊντε καληνύχτα :wave2:


αμα γερναει ο ανθρωπος ρε πο0στη μου :sad: