PDA

View Full Version : monster 600



asphyx
18/04/2009, 18:01
Kalispera(neos sto forum) skeftomai na agorasw mhxanh kai brhka ena monster dark 600 tou 01 se sxetika kalh timh! Parathrhsa omws oti apo to aristero kapaki stazan-exane ladia k mou eipan oti 8elei apla allagh flantzas ,epeidh den eimai gnwsths mhxanikwn...!
Opoios kserei th mhxanh as m pei an einai mono 8ema flantaz h 8a 8elei k tipota parapanw!
Epishs san aksiopistia ta ducati aksizoun h 8a ginw filos me ton mastora?
Apo antallaktika times ktlp?
Kai telos gia prwth mhxanh meta apo 2+xronia me papi 8a thn palepsw h na dw kati se cb???

alexioannides
18/04/2009, 20:23
kalos mas orises.
posa lefta dia8eteis?
mhpws na epernes ena pio kainourio montelo?
genika ta monster de bgazoun problhmata alla auto me thn flatza poly kako mou akougetai.
to honda pio aksiopisto mou akougetai.
an 8eleis monster des to 620i h to 696 to kainourio alla de kserw kai posa xrhmata dia8eteis.
antallaktika einai akriba twra oti sou aresei pairneis....
h apofash dikia sou.

asphyx
18/04/2009, 20:33
lefta gyrw sto 3ari kai to sugkekrimeno to brhka 2700 den einai se polu katastash (einai omws koukla)alla kai ta cb (400 k 500) pou xw dei einai sta idia kai eidika ta cb 400 milame gia mhxanes 15etias kai oses psilo aksizoun estw emfanisiaka einai konta sto 3xiliaro!
To megalo service tou monster poso kostizei panw katw kai poso px se ena cb??

ftsmf
18/04/2009, 20:46
gia to monster den kserw alla to cb pou to exw kai to odigw kathe mera mporei na min xreiastei na tou kaneis pote megalo service.. giati den leitourgei me valvides alla me kapelota ta opoia allazontai analoga me thn xrhsh peripou kathe 60-80.000 xlm... diladi to service tou einai 50euros.. ladia filtro.. kai fysika ta analwsima.. frena allysidogranaza lastixa kai mpouzi kathe 10.000...

Road67
18/04/2009, 20:49
Κανένας άλλος ν' απαντήσει με greeklish; :evil:

SVX
18/04/2009, 20:53
παρε ενα SV 650 :wave2: ειναι δικυλινδρο και SUZUKI ....


161429

ftsmf
18/04/2009, 20:54
ΚΑΛΑ ΝΤΕ.. ΑΣ ΤΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ.. ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΣΤΕΡ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ CB ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΟΔΗΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΕΡΒΙΣ.. ΔΙΟΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΜΕ ΚΑΠΕΛΟΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΑΓΗ 100 ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ 60-80.000 ΧΛΜ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ.. ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ 50ΕΥΡΩ ΚΑΘΕ 5.000 ΧΛΜ ΓΙΑ ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΙ ΛΑΔΙ.. ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ.. ΑΛΛΥΣΙΔΟΓΡΑΝΑΖΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΦΡΕΝΑ ΚΛΠ ΚΛΠ.. ΚΑΙ ΜΠΟΥΖΙ ΚΑΘΕ 10.000 ΧΛΜ (ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΘΕ 2 ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΛΑΔΙΩΝ)... :beer: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ GREEKLISH...:beer: :wave2:

asphyx
18/04/2009, 20:55
Αν εβρισκα cb σε καλη κατασταση και με λογικά λεφτά για την ηλικία του και για τα γυρισμένα οσο δεν πάει άλλο km του θα το χα πάρει, και cb500 στα ίδια είναι???

ftsmf
18/04/2009, 20:55
ΓΙΑ ΤΟ SV650 ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.. ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΡΟΠΑΤΟ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ...

ftsmf
18/04/2009, 20:58
ΟΧΙ ΦΙΛΕ.. ΤΟ 500ΑΡΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΒΑΛΒΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟΥ SV650.. ΓΥΡΩ ΣΤΟ 80ΑΡΙ ΣΕ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΜΑΣΤΟΡΑ.. ΣΤΑ CB ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΤΑ ΧΛΜ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΜΕΤΑ.. ΠΧ ΔΕΙΚΤΗΣ ΒΕΝΖΙΝΗΣ Η ΛΑΔΙΟΥ(ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΙ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ).. ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΥΘΕΝΤΙΚΑ ΧΟΝΤΑ ΚΟΝΤΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΑΓΙΣΜΑΤΑ-ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΤΖΑΜΑΚΙΑ(ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΜΠΩΣΟΥΝ) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΑΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΝΔΕΙΞΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΠΑΡΤΟ.. ΑΝ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ...

SVX
18/04/2009, 21:00
φιλε μου τωρα που το σκεφτομαι μιας και μιλησες για Honda.... ασε τα CB τα παλια και καλυτερα να ψαχτεις για CB600 F (ΗOrnet) εχει αρκετες αγγελιες εδω στο forum... :wave2:



διαλεξε αν το σκεφτεσαι απεδω..._> http://www.moto.gr/forums/search.php?s=&action=showresults&searchid=2889985&sortby=lastpost&sortorder=descending


161430

asphyx
18/04/2009, 21:12
Ωχ!!!!!!!!!!
Φίλε εισαι θεός ώρες τώρα βγάζω τα μάτια μου να δω αγγελίες για Hornet και όλο κατι μου ξεφεύγει και μετά ξανά απ'την αρχή κ με ένα τσάκ μου τα μαζεψες ,εισαι θεός!!!!
1000thanx

Road67
18/04/2009, 21:59
Ναι πες του κι άλλα του παλιοδικύλινδρου να το πάρει και πάνω του :evil:



Άκου θεός :bigcry:



















:bawl: :rotflmao: :rotflmao: :lol:








Κι αφού τελείωσα με το ξεκατίνιασμα του θεού SVX :D


Άσε το Ducati καλύτερα για αρχή κι εγώ προτείνω το SV και το Hornet, όπως και το FZ6 :wave2:

SVX
18/04/2009, 23:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Ναι πες του κι άλλα του παλιοδικύλινδρου να το πάρει και πάνω του :evil:



Άκου θεός :bigcry: αφού τελείωσα με το ξεκατίνιασμα του θεού SVX :D



[ ΣπαΜ ον ] :blush: ημιθεος ... :wacko: [ σπαμ ουστ]


το Hornet ειναι πολυ καλο STreet και ακολουθει την φιλοσοφια την "αλητικη του monster ....


εχεις δηλαδη το μοτορι το γιαπωνεζικο του CBR 600 RR ( με αλλα Setup βεβαια ) και το Look το Streefighterισιο.... :a01:

zephyr1
19/04/2009, 00:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Κανένας άλλος ν' απαντήσει με greeklish; :evil:

:rotflmao:

Xrider
19/04/2009, 12:13
Το 600 ειναι μια χαρα και πλεον το ψαχνουν πολλοι.
Ομως αν εισαι μικρος σε ηλικια κατω των -αντα καιδεν ειχες αλλες μοτο πριν θα σου ελεγα να μην...
Το CB σε σχεση με το Μονστερ ειναι για γελια απο ολες τις αποψεις το Hornet ειναι καλο εργαλειο αν και παλι το Μονστερ ειναι κλασης ανωτερο.
Γενικα οταν πηγαινεις σε 2κυλινδρο πρεπει να εχεις κατασταλαξει απο μηχανες γιατι ενα 2Κ και ενα 4Κ εχουν μεγαλες διαφορες.
Αν θελεις γκαζια μην παρεις το Μονστερ τελικιαζει στα +180 ενω ενα 600 4Κ ειναι πανω απο τα 200.
Αν εχεις οδηγησει (πολλες αλλες μηχανες) καταλαβαινεις τι εστι Μονστερ σε αλλα πραγματα...ειναι μηχανη που θα την κρατησεις οτι και να γινει.
Ομως για να καταλαβεις τι εστι Μονστερ και γενικα Ντουκατι πρεπει πρωτα να εχεις οδηγησει αλλες ετσι ωστε να μπορεις να συγκρηνεις.
Στα υπ-οψην οτι εχει πιο ακριβα σερβις και ανταλλακτικα θελει περισοτερη φροντιδα και προσοχη...εξαρταται βεβαια σε τι κατασταση θελεις να κρατησεις την μηχανη οπως συμβαινει σε ολες.
Εγω την εχω 10 χρονια και ειναι ακομα σαν καινουργια,δεν εχω ουτε μια σκουρια,γρατζουνια,οτι εχω υποψιαστει οτι θελει αλλαγη το εχω αλαξει χωρις να περιμενω πρωτα να χαλασει...
Εχω κανει ταξιδια μεγαλα και εκτος απο μια φορα που την ζωρησα πολυ σε ιδιαιτερες συνθηκες και την υπερθερμανα δεν μου εχει δημιουργησει ποτε προβλημα...μονο καμια βλακεια με τα ηλεκτρικα απο κανενα καλωδιο που μπορει να φθαρθηκε.
Συμβουλη>
Ντουκατι παιρνεις σαν μετχρσμνο ΜΟΝΟ απο ατομο που ξερεις οτι δεν ειναι ασχετος με τα Ντουκατι και οτι αν την αλλαζε παλι για Ντουκατι θα την αλλαζε...γιατι διαφορετικα το πιθανοπτερο ειναι οτι την πηρε καποιος νομιζε οτι ειχε ενα 4Κ Ηονδα την εσκισε απο ασχετοσυνη και μετα την πουλαει.

Για το 600 μιλαω για γκαζια μεχρι +180 γιατι τα αλλα ειναι +200

p@nos
19/04/2009, 12:27
εγω παλι ειναι ενα 620 παρατημενο στην ακρη του δρομου λιγα μετρα απο το σπιτι μου πανω απο χρονο(υποψιαζομαι οτι εχει προβλημα το μηχανακι) και σκεφτομαι να βρω τον ιδιοκτητη του να τα πουμε, ειδικα αν ειναι λογικος κιολας...

:D

asphyx
19/04/2009, 13:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Το 600 ειναι μια χαρα και πλεον το ψαχνουν πολλοι.
Ομως αν εισαι μικρος σε ηλικια κατω των -αντα καιδεν ειχες αλλες μοτο πριν θα σου ελεγα να μην...
Το CB σε σχεση με το Μονστερ ειναι για γελια απο ολες τις αποψεις το Hornet ειναι καλο εργαλειο αν και παλι το Μονστερ ειναι κλασης ανωτερο.
Γενικα οταν πηγαινεις σε 2κυλινδρο πρεπει να εχεις κατασταλαξει απο μηχανες γιατι ενα 2Κ και ενα 4Κ εχουν μεγαλες διαφορες.
Αν θελεις γκαζια μην παρεις το Μονστερ τελικιαζει στα +180 ενω ενα 600 4Κ ειναι πανω απο τα 200.
Αν εχεις οδηγησει (πολλες αλλες μηχανες) καταλαβαινεις τι εστι Μονστερ σε αλλα πραγματα...ειναι μηχανη που θα την κρατησεις οτι και να γινει.
Ομως για να καταλαβεις τι εστι Μονστερ και γενικα Ντουκατι πρεπει πρωτα να εχεις οδηγησει αλλες ετσι ωστε να μπορεις να συγκρηνεις.
Στα υπ-οψην οτι εχει πιο ακριβα σερβις και ανταλλακτικα θελει περισοτερη φροντιδα και προσοχη...εξαρταται βεβαια σε τι κατασταση θελεις να κρατησεις την μηχανη οπως συμβαινει σε ολες.
Εγω την εχω 10 χρονια και ειναι ακομα σαν καινουργια,δεν εχω ουτε μια σκουρια,γρατζουνια,οτι εχω υποψιαστει οτι θελει αλλαγη το εχω αλαξει χωρις να περιμενω πρωτα να χαλασει...
Εχω κανει ταξιδια μεγαλα και εκτος απο μια φορα που την ζωρησα πολυ σε ιδιαιτερες συνθηκες και την υπερθερμανα δεν μου εχει δημιουργησει ποτε προβλημα...μονο καμια βλακεια με τα ηλεκτρικα απο κανενα καλωδιο που μπορει να φθαρθηκε.
Συμβουλη>
Ντουκατι παιρνεις σαν μετχρσμνο ΜΟΝΟ απο ατομο που ξερεις οτι δεν ειναι ασχετος με τα Ντουκατι και οτι αν την αλλαζε παλι για Ντουκατι θα την αλλαζε...γιατι διαφορετικα το πιθανοπτερο ειναι οτι την πηρε καποιος νομιζε οτι ειχε ενα 4Κ Ηονδα την εσκισε απο ασχετοσυνη και μετα την πουλαει.

Για το 600 μιλαω για γκαζια μεχρι +180 γιατι τα αλλα ειναι +200


Καλημέρα χρόνια πολλά και καλά!
Φίλε xrider καταρχήν thanks για τις συμβουλές, απο ηλικία είμαι στα 25 και απο moto μόνο ένα παπί δυστηχώς :bigcry: !Από τελικές δεν τρελένομαι δηλαδή μέχρι να την μάθω και αρκετά καλά δεν θα με ενδιαφέρουν και καθόλου και γενικότερα απο χρήση θα το χω για 80-90% πόλη και το υπόλοιπο για ταξιδάκι οπότε η 2κ ή 4κ πιστεύω με καλύπτουν δεν θα πάω και με 200 στην Αλεξάνδρας(γιατι και πιο πάνω έχει νοσοκομεία και στην Μιχαλακοπούλου ένα γραφείο Τ.)!Απλά το monster απο όσο έχω ακούσει απο ανταλακτικά κτλ είναι πανάκριβα όπως λές και συ είναι ιδιέταιρες μηχανές και θέλουν μάστορα με γνώσεις και όχι ότι να ναι ,απο γκάζια πιστεύω άμα το σεβαστώ θα με σεβαστεί και αυτό!
Το cb πέραν του ότι δεν χαλάει χωρίσ σοβαρή προσπάθεια ,δεν συγκρίνεται με το monster σε τίποτα ειδικά σε ομορφιά(με το που το είδα το ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ)
Το θέμα μου ποιό είναι τώρα!!!????
Το monster το δα σε μαγαζι συγκεκριμένα σε Vinio!Η μηχανή εχει πέσει έχει κάτι γρατζουνιές κτλ, δεν φαίνεται τίποτα το σοβαρό δηλαδή πλαίσιο κτλ φαίνονταν μια χαρά!!
Απο κινητήρα όταν την βάλαμε μπροστα(βόλτα δεν την δίνει έτσι) ακουγόταν κομπλέ!!! Μόνο απο το αριστερό καπάκι έσταζε λαδάκι και είπε οτι 8έλει μια φλάντζα!---θα θέλει μόνο αυτό η και τίποτα τσιμουχάκια κτλ????????Και η φλάντζα ξέρω γω, δεν είμαι και ιδιέταιροσ γνώστης μπασ και ο άλλος τησ άλλαζε τα φώτα!!!??????? Βιβλιαράκια η μηχανή δεν έχει με δικαιολογία ποιόσ κρατάει για μηχανη 8ετίας βιβλίο service????
Και την μηχανή είχαν προσπαθήσει να την κλέψουν με αποτέλεσμα στην τιμονόπλακα να χει σπάσει η εγκοπή που καθόταν ο πύρος!!Αυτό είπε θα μ το φτιάξει με algon ή κάτι τέτοιο!!!

Αυτό που με σκαλώνει είναι αν το πάρω μην τρέχω και δεν φτάνω μετά!Μην τη δουλεύω ένα μήνα και 2την παρατάω για να μαζεύω λεφτά για μαζέματα απο προβλήματα(δεν μου τρέχουν κ απο τα μπατζάκια-φοιτητής ακόμα)!!!
Γενικά το μεγάλο service κα8ε πότε το ζητάει και πόσο πάει περίπου σε euros????
Και αν αυτό με τη φλάντζα είναι λογικό απο τι μπορεί να έγινε κτλ??
Ωχ κουράστηκα φαντάζομαι εσείς που το διαβάζεται!!!SORRy!!!!!!
Αλλα έχω σκάσει κοιτάζω πόσου μήνες μεταχειρισμένα και δεν ξέρω τι να κάνω!!!(Να ζήσω ή να παιθάνω??)

alexioannides
19/04/2009, 13:35
tzampa to dinei.....

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=78240

SVX
19/04/2009, 16:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
Η μηχανή εχει πέσει έχει κάτι γρατζουνιές κτλ!!

(βόλτα δεν την δίνει έτσι) ακουγόταν κομπλέ!!!

μονο απο το αριστερό καπάκι έσταζε λαδάκι και είπε οτι 8έλει μια φλάντζα!---θα θέλει μόνο αυτό η και τίποτα τσιμουχάκια κτλ????????Και η φλάντζα ξέρω γω, δεν είμαι και ιδιέταιροσ γνώστης μπασ και ο άλλος τησ άλλαζε τα φώτα!!!???????

Βιβλιαράκια η μηχανή δεν έχει με δικαιολογία ποιόσ κρατάει για μηχανη 8ετίας βιβλίο service????

Και την μηχανή είχαν προσπαθήσει να την κλέψουν με αποτέλεσμα στην τιμονόπλακα να χει σπάσει η εγκοπή που καθόταν ο πύρος!!Αυτό είπε θα μ το φτιάξει με algon ή κάτι τέτοιο!!!





μαζι με ολα αυτα που λες ....και αφου εισαι ενθουσιασμενος.....θα σου ελεγα ΝΑΙ ...να ψαξεις για MONSTER , ΑΛΛΑ ΝΑ ΨΑΞΕΙΣ ΑΛΛΟΥ .....!!!(Δεν θα σου πω εγω μια μηχανη ειναι για σενα, ετσι ειναι ο ερωτας ο 2τροχος) :rolleyes:

mivvo
19/04/2009, 17:00
Συμφωνω, το συγκεκριμενο monster ειναι κακο συντηρημενο και με πτώσεις,δεν το εχει και στην καλυτερη κατασταση,ψαξε με υπομονη και θα βρεις αλλο σε καλυτερη κατασταση.

asphyx
19/04/2009, 17:03
Φίλτατε ημίθεε τελικά svx ενθουσιασμένος πάρα πολύ αλλά ξέρω γω το κέρατο μ...είναι πολύ ιδιέταιρα μηχανάκι τα ducati και το σκέφτομαι γιατί αν ο άλλος που την είχε όπως λέει ο Xrider την πέρασε για 4κ honda και την έσκιζε τι θα πάρω ένα ducati γ@μ.μ3ν0...αν έχει κάψει πχ την φλάντζα δεν ξέρω να το δικαιολογήσω και απο τι μπορεί να γινε και πως!!!
:mad:
Θα με κλείσουν σε κανένα ίδρυμα έτσι όπως σκέφτομαι το τελευταίο καιρό:D :D :D :D

Road67
19/04/2009, 17:49
Αν θέλεις ιταλίδα και δη δικύλινδρη τι καλύτερο απ' τη Breva 750; Όπου αν την πάρεις μτχ το πιθανότερο είναι ο προκάτοχος να έχει αλλάξει και την άθλια στάνταρ ανάρτηση με την kayaba. Είναι οτι πρέπει για πρωτόπειρο και θα σε μάθει πολλά πράγματα. Ισχύει βέβαια ότι και για το τερατάκι, τις τελικές τις ξεχνάς.
Σου ανέφερα κι εγώ για πρώτη μηχανή να το ξεχάσεις το τερατάκι, αλλά γιατί δε θα μπορέσεις να εκτιμήσεις κάποια πράγματα. Breva 750 μπορείς να βρεις από 4500-5500 ευρώ. Και μάλιστα μοντέλα 3-3,5 ετών.

asphyx
19/04/2009, 18:12
Για ιταλό το σκεφτόμουν μόνο για Ducati kai μάλιστα μόνο monster για 600-620!!!
Αν δεν βρώ κάτι θα γυρίσω στα standar με τουσς ιάπωνες να μαι και ήσυχος!!!
Ντεν σπαει Ντεν χαλάει και ο κόσμοσ απο ανταλλακτικά βρομάει!!!:D :D :D
Κάνει και ομοικ/ξια:D :D :D

Xrider
19/04/2009, 18:28
Αν ημουν εγω στην θεση σου ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ!
Ο σκελετος δεν ξερεις αν εχει παρει αν δεν την οδηγησεις,τα καλαμια το ιδιο...με το ματι δεν φενονται.

SVX
19/04/2009, 20:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
Για ιταλό το σκεφτόμουν μόνο για Ducati kai μάλιστα μόνο monster για 600-620!!!



Οκε'ι' δεν... γκιβετ α τρα'ι'... :wave2:


http://www.moto.gr/forums/search.php?s=&action=showresults&searchid=2891193&sortby=lastpost&sortorder=descending <-κλικ χίερ :D

mivvo
19/04/2009, 20:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrider
Αν ημουν εγω στην θεση σου ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΟΡΑΖΑ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ!
Ο σκελετος δεν ξερεις αν εχει παρει αν δεν την οδηγησεις,τα καλαμια το ιδιο...με το ματι δεν φενονται.


Συμφωνω απολυτα!

asphyx
03/05/2009, 19:40
Τελικά ύστερα απο αρκετή και ανώριμη σκέψη κατ-έληξα στο sv650s 04΄το οποιο και κ πήρα!!!!
Η μηχανή είναι κ@*λ@!!!!
Το θέμα τώρα που με προβλιματίζει ειναι τι λαδια να της βάλω!!!
castrol h Bel ray?????????????????????????????

Road67
03/05/2009, 20:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
Τελικά ύστερα απο αρκετή και ανώριμη σκέψη κατ-έληξα στο sv650s 04΄το οποιο και κ πήρα!!!!
Η μηχανή είναι κ@*λ@!!!!
Το θέμα τώρα που με προβλιματίζει ειναι τι λαδια να της βάλω!!!
castrol h Bel ray????????????????????????????? Καλά χιλιόμετρα :beer:

SVX
03/05/2009, 20:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
Τελικά ύστερα απο αρκετή και ανώριμη σκέψη κατ-έληξα στο sv650s 04΄το οποιο και κ πήρα!!!!
Η μηχανή είναι κ@*λ@!!!!
Το θέμα τώρα που με προβλιματίζει ειναι τι λαδια να της βάλω!!!
castrol h Bel ray?????????????????????????????

μεγεια ρε.... Ελα απτα MONTELA>SUZUKI V2's να συστηθεις να θεις και την συναξη....



φωτο οποσδηποτε ..... :wacko:

ΥΓ. [castrol] :wave2: