PDA

View Full Version : 1 service



kTmax
04/04/2005, 08:09
Καλημέρα παιδιά... τη βοήθεια σας...
Ήρθε η ώρα για το πρώτο service και εδώ και μια εβδομάδα δεν έχω καταλήξει που θα γίνει. Μου προτείνουν πολλούς αλλά θα ήθελα να μου πείτε και εσείς από πρώτο χέρι που το πάτε(εμπιστεύεστε) και κατα πόσο είστε ικανοποιημένοι. ααααα κέντρο μένω....

paides help!!!

mtsop
04/04/2005, 11:03
Εγώ το πάω στη Πεύκη, στον Παναγιωτόπουλο. Εξουσιοδοτημένος με πολύ λογικές τιμές και καλός μάστορας. Έχω ακούσει από φίλο και για έναν άλλο πιο κοντά, Νέο Κόσμο, Αδώνης λέγεται (όνομα και πράμα) στην αρχή της Βουλιαγμένης. Υπάρχει και η περίπτωση της Hellinservice, όπου θα σου τον πι@σουν λίγο.

OldMan
04/04/2005, 11:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από kTmax
Ήρθε η ώρα για το πρώτο service και εδώ και μια εβδομάδα δεν έχω καταλήξει που θα γίνει.

:lol: :wave2: :lol:

Κανόνισε πάντως να το πας κάπου γρήγορα, γιατί είναι κρίμα.....

:wave2: :beer: :wave2:

sas
04/04/2005, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από mtsop
Εγώ το πάω στη Πεύκη, στον Παναγιωτόπουλο. Εξουσιοδοτημένος με πολύ λογικές τιμές και καλός μάστορας. Έχω ακούσει από φίλο και για έναν άλλο πιο κοντά, Νέο Κόσμο, Αδώνης λέγεται (όνομα και πράμα) στην αρχή της Βουλιαγμένης. Υπάρχει και η περίπτωση της Hellinservice, όπου θα σου τον πι@σουν λίγο.

Ο άδωνης (έχω ακούσιε και εγώ καλά λόγια)...αν λέμε τον ίδιο βρίσκεται Κοντόπευκο (Αγ.Παρασκευή).....αλλά δεν είναι εξουσιοδοτημένος

slaybas
04/04/2005, 12:02
Και εγώ στον Παναγιωτόπουλο το παω και είμαι πολύ ευχαριστημένος...

Spazz
05/04/2005, 20:59
κι εγω στον παναγιωτοπουλο.παρα πολυ καλος και τιμιος.

εγω στον αδωνη παντως δεν το παω.