PDA

View Full Version : η ανησυχία του ....ΟΡΓΑΝΟΥ !!!!



panagiotis dim
08/04/2009, 21:00
Είχα ραντεβού με τον ΣΟΥΛΗ... εξω απο ενα μεγάλο μαγαζί στην πειραιώς.

Ο Σούλης ηρθε με λεωφορείο και θα τον γυρνούσα στο κέντρο με το μηχανάκι μου....

ανεβαίνω την πειραιώς για να σταθμεύσω εξω απο το ..μεγάλο μαγαζί μεχρι να έρθει ο βρωμιάρης ο σούλης και ... βλέπω το αυτοκίνητο της τροχαίας να εχει σταματήσει μπροστά μου και να ....σημειώνει ..τον ανυπάκουο οδηγό του αυτοκινήτου ( προφανώς δεν φορούσε ζώνες και καλά του έκανε να μαθει να φοράει)..

Καί τι κάνω εγώ ;;;;;;;;( γιατί πάω γυρεύοντας στα γεράματα μου..!!!!!)

προσπερνάω το περιπολικόν .... αντιστρέφω ...στρίβω ...και απο δεξιά του κανοντας κύκλο παράνομα παρκάρω ακριβώς πίσω του κοιτώντας πλέον πρός πειραιά ενώ ανέβαινα για κέντρο ακριβώς εκεί που το Παχουλόν !!!!!οργανον κατέγραφε τον ατακτο οδηγό για ΄΄ζώνες...:

αυτή μου βεβαίως βεβαιώς η πραξη καταδεικνύει με κάθε τρόπο πως πάω γυρεύοντας για φασαρίες με το οργανον..:rolleyes:

Κατεβαίνω απο το μηχανάκι βγάζω κράνος μΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΚΛΑΒΑ ..... ( το οργανον αρχίζει να με κοιτά με μάτι θολό απο το στρεσσσ!!! συνεχίζω σε ρυθμό crazy horse βγάζω την μπαλακλάβα με κοιτά στα ματια και με ερωτευμένο ύφος με ρωτά αφού εχει σταματήσει να καταγράφει την κλήση στον αδετον οδηγόν ....

ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΤΙ;;; ( ΣΟΥ λέει το όργανο αφού τους τριγύρισα σαν τον σκυλόψαρο με ασεβή τάση γύρω γύρω και αφού σου λέει σταμάτησε σχεδόν δίπλα στο πορτπαγκάζ του περιπολικού ΚΑΤΙ ΘΑ ΘΈΛΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ !!!!

Οχι καλέ ΛΕΏ !!! Τί να θέλω ...απλά ενα randevouz εχω με ενα φίλο απο τα παλιά ..

το όργανο ομως πήρε τα θάρητα και ηθελε και αλλο ...
Καί αυτός ο φίλος σας απο που θα έρθει ;;; απο την πειραιώς απαντώ.... ΘΑ ΦΈΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΡΑΝΟΣ συνεχίζει ακάθεκτο το παχουλόν οργανον...;;;;;; Οχι λεω εγώ απ το χωριό ερχεται δεν εχει κρανος...Ξερετε πόσο κοστίζει μου λέει το όργανον ;;;; 350 ευρώ για αυτόν και 50 για εσάς ..
Αρχιζω και σκέφτομαι τι σόι μαλακία ήταν αυτή που έκανα να σταματήσω τη μηχανή ανάποδα στο περιπολικό που έγραφε τους παραβάτες ....

εκείνη την στιγμή νάσου Ο ΣΟΥΛΗΣ . ξΥΡΙΣΜΈΝΟ κεφάλι με καπέλο κλπ ... Αυτός είναι ο φίλος σας με ρωτά το όργανο .. ;;;;

Ναί απαντώ εγώ και αν γίνεται να φύγουμε χωρίς να σας δημιουργήσουμε πρόβλημα να παμε παραπάνω να του παρω ενα κράνος αρχίζω εγώ τα πούστh κα ...μπάς και την γλυτώσουμε και δεν φύγουμε με ταξί ...


Αντε λέει το όργανο αφού είδε τον σούλη και τον λυπήθηκε αλλα να προσέχεται μην τυχόν πιό πανω εχει μπλοκο ..Ωραία λεώ και φοράω την μπαλακλάβα για να φύγουμε ..

Αμάν ...ερχεται κοντά το όργανο ...

Αυτό γιατί το φοράτε ...;;;

ειχα ΄παθει μικρός ψύξη του λέω και φοβάμε τα συνάχια .... εσάς τι σας πειράζει ..΄΄;;;;

Μού προκαλέι αγχος και στρεςς μου απαντά το όργανο... Μα του λέω δεν εχω τελέσει καμμία αξιόποινη πράξη με την κουκούλα απλά για το κρύο την φορώ ...

Και εγώ μου λεει έιχα παθει ψυξη... αρχίζει το όργανον .....και ετρεχα σε νευρολόγους παθολογους ....ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ .....

κοιτάζομαι με τον σούλη μην τυχόν και παράκουσα ..Οχι το ακούσαμε μαζί .. και πως σου πέρασε η ψύξη με ρωτά το παχουλόν οργανον ...χώθηκα ολος μεσα στην μπανιέρα με καυτό νερό του λέω και μου πέρασε ..Και δεν κάηκες με ρωτα ;;; Μωρε καηκα αλλα τι να κανω... τον ψυχίατρο τον γλύτωσα ομως ....:D :D :wave2:

SVX
08/04/2009, 21:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim

Μού προκαλέι αγχος και στρεςς μου απαντά το όργανο... Μα του λέω δεν εχω τελέσει καμμία αξιόποινη πράξη με την κουκούλα απλά για το κρύο την φορώ ...

Και εγώ μου λεει έιχα παθει ψυξη... αρχίζει το όργανον .....και ετρεχα σε νευρολόγους παθολογους ....ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ .....






:look: :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :look:

alexxxcbr
08/04/2009, 21:24
:eyepop: :eyepop: :eyepop: :eyepop:



:beer: :beer: :beer:

the who
09/04/2009, 07:47
κουκουρουκου το οργανον.

DeadEye
09/04/2009, 09:15
Ψυχολογικα , οργανο , οπλο ...

bang bang ... you shot me down ... bang bang

Αφου δεν σου την αναψε για παρανομη κουκουλοχρησια , συσταση συμμοριας , κ αντισταση κατα των αρχων παλι καλα να λες

sergiosm
09/04/2009, 09:20
Εμένα πάλι από την όλη ιστορία το πιο επικίνδυνο μου φάνηκε αυτό το:


Αρχικά δημιουργήθηκε από panagiotis dim
Και εγώ μου λεει έιχα παθει ψυξη... αρχίζει το όργανον .....και ετρεχα σε νευρολόγους παθολογους ....ΨΥΧΙΑΤΡΟΥΣ .....


Ψυχίατρους ;;;

the who
09/04/2009, 09:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Εμένα πάλι από την όλη ιστορία το πιο επικίνδυνο μου φάνηκε αυτό το:




Ψυχίατρους ;;;

Αυτος τουλαχιστον πηγε.Οι υπολοιποι θα πανε?

vangelis 64
09/04/2009, 09:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sergiosm
Εμένα πάλι από την όλη ιστορία το πιο επικίνδυνο μου φάνηκε αυτό το:




Ψυχίατρους ;;; Το πάχος τού οργάνου πολλάκις δημιουργεί προβλήματα.:rotflmao:

hidefnick
09/04/2009, 09:33
Μάλλον σε δούλευε κανονικά....(ηλικίας το όργανό?)

mikros boudas
09/04/2009, 10:02
brain freeze ειχε παθει απο τα πολλα παγωτα

gixxerpap
09/04/2009, 10:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
κουκουρουκου το οργανον.


ενώ ο δικός μας, υπόδειγμα σοβαρότητος!:lol: :lol: :lol:

odt
09/04/2009, 11:53
:bawl: :bigcry: :bigcry: :bawl: :bigcry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Αυτά είναι σκηνικά!!!!!


:beer:

kadcbr
09/04/2009, 12:45
καλό......:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:
ανέκδοτο.................:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
09/04/2009, 12:52
οτι να'ναι....:lol: :lol: :lol:

idi
09/04/2009, 13:00
μαλακας ειναι το οργανο γιατι δε σε εγραψε που εκανες παραβαση του ΚΟΚ και οχι που ακουσε τις πονηραδες σου και απαντησε....

κατα τα αλλα μπραβο σου .... του εδωσες και καταλαβε του συστηματος! :lol:


160790

EVI
09/04/2009, 15:02
αυτο ηταν κατι που σου ηρθε να γραψεις κατα φαντασιαν η ειναι αληθινο γεγονος?