PDA

View Full Version : Fazer 1000 2007 ΕΛΑΣΤΙΚΑ............?



PRIEST
07/04/2009, 10:56
καλημερα παιδες!ενας φιλος εχει ενα fazer 1000 2007 και ηρθε η ωρα για καινουρια "παπουτσια"!
εχει κανεις να προτεινει καποιο?

blueangel
07/04/2009, 11:19
Εχεις pm φίλε:beer:

manhunter
07/04/2009, 11:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Εχεις pm φίλε:beer:



Να μην μάθουμε και εμείς??


:confused: :confused:

kyko
07/04/2009, 11:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Να μην μάθουμε και εμείς??


:confused: :confused:

ναι να μαθουμε κ μεις!!!!
μπορει να μας ενδιαφερει!!!
:winka: :wave2:

blueangel
07/04/2009, 13:56
Δεν ήθελα να κάνω διαφήμηση αλλά ναι έχετε δίκιο το καλό πράγμα και οι άριστες υπηρεσίες πρέπει να προβάλονται!!!Μιλάω για τον Δημήτρη Μπούκη που μάλιστα πριν λίγες μέρες άνοιξε το δεύτερο κατάστημα του για όσους τους βολεύει η Αθήνα (το πρώτο "bouki's way"είναι στα Καμίνια στην Λευκάδος 18) στην Βουλιαγμένης 242 λίγα μέτρα πρίν το μετρό του Αγίου Δημητρίου.Ο Δημήτρης είναι άριστος επαγγελματίας ασχολείται χρόνια αποκλειστικά με ελαστικά των μωρών μας και προπαντώς τα προσέχει ιδιαίτερα στις τοποθετήσεις και στις ζυγοσταθμίσεις που έχω ακούσει απο άλλους "επαγγελματίες" να κάνουν τα όργια...Αυτά!
Αν θεωρηθεί διαφήμηση οι mods μπορούν να το σβήσουν:beer: :wave2:

manhunter
07/04/2009, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
Δεν ήθελα να κάνω διαφήμηση αλλά ναι έχετε δίκιο το καλό πράγμα και οι άριστες υπηρεσίες πρέπει να προβάλονται!!!Μιλάω για τον Δημήτρη Μπούκη που μάλιστα πριν λίγες μέρες άνοιξε το δεύτερο κατάστημα του για όσους τους βολεύει η Αθήνα (το πρώτο "boukisway"είναι στα Καμίνια) στην Βουλιαγμένης 242 λίγα μέτρα πρίν το μετρό του Αγίου Δημητρίου.Ο Δημήτρης είναι άριστος επαγγελματίας ασχολείται χρόνια αποκλειστικά με ελαστικά των μωρών μας και προπαντώς τα προσέχει ιδιαίτερα στις τοποθετήσεις και στις ζυγοσταθμίσεις που έχω ακούσει απο άλλους "επαγγελματίες" να κάνουν τα όργια...Αυτά!
Αν θεωρηθεί διαφήμηση οι mods μπορούν να το σβήσουν:beer: :wave2:




Καλά όλα αυτά και άγια.
Αλλά ο φίλος ρωτάει ποιο λάστιχο να βάλει, και όχι σε ποιον λαστιχά να πάει.

:wave2:

blueangel
07/04/2009, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Καλά όλα αυτά και άγια.
Αλλά ο φίλος ρωτάει ποιο λάστιχο να βάλει, και όχι σε ποιον λαστιχά να πάει.

:wave2:

χμμμμ:sick: ναι έχεις δίκιο, δεν πρόσεξα καλά το post μαλακία μου και στο post που τουστειλα στοιχεία του Δημήτρη του έστειλα...anyway Ο Δημήτρης έτσι και αλλιώς πέρα από φίλος ασχολείται χρόνια με το αντικείμενο οπότε όποιος θέλει μπορεί να πάει από κεί και να συζητήσει μαζί του πιο εμπεριστατώμένα για τα ελαστικά άλλωστε έχει όλες τις μάρκες και τα ξέρει καλύτερα:winka:

gixxerpap
07/04/2009, 16:51
πολλά μπορεί να βάλει, το καθένα έχει τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του....metzeler M3, bridgestone bt-016, diablo corsa ή angel, ανάλογα με τη χρήση που πρόκειται να τους κάνει.

πάντως με ?300 μπορεί να βάλει τα δικά μου continental conti sport τοποθετημένα, έχω κάνει μόλις 70 χλμ και είναι φρεσκότατα!

PRIEST
07/04/2009, 17:08
βασικα ειμαι επαρχια και ειμαι πρωην λαστιχας!εχω λοιπον αποψη οσον αφορα τα ελαστικα γενικοτερα!αυτο που ρωταω ειναι αν καποιος εχει την ιδια μοτο και εχει να προτεινει................

THEOD
07/04/2009, 17:11
Tα περισσότερα παιδιά στο Fazerclub όσο αφορά το FZ1 έχουν καταλήξει στα Metzeler Μ3 και στα Dunlop RR.... Και πριν καταλήξουν σε αυτά οι περισσότεροι είχαν δοκιμάσει διάφορα λάστιχα... Κάτι λέει αυτό....


Φυσικά οι προσωπικές προτιμήσεις και συνθήκες χρήσης μπορεί για εσένα να είναι διαφορετικές, οπότε όλα να τα περνάς από το δικό σου προσωπικό φίλτρο...

gixxerpap
07/04/2009, 17:13
μόνο corsa III έχω δοκιμάσει στο συγκεκριμένο, και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος, μόνο που το δικό μου φορούσε ohlins μπροστινά και αμορτισέρ, και παίζανε το ρόλο τους ...

γενικά και απο φίλο με Fazer 1000, τα καλύτερα σχόλια τα ακουσα για τα corsa III και για τα metzeler M3