PDA

View Full Version : Προς Θεσσαλονικεις



the who
23/04/2009, 10:39
Προσφατα φιλος που ανεβηκε για τριημερο στην πατριδα(Salonika uber alles) μου ειπε οτι ειδε srx στο χρωμα του δικου μου(κλεμενου απο Β.Ολγας 192 το 2000).To μηχανακι ειχε αριθμο κυκλοφοριας ΥΝΙ-0963 (οκ ειναι πολλα τα χρονια για να κυκλοφορει ακομα και μαλιστα με τον ιδιο αριθμο).Ειχε βαφτει στον κινεζο περλα πετρολ(πλησιαζε πολυ το πετρολ των Rover της εποχης που κλαπηκε).Ειναι το μοντελο με το μονο αμορτισερ.ΑΝ καποιος δει κατι ας στειλει ενα πμ.Θα ανεβασω και αριθμους πλαισιου και κινητηρα το απογευμα.

petrogazz
23/04/2009, 13:37
Είναι δηλωμένη η κλοπή στην αστυνομία (με αριθμούς πλαισίου κλπ);

Αν ναι, όταν το δει κάποιος και τσεκάρει τους αριθμούς γίνεται εύκολα η διασταύρωση των στοιχείων (αρκεί να πείσεις την αστυνομία να έρθουν να το ελέγξουν).

the who
23/04/2009, 16:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από petrogazz
Είναι δηλωμένη η κλοπή στην αστυνομία (με αριθμούς πλαισίου κλπ);

Αν ναι, όταν το δει κάποιος και τσεκάρει τους αριθμούς γίνεται εύκολα η διασταύρωση των στοιχείων (αρκεί να πείσεις την αστυνομία να έρθουν να το ελέγξουν).

Φυσικα και ειναι δηλωμενο.Ο ανθρωπος που το ειδε ηταν στο αντιθετο ρευμα και δεν μπορεσε να δει αριθμο.Μια που το ειδε και μια που το εχασε,χωρις να προλαβει να σιγουρευτει.Τοσα χρονια επανω κυκλοφορουσαν μονο 2 srx,το δικο μου κι ενα κοκκινο.Γι αυτο εβαλα το ποστ.

OldMan
24/04/2009, 13:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Τοσα χρονια επανω κυκλοφορουσαν μονο 2 srx,το δικο μου κι ενα κοκκινο.
Το κόκκινο κυκλοφοράει ακόμη (το έχει ο Ingo ο φωτογράφος ...)

Πάντως, SRX βαμένο περλέ πετρόλ δεν έχω δει ...
(αν εμφανιστεί, θα συλληφθεί πάραυτα για βάναυση προσβολή αισθητικής !!!) :smokin:

the who
24/04/2009, 13:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Το κόκκινο κυκλοφοράει ακόμη (το έχει ο Ingo ο φωτογράφος ...)

Πάντως, SRX βαμένο περλέ πετρόλ δεν έχω δει ...
(αν εμφανιστεί, θα συλληφθεί πάραυτα για βάναυση προσβολή αισθητικής !!!) :smokin:

Οκ φιλαρακι.Αν το συλλαβεις ριχτου κι ενα βαψιμο κι ερχομαι να το τσακωσω. :rotflmao: :rotflmao: :beer: :beer: