PDA

View Full Version : Ο χαρτης της διαδρομης !!



hornet
04/04/2005, 11:28
Βασικα εχω μια επιφυλαξη μετα την Αγ.Αννα γιατι τα χωρια που αναφερει ο χρηστος (crsk) δεν υπαρχουν σε αυτο το χαρτη....
Ρε μηπως τα αρπαξε οι κατολισθησεις του 70!!!!


11654

hornet
04/04/2005, 11:30
να και το κομματι που λεω....

χρηστο για δες


11655

hornet
04/04/2005, 11:32
ετσι οπως ειναι η διαδρομη ειναι 191 χιλιομετρα να παμε.

hornet
04/04/2005, 11:36
και 143 χιλιομετρα για να γυρισουμε


11656

crs-k
04/04/2005, 11:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
να και το κομματι που λεω....

χρηστο για δες

Εκανα με "μωβ" την διορθωση της διαδρομης ...

Στο "Χ" καππου ειναι οι καταρρακτες.

Η διαφορα στα χλμ για να "παμε" ειναι περιπου -12 ...


11657

adam_tsouk
04/04/2005, 11:44
ωραία ωραιά...... :D :D :D


Ένα πράγμα μόνο θέλω να δω: όλους εμάς σε 2 χιλιόμετρα πορεία!!!! :lol:

latris mixanis
04/04/2005, 11:45
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ... ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΓΙΑ ΜΕΛΕΤΗ

sniper
04/04/2005, 11:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Εκανα με "μωβ" την διορθωση της διαδρομης ...

Στο "Χ" καππου ειναι οι καταρρακτες.

Η διαφορα στα χλμ για να "παμε" ειναι περιπου -12 ...


Δεν θέλω να γίνω κουραστικός αλλά εκεί που λές ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΤΟ.....



ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΧΩΜΑ λέμε.....

hornet
04/04/2005, 11:48
Χρηστε δεν υπαρχει ο δρομος αυτος στο χαρτη !!

Δειξτε μου τη διαδρομη σε πραγματικο χαρτη !!!!

Δεν προκειται να παω 60 μηχανες και 80 ανθρωπους σε μια διαδρομη στο περιπου!!

εκει που δειχνεις ο χαρτης δεν εχει δρομο καν

adam_tsouk
04/04/2005, 11:50
και πολλά θα είναι street (μαζί με το δικό σου Στάθη!!!)

hornet
04/04/2005, 11:52
το πρωτο βενζιναδικο ερχεται περιπου στα 82 χιλιομετρα για τα μικρα αλλα και οσα βγαζουν περιπου 120-140 χιλομετρα.


11659

hornet
04/04/2005, 11:56
Επομενο βενζιναδικο στο προκοπι λιγο πριν τους λουκουμαδες στα 120 χλμ (μην σας ξεγελουν τα λιγα χιλομετρα ειναι τρελλο το στροφιλικι) εδω σταματανε τα μεγαλα για ανεφοδιασμο


11660

hornet
04/04/2005, 11:57
επομενος ανεφοσιασμος στη λιμνη ευβοιας
και τελος ο τελευταιος εξω απο τη χαλκιδα

Αυτα

crs-k
04/04/2005, 11:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν θέλω να γίνω κουραστικός αλλά εκεί που λές ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΣΦΑΛΤΟ.....

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΧΩΜΑ λέμε.....


Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
Χρηστε δεν υπαρχει ο δρομος αυτος στο χαρτη !!
Δειξτε μου τη διαδρομη σε πραγματικο χαρτη !!!!
Δεν προκειται να παω 60 μηχανες και 80 ανθρωπους σε μια διαδρομη στο περιπου!!
εκει που δειχνεις ο χαρτης δεν εχει δρομο καν



:lol: :rotflmao: :lol:


Παιδια ΥΠΑΡΧΕΙ ο δρομος ΜΗΝ πανικοβαλεστε!

Περιγραφω την διαδρομη εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7208&perpage=15&pagenumber=2) ! ;)

Αυτην την στιγμη, δεν εχω μαζι μου χαρτη (ασε που δεν προλαβαινω να "σκαναρω").
Αλλα ο δρομος υπαρχει στον κλασσικο (παλιο πια) χαρτη της Road Στερεα Ελλαδα (1:250.000), με την μονη διαφορα οτι απο Κερασιά (που εχω λυσαξει να την λεω Καστανιά) μεχρι Δρυμώνα τον δειχνει να ειναι χωματινος, ενω ΔΕΝ ειναι!

Υπαρχει κι η Μονη του Οσιου Δαυιδ στον δρομο μας (μετα τον Δρυμωνα) με τεραστια "πελατια" κι ισως γι' αυτο τον εχουν ασφαλτοστρωσει ... :lol:

Το κυριοτερο βεβαια ειναι οτι θα ειμαι εκει για να βοηθησω, οπου χρειαστει ... :smokin:

Spike
04/04/2005, 12:06
Mia erotisi ...... me ta diodia ti tha ginei ???? Mipos prepei na dosoume lefta oloi ston hornet kai na plirosei gia oles tis mixanes mia kai exo ???

crs-k
04/04/2005, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
Mia erotisi ...... me ta diodia ti tha ginei ???? Mipos prepei na dosoume lefta oloi ston hornet kai na plirosei gia oles tis mixanes mia kai exo ???

Οχι ρε!

Ασε να τους σπασουμε λιγο τα νευρα! :winka: :evil: :smokin:

hornet
04/04/2005, 12:13
οκ χρηστο το δα στον road το χαρτη στριβουμε στο αχλαδι ειναι στο 12ατο χιλιομετρο στροφιλιας ιστιαιας προς κερασια...ανεβαινουμε γοα κοκκινομηλια αλλα πριν απο κει υπαρχει δρομος προς δρυμωνα καλαμουδι δαμια παλαιοχωρι και τελος μπαινουμε ροβιες

GyPsy
04/04/2005, 12:14
ΟΟΟΟχι θα τα δωσετε ολοι σε μενα που

θα'μαι τελευταιος....

hornet
04/04/2005, 12:15
χααχχα αμα μου τα δωσετε ολοι θα παω στη καραιβικη για διακοπες τοσοι που ειμαστε

crs-k
04/04/2005, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
οκ χρηστο το δα στον road το χαρτη στριβουμε στο αχλαδι ειναι στο 12ατο χιλιομετρο στροφιλιας ιστιαιας προς κερασια...ανεβαινουμε γοα κοκκινομηλια αλλα πριν απο κει υπαρχει δρομος προς δρυμωνα καλαμουδι δαμια παλαιοχωρι και τελος μπαινουμε ροβιες

That's right! :D

devil's animal
04/04/2005, 12:25
αν θελετε μπορω να ειμαι εγω ο οδηγος των μικρων μιας και ξερω τον δρομο..........:blush:

devil's animal
04/04/2005, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
το πρωτο βενζιναδικο ερχεται περιπου στα 82 χιλιομετρα για τα μικρα αλλα και οσα βγαζουν περιπου 120-140 χιλομετρα.




εγω παντως θα παρω και ενα μπετονακι full μειγμα "βεσπας" γιατι η αυτονομια ειναι για κλαματα..:bigcry: :bawl: :bawl: :bigcry:

nikoskkk
04/04/2005, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
Mia erotisi ...... me ta diodia ti tha ginei ???? Mipos prepei na dosoume lefta oloi ston hornet kai na plirosei gia oles tis mixanes mia kai exo ???



Υπάρχει και παραδρομος παράκαμψης!!:winka: :winka: :winka:



Όποιος θέλει ακολουθεί
:smokin:

Κανένας
04/04/2005, 12:53
Αυτό βοηθάει ?:D :eyepop: :wacko:


11661

petridist
04/04/2005, 12:58
Μόνο να καταλήξετε τελικά απο που θα πάμε για να αρχίσει η μελέτη!!

:beer: :wave2:

crs-k
04/04/2005, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
Αυτό βοηθάει ?

Καπως καλυτερα ... :cool:


11662

nikoskkk
04/04/2005, 13:20
Δώστε σημεία συνάντησης και ανασυγκρότησης!!!

ή



πάμε βουρρρρρρ καταρράκτες??
:wave2: :wave2:

hornet
04/04/2005, 13:30
σημεια ανασυγκροτησης εχουν μπει


Ειπαμε αρχικα ολοι στα mcdonnalds μετα τα πρωτα διοδια στις 10 τοπρωι της κυριακης

μετα στοπ στο παρκινκ πριν τη γεφυρα της χαλκιδας την υψηλη
μετα στοπ στον αλεξιου μετα το χωριο προκοπι
μετα ολοι μαζι για τη διασταυρωση προς κερασια
μετα στοπ για φωτο στους καταρακτες
τελος φαγητο και παγωτο στη λιμνη ευβοιας
τελος καφες στη χαλκιδα


και μετα ελευθεροι

alex14
04/04/2005, 13:52
Στην λιμνη υπαρχει κανενα στρατοπεδο να μας φιλοξενησει για φαγητο ? :lol:

:beer:

hornet
04/04/2005, 13:58
ναι απεξω εχει στρατοπεδευσει το 3 σωμα στρατου και μας περιμενει κουραμανα φασολαδα!!!!Να κανουμε και οικονομια στα καυσιμα μετα;) :bigcry: :bigcry: :bigcry: :uplate: :hypnotize :sick:

Tigas
04/04/2005, 14:01
ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΖΟΥΜΕΡΗ ΚΑΘΕ ΒΗΜΑ ΚΑΙ = +5hp τροχό:smokin:

devil's animal
04/04/2005, 14:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
σημεια ανασυγκροτησης εχουν μπει


Ειπαμε αρχικα ολοι στα mcdonnalds μετα τα πρωτα διοδια στις 10 τοπρωι της κυριακης

μετα στοπ στο παρκινκ πριν τη γεφυρα της χαλκιδας την υψηλη
μετα στοπ στον αλεξιου μετα το χωριο προκοπι
μετα ολοι μαζι για τη διασταυρωση προς κερασια
μετα στοπ για φωτο στους καταρακτες
τελος φαγητο και παγωτο στη λιμνη ευβοιας
τελος καφες στη χαλκιδα


και μετα ελευθεροι



δεν θελω να σας το χαλασω αλλα η λιμνη δεν εχει ταβερνες....(υπαρχει μονο μια που ειναι λιγο πιο εξω) και μπορω να σας καθοδηγησω........αλλα θα προτεινα να σταματησουμε στο καλαμουδι ή στις ροβιες για φαγητο.....


παιζει και το "κλιμακι" που ειναι στην κορυφη του βουνου αλλα μαλλον θα ειναι πολυ νωρις για φαγητο....

hornet
04/04/2005, 14:21
αυτη την εξω λεω διπλα στη βρυση στο εκκλησακι απο πανω....εχει και μεγαλη σαλα μεσα κατι μπορει να γινει εκει

GyPsy
04/04/2005, 14:29
Σταλα σταλα μες την σαλα..

devil's animal
04/04/2005, 14:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
αυτη την εξω λεω διπλα στη βρυση στο εκκλησακι απο πανω....εχει και μεγαλη σαλα μεσα κατι μπορει να γινει εκει


αν λεμε την ιδια ειναι 2-3 χλμ εξω απο την λιμνη προς κατουνια....
που λιγο πιο κατω παει για την μονη "γαλατακη"....


αν εχει καλο καιρο καθομαστε και εξω και η θαλασσα ειναι ακριβως απο κατω....:winka: :cool:

hornet
04/04/2005, 14:54
σωστος....!!! αυτο λεω

nikoskkk
04/04/2005, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
αν λεμε την ιδια ειναι 2-3 χλμ εξω απο την λιμνη προς κατουνια....
που λιγο πιο κατω παει για την μονη "γαλατακη"....


αν εχει καλο καιρο καθομαστε και εξω και η θαλασσα ειναι ακριβως απο κατω....:winka: :cool:


ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ??
ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΑ ΤΑΪΣΕΙ 100… ΛΑΙΜΑΡΓΟΥΣ???
:confused: :confused:

hornet
04/04/2005, 14:58
θυμαμαι οτι εχει και μεσα το απεξω με τιποτα μονο του

crs-k
04/04/2005, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikoskkk
ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ??
ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΑ ΤΑΪΣΕΙ 100… ΛΑΙΜΑΡΓΟΥΣ???
:confused: :confused:

Θα παρει τηλεφωνο το Ταναση και θα "καθαρισει" !!!

:lol: :rotflmao: :lol:

tai
04/04/2005, 15:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikoskkk
ΜΑΣ ΧΩΡΑΕΙ??
ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΑ ΤΑΪΣΕΙ 100… ΛΑΙΜΑΡΓΟΥΣ???
:confused: :confused:




ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΟΙ ?????
:D :D :D

adam_tsouk
04/04/2005, 18:15
Χωρίς πλάκα, αν είναι να "κατασκην΄'ωσουμε" σε κανά μασάδικο πρέπει να έχουμε κανονίσει (λέω γω τώρα) κάτι γιατί δεν νομίζω να έχει κανείς ακόμα (άνοιξη γαρ) τόσο φαί και ποτοαναψυκτικά!!!

AFTER
04/04/2005, 18:24
Εγω ως γνησιος ΕΛΛΗΝ αρνουμαι πεισματικα να διαβασω οποιοδηποτε manual ή καποιο χαρτη!:mad:

Θα παιξω το ακουλουθατε τον αρχηγο :lol:

GTZ750
04/04/2005, 18:31
παδια ειστε σιγουροι οτι θα προλαβουμε να παμε ολοι αυτη τη διδρομη μεσα σε μια μερα?:confused:
σκευτιται οτι θα υπαρχουν και αργα μηχανακια που στην ανηφορα στον αγιο(πριν το προκοπι τα στροφιλικια)θα τα φτυσουν:look: εχετε ξαναπαει την διαδρομη?:confused: γιατι εγω που εχω παει μια φορα ειναι πολυ δρομος:smilea: δεν ειπα οτι τον ξερω!:smilea: μεχρι αγια αννα τον ξερω πολυ καλα απο εκει και περα μια φορα εχω παει!:rolleyes: :rotflmao: :sun:

free rider
04/04/2005, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΙΜΑΡΓΟΙ ?????
:D :D :D


ΧΟΝΤΡΟΣ???

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ???

ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑ ΧΟΝΤΡΟ ...

ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΕΥΣΩΜΟΣ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

maikz750madness
04/04/2005, 18:58
ki o asxetos rotaei:to derby tha to prolavoume?
:bigcry: :bawl: :sad: :(

crs-k
05/04/2005, 06:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από maikz750madness
ki o asxetos rotaei:to derby tha to prolavoume?
:bigcry: :bawl: :sad: :(

Ti vra einai alhueia? :D

GST
05/04/2005, 07:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
Ti vra einai alhueia? :D

δεν εχει καθοριστει ακομα η ωρα ...κατα τεταρτη μαλλον...αλλα το κοβω κατα τις 8 ....μακαρι λεμε


ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΣ 8.30 ΚΑΙ Η ΑΕΚ (IDI ακους) ΣΤΙΣ 8:00..................................

THEOD
05/04/2005, 13:34
Εγώ θα το προτείνω και ακούω γνώμες.

Αφού φτάσουμε Ροβιές από την κλασσική διαδρομή, η επιστροφή μπορεί να γίνει με το φέρρυ Αιδηψού-Αρκίτσας είτε κάνοντας τον γύρο της Βόρειας Ευβοιας μέσω Ελληνικών-Βασιλικών- Πευκί-Ιστιαία-Αιδηψό (όμορφη διαδρομή), είτε ακολουθώντας τον παραλιακό δρόμο Ροβιές-Αιδηψό. Τα χιλιόμετρα δεν είναι πολλά παραπάνω ειδικά στην 2η πρόταση και αποφεύγουμε να επιστρέψουμε από τον ίδιο δρόμο...

Ακούω γνώμες

hornet
05/04/2005, 13:37
1. δεν θα παμε ροβιες απο κλασσικη διαδρομη
2.δεν μπορουμε να βγαλουμε τα μικρα στην εθνικη 150 χλμ για αθηνα
3.θα δειτε και καταρρακτες

Λυπαμαι αλλα η διαδρομη δεν αλλαζει

crs-k
05/04/2005, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Εγώ θα το προτείνω και ακούω γνώμες.

Αφού φτάσουμε Ροβιές από την κλασσική διαδρομή, η επιστροφή μπορεί να γίνει με το φέρρυ Αιδηψού-Αρκίτσας είτε κάνοντας τον γύρο της Βόρειας Ευβοιας μέσω Ελληνικών-Βασιλικών- Πευκί-Ιστιαία-Αιδηψό (όμορφη διαδρομή), είτε ακολουθώντας τον παραλιακό δρόμο Ροβιές-Αιδηψό. Τα χιλιόμετρα δεν είναι πολλά παραπάνω ειδικά στην 2η πρόταση και αποφεύγουμε να επιστρέψουμε από τον ίδιο δρόμο...

Ακούω γνώμες


Ο δρομος απο την Στροφυλια μεχρι την Χαλκιδα ειναι υποχρεωτικα ο ιδιος μιας και ΔΕΝ υπαρχει αλλος.
Η διαδρομη που κανουμε απο την Στροφυλια και πανω ΕΙΝΑΙ κυκλικη!

devil's animal
05/04/2005, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
Εγώ θα το προτείνω και ακούω γνώμες.

Αφού φτάσουμε Ροβιές από την κλασσική διαδρομή, η επιστροφή μπορεί να γίνει με το φέρρυ Αιδηψού-Αρκίτσας είτε κάνοντας τον γύρο της Βόρειας Ευβοιας μέσω Ελληνικών-Βασιλικών- Πευκί-Ιστιαία-Αιδηψό (όμορφη διαδρομή), είτε ακολουθώντας τον παραλιακό δρόμο Ροβιές-Αιδηψό. Τα χιλιόμετρα δεν είναι πολλά παραπάνω ειδικά στην 2η πρόταση και αποφεύγουμε να επιστρέψουμε από τον ίδιο δρόμο...

Ακούω γνώμες



ροβιες-αιδηψος απο παραλιακο δρομο (περναμε απο ιλια) ειναι 22 χλμ.


αιδηψος-αρκιτσα με φερρυ γυρω στα 20 λεπτα...


αρκιτσα -αθηνα με μεση ωριαια γυρω στα 130 χλμ το κανεις 1,5-2 ωρες...



καλη σκεψη και γρηγορη αλλα οντως τα μικρα (μεσα σ'αυτους και εγω) δεν εχουμε την τελικη, την αυτονομια και τα νευρα για την εθνικη..:rolleyes: :(

devil's animal
05/04/2005, 13:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Χωρίς πλάκα, αν είναι να "κατασκην΄'ωσουμε" σε κανά μασάδικο πρέπει να έχουμε κανονίσει (λέω γω τώρα) κάτι γιατί δεν νομίζω να έχει κανείς ακόμα (άνοιξη γαρ) τόσο φαί και ποτοαναψυκτικά!!!




θα συμφωνησω μαζι σου για τον λογο οτι θα αργησουμε απελπιστηκα αν δεν εχουμε κανονισει οτι θα παμε τοσα ατομα!!!



βαλτε με τον νου σας οτι για να ετοιμαστουν τα φαγητα για μια τετραμελη οικογενεια σε μια ταβερνα...θελει περιπου μιση με μια ωρα..........
.
.
.
..
.
.
.
..
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
..
do the math για τους 100 νοματαιους....


με λιγα λογια θα παμε μεσημερι κατα τις 4-5 και θα φυγουμε στανταρ μετα τις 10 (υπολογιζω και το χρονο που θα εχουμε φαει καθως και οτι οι τυποι μπορει να εινια καπως γρηγοροι και να μην πηγαινουν με τους ρυθμουσ του καλοκαιριου).....



δυστυχως δεν ξερω κανεναν απο λιμνη αλλα και απο ροβιες οι φιλοι μου ειναι ολοι αθηνα για να μπορεσω να βρω εστω ενα τηλεφωνο και να ειδοποιησω τον μελλοντικο "ταβερνιαρη-τα κονομαω σε μια μερα"...




παμε και βλεπουμε.....:eyepop: :bawl: :cry:

:lol:
:rotflmao:
:lol:
:rotflmao:
:lol:

THEOD
05/04/2005, 14:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από hornet
1. δεν θα παμε ροβιες απο κλασσικη διαδρομη
2.δεν μπορουμε να βγαλουμε τα μικρα στην εθνικη 150 χλμ για αθηνα
3.θα δειτε και καταρρακτες

Λυπαμαι αλλα η διαδρομη δεν αλλαζει

Δεκτό, και φυσικά ΕΣΥ αποφασίζεις. Απλά να πώ ότι ΔΕΝ είπα να μην πάμε από τους καταρράκτες (ένας είναι αλλά τέλος πάντων-ποιητική αδεία...). Δεν νομίζω ότι η διαδρομή Αρκίτσα-Αθήνα (γύρω στα 150χλμ αν θυμάμαι καλά-περίπου τα διπλά από ότι το Σχηματάρι) είναι απαγορευτική για μοτοσυκλέττες έστω και 250κυβικών...

Πάντως λόγω πλήθους και ανομοιομορφίας μηχανών, πρέπει να γίνει σωστός σχεδιασμός με προκαθορισμένες ανασυγκροτήσεις και αρχηγούς διαφόρων γκρούπ ώστε το θέμα να μην καταλήξει σε μπάχαλο.
Και φυσικά για να μην μας βγεί ξυνό θα πρέπει οι θερμόαιμοι να μαζευτούν λίγο για να μην έχουμε δυσάρεστα περιστατικά πτώσεων, εξόδων κλπ που θα χαλάσουν το κέφι και θα ταλαιπωρήσουν τους υπόλοιπους . Δεν είμαι γενικά υπέρ των κανόνων σε μοτοσυκλετιστική βόλτα, αλλά με τέτοιο πλήθος δεν μπορεί να γίνει αλλιώς γιατί πολύ γρήγορα θα σχηματιστουν αρκετά γκρούπ και αν ο καθένας κάνει του κεφαλιού του θα δημιουργηθεί χάος...

Νομίζω Στάθη ότι ήδη το διαισθάνεσαι...

hornet
05/04/2005, 14:18
ναι ρε συ και ηδη εχω κανει τις κινησεις μου

afrotwin
05/04/2005, 14:32
an iparxoun kapioi pou es8anonte ipef8inoi gia tin volta tin kiriaki na to dilosoun prin figoume ke na dilosoun to kinito tous ton ari8mo kikloforias min exoume mperdemata teleftea stigmi

min tin patisi kanis ke pari tipota alous mixanovious parea ke vgi stin makedonia anti stin evia...
:rotflmao: :rotflmao:

na xoristoume se group
me antalagi tilefonon oso ginete na exoume oloi sigoura to til tou arxigou ke tin pinakida tou
kalo ine meriki na simiosoun pinakides ke mixanes se ena xarti i sto mialo tous

ke na do8oun stasis se diadromes gia aftous pou 8eloun na lisaksoun me tis mixanes ke pou tixon 8eloun na vgoun apo tin parea gia na sinanti8oume argotera

na exoun osi mporoun tilefona odikis voi8ias


ke ego protino ta mega on-of na pigenoume mazi oxi me tous kagoures...:rotflmao: :rotflmao:

ton tai pou 8a ton katataksoume
mipos na deso ego mia mpetoniera sto africa apo piso na min es8anete monos tou....
:rotflmao: :rotflmao:

ke opios pesi 8a fai mastigoma ke stavrosi
meres pou erxonte 8a teriazi


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
05/04/2005, 14:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
an iparxoun kapioi pou es8anonte ipef8inoi gia tin volta tin kiriaki na to dilosoun prin figoume ke na dilosoun to kinito tous ton ari8mo kikloforias min exoume mperdemata teleftea stigmi

min tin patisi kanis ke pari tipota alous mixanovious parea ke vgi stin makedonia anti stin evia...
:rotflmao: :rotflmao:

na xoristoume se group
me antalagi tilefonon oso ginete na exoume oloi sigoura to til tou arxigou ke tin pinakida tou
kalo ine meriki na simiosoun pinakides ke mixanes se ena xarti i sto mialo tous

ke na do8oun stasis se diadromes gia aftous pou 8eloun na lisaksoun me tis mixanes ke pou tixon 8eloun na vgoun apo tin parea gia na sinanti8oume argotera

na exoun osi mporoun tilefona odikis voi8ias


ke ego protino ta mega on-of na pigenoume mazi oxi me tous kagoures...:rotflmao: :rotflmao:

ton tai pou 8a ton katataksoume
mipos na deso ego mia mpetoniera sto africa apo piso na min es8anete monos tou....
:rotflmao: :rotflmao:

ke opios pesi 8a fai mastigoma ke stavrosi
meres pou erxonte 8a teriazi


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:






:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao:

hornet
05/04/2005, 15:24
για δειτε



εδω (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=7905)

devil's animal
05/04/2005, 16:29
σταθη θελω να προτεινω κατι...........






επειδη οπως ειπα προβληματιζομαι λιγο με τον χρονο που θα κανουμε στην ταβερνα και κατα ποσο θα αργησουμε μετα για να φυγουμε..........




ελεγα καποιοι "γρηγοροι" που ξερουν τον δρομο (ας πουμε 2 μηχανες) στην διασταυρωση της στροφιλιας να παρουν τον δρομο για φαρακλα προς λιμνη......να ενημερωσουν τον ταβερνιαρη οτι σε 3 ωρες π.χ. θα μαζευτουμε για να τα εχει ετοιμα..........

και μετα μας βρισκουν στους καταρακτες πηγαινοντας προς ροβιες και ανεβαινοντας απο καλαμουδι-οσιο δαυιδ-καταρακτες δρυμωνα!



ετσι οταν θα κατεβουμε θα ειναι ολα ετοιμασμενα....



σκεψου το...

φιλικα...:wave2:

hornet
07/04/2005, 09:38
Ο καιρος :

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-05
ΚΑΙΡΟΣ: ΖΕΣΤΟΣ ΚΑΙ ΥΓΡΟΣ ΜΕ ΑΡΑΙΕΣ ΝΕΦΩΣΕΙΣ, ΠΙΟ ΠΥΚΝΕΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ, ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΑ. ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΧΗΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΑ.
ΑΝΕΜΟΙ: ΑΠΟ ΝΟΤΙΕΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΜΕΤΡΙΟΙ ΜΕΧΡΙ ΙΣΧΥΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΑ ΠΕΛΑΓΗ ΠΟΛΥ ΙΣΧΥΡΟΙ, ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΣΤΡΑΦΟΥΝ ΣΕ ΔΥΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΞΑΣΘΕΝΗΣΟΥΝ.
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΑΝΟΔΟ ΣΤΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΟΤΙΑ.

crs-k
08/04/2005, 07:52
Ο καιρος (http://www.forecasts.gr/cf.asp?city_id=68) ... :D

latris mixanis
08/04/2005, 10:41
ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΞΑΝΘΙΑ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ;

idi
08/04/2005, 10:43
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΑΠΡΙΛΗ
ΩΡΑ : 10:00
ΤΟΠΟΣ: McDonalds / ΒP
ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΛΑΜΙΑΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΙΟΔΙΑ

ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΓΓΛΕΖΟΙ ! :wave2: :wave2