PDA

View Full Version : H κόντρα !!



road spirit
27/03/2009, 10:41
ψηλέ.... τα πάμε μία?


159364

MikeG
27/03/2009, 10:44
Θuper! :wave2:

VANDA
27/03/2009, 10:45
αχαχαχαχαχα:lol:

Τέλειο!

cityfly
27/03/2009, 10:45
αυτό θα πει εκπαίδευση

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


ουπς σόρι

:gala: :gala: :gala: :gala: :gala: :gala:

KaTaNaS
27/03/2009, 10:45
σε πίστα χωμάτινη περιξ των Αθηνων σάββατο κάθε βδομάδας μπαμπαδες και γιόκες με χωματινα μηχανακι και αγωνιστικη περιβολη αμφωτεροι κάνουν γυρολογια ο μικρός μπροστα ο μεγαλος πίσω, σταση στα πητς (βανακι ή τρευλερ) διορθωση- συζητηση και ξανα μανα...


τι πιο ομορφο;

στην επόμενη θα βγαλω φωτο!

:beer:

Edit: εικόνα: Έχω ξεκαβαλησει και ξεκουράζομαι, ο πατερας έχει σταματησει και αυτος , στεκεται διπλα μου και παρατηρει τον γιο του να γυρίζει στο πιστάκι, ο μικρός πραγματικά εχει βρει ρυθμό και το στησιμο του στη μοτο ειναι πολυ σωστο. Ο πατέρας φανερά συγκινημενος μιλάει στον εαυτό του " πωπωπω απιστευτος , το βρηκε! "

αντε... και στα δικα μας οι λεφτερες! :lol:

camen
27/03/2009, 10:59
:lol: :lol: :lol:
Ωραιο...

zephyr1
27/03/2009, 11:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
σε πίστα χωμάτινη περιξ των Αθηνων σάββατο κάθε βδομάδας μπαμπαδες και γιόκες με χωματινα μηχανακι και αγωνιστικη περιβολη αμφωτεροι κάνουν γυρολογια ο μικρός μπροστα ο μεγαλος πίσω, σταση στα πητς (βανακι ή τρευλερ) διορθωση- συζητηση και ξανα μανα...


τι πιο ομορφο;

στην επόμενη θα βγαλω φωτο!

:beer:

Edit: εικόνα: Έχω ξεκαβαλησει και ξεκουράζομαι, ο πατερας έχει σταματησει και αυτος , στεκεται διπλα μου και παρατηρει τον γιο του να γυρίζει στο πιστάκι, ο μικρός πραγματικά εχει βρει ρυθμό και το στησιμο του στη μοτο ειναι πολυ σωστο. Ο πατέρας φανερά συγκινημενος μιλάει στον εαυτό του " πωπωπω απιστευτος , το βρηκε! "

αντε... και στα δικα μας οι λεφτερες! :lol:

http://www.motocrosstruck.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=59:2009-02-14-16-38-58&catid=45:-a-events&Itemid=71

:beer:

makis206
27/03/2009, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
ψηλέ.... τα πάμε μία?

Κοίτα αφοσίωση ο πιτσιρίκος !:lol:

Καλά ο άλλος είναι ντιπ χεσμένος, "ΚΡΑ!" κάνει :rotflmao:

VegasKitty
27/03/2009, 11:05
Μα τι ωραιο πραγμα!!!!! :D

Αντε, και ολοι εμεις οοοοοταν ερθει ωρα να ναι ετσι τα πιτσιρικια μας!!! :smilea:

sober
27/03/2009, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS

Edit: εικόνα: Έχω ξεκαβαλησει και ξεκουράζομαι, ο πατερας έχει σταματησει και αυτος , στεκεται διπλα μου και παρατηρει τον γιο του να γυρίζει στο πιστάκι, ο μικρός πραγματικά εχει βρει ρυθμό και το στησιμο του στη μοτο ειναι πολυ σωστο. Ο πατέρας φανερά συγκινημενος μιλάει στον εαυτό του " πωπωπω απιστευτος , το βρηκε! "

αντε... και στα δικα μας οι λεφτερες! :lol:


και η μαμα???????????


που 8α ειναι η μαμα??????????????????????????????

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

KaTaNaS
27/03/2009, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
και η μαμα???????????


που 8α ειναι η μαμα??????????????????????????????

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


χεχεχεχε

σπιτι να φτιαχνει κοκορα κρασατο συνοδεια με σαλατα μαρουλακι ψιλοκομμενο και φρεσκο κρεμμυδακι μιαμ μιαμ :lol:

devil's animal
27/03/2009, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
και η μαμα???????????


που 8α ειναι η μαμα??????????????????????????????

:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

α,καλα....:p

ευλογησον!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

sober
27/03/2009, 13:50
http://www.youtube.com/watch?v=2QAMYMB4BdU&eurl=http://www.aodp.gr/phpBB2/viewtopic.php?t=699

ελπιζω να παιζει...βιντεο με πιτσιρικια στο χωμα!!

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

@ngelos
27/03/2009, 14:37
Πρίν από τρεία-τέσσερα χρόνια είχα πάει σε ένα αγώνα motocross στο Ολυμπιακό Στάδιο.Πέρα του αγώνα των επαγγελματιών είχε ένα αγώνα επίδειξης αλλά και έναν motocross πιτσιρίκων με ΚΤΜάκια και PW 50.Όλα τα λεφτά.Τα πιτσιρίκια ήταν γύρω στα έξι χρονών όλα.Ένας συγκεκριμένα,ο πιό μικροκαμωμένος από όλους το είχε ξεζουμίσει το PW.Τους περνά όλους.ΠΕΦΤΕΙ...Σηκώνεται,τους Ξαναπερνάει όλους...ΠΕΦΤΕΙ...Ξανασηκώνεται,τους περνάει πάλι όλους και τερματίζει 1ος.Ρεσιτάλ ο μικρός.
Πραγματική ομορφιά η παιδία στο μοτοσυκλετισμό...

TROOPER
28/03/2009, 07:31
:D