PDA

View Full Version : Χρονια Πολλα & Τα Φωτα Σας.....θελουμε Βοηθεια!



ireneepi
25/12/2003, 18:48
Καταρχην ευχομαι ολοι σας να εχετε καλα χριστουγεννα
παντα ευτυχισμενα κ υγιεστατα κ ολα τα αλλα επονται.

Λοιπον εμεις σημερα ειχαμε ενα μικρο ατυχημα κ θελουμε
την βοηθεια σας.Σημερις το καμαρι μου ειχε κεφια κ ετσι εκανε
μια σουζιτσα η οποια αποδειχτηκε καπως μοιραια ,διοτι κολλησε το μπροστινο φρενο με αποτελεσμα μια τουμπιτσα κατα την οποια
το μηχανακι οργωσε ενα χωραφι.

Ευτυχως ο Θοδωρης(wolfman13) ειναι καλα εκτος απο ενα γδαρσιμο κ πρηξιμο στο χερι,ευτυχως.

Το μπροστινο συστημα απο το μηχανακι εγινε καπως,ετσι λοιπον
ψαχνουμε για δαγκανα ,τρομπα,ζαντα κ μπουκαλες.
Η ζαντα κ οι μπουκαλες απλως στραβωσαν και σε αυτο κατι
εχω κατα νου,δλδ να τα ισιωσουμε,δεν ξερω αν εχετε υποψιν σας κατι αλλο.
Αλλά τα άλλα εσπασαν κ θελουν αλλαγμα,ως γνωστον...
οποιος λοιπον εχει κατι κατα νου κ μπορει
να μας βοηθησει εμεις εδω ειμαστε......

Ευχαριστουμε κ καλες γιορτες....!

NLS
25/12/2003, 19:05
περαστικά και αχ αχ ΠΡΟΣΟΧΗ
τέσπα

χρόνια πολλά

καλά η ζάντα, για μπουκάλα ίσιωμα δεν θα έλεγα ότι είναι ότι καλύτερο - θα βλέπεις τα λαδάκια κλπ. δεν ξέρω αν αξίζει (ανάλογα την κατάσταση και το σημείο βέβαια)

DEMINIO
25/12/2003, 19:09
Εύχομαι να μην είναι τόσο ώστε να του χαλάσει τη γιορτινή διάθεση... Τα άλλα φτιάχνονται...

Wizard13
25/12/2003, 20:37
Ρε γαμώτο τι κακό είναι αυτό???!!! :mad:

Τάσο, το ευχέλαιο που λέγαμε!!!! :confused:

NLS
25/12/2003, 21:26
προσοχή :(

wolfman13
25/12/2003, 22:33
paidia olla kala eutixos gia emena!to elefantaki mou distixos den ti glitose kai epathe zhmia!zanta dagana ktl pou sas eipe i ireneepi.mazi me ti zhmia pligothika kai ego klapsssssssssss den dexome teties meres na einai etsi i agapimeni mou!!!
tespa paides dexome oles ti voithies an kai leo na kano ena euxeleo giati epesa me mhdenika xlm.lol gelaga vevaia eklega apo mesa mou!pou eida to moro se autoi ti katastasi.leo na pao sti eklisia kai na rotiso to papa mipos exei tipota apo to filoptoxo tamio kai gia mena ton motosikletisti!:PPPPPkala xristougena se olous kai kali xronia !(oso gia to xorafi leo aurio na pao na valo mia tampela oti agorastike)

NLS
25/12/2003, 22:41
μεγάλε ευτυχώς απλά ένα νοίκι του άφησες

TITANIUM
26/12/2003, 10:16
to xrhma polloi emhshsan to xwrafi oudeis!!!!!
th zanta isiwse th ta mprostina mallon bres kati se metaxeirismeno giati den leei n ata isiwseis.alh8ia gia ti mhxanaki psaxnis antalaktika? gagiva elefant? exw kati mprostina apo r1 gi ayto to lew!!

wolfman13
26/12/2003, 10:50
meta apo enan elenxo sto elefantaki h zhmia perioristike se mia zanta i opia egine oval se plastika spasmena kai zelatina spasmena flas kai marspie sinepivati!kai trompa frenou!lipon opios mporei na voithisei as mou to pei anazitite mia trompa frenou gia tin ora !

NLS
26/12/2003, 11:06
άμα γλύτωσες τις μπουκάλες είσαι μια χαρά :)

ireneepi
30/12/2003, 00:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
άμα γλύτωσες τις μπουκάλες είσαι μια χαρά :)

Ναι ευτυχως ...!

kosdros
30/12/2003, 16:31
Τώρα το είδα! Περαστικά σας και όχι ταρζανιές! Ρώτα τον Φώτη μην ξέρει τίποτα για τον ελέφαντα.

ireneepi
30/12/2003, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
Ρώτα τον Φώτη μην ξέρει τίποτα για τον ελέφαντα.


Κ εσυ τον ξερεις τον Φωτη?

kosdros
02/01/2004, 13:27
ξέρουν τον Φώτη!

Έχω κάνει και εγώ τις βόλτες μου και έχω γνωρίσει πολλούς ανθρώπους. Αλλά ο Φ με έχει βοηθήσει πολύ!

wolfman13
03/01/2004, 21:57
kalo paidi o fotis!!!!ala ematha re c!oti polles soupes re stoukerman pantos to rekor den tha mou to pareis zhleia!!!!!!!!!!11

kosdros
04/01/2004, 15:12
Το 12 από το πρωί μέχρι το μεσημέρι σου λέει τίποτα?