PDA

View Full Version : ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΤΟ?



blueangel
01/04/2009, 11:48
Ρε παιδιά για ρίξτε μια ματιά!Σκεφτείτε ναρθουν και στα μέρη μας κάτι τέτοια:D Ε ρε γλέντια:cool: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

http://www.youtube.com/watch?v=RayOWDyEZTM

Allst@rf
02/04/2009, 10:10
μαλιστα!το ειδαμε και αυτο.
wanabe μηχανοβιοι αλλα που τους παει λιγο χεσμεντεν να καβαλησουν το real thing και πλαγιαζουν κρυμμενοι πισω απο πλαινες δωκους και λαμαρινες.
και που να εχουν αυτα τα πραγματα κανα κινητηρα απο 'busa,πλαισια απο carbon και να κερνανε τσαγακια δεξια και αριστερα.αντε και στα μεγαρα.
:eyepop: :yuck:

yannis24
02/04/2009, 10:52
εμενα παντως μου αρεσει !

θα επαιρνα ενα ..........................
:smokin:

blueangel
02/04/2009, 10:56
Μωρέ και γώ θάπερνα αλλά σκέψου να το κυκλοφορείς στην Αθήνα αυτό θα σε παίρνουν με τις λεμονόκουοπες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Το μόνο που προσφέρει είναι παθητική ασφάλεια άντε και προστασία από τη βροχή:lol:

binzis
02/04/2009, 11:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Μωρέ και γώ θάπερνα αλλά σκέψου να το κυκλοφορείς στην Αθήνα αυτό θα σε παίρνουν με τις λεμονόκουοπες:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Το μόνο που προσφέρει είναι παθητική ασφάλεια άντε και προστασία από τη βροχή:lol:

Αυτό είναι για καμιά βόλτα και για να κάνεις την πλάκα σου.:lol:
Τι κόστος όμως θα έχει άραγε; Πρέπει να είναι πολύ ακριβό.
Αν είχα φράγκα και εγώ θα έπαιρνα ένα:smokin:

Εχετλαίος
02/04/2009, 11:13
+1 στην ομαδική και για εμένα.

blueangel
02/04/2009, 11:15
Ναι ρε σείς αν προτείνουμε ομαδική θα μας κάνουν και καλύτερη τιμή:rotflmao: Πάντως είναι γαμάτο μοτόρι και μην μου πείτε στριφτερό όσο δε λέγεται!!!!:lol: