PDA

View Full Version : Κυριακή 29/03 Λουτράκι!



KaTaNaS
27/03/2009, 11:33
Μαζευτείτε να έρθετε!

μιάς και εμεις θα είμαστε απο το σάββατο εκεί!




κάνετε τη βόλτα σας και κατα τις 11.00 περάστε απο τους "καταρακτες" όπου θα γίνει η εκκίνηση για αυτό:


159387

KaTaNaS
27/03/2009, 11:47
θα τρέξουν πολλά παιδιά που γραφουν και στο moto.gr όπως

stoubi

spy

marios8

zubitos

iatrodikastis

GASer

Dirtbird

mpou

kostascre

Emil

trickster

Berg

ARISPEED

2stroker

KaTaNaS

zubitos

naked

dr JEKYL

kostasyz

junior

mitsos-ktm



απο τις 11.10 θα ξεκινησει η διέλευση απο τις ειδικές (χρονομετρημενα κορδελιασμένα τμήματα) όπου δίνεται στον θεατη η ευκαιρία να δει θεαμα διχως να ξενητευτει στα μονοπατι ατης περιοχης απο όπου θα περασει ο αγώνας.

Αν και ειναι μια πολυ καλη ευκαιρια πεζοπορίας με τις σχετικες οδηγιες προσανατολισμου απο την διοργανωση http://www.attika-enduro.gr/intropage.php

οι Αγωνιζόμενοι θα χαρούμε πολύ να σας δούμε πρίν την εκκίνηση για κουβεντούλα,

κατα την διάρκεια των ειδικων με την άκρη του ματιου μας για εμψυχωση,

και στον τερματισμό για να μας κρατησετε μην πέσουμε χάμω απο την κουραση :lol: .




Κάντε τα κουμαντα σας, μαζευτείτε, στρίψτε απο μανδρα ψαθα αλεποχωρι πισια περαχωρα

ή ελατε κυριλε απο εθνικη

διασκεδαστε μαζι μας

φατε ψαρακι και μπριζολάκια, και γυριστε "γεματοι" και Όρθιοι σπίτι το απογευματακι!






:beer: :wave2:

devil's animal
27/03/2009, 13:17
εγω ψηνομαι.:smokin:

αλλος?:confused:

matmat
27/03/2009, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
εγω ψηνομαι.:smokin:

αλλος?:confused:


Γιατι μπριζολακι εισαι ???? :p :p :lol:

sober
27/03/2009, 13:54
ναι!!!!!!!!!

ελατε να κανουμε κερκιδα!!!!να εχω και παρεα μη βολοδερνω μονη μου!!!

:lol: :lol: :beer: :beer: :beer: :beer:

devil's animal
27/03/2009, 13:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Γιατι μπριζολακι εισαι ???? :p :p :lol:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ας βαλει καποιος τις συμμετοχες και την ωρα αναχωρησης απο Περιπτερο.
:wave2:

Λεωνίδας
27/03/2009, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από matmat
Γιατι μπριζολακι εισαι ???? :p :p :lol: όχι αλλά εκεί θα καταλήξει η βόλτα :lol: :lol:

ΜΟΡΦΕΑΣ
27/03/2009, 16:45
Ωραία όλα αυτά, αλλά πως πάνε στους :bawl: καταρράκτες από εθνική ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :eyepop:

KaTaNaS
27/03/2009, 20:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΜΟΡΦΕΑΣ
Ωραία όλα αυτά, αλλά πως πάνε στους :bawl: καταρράκτες από εθνική ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :eyepop:


μπαινεις λουτρακι , στον κεντρικο δρομο ολο ευθεια, βγαινοντας απο την πολη στο αριστερο σου χερι η θαλασσα και στο δεξι σου οι καταρακτες ιαματικου νερου!

ΜΟΡΦΕΑΣ
27/03/2009, 20:38
Ευχαριστώ. Αν διευθετήσω τις δουλείες μου θα έρθω με τον αδερφό μου (2 x XT660R) για συμπαράσταση λαέ. :wave2:

castoras
27/03/2009, 22:58
Αν υπάρχει παρέα για παπί ψήνομαι!!

Or else με βλέπω με τους 4 τροχούς...

EVI
27/03/2009, 23:44
δε γ....ε ισως αντεξω μεχρι το λουτρακι δεν ειναι και τοσο μακρυα :beer:

KaTaNaS
27/03/2009, 23:55
ευχαριστουμε! :sun:


πλησιάστε όπου δέιτε γνωστη φατσα ή αυτοκολλητα- πανο enduro-republic :wave2:

η διοργανωση μοιραζει φυλλαδια με τη διαδρομη και την προσβασιμοτητα των ειδικων (κορδελιασμενες χρονομετρημενες) επίσης μοιράζει την λιστα με τις συμμετοχες, με ονοματεπωνυμα και αριθμούς... στους χορηγούς όσοι αναγραφουν moto.gr ή enduro-republic είναι φορουμόπληκτοι! Βάλτε τα δυνατα σας! :lol:


:wave2:

KaTaNaS
28/03/2009, 00:03
παίζει και αυτό:



Αρχικά δημιουργήθηκε από criskall


Καλημέρα σας Ψάχνοντας για πληροφορίες σχετικά με τους αγώνες Attica-enduro 2009 στο Λουτράκι στις 29/03/2009 συνάντησα και την σελίδα σας . Θα ήθελα λοιπόν να σας πληροφορήσω ότι για όσους τύχει να γευματίσουν στην ταβέρνα μας www.edemtavern.gr προσφέρουμε έκπτωση 10% . Αναφέρατε απλά στον σερβιτόρο ότι μας είδατε στο διαδίκτυο . Σας ευχάριστο πολύ για τον χρόνο σας

ΜΟΡΦΕΑΣ
28/03/2009, 13:57
Πάει η υποστήριξη από εμένα. Δυστυχώς δουλεύω. :bawl:

castoras
29/03/2009, 19:06
Εγώ πάντως ήμουν εκεί και απόλαυσα θέαμα με ένα φίλο!!!!Δυστυχώς ήμουν με το παπί και είχατε ξεκινήσει όταν έφτασα,όπότε δε μπόρεσα να σας γνωρίσω!!
Λίγο άκυρη δεν ήταν η εκκίνηση μέσα στο Λουτράκι,Κυριακάτικα???Κάποια παιδιά παιδεύτικαν να το διασχίσουν μέχρι την 1η ειδική γιατί έπαιξε και ψιλοτρακάρισμα αυτοκινήτων
2ο άκυρο ήταν που δεν έκλειναν το δρόμο για να περάσουν οι αγωνιζόμενοι,με αποτέλεσμα την παρολίγο σύγκρουση κάποιου παιδιού με αυτοκίνητο,στην έξοδο της 1ης ειδικής
Κατα τα άλλα όμορφα!!!:beer: :beer: :beer:
Πλέον θέλω να δοκιμάσω και χώμα!!!!!!!

diddl
29/03/2009, 19:54
Και εγω πιγα μα δεν βρικα κανεναν.Ουτε το πρωι στο περιπτερο.Γεματο καβασακι και σπμι ρ.
Δεν πιραζει ομος ειταν καλα ωραιο θεαμα και καλη βολτα.Αντε και στην επομενη με περισοτερα ατομα.:)

TROOPER
29/03/2009, 23:45
αποτελεσματα θα μαθουμε ???

:confused:

KaTaNaS
30/03/2009, 08:37
ωραιος αγωνας για πραγματικα προπονημενους...

http://www.enduro.gr/index.cfm?Action=Results

TROOPER
30/03/2009, 08:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ωραιος αγωνας για πραγματικα προπονημενους...

http://www.enduro.gr/index.cfm?Action=Results

πφφφφφ

δικαιολογιες ! :smokin:

KaTaNaS
30/03/2009, 09:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
πφφφφφ

δικαιολογιες ! :smokin:

Κύριοι με τα δερματινα, ελατε να δοκιμασετε... να δειτε τι εστι βερυκοκό :a9: :lol:

η διαφορά με το στρητ ειναι, πως στην ασφαλτο θέλει τεχνική και μυαλό, στο χώμα θέλει επιπλέον και ψυχολογία (συνεχεις αλλαγες ψυχοσυνθεσης και προσπαθεια διαχειρισης αυτων) και φυσικά δύναμη και αντοχή!


και βέβαια σε εναν αγωνα τα παντα ειναι διαφορετικα σε σχεση με μια βολτα, το αγχος και η συνεχης προσπαθεια πίεσης σε μαθαινει να ισσοροπεις πανω στα ορια σου!

TROOPER
31/03/2009, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Κύριοι με τα δερματινα, ελατε να δοκιμασετε... να δειτε τι εστι βερυκοκό :a9: :lol:

η διαφορά με το στρητ ειναι, πως στην ασφαλτο θέλει τεχνική και μυαλό, στο χώμα θέλει επιπλέον και ψυχολογία (συνεχεις αλλαγες ψυχοσυνθεσης και προσπαθεια διαχειρισης αυτων) και φυσικά δύναμη και αντοχή!


και βέβαια σε εναν αγωνα τα παντα ειναι διαφορετικα σε σχεση με μια βολτα, το αγχος και η συνεχης προσπαθεια πίεσης σε μαθαινει να ισσοροπεις πανω στα ορια σου!

αγαπημενες μας βρωμιαρες :lol:

εχετε μαθει να διαχειριζεστε μεχρι 80-90-100 (??) χλμ.ανεβειτε στα κτηνη μας και πατε με παραπανω χλμ και να δω μετα τι θα μου λετε για μπσυχολογια !

φαντασου να τρεχεις με τετοιο και σε αγωνα !!!

:smokin:

υ.γ. αντε ρε μλκ σταυρο μια σοι αντιπαραθεση σα τον παλιο καλο καιρο !!!! :beer: :lol:

STOYBI
31/03/2009, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
αγαπημενες μας βρωμιαρες :lol:

εχετε μαθει να διαχειριζεστε μεχρι 80-90-100 (??) χλμ.ανεβειτε στα κτηνη μας και πατε με παραπανω χλμ και να δω μετα τι θα μου λετε για μπσυχολογια !

φαντασου να τρεχεις με τετοιο και σε αγωνα !!!

:smokin:

υ.γ. αντε ρε μλκ σταυρο μια σοι αντιπαραθεση σα τον παλιο καλο καιρο !!!! :beer: :lol:

Μπορουμε να κανουμε στρητα μολις καβαλησει το μηχανακι να βαλει τα κλαματα στα πρωτα 50 μετρα αποστασης και με 20 χιλμ ταχυτητα..... :smokin:

Γιατι ρε Γιωργο θες να γινεις βαζελος τωρα...???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

:wave2:

dirtbird
31/03/2009, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
..... στα κτηνη μας ......

σιγά μην κοπείς... από τα δόντια..... :a5: :a5:

castoras
31/03/2009, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Μπορουμε να κανουμε στρητα μολις καβαλησει το μηχανακι να βαλει τα κλαματα στα πρωτα 50 μετρα αποστασης και με 20 χιλμ ταχυτητα..... :smokin:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

:wave2:

Έχει δίκιο σε αυτό!!!Απόρησα στην 1η ειδική με ένα παλικάρι που τα έκανε ομελέτα και συνέχισε ακάθεκτος!!!!Μέχρι και οι θεατές πονέσαμε!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

STOYBI
31/03/2009, 18:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από castoras
Έχει δίκιο σε αυτό!!!Απόρησα στην 1η ειδική με ένα παλικάρι που τα έκανε ομελέτα και συνέχισε ακάθεκτος!!!!Μέχρι και οι θεατές πονέσαμε!!:bigcry: :bigcry: :bigcry:

:bigcry: :bigcry:

Στην ειδικη ποτε δεν πονας....... :lol:

( Μολις τελειωσει αυτη... πας πισω απο το πρωτο πευκο που θα βρεις και ουρλιαζεις...... :cry: )

:lol: :lol:

:beer: :beer:

TROOPER
31/03/2009, 22:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Μπορουμε να κανουμε στρητα μολις καβαλησει το μηχανακι να βαλει τα κλαματα στα πρωτα 50 μετρα αποστασης και με 20 χιλμ ταχυτητα..... :smokin:

Γιατι ρε Γιωργο θες να γινεις βαζελος τωρα...???? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer: :beer:

:wave2:

την ξερω την ιστορια αυτη που λες κωστα.

εμεις παλι μπορουμε να βαλουμε ραματα σε πρωκτο χωματινου και εγκαυματα τετοια που θα κλαιει μετα απο αρκετους μηνες οχι μετα απο μια ειδικη!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

TROOPER
31/03/2009, 22:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
σιγά μην κοπείς... από τα δόντια..... :a5: :a5:

εννοια σου τζουτζουκο μου :smokin:

adam_tsouk
02/04/2009, 17:36
αστους ρε τρουπερ, ουτε σε καφε σαν ανθρωποι δε μπορουν να κατσουν μετα απο βολτα! κανεις δε τους παιζει! :lol: :lol:

Μπραβο ρε μαγκες :beer: :beer:

STOYBI
02/04/2009, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
αστους ρε τρουπερ, ουτε σε καφε σαν ανθρωποι δε μπορουν να κατσουν μετα απο βολτα! κανεις δε τους παιζει! :lol: :lol:

Μπραβο ρε μαγκες :beer: :beer:

:beer: :beer:

:D