PDA

View Full Version : Νεες Δημοσιεύσεις



CB...K
05/04/2009, 08:57
Υπάρχει τρόπος να βλέπω

1) τις δημοσιεύσεις που έγιναν από την τελευταία είσοδό μου στο forum;

2) τις δημοσιεύσεις που έχω πάρει μέρος

3) τις δημοσιεύσεις που έχω ξεκινήσει εγώ;

Ευχαριστώ!

div400
05/04/2009, 09:14
1) όπως είσαι στην ''κεντρική'' σελίδα του φόρουμ, πάνω δεξιά έχει ένα λινκ ''Προβολή νέων μηνυμάτων'', το οποίο σου εμφανίζει τα πόστ που έχουν δημιουργηθεί ή στα οποία υπάρχουν νέες απαντήσεις από την τελευταία σου επίσκεψη.

2) αυτ'η επιλογή υπάρχει στο προφίλ σου, και πάλι πάνω δεξιά στην σκουρόχρωμη μπάρα '' Προβολή μηνυμάτων αυτού του χρήτη'' λέγεται.
Επίσης μπορείς να εμφανίσεις τις συζητήσεις που ξεκίνησες εσύ (ή όποιος άλλος χρήστης) από την ''Εύρεση''.



:wave2:

CB...K
05/04/2009, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
1) όπως είσαι στην ''κεντρική'' σελίδα του φόρουμ, πάνω δεξιά έχει ένα λινκ ''Προβολή νέων μηνυμάτων'', το οποίο σου εμφανίζει τα πόστ που έχουν δημιουργηθεί ή στα οποία υπάρχουν νέες απαντήσεις από την τελευταία σου επίσκεψη.


Ευχαριστώ πολύ! (μόνο από την κεντρική σελίδα όμως, ε; )



Αρχικά δημιουργήθηκε από div400
2) αυτ'η επιλογή υπάρχει στο προφίλ σου, και πάλι πάνω δεξιά στην σκουρόχρωμη μπάρα '' Προβολή μηνυμάτων αυτού του χρήτη'' λέγεται.
Επίσης μπορείς να εμφανίσεις τις συζητήσεις που ξεκίνησες εσύ (ή όποιος άλλος χρήστης) από την ''Εύρεση''.



:wave2:

λίγο μπελαλίδικο όμως...


δεν σηκώνει αναβάθμιση το site? (έχουμε καλομάθει είναι η αλήθεια, αλλά..... είναι και ο χρόνος που πιέζει πάντα!)