PDA

View Full Version : ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ σας φτιαχνει....



K1BABIS
05/04/2009, 18:52
:cool: :cool: Φιλοι του διτροχου και του 4τροχου,σας φτιαχνω οτιδηποτε χαλασει απο τα δερματινα που φοραμε(φερμουαρ,κουμπια,τρουκακια)μπουφαν,φορμες ολοσομες!!!!απο'κει και περα ραψιματα σε γαντια κ μπακγστερ,διαφορες ζημιες και γρατζουνιες απο κανα χαζο πεσιμο,στα καλα τα μπουφαν μας κ στα μποτακια μας!!Ζωνες εχω αγγραφες πολλα σχεδια,για τζην αλλα και για κανα γαμο για οποιον ενδιαφερεται!!!χαχα!με το καλο οποιος ειναι νανεβει τα σκαλια!!Κανω αλλαγες χρωματων σε μπουφαν κ διορθωσεις σε χρωματα απο ζημιες που λεγαμε!!Βαζω σολες λαστιχο αντιολισθητικες κ τακουνια οπου θελει ο καθε γκαζιαρης βεβαια μην αδικουμε τις γυναικες,γιατι ολη μερα στο μαγαζι παιδια μ'αυτες εχω να κανω!!!καταλαβενετε...τι τραβαω!Και επισης ξεχασα να αναφερω οτι αλλαζω φερμουαρ και σε τσαντες,σακ βουαγιαζ(μικρα-μεγαλα)μεχρι τσαντες για λαπτοπ!!!Ακομα αμα εχουν χαλασει τα λογοτυπα των μπουφαν δηλαδη τα γραμματα σε πλατη,στηθος,ωμους, εχω δερματα σε πολλα χρωματα και τα ραβω εκει ακριβως οπου ειναι αυτα που χαλασαν!!!Π.χ.DAINESE-COLORI-BLZ και οτι αλλο θελετε :a18:εχω αρκετα χρονια στη δουλεια αυτη,αλλα εχω και πολυ τρελα με τις μηχανες απο πολυ μικρος,ετσι πιο πολυ τα κανω για χομπι αυτα ολα τα μερεμετια για τους παθοντες, με αγαπη για τις μοτο!αφου ολοι εχουμε το ιδιο μικροβιο με τα μπουφαν μας,τα γαντια,τις μποτες μας--αλλωστε δεν τα περνουμε και τσαμπα--εεεε????Βεβαια δεν με πηραν και τα χρονια στα34 ειμαι.Αρα καταλαβαινετε το μερακι που εχω,δεν θελω να σας τα παιρνουν οι αντιπροσωποι των εταιριων!εχω ακουσει κατι τρελες τιμες που ζητανε απο διαφορους πελατες μου.Βρισκομαι στη ΝΙΚΑΙΑ και το μαγαζι μου λεγεται το ''ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΙΚΟ''!!Οποιος θελει κατι η πληροφοριες στειλτε π.μ. η καλεστε στο 6934117658+210-4923414.Μπαμπης λεγομαι!Πιστευω να σας βοηθησω σε οτι χρειαστειτε και θελετε! :a44: :a56: ευχαριστω!!!

byron
05/04/2009, 19:20
Μπάμπη αν και η άμεση διαφήμιση δεν επιτρέπετε, κάνω μια εξαίρεση καθώς το αντικείμενο της δουλειάς σου είναι ψιλο-σπάνιο και όλοι μας έχουμε κάποια στιγμή σκεφτεί που θα φτιάξουμε τον εξοπλισμό μας.
Εκτός αυτού έχει χαβαλέ το ποστάκι σου. :lol:

Το post σου μεταφέρεται στον προστατευτικό εξοπλισμό που ταιριάζει καλύτερα. :wave2:

ARISPEED1
05/04/2009, 20:06
Γειά σου Μπάμπη . Απο μπότες χωμάτινες ,εντούρο ,μοτοκρός ,σόλες ,επιδιορθώσεις είμαστε οκ ;

costas_versys
05/04/2009, 21:00
Μπάμπη,

Ισως να είσαι ο κατάλληλος άνθρωπος για να μου φτιάξει ένα bagster που θέλω.

Πες μου ότι τα πας καλά με το θέμα .. και σου έρχομαι.

Κώστας

K1BABIS
06/04/2009, 01:44
Φιλε Αριστομενη για οτι αφορα τις μποτες που λες κανενα προβλημα οτι ειδος και ναναι!εχω αρκετα καλα υλικα που αυτο που θα μπει νασαι σιγουρος οτι δεν θα γλυστραει με τιποτα,θα ειναι και ομορφο να ταιριαζει και με την δικια της!Απο'κει και μετα δεν ξερω τι σου εχουν παθει που αναφερθηκες σε καποια επιδιορθωση,παντως σε καποιες alpinestars μποτες αγωνα που ειχαν σπασει κατι λουρια πλαστικα σαν κροκοδειλοι που ασφαλιζαν την μποτα στο ποδι απο κατω μεχρι πανω στη γαμπα τα εφτιαξα και δεν φαινοταν και τιποτα!!μιλαω για μποτες αγωνα!!αμα δω θα σου πω :beer: :wave2: Για το bugster φιλε μου δεν αναφερεις τι γκαζι κρατας στα χερια σου να παρω χαμπαρι τι ντεποζιτο εχει!!!παντως για να ξερεις απο την αρχη να κατασκευασω ειναι λιγο πακετο να λεμε την αληθεια και δεν πιστευω να σε συμφερει κιολας!Εμενα μ'αρεσει να τα λεω στα ισια οτι ειναι.ειπαμε να κανουμε την τρελα μας και να κανουμε τις δουλιτες μας ωραια και ζορικα,οτι αλλο ειναι το βλεπουμε και πρατουμε!!:rotflmao: :wave2: Για κατι καθαρισμους για μεσα στο κρανος και για τα μαξιλαρακια που βγαινουν ειδικα και ειναι πιο ευκολα,τα πραματα ειναι απλα.στο εμποριο καταρχην πουλανε ειδικα σπρευ που ειναι για την δουλεια αυτη,εχω και γω καποιο προιον(αφρος)που καθαριζει ολα τα ευαισθητα υφασματα,σουετ,καστορι.Δεν εχει χημικα και αλλα.απο'κει και περα και το soflan που ειπε ο φιλος,αλλα πολυ καλο ειναι και τοΑς Ατζεντιλε σε ενα μπωλ και με ενα βουρτσακι με πλαστικες τριχες που ειναι για τα σαλονια αυτα τα πουλανε παντου και εχουν φτηνα!!!θακανεις δουλεια σιγουρα. :a24: :a24:Ευχομαι να περασατε καλα το ΣΚ και να μην ειχατε τιποτα ευτραπελα με τα γκαζια σας,τα ξαναλεμε!!!!:wave2: :wave2:

manhunter
09/04/2009, 21:41
+1300 για αυτά που αναφέρει ο Μπάμπης.
Τον ξέρω και κάνει γαμώ τις δουλειές. (διαφήμιση ξε διαφήμιση, όπως είπε ο Βύρωνας, σπάνια πράγματα)
Προτείνω και εγώ να γίνει sticky , θα βοηθήσει αρκετούς:winka: :winka:



:beer: :beer:

fz6man
24/05/2010, 11:21
φιλε μπαμπη μπορεις να στενεψεις cordura χωρεις να χαλασει η αδιαβροχοποιηση? (παντελονι ) επεισης εχω ενα ζευγαρι γαντακια καλοκαιρινα τα οποια με σφιγκουν στα δαχτυλα του αντιχειρα? αυτο που κανουν οτοστοπ :D μπορουμε να κανουμε τιποτα?

manhunter
24/05/2010, 12:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από fz6man
φιλε μπαμπη μπορεις να στενεψεις cordura χωρεις να χαλασει η αδιαβροχοποιηση? (παντελονι ) επεισης εχω ενα ζευγαρι γαντακια καλοκαιρινα τα οποια με σφιγκουν στα δαχτυλα του αντιχειρα? αυτο που κανουν οτοστοπ :D μπορουμε να κανουμε τιποτα?


Πάρτον ένα τηλέφωνο, γιατί μπαίνει σπανίως
Αλλιώς αν τον δω θα του το μεταφέρω


:wave2:

K1BABIS
22/07/2010, 14:24
παιδια χιλια συγνωμη αλλα ειχα προβλημα με το τηλ.μου!!!αλαξα νουμερο κινητου επειδη εληξε το συμβολαιο μου!!! χιλια ευχαριστο στο μανχαντερ που εδωσε τισ πληροφοριες γι το που βρισκεται το μαγαζι μου !!!το τηλ.το καινουργιο ειναι 6983-185932 και 6934117658το μαγαζι ιναι στο ηρακλειο αττικης,5λεπτα απο τον ηλεκτρικο σταθμο!!!(οχι με τα ποδια!!!):wave2:

mpou
06/11/2010, 07:42
-Μην τον πάρετε τηλέφωνο πολύ πρωί. Το μαγαζί ανοίγει στις 10:30-11:00 :smokin: (αλλά κλείνει αργά το απόγευμα)
-Αν περάσετε από το μαγαζί, μη φοβηθείτε την σκυλιτσα του (ροτβάιλερ :smokin: ). Αν δεν είναι ο ίδιος μέσα στο μαγαζί, τότε φοβηθείτε άφοβα:rotflmao:
-Μη σας πιάσει στην πάρλα. Πετάχτηκα για να πάρω τις εντουρομπότες μου, και μιλούσαμε πάνω από ώρα για τα μηχανάκια μας, στήνοντας αυτόν που με περίμενε :look: . Αν πάλι έχετε χρόνο, μην έχετε πιει καφέ πριν :D
-Η δουλειά του φαίνεται πολύ καλή. Το σημερινό λάσπωμα θα το δείξει και στην πράξη :p
-Περαστικά και στην σουζούκα του (ψιλοπράγματα)

Χάρηκα που σε γνώρισα φίλε:beer:

manhunter
07/11/2010, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από mpou
-Μην τον πάρετε τηλέφωνο πολύ πρωί. Το μαγαζί ανοίγει στις 10:30-11:00 :smokin: (αλλά κλείνει αργά το απόγευμα)
-Αν περάσετε από το μαγαζί, μη φοβηθείτε την σκυλιτσα του (ροτβάιλερ :smokin: ). Αν δεν είναι ο ίδιος μέσα στο μαγαζί, τότε φοβηθείτε άφοβα:rotflmao:
-Μη σας πιάσει στην πάρλα. Πετάχτηκα για να πάρω τις εντουρομπότες μου, και μιλούσαμε πάνω από ώρα για τα μηχανάκια μας, στήνοντας αυτόν που με περίμενε :look: . Αν πάλι έχετε χρόνο, μην έχετε πιει καφέ πριν :D
-Η δουλειά του φαίνεται πολύ καλή. Το σημερινό λάσπωμα θα το δείξει και στην πράξη :p
-Περαστικά και στην σουζούκα του (ψιλοπράγματα)

Χάρηκα που σε γνώρισα φίλε:beer:


Πιτμπουλίνα είναι η κοπέλα βρε.
Και πίστεψε με, θα μείνεις άκρως ευχαριστημένος...
:D
:beer:

mpou
07/11/2010, 16:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Πιτμπουλίνα είναι η κοπέλα βρε.
Και πίστεψε με, θα μείνεις άκρως ευχαριστημένος...
:D
:beer:

Έχεις δίκιο, πιτμπουλινίτσα:lol:

Οι μπότες δοκιμάστηκαν χθες, άψογες:sun:

Nikoskazer2000
25/10/2011, 11:45
Εχω χαλάσει λεφτά στα φερμουάρ στις μπότες...:p

Καλές δουλειές Μπάμπη! :beer: :wave2:

K1BABIS
25/10/2011, 12:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Αφου παραπανω λενε οτι εκλεισε ο Μπαμπης..... :uplate:
Kαλημερα σε ολους,φιλαρακια μου απλα εφυγα απο το Ηρακλειο και ηρθα στα πατρια εδαφη μουΝΙΚΑΙΑ!!!Ανοιξα εδω το μαγαζι απο το Μαιο που την εκανα απο πανω.Ειμαι εδω για να κανουμε η να φτιαξουμε οτι εσεις θελετε:rotflmao: Εχω αλλαξει τα στοιχεια και τα τηλ.στην αρχικη μου συζητηση στον Προστατευτικο Εξοπλισμο!!Εχουν ερθει αρκετοι φιλοι εδω απο το ΜΟΤΟ και εχω κανει τα θεματα που ειχαν.Πολλα χαιρετισματα στο Manhunter!!!Πιστευω οτι το ξερουν τωρα ολοι οι φιλοι που μπορει να χρειαστουν κατι απο'μενα.:wave2:

DoctoR_k6
27/10/2011, 11:21
Φιλε Μπαμπη μαλλον μας σωνεις...Εχουμε γεμισει τα δερματινα μας με κρικους απο μπρελοκ γιατι εχουν σπασει ολα!!Αν τελειωσουν τα μπρελοκ μενουν μονο τα απαραιτητα και καταργουνται οι τσεπες!! Αν προσαρμοζεις κ φερμουαρακια απο μπουφαν σε δερματινο παντελονι για συνδεση εισαι Θεος!!!!

Θα σε επισκεφτουμε σιγουρα γιατι εχουμε ξενερωσει με ολα τα δηθεν μαγαζια που τα πουλανε κ οταν τους το πας θα βρουνε μια δικαιολογια να σε στειλουνε αλλου!!! Επαγγελματισμος σε ολο το μεγαλειο...:beer:

K1BABIS
27/10/2011, 17:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από DoctoR_k6
Φιλε Μπαμπη μαλλον μας σωνεις...Εχουμε γεμισει τα δερματινα μας με κρικους απο μπρελοκ γιατι εχουν σπασει ολα!!Αν τελειωσουν τα μπρελοκ μενουν μονο τα απαραιτητα και καταργουνται οι τσεπες!! Αν προσαρμοζεις κ φερμουαρακια απο μπουφαν σε δερματινο παντελονι για συνδεση εισαι Θεος!!!!

Θα σε επισκεφτουμε σιγουρα γιατι εχουμε ξενερωσει με ολα τα δηθεν μαγαζια που τα πουλανε κ οταν τους το πας θα βρουνε μια δικαιολογια να σε στειλουνε αλλου!!! Επαγγελματισμος σε ολο το μεγαλειο...:beer:
Φιλε μου οτι ειναι για τα φερμουαρ σε μπουφαν η τσαντακια η αυτο που θελεις να ενωσεις πανελονι με το μπουφαν σου ΓΙΝΕΤΑΙ.αν θελεις διαβασε το αρχικο post να βρεις τα τηλ.μου.ειμαι στη νικαια!!το σταθερο του μαγαζιου ειναι 2104934052 δεν τοχα βαλει για το λογο οτι μου τοβαλε ο ΟΤΕ πριν 6 μερες!!σε περιμενω για οτι χρειαζεσαι!!!:wave2:

tom kissas
10/05/2012, 00:12
ποπο τωρα τρελαθηκα
οταν ειχα πεσει το dainese μου εκανε καλα την δουλεια του ομως με καποια γδαρσιματα στον αγκωνα κοντεψε να φανει το εσωτερικο οπως και στην πλατη απο το προστατευτικο πλαστικο ανοιξαν μικρες τρυπες. δεν ηξερα οτι το φορουμ ειχε ατομα που ασχολουντε και χαιρομαι θα επικοινωνησω μαζι σου μετα τις πανελληνιες γιατι τωρα τρεχω :D

Volo
11/05/2012, 13:16
Φιλε Μπαμπη μαλλον μας σωνεις...Εχουμε γεμισει τα δερματινα μας με κρικους απο μπρελοκ γιατι εχουν σπασει ολα!!Αν τελειωσουν τα μπρελοκ μενουν μονο τα απαραιτητα και καταργουνται οι τσεπες!! Αν προσαρμοζεις κ φερμουαρακια απο μπουφαν σε δερματινο παντελονι για συνδεση εισαι Θεος!!!!

Θα σε επισκεφτουμε σιγουρα γιατι εχουμε ξενερωσει με ολα τα δηθεν μαγαζια που τα πουλανε κ οταν τους το πας θα βρουνε μια δικαιολογια να σε στειλουνε αλλου!!! Επαγγελματισμος σε ολο το μεγαλειο...:beer:

Έλα ρε φίλε δεν το είχα σκεφτεί... μπρελόκ καλή προσωρινή λύση
γιατί εγώ με τους συνδετήρες είχα θέμα :lol:

gefr
29/12/2012, 10:22
Γειά χαρά,
Πήρα καινούργιες μπότες και είναι πολύ σκληρές. Κάποια τεχνική για να μαλακώσει το δέρμα; μου είπαν να τις αλείψω με κρέμα σώματος όπως NIVEA ή κάτι αντίστοιχο φθηνό. Ίσως βαζελίνη; Να σημειώσω οτι έχουν και μεμβράνη Gore tex, οπότε δεν θα πρέπει να επιρεαστεί αυτή από την κρέμα. Έχεις κάποια γνώμη;

kostas.
29/12/2012, 10:45
καλημέρα,
εγώ για τις δικές μου πήρα από το supermarket λίπος περιποίησης υποδημάτων...
μια χαρά είναι..

McGyver
29/12/2012, 12:31
Γειά χαρά,
Πήρα καινούργιες μπότες και είναι πολύ σκληρές. Κάποια τεχνική για να μαλακώσει το δέρμα; μου είπαν να τις αλείψω με κρέμα σώματος όπως NIVEA ή κάτι αντίστοιχο φθηνό. Ίσως βαζελίνη; Να σημειώσω οτι έχουν και μεμβράνη Gore tex, οπότε δεν θα πρέπει να επιρεαστεί αυτή από την κρέμα. Έχεις κάποια γνώμη;

Baby Oil

gefr
29/12/2012, 15:15
καλημέρα,
εγώ για τις δικές μου πήρα από το supermarket λίπος περιποίησης υποδημάτων...
μια χαρά είναι..


εννοείς βαφή υποδημάτων; κάτι σαν Camel ?


Baby Oil

πιστεύετε οτι θα εισχωρήσει στο δέρμα και θα το μαλακώσει; το έχετε δοκιμάσει και δουλεύει;

kostas.
29/12/2012, 15:20
η συσκευασία είναι σαν και αυτή του κλασικού camel, αλλά απ' έξω γράφει ''λίπος'' .
Είναι ουδέτερου χρώματος...

Περνάς με ένα πανάκι τις μπότες με λίγο από το λίπος (μόνο τις δερμάτινες επιφάνειες), αφήνεις λίγη ώρα και μετά μ' ένα καθαρό πανάκι και είσαι ok

McGyver
29/12/2012, 17:02
πιστεύετε οτι θα εισχωρήσει στο δέρμα και θα το μαλακώσει; το έχετε δοκιμάσει και δουλεύει;

Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.

Με το που πήρα τα καινούρια μου δέρματα πριν τρεις εβδομάδες, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τα περάσω με Baby Oil.

siraxanz
29/12/2012, 18:45
Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.

Με το που πήρα τα καινούρια μου δέρματα πριν τρεις εβδομάδες, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τα περάσω με Baby Oil.

Πολύ καλή συμβουλή, το Baby Oil, δεν θα το σκεφτόμουν με τπτ !!!!!!!!!!!!!!!!

τνχ!!!

vaska
29/12/2012, 19:42
Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.

Με το που πήρα τα καινούρια μου δέρματα πριν τρεις εβδομάδες, το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να τα περάσω με Baby Oil.


Άμα ο άντρας είναι τρυφερός και στοργικός ακόμα και στα "δέρματά του" συμπεριφέρεται με στοργή και προδέρμ.

:D

STOYBI
29/12/2012, 19:57
( Μιας και ηρθε το θρεντ στην επιφανεια.......)

Πολλα πολλα :a012: στον Μπαμπη οπου μου εκανε τις sidi crossfire ολοκαινουργιες γλιτωνοντας με απο το σεβαστο κοστος αντικαταστασης τους ....!!!


Μπαμπη..... :beer::beer:

:wave2:

gefr
30/12/2012, 00:26
η συσκευασία είναι σαν και αυτή του κλασικού camel, αλλά απ' έξω γράφει ''λίπος'' .
Είναι ουδέτερου χρώματος...

Περνάς με ένα πανάκι τις μπότες με λίγο από το λίπος (μόνο τις δερμάτινες επιφάνειες), αφήνεις λίγη ώρα και μετά μ' ένα καθαρό πανάκι και είσαι ok


Ναι, όλες μου τις μπότες και τα γάντια πάντα τα πέρναγα με Baby Oil και εκτός από το ότι τα μαλακώνει τα κρατά "ενυδατωμένα" για να μη "σπάνε". Τα Spidi γάντια μου μετά από 6 χρόνια είναι σαν καινούρια.



Eυχαριστώ για τις ιδέες. Θα τις εφαρμόσω άμεσα.

McGyver
30/12/2012, 07:14
Eυχαριστώ για τις ιδέες. Θα τις εφαρμόσω άμεσα.

Όχι όλα μαζί όμως :)...

gefr
30/12/2012, 09:28
Σκέφτομαι την μία με την κρέμα και την άλλη με baby oil για χάρη της επιστήμης

ereynitis
30/12/2012, 16:31
Μπάμπη μηχανόβιε-τσαγκάρη με τ' όνομα, σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου καλοτάξιδος, σιδεροκέφαλος και καλή Πρωτοχρονιά να 'χωμε! :)
Ερώτηξης: Η γυναίκα μου έχει ένα δερμάτινο παντΑλόνι SPYKE, από διαιρούμενη, το οποίο ενώ υποτίθεται ότι είναι για πιστάδικη χρήση, το ελαστικό ύφασμα του καβάλου δεν είναι αρκετό για προσφέρει ευελιξία όταν ανοίγει γονατάκι. Διαθέτεις αντίστοιχο ελαστικό-ανθεκτικό υλικό, για να μπορέσουμε να αλλάξουμε αυτό που έχει και να βάλουμε άλλο και λίγο πιο μπόλικο;
Θα προτιμούσα να τα λέγαμε από κοντά, αλλά επειδή μου πέφτεις ολίγον μακρούτσικα σε ρωτώ από εδώ. Εάν μπορείς να μας εξυπηρετήσεις, θα περάσω κι απ' τα λημέρια σου. :wave2:

ereynitis
30/01/2013, 05:29
Τελικά κάναμε δουλειά περιποιημένη, νοικοκυρεμένη και οικονομική! Μπάμπη, μου έφτιαξες 4 ζευγάρια μηχανόβια παπούτσια, που ήθελαν κολλήματα, ραψίματα, βαψίματα και έβαλες και φερμουάρ μέσης στο ζευγάρι κορντούρες που έχω, βολικότατο! Η δουλειά σωστή, στιβαρή, όμορφη και οικονομικότατη! Για να πω την αλήθεια, η δουλειά μου φαίνεται τόσο καλή, που Μπάμπη, μάλλον θ' αργήσουμε πολύ να ξαναειδωθούμε! :a013:

MARKOS-V
01/04/2013, 19:44
ρε παιδια ο...μηχανοβοιος τσαγκαρης ...λειτουργει ακομα;
απο τα 2 κινητα το ενα μονο καλει αλλα δεν το σηκωνει κανεις.το σταθερο ...δεν υπαρχει
φιλε γιαννη γραψε μου σε πμ την διευθυνση που εχει το μαγαζι ο κος μπαμπης

ποπαϋ
02/04/2013, 20:24
κι εγώ χρειάζομαι την βοήθεια του "μηχανόβιου τσαγκάρη".

όποιος έχει τηλέφωνα ή mail ας κάνει τον κόπο να τα στείλει με πμ ή να τα γράψει εδώ.

MARKOS-V
02/04/2013, 22:06
δεν μπορω να επικοινωνησω μαζι του.απο τα 3 τηλεφωνα ,μονο ενα λεει οτι ειναι κλειστο.τα αλλα 2 ..ειναι οπως ειπα ..νεκρα
σωστα λες φιλε ποπαυ να μας δωσει καποιος την διευθυνση να παμε επι...τοπου .

Viper4
02/04/2013, 22:17
Υπάρχουν και άλλοι παιδιά που κάνουν επιδιορθώσεις σε μοτοσυκλετιστικό εξοπλισμό σε περίπτωση που δεν βρίσκεται τον μπάμπη.

ποπαϋ
02/04/2013, 22:18
όπως;

Viper4
02/04/2013, 23:16
Επειδή μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση στο έστειλα με πμ.

Αν οι διαχειριστές κρίνουν πως πρέπει να υποθεί δημόσια μιας και η ειδικότητα τους είναι και ψιλοσπάνια αλλά και ιδιαιτέρως χρήσιμη στους μηχανόβιους, τότε θα το πω και δημόσια.

Προσωπικά πάντως τους έστειλα από Καβάλα (αυτοί είναι Αθήνα) ένα μπουφάν revit που μετά από πτώση είχε τρυπήσει σε κάποια σημεία και γδαρθεί άσχημα σε κάποια άλλα και το έκαναν σαν καινούργιο. Ούτε εγώ δεν μπορώ να καταλάβω την διαφορά.

sapila racing
03/04/2013, 09:05
http://takouni3.gr/contact.html
Μπορείτε να δείτ εδείγματα δουλειάς εδω:
http://www.ridersartandcraft.com/

Τραυλαντώνη 13, Ζωγράφου, τηλ.: 210 77 14 531

και δεν θα ξαναπατε αλλού ποτέ σας. :)

MARKOS-V
03/04/2013, 13:48
Υπάρχουν και άλλοι παιδιά που κάνουν επιδιορθώσεις σε μοτοσυκλετιστικό εξοπλισμό σε περίπτωση που δεν βρίσκεται τον μπάμπη.

φιλε αν θες δωσε μας διευθυνσεις με τηλεφωνα!!!

sapila racing
03/04/2013, 13:54
φιλε αν θες δωσε μας διευθυνσεις με τηλεφωνα!!!

Κοιτα το πιο πανω ποστ.

chr1s_86
03/04/2013, 17:30
http://takouni3.gr/contact.html
Μπορείτε να δείτ εδείγματα δουλειάς εδω:
http://www.ridersartandcraft.com/

Τραυλαντώνη 13, Ζωγράφου, τηλ.: 210 77 14 531

και δεν θα ξαναπατε αλλού ποτέ σας. :)


+1000 :beer:

MARKOS-V
03/04/2013, 17:38
+1000 :beer:
οκ ,δεν καταλαβα οτι εννοουσες αυτο.
ευχαριστω παντως φιλε

Dragonfly
08/04/2013, 10:25
Τελικα εγω μπερδευτηκα, που παμε για επιδιορθωσεις σε στολες; ο "Τσαγκαρης" υπαρχει η παμε Ζωγραφου;

PHILDIRTY
05/06/2013, 23:22
Το παλικάρι στο ridersartandcraft , οντως ''γαζώνει''.
Εξυπηρετικός και ευθύς.
+ πολλά και από εμένα.:beer:

corsa2
15/11/2013, 21:07
Δυστυχως εμεις οι επαρχιωτες τι κανουμε....? :(

Viper4
18/11/2013, 15:46
Τα στέλνεις με ταχυδρομείο για επιδιόρθωση, ή επί προϋποθέσεις ακόμα και με το ΚΤΕΛ μετά από συνεννόηση μαζί τους. Εγώ αυτό έκανα.