PDA

View Full Version : modenas 125cckristar



vaggos1980
12/04/2009, 07:56
kalimera kai kalo pasxa se oloys....eimai katoxos enos modenas kristar 125cc...tha ithela na mathw apo pou mporw na agorasw plastika imitation (an yparxoun)...kai ektos aytou thelw na to mazepsw ligo apo apopsi epidosewn kai emfanisis xwris ypervolles...(to eixa dwsei ston xaderfo mou kai to katantise bielomeno kai ola ta plastika spasmena-vgalmena ktl....den me endiaferei na parei aloga...oyte thelw na katevenw psarwmenos tin sygrou...apla epeidi to plirwsa kai to ponaw thelw na to epanaferw stin arxiki toy..i kai se kalyteri katastasi....exw idi 2 mixanes megalou kyvismou alla den gnwrizw polla gia tis trypes pou poulane eidi gia tis papies....
sas eyxaristw olous ek twn proterwn....kathe gnwmi dekti.....
kalimera kai panta opthioi..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ftsmf
12/04/2009, 10:28
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ.. ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗ ΔΑΦΝΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΙΜΙΤΑΣΙΟΝ.. ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ.. TO THL EINAI 210 9739060 KAI H ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Μπουμπουλίνας 50 & Γράμμου 172 34 Δάφνη... ΕΧΕΙ ΚΑΙ SITE ΑΝ ΘΕΣ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ..
WWW.TNMOTO.GR

VasilKR
15/04/2009, 15:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaggos1980
kalimera kai kalo pasxa se oloys....eimai katoxos enos modenas kristar 125cc...tha ithela na mathw apo pou mporw na agorasw plastika imitation (an yparxoun)...kai ektos aytou thelw na to mazepsw ligo apo apopsi epidosewn kai emfanisis xwris ypervolles...(to eixa dwsei ston xaderfo mou kai to katantise bielomeno kai ola ta plastika spasmena-vgalmena ktl....den me endiaferei na parei aloga...oyte thelw na katevenw psarwmenos tin sygrou...apla epeidi to plirwsa kai to ponaw thelw na to epanaferw stin arxiki toy..i kai se kalyteri katastasi....exw idi 2 mixanes megalou kyvismou alla den gnwrizw polla gia tis trypes pou poulane eidi gia tis papies....
sas eyxaristw olous ek twn proterwn....kathe gnwmi dekti.....
kalimera kai panta opthioi..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φίλε μου βρήκες κάποια άκρη με τα ιμιτασιόν πλαστικά, για να ξέρω και εγώ για το μέλλον; Σε κάλυψε το σάιτ που σου έδωσε ο άλλος φίλος;

powerman95
16/04/2009, 12:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από VasilKR
Φίλε μου βρήκες κάποια άκρη με τα ιμιτασιόν πλαστικά, για να ξέρω και εγώ για το μέλλον; Σε κάλυψε το σάιτ που σου έδωσε ο άλλος φίλος;

Οχι,αυτο το site δεν εχει πλαστικα.Μπορει να εχει στην αποθηκη αλλα στο site δεν εχει...........

polymoto
29/04/2009, 22:43
Γεια σας

Το Κristar ειναι ενα νεο μοντελο και σαν Modenas ειναι επιτρεπτο και ευλογο πραγμα η εισαγωγη
ημιτασιον η παραεισαγωγης γνησιων ανταλλακτικων απο τους εν μερει χονδρεμπορους
στην Ελλαδα μας ομως αυτο εξαρταται και απο τις πωλησεις στην εδω χωρα "
(αδειες κυκλοφοριας ).

Αυριο θα σας απαντησω κυριολεκτικα στην απορια σας

Ευχαριστω

polymoto
30/04/2009, 20:19
Γεια σας

Επειτα απο ερευνα αγορας διαπιστωσα οτι ημιτασιον πλαστικα (Κινας Ταιβαν..) για Kristar δεν υπαρχουν εδω τουλαχιστον τωρα κυκλοφορουν παραεισαγωγης γνησια και αυτο συνεπαγεται
οτι η τιμη τους εχει ταση πτωτικη αφου υπαρχει συναγωνισμος ..βεβαια μικρη διαφορα μην φανταστεις 50% περιπου στο 10 με 15 %.

Για παιρεταιρω πληροφοριες μπορεις να ρωτησεις καταστηματα λιανικης οπως Γαλεος και Moto Maddness...

Ευχαριστω

vaggos1980
30/10/2009, 10:00
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από polymoto
[B]Γεια σας

Επειτα απο ερευνα αγορας διαπιστωσα οτι ημιτασιον πλαστικα (Κινας Ταιβαν..) για Kristar δεν υπαρχουν εδω τουλαχιστον τωρα κυκλοφορουν παραεισαγωγης γνησια και αυτο συνεπαγεται
οτι η τιμη τους εχει ταση πτωτικη αφου υπαρχει συναγωνισμος ..βεβαια μικρη διαφορα μην φανταστεις 50% περιπου στο 10 με 15 %.

paidia poly kalimera sas sas eyxaristw gia to endiaferon.ontws imitasion plastika den yparxoun...ta evala ergostasiaka kai me kapoioes mikres aisthitikes allagess egine polu polu omorfo....plastika ap ta stelpet kai apo ton gorgoli...

zephyr1
30/10/2009, 10:14
Καλημερα , δεν μας λες και καμια ενδεικτικη τιμη για να ξερουμε τι παιζει?
Καποιος που πετυχα στον δρομο μου ειπε οτι οι τιμες ειναι απλησιαστες, ισχυει?

ΥΓ. Αν δεν σου κανει κοπο γραφε Ελληνικα,ευχαριστω!:beer:

Parhs
28/09/2010, 17:34
Για να ξεθαψω το θεμα... θελω μια μασκα φανου και δεξια ποδια αρχικά για το moderas kriss 125...
Στην αντιπροσωπια ειναι
26 η μασκα( την ειχε σκισει ο προκατοχος) - 10 stelpet
40 η ποδια δεξια- 15 stelpet