PDA

View Full Version : ktm smt vs tdm



panos1050
07/04/2009, 03:27
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΣΕ ΕΝΑ FORUM TΩΝ TDM ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΟΤΙ ΤΑ TDM ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΜ ΟΤΙ ΜΕ 14000 ΕΥΡΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ TDM ΤΟ ΚΤΜ ΘΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ.ΕΙΜΑΡΤΩΝ ΤΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ TDMΑΚΗΔΕΣ ΤΗ ΒΟΥ... ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥ...!!! ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ TDM KAI ΚΤΜ.ΞΕΚΩΛΗΣΤΕ

liakaros
07/04/2009, 05:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
ΟΤΙ ΜΕ 14000 ΕΥΡΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ TDM ΤΟ ΚΤΜ ΘΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙ...

Βασικα και σε ποδηλατο να χωσεις 14 χιλιαρικα, παλι θα σε ψαχνει σχεδον οτιδηποτε περπαταει στις δυο ροδες αλλα δεν εχει να κανει...

Λεμε τωρα...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

notakos600
07/04/2009, 05:25
Σιγά μη ρίξεις 14 χήνες στο ΤΔΜ, χτυπάς ένα μπούσα και καταπίνεις όποιο ανθρώπινο κατασκεύασμα βρίσκεται μπροστά σου.

kalgeorge
07/04/2009, 07:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΣΕ ΕΝΑ FORUM TΩΝ TDM ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΟΤΙ ΤΑ TDM ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΜ ΟΤΙ ΜΕ 14000 ΕΥΡΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ TDM ΤΟ ΚΤΜ ΘΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ.ΕΙΜΑΡΤΩΝ ΤΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ TDMΑΚΗΔΕΣ ΤΗ ΒΟΥ... ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥ...!!! ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ TDM KAI ΚΤΜ.ΞΕΚΩΛΗΣΤΕ

ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΜΗΠΩΣ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΣ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΜ;;

ΛΕΩ .....ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ TDM HELLAS;

Lazio
07/04/2009, 08:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.ΜΠΗΚΑ ΠΡΙΝ ΣΕ ΕΝΑ FORUM TΩΝ TDM ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΟΤΙ ΤΑ TDM ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΤΜ ΟΤΙ ΜΕ 14000 ΕΥΡΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ TDM ΤΟ ΚΤΜ ΘΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΙΕΣ.ΕΙΜΑΡΤΩΝ ΤΙ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ TDMΑΚΗΔΕΣ ΤΗ ΒΟΥ... ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥ...!!! ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ TDM KAI ΚΤΜ.ΞΕΚΩΛΗΣΤΕ




Hello......... λαθος φορουμ :wave2: :lol:

panos1050
07/04/2009, 12:11
ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΝΩΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΝΑΣ TDMΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΥΑΛΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΣΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ?

kalgeorge
07/04/2009, 12:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ .........
.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΣΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ?

εμ...μηπως αυτο επρεπε να κανεις;;

devil's animal
07/04/2009, 12:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΦΟΡΟΥΜ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ .ΑΠΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ΑΝΩΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΝΑΣ TDMΑΚΙΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΥΑΛΛΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΣΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ?


οι tdmακηδες ειναι ξεχωριστη κατηγορια μοτοσυκλετιστων.
ειναι ενα κλικ πιο κατω απο τους v-stromαδες!


αλλα ποτε δεν πρεπει να τους υποτιμουμε.
η μηχανη τους τα κανει ολα και μαλιστα πολυ καλα και φοραει και akrapovic,remus,leovince κ.λ.π.


επισης ποτε μα ποτε μην τους κοιταξεις στα φαναρια.θα σου βαλουν κοντρα ακομα και αν εισαι με παπι.:rotflmao:

DUKASII
07/04/2009, 12:59
TA TDM TA PERNAS KAI ME TO 690..DE XREIAZETE NA PAREIS 990/:wave2:

yannis24
07/04/2009, 13:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal


επισης ποτε μα ποτε μην τους κοιταξεις στα φαναρια.θα σου βαλουν κοντρα ακομα και αν εισαι με παπι.:rotflmao:


καλα...κοψε κατι !
αυτο το κανουν και οι KTMαδες, οι Varaderistas, οι CBRαδες, οι ταξιτζιδες, οι mercedeακιδες.......ολοι...

α.
.
.
.
.
.
δεν εχω TDM !

devil's animal
07/04/2009, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
καλα...κοψε κατι !
αυτο το κανουν και οι KTMαδες, οι Varaderistas, οι CBRαδες, οι ταξιτζιδες, οι mercedeακιδες.......ολοι...

α.
.
.
.
.
.
δεν εχω TDM !

ο γελαστος τυπακος που στριφογυριζει στο τελος της προτασης υποδηλωνει χιουμορ.
:wave2:

yannis24
07/04/2009, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
.ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΣΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ?

ωχ...οχι !!
μην το κανεις αυτο ?

αν διαβαζει καποιος απο το TDMhellas ας κατεβασει τους διακοπτες του φορουμ γιατι ερχεται ο Πανος να σας τα χωσει !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε.....................

ποτε θα καταλαβετε επιτελους οτι ο καθενας αναλογως τι μηχανη οδηγαει νομιζει οτι ειναι η καλυτερα, και οτι εχει κανει την καλυτερη επιλογη......και οτι ολα τα αλλα ειναι....μπας-κλας μηχανακια !!
παντα ετσι γινεται.....εγω που εχω αλλαξει 10 μηχανακια στην "καριερα" μου, και ειχα απο το απλο ΧΤ, Transalp, TDM, CBR, KTM κτλ καθε φορα ελεγα...."πω....το κλαυτερο μηχανακι εχω ! "

kalgeorge
07/04/2009, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
υποδηλωνει χιουμορ.
:wave2:

πουτανα μορφωση.......:a23: :a23:

sniper
07/04/2009, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
καλα...κοψε κατι !
αυτο το κανουν και οι KTMαδες, οι Varaderistas, οι CBRαδες, οι ταξιτζιδες, οι mercedeακιδες.......ολοι...

α.
.
.
.
.
.
δεν εχω TDM !

Εχει το προφιλ σου όμως :lol: :lol: :lol: :lol:


160655

DUKASII
07/04/2009, 13:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
ωχ...οχι !!
μην το κανεις αυτο ?

αν διαβαζει καποιος απο το TDMhellas ας κατεβασει τους διακοπτες του φορουμ γιατι ερχεται ο Πανος να σας τα χωσει !!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ρε.....................

ποτε θα καταλαβετε επιτελους οτι ο καθενας αναλογως τι μηχανη οδηγαει νομιζει οτι ειναι η καλυτερα, και οτι εχει κανει την καλυτερη επιλογη......και οτι ολα τα αλλα ειναι....μπας-κλας μηχανακια !!
παντα ετσι γινεται.....εγω που εχω αλλαξει 10 μηχανακια στην "καριερα" μου, και ειχα απο το απλο ΧΤ, Transalp, TDM, CBR, KTM κτλ καθε φορα ελεγα...."πω....το κλαυτερο μηχανακι εχω ! " nai e??ego pali..akoma ta ktm leo ta kalytera..kai kabalao to suzuki..:confused:

yannis24
07/04/2009, 13:18
και επειδη διαβασα και το συγκεκριμενο τοπικ , τα παιδια δεν λενε τιποτα περιεργο....

στους μισους αρεσει.....στους αλλους μισους δεν αρεσει......και γενικα ολοι συμφωνουνε και το βρισκουνε ακριβο σε σχεση με τον ανταγωνισμο ! και εγω μαζι τους οταν ειδα την τιμη ....€14.000 ? .......ειναι πολλα......

παντως οτι και να πεις......ειναι ωραιο το ρημαδι !!!
:cry: :cry: :cry: :cry:

yannis24
07/04/2009, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εχει το προφιλ σου όμως :lol: :lol: :lol: :lol:

ειχα τοτε, που το ειχα συμπληρωσει.....

απο τοτε.....ειχα ενα CBR ( το οποιο μετα το αγορασε o DimChios -το πρωτο) , ενα ΚαΤεΜα και τωρα χρησιμοποιω ενα απλο και ταπεινο Modenas Chriss 125cc!

αλλωστε και στην επομενη μου απαντηση λεω οτι ειχα ....ντροπη ειναι ?
:nono:

Tpap
07/04/2009, 13:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
....ντροπη ειναι ?

Δεν είναι και ντροπή, αλλά θα μπορούσες να επιλέξεις πιό ώριμα. Δεν πειράζει. Τουλάχιστον το πούλησες.

darnak
07/04/2009, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
οι tdmακηδες ειναι ξεχωριστη κατηγορια μοτοσυκλετιστων.
ειναι ενα κλικ πιο κατω απο τους v-stromαδες!


αλλα ποτε δεν πρεπει να τους υποτιμουμε.
η μηχανη τους τα κανει ολα και μαλιστα πολυ καλα και φοραει και akrapovic,remus,leovince κ.λ.π.


επισης ποτε μα ποτε μην τους κοιταξεις στα φαναρια.θα σου βαλουν κοντρα ακομα και αν εισαι με παπι.:rotflmao:



eeeeep!:nono:

sniper
07/04/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
Δεν είναι και ντροπή, αλλά θα μπορούσες να επιλέξεις πιό ώριμα. Δεν πειράζει. Τουλάχιστον το πούλησες.


+954 :lol:

kalgeorge
07/04/2009, 13:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από darnak
eeeeep!:nono:


ετσι....με μια κουβεντα τα ειπε ολα :confused:

yannis24
07/04/2009, 13:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
nai e??ego pali..akoma ta ktm leo ta kalytera..kai kabalao to suzuki..:confused:

εγω το ΚΤΜ το θεωρω οχι το καλυτερο....για εμενα παντα ε ? ...αλλα το πιο ομορφο που ειχα !

ο μεγαλος μου ερωτας ειναι το 950 Adv αλλα επειδη ειμαι κοντο-πιθαρος δεν το φτανω....
το KTM 990 SMT specs εινα πραγματικα απιστευτα ομορφο μηχανακι στα ματια μου .....αλλα αμα η τιμη του ειναι εκει που λενε......ουτε με κυαλια δεν θα μπορεσω να το δω !!

:rotflmao:

yannis24
07/04/2009, 13:31
παω να ενημερωσω και το προφιλ μου λοιπον....
:lol: :lol:

alex-kos
07/04/2009, 13:31
ktm smt δε συγκρινεται με το tdm

για να συγκρινεις δυο ειδη πρεπει να ειναι ιδιας κλασσης ιδιας κατηγοριας
το κτμ ειναι ανωτερης κλασσης οποτε δεν υφισταται συγκριση

αστους να λενε ,εξ αλλου μονο αυτο μπορουν να κανουν

απο την αλλη θελω να πω οτι το tdm ειναι μια καλη μηχανη σε πολλα θεματα για την κατηγορια της

DUKASII
07/04/2009, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από yannis24
εγω το ΚΤΜ το θεωρω οχι το καλυτερο....για εμενα παντα ε ? ...αλλα το πιο ομορφο που ειχα !

ο μεγαλος μου ερωτας ειναι το 950 Adv αλλα επειδη ειμαι κοντο-πιθαρος δεν το φτανω....
το KTM 990 SMT specs εινα πραγματικα απιστευτα ομορφο μηχανακι στα ματια μου .....αλλα αμα η τιμη του ειναι εκει που λενε......ουτε με κυαλια δεν θα μπορεσω να το δω !!

:rotflmao: ego pali theoro oti to smt tha me bolepsei apisteyta..
alla 13 tosa einai polla pali..kai ta xo skasei gia to sd..opote de me blepo..
pali meta skeftome gia to tiger..alla moy kanei poly terastio kai de xero k ti paizei me ta service katholoy...


meta leo na paro kana adventure 990...

meta leo na kratiso to 750..kai na paro kai ena deytero gia aneto fortoma kai diakopes dikabalo..

de xero ti moy ginete genika..
:uplate:

devil's animal
07/04/2009, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ετσι....με μια κουβεντα τα ειπε ολα :confused:


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

panos1050
07/04/2009, 15:45
ΟΠΟΙΟΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΒΑΛΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΤΕ Η ΒΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΗΝ ΠΩ ΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΓΩ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΩ.ΚΑΛΟ ΤΟ TDM ΑΛΛΑ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ ΟΥΤΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΟΥΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΓΚΑΖΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΧΕΤΗΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ STREETAKI.ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΣΩ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΛΑΚΑ ,Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ Η ΒΟΡΤΣΑ ΚΑΙ Η ΠΟΥΤ...

road spirit
07/04/2009, 15:51
μη γράφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ (φωνάζεις)

panos1050
07/04/2009, 15:55
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ SMT ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ KΑΤΩ ΑΠΟ 13900 ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ SMT?H ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟ TDM ΜΕ 9000 ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙ ΑΛΛΑ 5000 ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΟΥ SMT?MONO ANARTHSEIS ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΥΡΩ

panos1050
07/04/2009, 15:56
sorry για τα κεφαλαια

700_Thespieis
07/04/2009, 16:16
Μπορει να μην υπαρχει αλλο με αυτα που δινει το ΚΤΜ.Ωστοσο ειναι πολλα τα λεφτα,ασε το γεγονος οτι σκεφτεσαι τα συνεργια κτλ..

Προσωπικα,μαρεσει παρα πολυ(εχω το βερσυς τωρα) αλλα με τα παραπανω που σου ανεφερα μαλλον το επομενο 8α ειναι το tiger:winka:

:wave2:

kalgeorge
07/04/2009, 16:17
εγω ακομα δεν καταλαβα ρε πανο....

το εβαλες για να σου πουν καποιοι ναι εχεις δικιο ετσι ειναι;

για να μαλωσουμε τους tdmακηδες που διαφωνουν;

τι ακριβως;
:confused:

panos1050
07/04/2009, 18:42
ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ.ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ TIGER ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ,ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

panos1050
07/04/2009, 18:48
οσο για τα σερβις κτμ και triumph απο προσωπικη μου εμπειρια μαλον η triumph ειναι λιγο εως αρκετα πιο ακριβη.για τσεκαρετω λιγο

700_Thespieis
07/04/2009, 20:39
ειναι οντως πιο ακριβη αλλα το 8εμα ειναι ποσες φορες πας στο κα8ενα:lol:

kalgeorge
07/04/2009, 21:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΗΜΕΝΟΙ.ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΟΛΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΝΑΜΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ.ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ TIGER ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ,ΑΥΤΟ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΚΤΜ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

λες οτι εισαι κολλημενος με τα ΚΤΜ και κατηγορεις τους tdmακηδες που ειναι κολλημενοι με τα tdm :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

orangefactor
07/04/2009, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
TA TDM TA PERNAS KAI ME TO 690..DE XREIAZETE NA PAREIS 990/:wave2:


:D :a013: :wave2:

SVX
07/04/2009, 21:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα και σε ποδηλατο να χωσεις 14 χιλιαρικα, παλι θα σε ψαχνει σχεδον οτιδηποτε περπαταει στις δυο ροδες αλλα δεν εχει να κανει...

Λεμε τωρα...
:eyepop: :eyepop: :eyepop:


Αρχικά δημιουργήθηκε από notakos600
Σιγά μη ρίξεις 14 χήνες στο ΤΔΜ, χτυπάς ένα μπούσα και καταπίνεις όποιο ανθρώπινο κατασκεύασμα βρίσκεται μπροστά σου. :wacko: :wacko: :wacko:







:a32: θα πνιχτω ρε μαλακες..... :look: :sick: :lol: :lol: :lol:

panos1050
08/04/2009, 01:10
η αρωστια με τα κτμ δικαιολογιτε νομιζω δεν ειναι αμαρτια.οσο για τα σερβισς εχουν ακριβως στα ιδια χιλιομετρα

GiannisBlessed
08/04/2009, 05:21
εγω παντως αν επερνα θα επερνα japan μερια....
τι να το κανω το στησιμο αν δεν μπορω να το εκμεταλευτω σαν οδηγος?
ετσι για να λεω...??

αξιοπιστια ειναι αυτο που θα ζητουσα....
(ειρηνη):lol:

DUKASII
08/04/2009, 08:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
εγω παντως αν επερνα θα επερνα japan μερια....
τι να το κανω το στησιμο αν δεν μπορω να το εκμεταλευτω σαν οδηγος?
ετσι για να λεω...??

αξιοπιστια ειναι αυτο που θα ζητουσα....
(ειρηνη):lol: Ναι οκ.αν δεν μπορεις να εκμεταλευτεις καλυτερα φρενα..πιο καλες αναρτησεις..μεγαλυτερη ποιοτητα κυλισης κ μεγαλυτερη ασφαλεια..

παρε ενα τζαπαν.
αυτο ειναι το διδαγμα του ποστ..


:rotflmao: :lol: :rotflmao: κοινως αμα μαθαμε με παπακι να φρεναρουμε και να στριβουμε..εκει θα μεινουμε..για τοσο ειμαστε και τσιμουδια..τζαπαν και αγιος ο θεος...και αν χαλασει και λιγο δε το λεμε..μη χαλασουμε και το παραμυθι..

DUKASII
08/04/2009, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από panos1050
η αρωστια με τα κτμ δικαιολογιτε νομιζω δεν ειναι αμαρτια.οσο για τα σερβισς εχουν ακριβως στα ιδια χιλιομετρα καλα κατι ειχα ακουσει απο φιλο με το τραιουμφ..αλλα μας τα λεγε απεξω απεξω...

αρα το ξεχναμε το τιγρη.
παω να το δω αυριο και βλεπουμε.

sergiosm
08/04/2009, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
λες οτι εισαι κολλημενος με τα ΚΤΜ και κατηγορεις τους tdmακηδες που ειναι κολλημενοι με τα tdm :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


ε δες ξέρεις τώρα...


κοιτάμε πάντα την "καμπούρα" του άλλου, όχι τη δική μας ...

:rotflmao: :rotflmao:

vladis_tdm900
17/04/2009, 15:15
καλησπερα και απο εμενα παιδια οσων αφορα το tdm ειμαι και εγω μελος της συγκεκριμενης λεσχης
απλα θα ηθελα να πω και την δικη μου αποψη και γνωμη!

Το tdm ειναι μια μοτο που εχει πολλες δυνατοτητες χωρις ζημιες και προβληματα γαι την κατηγορια του

βολικο στριφτερο ανετο και κανει πολλα που θα εξυπηρετησουνε τον αναβατη και λογο ογκου και λογο οδηγικης συμπεριφορας αν και εχει (παλιωσει) λογο ηλικιας και τεχνολογιας εναντι του ανταγωνισμου πχ tiger

τωρα οσων αφορα την λεσχη ολα τα παιδια εχουνε tdm δεν ειναι λογικο να ασχολουνται ολοι με αυτο? ας μην ειμαστε παιδια ο καθε ενας ειναι λογικο να υποστηριζει οτι αγορασε με κοπο η οχι για πολλους μια μοτο ειναι ονειρο ζωης και το ξερετε λογο οικονομικων φυσικα πανω απο ολα

εγω εχω στην κατοχη μου tdm 900 ναι ειναι καλο μου αρεσει αλλα παντα θα υπαρξει κατι καλυτερο και απο αυτο και απο την καθε μηχανη που παραγεται στην αγορα δεν βλεπω τον λογο να δημιουργουμε ντορο και θεμα συζητησης την μουρλα του καθε ενος ο καθε ενας επιλεγει αγοραζει και οδηγει και υποστιριζει αυτο που θελει,καλα κανει στο κατω κατω δεν θα κανουμε κουμαντο εμεις ουτε θα κρινουμε το τι θελει να υποστηριζει ο καθε ενας η επιλογη και το δικαιωμα λογου του καθε ενος ειναι ελευθερο και οχι κατακριτεο απο τον καθε ενα μας

καλα και ασφαλη χιλιομετρα σε ολους σας
υγ.οτι τσουλαει θελει σεβασμο δεν υπαρχει λεξη η προταση

τοχω το στριβω το κανω το ρανω το σπαω
γιατι θα σπασουμε το κεφαλι μας καποια στιγμη

mivvo
18/04/2009, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από liakaros
Βασικα και σε ποδηλατο να χωσεις 14 χιλιαρικα, παλι θα σε ψαχνει σχεδον οτιδηποτε περπαταει στις δυο ροδες αλλα δεν εχει να κανει...

Λεμε τωρα...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



ετσι! :beer: :beer: :beer: