PDA

View Full Version : 25η μαρτιου ,επιδαυριος καφες!



zephyr1
24/03/2009, 13:03
Για καφεδακι αυριο στης 09:30 στα διοδια ελευσινας ενα tdm και ενα fazer αναχωρουν για στορκ, καφε και πισω κατα της 13.00.

Οποιος θελει μεσα.:beer:

kalgeorge
24/03/2009, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Για καφεδακι αυριο στης 09:30 στα διοδια ελευσινας ενα tdm και ενα fazer αναχωρουν για στορκ, καφε και πισω κατα της 13.00.

Οποιος θελει μεσα.:beer:

βαλτε και ενα τριτο ποστακι για στορκ ρε σεις...με αναχωρηση 10
ετσι για να γουσταρετε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

panosko
28/03/2009, 21:01
Καλα βρε παιδιά, τι ειναι αυτο το "Στορκ" και οποτε αναφέρεστε για Επίδαυρο το βλέπω?
Καφετέρια να φαναστώ? Γιατι, δεν εχει άλλη καφετέρια εκει δλδ?

zephyr1
28/03/2009, 21:36
Και εγω νομιζα οτι καποιος ανησυχησε ............μηπως δεν γυρισα.:rotflmao:

Αφου παρεις το δρομο προς επιδαυρο μετα απο καποια στριφιλικια :o στο αριστερο σου χερι ειναι μια καφετερία με θεα,χαλαρωμα καφε, γλυκα , μηχανοβιους κτλ.

Αν μου βγει αυριο μπορει να ξαναπαω,μπορει και πορο, θα ενημερωσω πρωι για οποιον θελει.:)

panosko
28/03/2009, 22:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
Και εγω νομιζα οτι καποιος ανησυχησε ............μηπως δεν γυρισα.:rotflmao:

Αφου παρεις το δρομο προς επιδαυρο μετα απο καποια στριφιλικια :o στο αριστερο σου χερι ειναι μια καφετερία με θεα,χαλαρωμα καφε, γλυκα , μηχανοβιους κτλ.

Αν μου βγει αυριο μπορει να ξαναπαω,μπορει και πορο, θα ενημερωσω πρωι για οποιον θελει.:)


Καλό...[B]Και εγω νομιζα οτι καποιος ανησυχησε ............μηπως δεν γυρισα.:rotflmao:

Εγώ κι άλλοι 2 είμαστε standby το πρωί στις 9:00 για βόλτα αλλά ...δεν έχουμε ακόμα αποφασίσει που...!!:hypnotize

Αμα είσαι για Επίδαυρο, να τους πώ, ενημέρωσε σύντομα όμως ...:eyepop:

Vstrommer71
29/03/2009, 00:46
Στον δρομο μπορει να βρειτε εμενα και πολλες (http://www.motoadventures.gr/el/news.aspx?id=99) αλλες μοτοσυκλετες στον δρομο της Επιδαυρου.
Καλο δρομο και προσοχη παιδια,μην εχουμε παλι προσθηκες στα "Στραβα κι αναποδα":wave2: