PDA

View Full Version : Σημερα δευτερα το gp του λοσέι..



nionio$
13/04/2009, 07:33
Σύμφωνα με την επίσημη ανακοίνωση της DORNA, ο 1ος αγώνας της χρονιάς για την κατηγορία των MotoGP, θα διεξαχθεί αύριο, Δευτέρα, στις 21:00 το βράδυ.

Οι τελευταίες σύντομες δηλώσεις του Valentino Rossi σχετικά με την αναβολή και την δεδομένη κατάσταση ήταν οι εξής:

“Αυτά είναι τα ρίσκα μιας τέτοιας διοργάνωσης… νυχτερινού αγώνα και μάλιστα στην έρημο… Ελπίζω αύριο να μπορέσω να ανταμείψω τους οπαδούς μου που στήθηκαν στις κερκίδες και μούσκεψαν για μένα”!

danaos75
13/04/2009, 07:41
Καλά με εφτιαξές, χθες είχα δουλειες και δεν ειδα καν τηλεοραση μετα τις 10 και ελεγα το εχασα...

+100000000000
στις νεροποντες του Καταρ

:beer: :beer:

manhunter
13/04/2009, 07:52
Εγώ έδωσα ομηρικές μάχες με το έταιρον ήμιση, και στήθηκα μπροστά στο κουτί, και έβλεπα τον ΔΔ, να πηγαίνει πέρα δώθε ανάμεσα στους αγωνιζόμενους.


Η σύνδεση είχε δυσκολέψει πολύ, και χανόταν το σήμα .

Όταν έιδα δε και το μήνυμα κάτω κάτω στις οθόνες, ότι ο αγώνας ακυρώνεται, απλά ξενέρωσα.
:mad: :mad: :mad:


Ευτυχώς το έβαλαν σήμερα. Πέταξε και ο Ρόσσι την μπηχτή του για τους βραδυνούς αγώνες.

super_toto
13/04/2009, 07:56
Καλά όλα αυτά, ο Σκάι θα το δείξει όμως ή θα δείξει Μεγάλους Έλληνες???

KaTaNaS
13/04/2009, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Καλά όλα αυτά, ο Σκάι θα το δείξει όμως ή θα δείξει Μεγάλους Έλληνες???

ο αγωνας σημερα στις 21:00 η εκπομπη ξεκιναει στις 20:30. στις 22:00 εκπομπη για τον Αριστοτελη εναν απο τους πιο μεγαλους Έλληνες.

nionio$
13/04/2009, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Εγώ έδωσα ομηρικές μάχες με το έταιρον ήμιση, και στήθηκα μπροστά στο κουτί, και έβλεπα τον ΔΔ, να πηγαίνει πέρα δώθε ανάμεσα στους αγωνιζόμενους.


Η σύνδεση είχε δυσκολέψει πολύ, και χανόταν το σήμα .

Όταν έιδα δε και το μήνυμα κάτω κάτω στις οθόνες, ότι ο αγώνας ακυρώνεται, απλά ξενέρωσα.
:mad: :mad: :mad:


Ευτυχώς το έβαλαν σήμερα. Πέταξε και ο Ρόσσι την μπηχτή του για τους βραδυνούς αγώνες.

:rotflmao: :bigcry:
μια απο τα ιδια κ γω...ειχα ετοιμασει τα ουισκακια με τα ξηροκαρπια μου κ ειχα αφησει τη μικρη να βαφει τα νυχια:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: ,ελα ομως που μετα που εμεινα με το ... στο χερι με κοροιδευε...:hypnotize :uplate: :rotflmao: :rotflmao:

super_toto
13/04/2009, 08:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
ο αγωνας σημερα στις 21:00 η εκπομπη ξεκιναει στις 20:30. στις 22:00 εκπομπη για τον Αριστοτελη εναν απο τους πιο μεγαλους Έλληνες.

Πάντως στο site του σκάι ακόμα δεν έχουν γράψει τίποτα. Το πρόγραμμά δεν έχει αλλάξει.

MikeG
13/04/2009, 08:28
http://www.skai.gr/master_story.php?id=117494



:wave2:

Λεωνίδας
13/04/2009, 08:34
να ξανακαλέσω τον γκαντέμη στο σπίτι τώρα ή να κάτσω στ' αυγά μου :look:

makis206
13/04/2009, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
να ξανακαλέσω τον γκαντέμη στο σπίτι τώρα ή να κάτσω στ' αυγά μου :look:

Ούτε να το σκεφτείς !:evil:

Τηλέφωνα απόψε δεν απαντώνται ! :evil: :evil: :rotflmao:

Λεωνίδας
13/04/2009, 10:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ούτε να το σκεφτείς !:evil:

Τηλέφωνα απόψε δεν απαντώνται ! :evil: :evil: :rotflmao: ναι εμείς σου φταίμε :a38:

makis206
13/04/2009, 10:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ναι εμείς σου φταίμε :a38:

Ο φίλος σου..! :lol: :rotflmao:

pan_ski
13/04/2009, 13:01
για να είμαι ειλικρινής αν και σαν πίστα μου αρέσει, ξενερώνω που οι κερκίδες είναι άδειες (βασικά δεν έχει κερκίδες γιατί δεν πατάει ψυχή) και που μπαίνει άμμος στην πίστα, χώρια που λόγω της νύχτας αν βρέχει δε γίνεται αγώνας. Του χρόνου ας πάνε τουρκία ή βραζιλία ή Monza ή κάπου που να έχει ενδιαφέρον.

katalanos7
13/04/2009, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από pan_ski
για να είμαι ειλικρινής αν και σαν πίστα μου αρέσει, ξενερώνω που οι κερκίδες είναι άδειες (βασικά δεν έχει κερκίδες γιατί δεν πατάει ψυχή) και που μπαίνει άμμος στην πίστα, χώρια που λόγω της νύχτας αν βρέχει δε γίνεται αγώνας. Του χρόνου ας πάνε τουρκία ή βραζιλία ή Monza ή κάπου που να έχει ενδιαφέρον.

Ελλάδα...

Λέμε και καμιά μ@λ@κί@ να περνάει η ώρα...

danaos75
13/04/2009, 13:54
Ελλάδα...

γιατι όχι, και δεν θα ηταν ωραιο να το καναμε σαν το Μονακο ενα πραγμα στους δρομους μας δηλαδη. :D
Και αντι για ΜοτοGP να το λέγαμε ΣουπαGP
:lol: :lol: :lol: :lol:

devil's animal
13/04/2009, 14:18
αντε να δουμε....:rolleyes:

pan_ski
13/04/2009, 15:37
ο rossi για την πίστα μετά την ακύρωση του αγώνα

"The other important thing is that something is done to clean the track, because it will be very dirty after this. Maybe we should all have a race with the hire cars in the morning!"

δεν παίζεται ο τύπος...

pan_ski
13/04/2009, 17:09
ο αγώνας θα είναι και στο eurosport αφού το BBC έδωσε τα δικαιώματα (μόνο για το losail) αφού δεν μπορεί να καλύψει τον αγώνα λόγω της αλλαγής προγράμματος