PDA

View Full Version : People On Wheels, A Motorcycle Trackday Project



Σελίδες : [1] 2

gcrook
21/04/2009, 16:41
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ανεβηκε στο youtube σε HD.
http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U



edit:


Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οσους ενδιαφερονται η τελικη εκδοση (αν και με ελαχιστες αλλαγες στα σημεια) ανεβηκε σε αυτο το site (http://www.vimeo.com/4334692) .
Βεβαια ο αναβατης με το χρυσαφι 675 αν μας διαβαζει θα εκτιμησει τις αλλαγες δεοντως,οπως επισης και η τριχωτη παλαμη του τρουπερ (πληροφοριες εντος) .

Εξακολουθει να ειναι σε HD (αρκει να ενεργοποιησετε το σχετικο tag στον player) αν και σε χειροτερη ποιοτητα απο το youtube.Υπαρχει και ενα σχετικο προβλημα στο κοντραστ που δεν λυνεται με την καμια και κανει τα μαυρα ΜΑΥΡΑ! τα λευκα λευκοτερα και τα χρωματιστα να αστραφτουν....

Θα μπορουσα απλα να πω "συνεχιστε να το βλεπετε στο youtube" (http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U) η να βγαλω απλα τον σκασμο, αλλα μου εχει φυγει ο πατος και επιπροσθετως με πνιγει και το δικιο.:hypnotize :look:

KaTaNaS
21/04/2009, 17:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ...

Την πόρνη μου μέσα ρε Γιώργο θα με κάνεις να πάρω SS :a37: και να το ξαναγυρισω! :a023:


Είσαι Θεός ρε φίλε!


Το λοιπόν είμαι ερωτευμένος με σαπίλα με τρούπερ και με εκείνον που συνέχεια δείχνει(τα συννεφα δειχνει; :lol: )!

Γιώργηηηηηηηη στις 3-05-09 εχει αγωνα σκραμπλ στην αναβυσσο...

σε πάω και σε φερνω εγω... κερνάω και παγωτάκι! Εσύ απλά κάνε κι εμας Θεούς! :a23:

gcrook
21/04/2009, 17:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
Την πόρνη μου μέσα ρε Γιώργο θα με κάνεις να πάρω SS :a37: και να το ξαναγυρισω! :a023:

:lol: :lol: :lol:
Καλα μιλαμε τωρα εκλεισα σαν εικονοληπτης.I conquered all λεμε.
Πεφτει τηλ για βρωμοκατασταση διοτι με ενδιαφερει.:beer:

devil's animal
21/04/2009, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ανεβηκε στο youtube σε HD.
http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U

ειναι και πολυ ωραια τραβηγμενο και πολυ ωραια μονταρισμενο!!
:beer: :beer: :beer:

keep up the good work George!!
:beer: :beer: :beer:

road spirit
21/04/2009, 17:32
το βίντεο ΓΑΜAΕΙ !!

:a23: :a23: :a23:

TROOPER
21/04/2009, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ανεβηκε στο youtube σε HD.
http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U

:a013:

:beer: :beer: :beer:

Λεωνίδας
21/04/2009, 19:12
ΠΟΛΥ καλό Γιώργη
βγάλε τον Τρούπερ όμως ... θα σκιαχτεί ο κόσμος :lol:

div400
21/04/2009, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ανεβηκε στο youtube σε HD.
http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U

δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο εκτός απο το..

ΓΙΩΡΓΟ ΤΟ ΈΧΕΙΣ ΦΙΛΕ !!!! ΑΨΟΓΟ!!!

:a20: :a18:

JAD
21/04/2009, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ανεβηκε στο youtube σε HD.
http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U

ΑΨΟΓΟ!!!!!!
Πολλά μπράβο

:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

TROOPER
21/04/2009, 19:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS


Το λοιπόν είμαι ερωτευμένος με σαπίλα με τρούπερ και με εκείνον που συνέχεια δείχνει(τα συννεφα δειχνει; :lol: )!



:blush: :blush: :blush:

blackbusa
21/04/2009, 20:02
Γιωργο με τις λιγες γνωσεις μου θα ελεγα οτι ειναι απλα Γ-Α-Μ-Α-Τ-Ο....:beer: :beer: :beer: :beer:

πωπωπωπω ειναι σαν να ηταν τα Μεγαρα κανα Mugello.....

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

spyro
21/04/2009, 20:25
RESPECT

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:





και αν μου επιτρέπεις :blush: 2 συμβουλές:

1. ίσως πρέπει να μικρύνει λίγο
2. το παιδάκι με το ποδήλατο που κάνει σούζα λογικά πρέπει να σου κλίνει το clip και οχι να χάνεται στην μέση. (Ήταν ανεπανάληπτο shot :a18: )

Cpt. Haddock
21/04/2009, 21:31
Αμα έχεις φάτσες που "γράφουν" στο φακό.... :smokin:

Γιώργο, τελικά είχε πολύ δίκιο ο Κοπολα όταν έλεγε ότι το μοντάζ είναι - σχεδόν - το παν

u 're a natural mate :beer: :beer: :beer:


Στα πλανα του τρουπερ στην πιστα δεν έχεις βάλει slow motion, σωστά ; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimChios
21/04/2009, 21:39
Ωραια φαση και το βασικοτερο..."ωραιοι" ανθρωποι!

Πανω απ ολα ομως ενας Κρουκης που εχω σαν ασχετος με το αντικειμενο εμεινα και το χαζευα!!

ΕΥΓΕ φιλε, ΠΟΛΥ καλό!

Σταυρο (Κατανα) αυτο ακριβως σκεφτομουν κι εγω, ενα χωματινο αντιστοιχο! :winka:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

gcrook
21/04/2009, 21:39
Γινονται καποιες διορθωσεις και ανεβαινει μεσα στη βδομαδα η τελικη κοπια.

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια,και για τις συμβουλες,οι οποιες ληφθηκαν πολυ σοβαρα υπ'οψη και θα υλοποιηθουν αμεσα.:beer: :beer: :beer: :)

TROOPER
21/04/2009, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
.....................

Στα πλανα του τρουπερ στην πιστα δεν έχεις βάλει slow motion, σωστά ; :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δε χρειαζοτανε ηλια εκεινη τη μερα slow motion σε μενα.

:wave2:

road spirit
21/04/2009, 21:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
... ενα χωματινο αντιστοιχο! :winka:


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

και ένα σερραϊκό !

(πως θα τον ανεβάσουμε πάνω το μπούστη?)

gcrook
21/04/2009, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit


(πως θα τον ανεβάσουμε πάνω το μπούστη?)

Κατσει να μπει σε ρυθμους (και κιλα) ανθρωπινα ο μπουστης:blush: και να δω πως θα τον κατεβαζετε..:lol:

TROOPER
21/04/2009, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
και ένα σερραϊκό !

(πως θα τον ανεβάσουμε πάνω το μπούστη?)

+1000

sapila racing
21/04/2009, 21:58
Γιώργο τα συγχαρητήριά μου! Δεν εχω ξαναδεί τέτοιο video. :a10:

Ραντεβού ξανά αύριο :sun:

laryfz1
21/04/2009, 22:21
Α Ψ Ο Γ Ο Σ :beer: αν και λειπει εγω με το μωρο μου αλλα αψογο

boussias
21/04/2009, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γινονται καποιες διορθωσεις και ανεβαινει μεσα στη βδομαδα η τελικη κοπια.

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια,και για τις συμβουλες,οι οποιες ληφθηκαν πολυ σοβαρα υπ'οψη και θα υλοποιηθουν αμεσα.:beer: :beer: :beer: :)

Μπράβο σου !!!!! :beer: :beer: :beer:
Χαίρομαι που ήμουν και εγώ εκει, εκείνη την μέρα. Μπορεί να μας τα χάλασε ο καιρός αλλά το SP2 μου δεν μασάει απο βροχή.... Ο αναβάτης του (εγώ) είναι κουλός... :) :)

Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας :beer:

catmaster
22/04/2009, 02:04
Κρούκη ... απλά άφωνος ....


και απλά και ξάστερα σου λέω : κάθε άνθρωπος έχει ένα μεγάλο ταλέντο ... αν αυτό που έχεις το χαραμίσεις εγώ θα σε δέρνω κάθε μέρα ...


p.s. μάγκες είσαστε όλοι απίστευτοι αλλά μιλάμε ...ο Sapilas έχει φοβερό "τύπο" στο φακό ... μου θύμιζε επαγγελματία αγωνιζόμενο της παλιάς σχολής ... Άρη ... απίστευτος ρε man ...


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

kiloMeater
22/04/2009, 05:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γινονται καποιες διορθωσεις και ανεβαινει μεσα στη βδομαδα η τελικη κοπια.

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια,και για τις συμβουλες,οι οποιες ληφθηκαν πολυ σοβαρα υπ'οψη και θα υλοποιηθουν αμεσα.:beer: :beer: :beer: :)

Πώπω ρε φίλε τι έφτιαξες... είναι οτι καλύτερο έχω δει σχετικά..
Respect

Ηλίας

nightstalker
22/04/2009, 08:25
:a23: :a012:

και από εμένα, πραγματικά πολύ καλό
κρίμα που δεν με βρήκα μέσα

η μουσική που ακούγεται τι είναι?
θυμίζει λίγο από Μαθήματα Πιάνου...

dodos 900
22/04/2009, 12:34
Καταπληκτική δουλειά!:beer:

Lilith_tzw
22/04/2009, 12:58
:a10:



Τα λογια ειναι περιτα.......


:a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

kalesin
22/04/2009, 13:01
Τι να πω ρε συ Γιωργη,,
το εχω δει κ εγω δε ξερω ποσες φορες....
πολυ καλη δουλεια
λατρευω τα χρωματα κ την εναλλαγη γρηγορης κ αργης κινησης, καθως κ την εστιαση σε λεπτομερειες

Ευχη κ καταρα σου δινω...
μην τολμησεις κ το παρατησεις το αθλημα

:beer: :beer:


εντελως πληροφοριακα...
τι εξοπλισμος χρησιμοποιηθηκε;
hardware k software

makis206
22/04/2009, 14:30
Τέτοια ποστς κύριοι ρέμαλοι πρέπει να γίνονται sticky σε μια κατηγορία που την βλέπουμε όλοι, δεν πρέπει να περιμένουμε να γίνει κάτι περίεργο -όπως για παράδειγμα ο Kalesin στα trackdays:lol:- για να την ψάξουμε τη δουλειά ότι κάτι παίζει εκεί στα κρυφά..:D

Γιώργο χίλια :a19: για το βίντεο, όταν ποστάρεις και την τελική κόπια ας μη μείνει κρυμμένη εδώ μέσα, να την δούμε όλοι !

:beer: :beer:

spyro
22/04/2009, 15:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Γινονται καποιες διορθωσεις και ανεβαινει μεσα στη βδομαδα η τελικη κοπια.

Ευχαριστω πολυ για τα σχολια,και για τις συμβουλες,οι οποιες ληφθηκαν πολυ σοβαρα υπ'οψη και θα υλοποιηθουν αμεσα.:beer: :beer: :beer: :)

αφου δεν σε ενόχλησαν οι 2 πρώτες παίρνω το θάρρος τωρα που τo ξαναείδα να σου κάνω άλλη μια :blush: :

στο τέλος κλείνεις με τα πρόσωπα των φίλων εδω μέσα Ted, Trooper κτλ. Είναι σαν να αφήνεις υπονοούμενο οτι έχουν βασικό λόγο στον σκοπό του clip. Πρέπει να αποφασίσεις. Το αντικείμενο του clip ειναι η πίστα με όλα τα παρελκόμενα ή οι φίλοι σου και η προσπάθεια τους στην πίστα.

Προσωπικά πιστεύω οτι τα τελευταία shots με τα πρόσωπα ηταν πάρα πολύ καλά και παράλληλα δίνεις ψυχή στο clip, οπότε καλό θα ηταν να βάλεις και άλλο footage αν εχεις απο αυτούς ενδιάμεσα ωστε να δημιουργήσεις την αίσθηση οτι υπάρχει μια μορφή ιστορίας με κεντρικά πρόσωπα.

:wave2:

Respect one more time

:a23: :a23:

filipp0s
22/04/2009, 15:43
Γιωργη αν και περναω πολύ δυσκολες στιγμες το βιντεο με εφτιαξε... τοσο ωστε και να μπω στον κοπο να γραψω μια αραδα γι αυτο...


Σ' ευχαριστω ρε φίλε


:wave2: :wave2: :wave2:

gcrook
22/04/2009, 16:12
Σας ευχαριστω πολυ ρε ρεμαλια.

Καποιος με ρωτησε, τι κομματι ειναι, ειναι το Primavera του Ludovico Einaudi.

Ο εξοπλισμος ειναι καθαρα ερασιτεχνικος και ισως να γερνει λιγο προς τον ημιεπαγγελματικο,αλλα λιγο, τοσο δα δηλαδη.:lol:

Πολλα ειπαμε.
Αντε να κανουμε και κανα "σοβαρο" ταινιακι ειδους, δηλαδη μοτοσυκλετιστες συμμοριτες με σπαθια που σφαγιαζουν ερμαφροδιτα ζομπι...:hypnotize :uplate:

kalesin
22/04/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Σας ευχαριστω πολυ ρε ρεμαλια.

Καποιος με ρωτησε, τι κομματι ειναι, ειναι το Primavera του Ludovico Einaudi.

Ο εξοπλισμος ειναι καθαρα ερασιτεχνικος και ισως να γερνει λιγο προς τον ημιεπαγγελματικο,αλλα λιγο, τοσο δα δηλαδη.:lol:

Πολλα ειπαμε.
Αντε να κανουμε και κανα "σοβαρο" ταινιακι ειδους, δηλαδη μοτοσυκλετιστες συμμοριτες με σπαθια που σφαγιαζουν ερμαφροδιτα ζομπι...:hypnotize :uplate:

δε γινεσαι λιγακι πιο συγκεκριμενος σχετικα με εξοπλισμο κ προγραμματα επεξεργασιας;

κ αναλαμβανω το catering στο επομενο project


:beer: :beer:

gcrook
22/04/2009, 16:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
δε γινεσαι λιγακι πιο συγκεκριμενος σχετικα με εξοπλισμο κ προγραμματα επεξεργασιας;

:

οκ.

Τριποδο,sliq 506.
Καμερα, Canon HV-20.
Διαφορα φιλτρα,polarizers,circular polarizers,ολοκληρα και μισα neutral density και cg gray διαφορων διαβαθμισεων,και ενα καρο step up rings.
Ενας φθηνιαρικος υπερευρυγωνιος (fisheye) ,noname.


Sony Vegas 8 σε εντελως ακαταλληλο μηχανημα για αυτη την δουλεια (λαπτοπ)
Cineform και lagarith codecs.


Απο μονα τους αυτα δεν λενε τιποτα ομως.:beer: :wave2:

kalesin
22/04/2009, 16:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
οκ.

Τριποδο,sliq 506.
Καμερα, Canon HV-20.
Διαφορα φιλτρα,polarizers,circular polarizers,ολοκληρα και μισα neutral density και cg gray διαφορων διαβαθμισεων,και ενα καρο step up rings.
Ενας φθηνιαρικος υπερευρυγωνιος (fisheye) ,noname.


Sony Vegas 8 σε εντελως ακαταλληλο μηχανημα για αυτη την δουλεια (λαπτοπ)
Cineform και lagarith codecs.


Απο μονα τους αυτα δεν λενε τιποτα ομως.:beer: :wave2:

σιγουρα δε λενε τιποτα μονα τους.. απλα κατι εχω στο μυαλο μου κ ηθελα να τσεκαρω καποια πραγματα..

σχετικα με το εν λογω βιντεο.. εχεις πλανα της πιστας κ του χωρου χωρις ολα αυτα τα ρεμαλια κ τα σατανικα μηχανακια τους;

με ενα αλλο μονταζ κ παραλληλισμο των χωρων πριν κ μετα, θα μπορουσε ισως να ειναι ενα αλλο ενδιαφερον project. Λιγοτερο ανθρωποκεντρικο


Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
μη φάτε παιδιά θα 'χει γλάρο :lol: :lol:

μη σπαμαρεις ρε

evvou
22/04/2009, 16:34
Απλα εκπληκτικό :a23:

πρεπει να μπει καπου sticky να το δουν ολοι :)

xrlantz
22/04/2009, 18:58
...... :a10:
.......:a23:















zilepsa... kai synexizw na zileuw :a35:

EVI
22/04/2009, 19:04
fantastiko video mpravo

TROOPER
22/04/2009, 19:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από filippos650
Γιωργη αν και περναω πολύ δυσκολες στιγμες το βιντεο με εφτιαξε... τοσο ωστε και να μπω στον κοπο να γραψω μια αραδα γι αυτο...


Σ' ευχαριστω ρε φίλε


:wave2: :wave2: :wave2:

κουραγιο φιλαρακι :sad:

sapila racing
22/04/2009, 20:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster


p.s. μάγκες είσαστε όλοι απίστευτοι αλλά μιλάμε ...ο Sapilas έχει φοβερό "τύπο" στο φακό ... μου θύμιζε επαγγελματία αγωνιζόμενο της παλιάς σχολής ... Άρη ... απίστευτος ρε man ...


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Κατι θέλει αυτός... :lol: :lol:

Ε κοίτα να δείς, πάντα ημουν ωραίο παιδί, τωρα με το γκρίζο μαλλί εχω άλλη γοητεία. :lol:

Οσο για αγωνιζόμενο παλιάς σχολής, θα έπρεπε να ημουν αρκετά πιο γρήγορος :rolleyes:

Ευχαριστω για το κοπλιμαν πάντως :wave2:

gixxerpap
22/04/2009, 20:33
μόλις το πήρα χαμπάρι το βιντεάκι ....

στενοχωρήθηκα εκείνη τη μέρα που δεν προλάβαινα να έρθω, τώρα ζηλεύω κιόλας...
αδερφέ μου Γιώργο, μην ανησυχείς ... και να θές να το χαραμίσεις τέτοιο ταλέντο, δε γίνεται δε θα το επιτρέψουμε, πως αλλιώς να στο πω ....
είμαι σίγουρος, ότι στο μέλλον θα δούμε πολλές δουλειές σου...

;)

idi
24/04/2009, 15:59
:a20: :a20: :a20: :a20: :a20: :a20: :a20:

gcrook
26/04/2009, 11:41
Για οσους ενδιαφερονται η τελικη εκδοση (αν και με ελαχιστες αλλαγες στα σημεια) ανεβηκε σε αυτο το site (http://www.vimeo.com/4334692) .
Βεβαια ο αναβατης με το χρυσαφι 675 αν μας διαβαζει θα εκτιμησει τις αλλαγες δεοντως,οπως επισης και η τριχωτη παλαμη του τρουπερ (πληροφοριες εντος) .

Εξακολουθει να ειναι σε HD (αρκει να ενεργοποιησετε το σχετικο tag στον player) αν και σε χειροτερη ποιοτητα απο το youtube.Υπαρχει και ενα σχετικο προβλημα στο κοντραστ που δεν λυνεται με την καμια και κανει τα μαυρα ΜΑΥΡΑ! τα λευκα λευκοτερα και τα χρωματιστα να αστραφτουν....

Θα μπορουσα απλα να πω "συνεχιστε να το βλεπετε στο youtube" (http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U) η να βγαλω απλα τον σκασμο, αλλα μου εχει φυγει ο πατος και επιπροσθετως με πνιγει και το δικιο.:hypnotize :look:

sapila racing
26/04/2009, 11:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οσους ενδιαφερονται η τελικη εκδοση (αν και με ελαχιστες αλλαγες στα σημεια) ανεβηκε σε αυτο το site (http://www.vimeo.com/4334692) .
Βεβαια ο αναβατης με το χρυσαφι 675 αν μας διαβαζει θα εκτιμησει τις αλλαγες δεοντως,οπως επισης και η τριχωτη παλαμη του τρουπερ (πληροφοριες εντος) .

Εξακολουθει να ειναι σε HD (αρκει να ενεργοποιησετε το σχετικο tag στον player) αν και σε χειροτερη ποιοτητα απο το youtube.Υπαρχει και ενα σχετικο προβλημα στο κοντραστ που δεν λυνεται με την καμια και κανει τα μαυρα ΜΑΥΡΑ! τα λευκα λευκοτερα και τα χρωματιστα να αστραφτουν....

Θα μπορουσα απλα να πω "συνεχιστε να το βλεπετε στο youtube" (http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U) η να βγαλω απλα τον σκασμο, αλλα μου εχει φυγει ο πατος και επιπροσθετως με πνιγει και το δικιο.:hypnotize :look:

Tα χρώματα είναι πιο έντονα και πιο καθαρά σ αυτη την έκδοση, πιο καλό μου φαίνεται.
Γίνεται να το κατεβάσουμε στον σκληρό μας? Και πως? :wave2:

gcrook
26/04/2009, 11:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Tα χρώματα είναι πιο έντονα και πιο καθαρά σ αυτη την έκδοση, πιο καλό μου φαίνεται.
Γίνεται να το κατεβάσουμε στον σκληρό μας? Και πως? :wave2:

Η γραφεσαι στο vimeo και κατεβαζεις το βιντεο κατω δεξια που θα σου εμφανιστει η επιλογη σαν εγγεγραμμενος η στο δινω εγω σε ντιβιντακι σε καλη ποιοτητα και ξενοιαζεις. (για το δευτερο με πμ):beer:

p@nos
26/04/2009, 12:06
μολις ειδα το βιντεακι...

κρουκ, φοβερη δουλεια, συγχαριτηρια!!!

:beer: :beer: :beer:





επισης κορυφαια η επιλογη της μουσικης που επαιζε στο κλιπ, εχουμε πιξει σε τεοια βιντεακια να ακουμε σουπερ ντουπερ χαρντ κορ ντεθ μεταλ κλπ...

:beer:

sapila racing
26/04/2009, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Η γραφεσαι στο vimeo και κατεβαζεις το βιντεο κατω δεξια που θα σου εμφανιστει η επιλογη σαν εγγεγραμμενος η στο δινω εγω σε ντιβιντακι σε καλη ποιοτητα και ξενοιαζεις. (για το δευτερο με πμ):beer:

Θα επιλέξω την κουρτίνα 2! :wave2:

dirtbird
26/04/2009, 12:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Θα επιλέξω την κουρτίνα 2! :wave2:

http://fastvideodownload.org/get_video.php?src=FVDGet&url=http://www.vimeo.com/4334692

:winka: :wave2:

spyro
26/04/2009, 20:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οσους ενδιαφερονται η τελικη εκδοση


SUPER!!!!


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

DimChios
26/04/2009, 20:19
γ@μας ρε!!!

:a012: :a012: :a46: :a46: :a46:

sapila racing
26/04/2009, 20:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird
http://fastvideodownload.org/get_video.php?src=FVDGet&url=http://www.vimeo.com/4334692

:winka: :wave2:

Ευχαριστώ Σωτήρη! Το κατεβάζω ήδη. :beer:

devil's animal
26/04/2009, 22:18
για αλλη μια φορα :a18: George!!
:beer: :beer: :beer: :beer:

nktR
28/04/2009, 14:54
μπράβο ρε Κρούκη :)

μας γέμισες χαρά και συγκίνηση γι αυτή τη κοινή αγάπη που μοιραζόμαστε

Να είσαι πάντα καλά και καλή συνέχεια :beer:

Tpap
28/04/2009, 15:21
Ρε μλκ χρόκη, τι έσιαξες πάλΕ...?


Τα άπαντα όλα, λέμε ρε. Πρώτος. :a013:

Bil
28/04/2009, 15:32
Καταπληκτικό !
:eyepop:

el_hymador
28/04/2009, 16:12
Μλκ crook respect ρε!!

χιλια μπραβο εξαιρετικο!

:beer: :beer: :beer:

el_hymador
28/04/2009, 16:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

Αντε να κανουμε και κανα "σοβαρο" ταινιακι ειδους, δηλαδη μοτοσυκλετιστες συμμοριτες με σπαθια που σφαγιαζουν ερμαφροδιτα ζομπι...:hypnotize :uplate:


αυτο μη το λες για πακα καθολου!

αν το αποφασισεις ειμαι μεσα 1100% αρκει να ειναι επιτηδευμενο Β-Μovie...

gcrook
28/04/2009, 16:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
αυτο μη το λες για πλακα καθολου!

αν το αποφασισεις ειμαι μεσα 1100% αρκει να ειναι επιτηδευμενο Β-Μovie...


ΚΑΘΟΛΟΥ για πλακα!:D

Δεν ξερω αν σου το εχουν ξαναπει αλλα τα καλα τα σεναρια γραφονται στο ΔΣ.:smokin:





Υ.Γ Ασχετο-σχετικο παιδες ειλικρινα τετοιο feedback δεν το περιμενα.Η λεξη "ευχαριστω" δεν λεει απλα τιποτα.:beer: :beer:

tai
28/04/2009, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

Υ.Γ Ασχετο-σχετικο παιδες ειλικρινα τετοιο feedback δεν το περιμενα.Η λεξη "ευχαριστω" δεν λεει απλα τιποτα.:beer: :beer:
nai re papara
ka8e poy se pianei esena to hollywoodianiko soy, kanoyme oti eimaste eygenikoi,
kai meta 8a prepei na mas les kai poso sigini8ikes
asta diala varemene
:a22: :a22: :a22: :a22:

gixxerpap
28/04/2009, 16:43
έλεγα να μην το γράψω, αλλά δεν κρατιέμαι .....

το βιντεο πλέον έχει πάρει πολλά συγχαρητήρια και απο γνωστό επαγγελματία του χώρου !!!

ε ρε μεγαλεία, τα καλύτερα έρχονται!!!:sun: :sun: :sun: :sun:

Λεωνίδας
28/04/2009, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Υ.Γ Ασχετο-σχετικο παιδες ειλικρινα τετοιο feedback δεν το περιμενα.Η λεξη "ευχαριστω" δεν λεει απλα τιποτα.:beer: :beer: ενώ να κεράσεις τις μπύρες την Παρασκευή κάτι λέει ε :lol: :lol: :lol:

gcrook
28/04/2009, 17:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Λεωνίδας
ενώ να κεράσεις τις μπύρες την Παρασκευή κάτι λέει ε :lol: :lol: :lol:

Σαν να αισθανομαι ξαφνικα μια γενικοτερη απαξιωξη προς τα σχολια των συμφορουμιτων μου.:lol: :lol:


162171

Corvo
28/04/2009, 17:19
επαγγελματικοτατο θα μπορουσα να πω μπραβο!


θα μπορουσα να ρωτησω με ποιο προγραμμα εγινε η επεξεργασια???

el_hymador
28/04/2009, 17:33
Το ξαναειδα σπιτι με ηχο και ηρεμια και ειναι φανταστικο!!!!

Γιωργο, το εχεις λεμε τρελα!

Και παλι μπραβο, αψογο!!!


υ.γ.αν αυτο παιζοταν στη τηλεοραση ειμαι σιγουρος πως πολλοι εκτος μοτοσικλετας, θα αλλαζαν γνωμη για τους εντος.

nktR
28/04/2009, 18:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook


Υ.Γ Ασχετο-σχετικο παιδες ειλικρινα τετοιο feedback δεν το περιμενα.Η λεξη "ευχαριστω" δεν λεει απλα τιποτα.:beer: :beer:


και το μουσικό θέμα είναι καταπληκτικό :beer:
ποιό είναι?

gcrook
28/04/2009, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
και το μουσικό θέμα είναι καταπληκτικό :beer:
ποιό είναι?

Ludovico Einaudi - "Primavera". :beer:

doctor x
28/04/2009, 18:42
αν και δεν επαιζε ο..Jason Statham......:dizzy:




:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

nktR
28/04/2009, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Ludovico Einaudi - "Primavera". :beer:

Ευχαριστώ
και πάλι τα συγχαρίκια μου :beer:

SnakeMJK
28/04/2009, 21:56
όπως είχα γράψει και στο σχόλιο μου στο youtube....

δεν είναι τα μέγαρα αυτά :p :p :p τα κάνεις να μοιάζουν με μία τόσο τέλεια πίστα!

το βίντεο φυσικά είναι άψογο!

emiliano
28/04/2009, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

Αντε να κανουμε και κανα "σοβαρο" ταινιακι ειδους, δηλαδη μοτοσυκλετιστες συμμοριτες με σπαθια που σφαγιαζουν ερμαφροδιτα ζομπι...:hypnotize :uplate: [/B]

Καταπληκτικό το video Γιώργο!!!! Πάντως για την σπλατεριά προσφέρομαι για τρελό κομπαρσιλίκι (συμμορίτης, ζόμπι, ανυποψίαστο θήμα ότι κάτσει).........

marios8
28/04/2009, 22:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS


Γιώργηηηηηηηη στις 3-05-09 εχει αγωνα σκραμπλ στην αναβυσσο...

σε πάω και σε φερνω εγω... κερνάω και παγωτάκι! Εσύ απλά κάνε κι εμας Θεούς! :a23:

gcrook το βιντεάκι είναι άψογο :a23: :a23: :a23: .
Όσο γι αυτό που λέει ο Σταύρος , κάντα 2 τα παγωτάκια :beer: :beer: :wave2:

powerphot
29/04/2009, 00:27
Γιώργο μόλις σήμερα το είδα 44 φορές και το μόνο που έχω
να πω είναι.................

:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:
:a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

fotisdragon
29/04/2009, 08:17
:eyepop: :a10: :a23:

Nefos
29/04/2009, 08:36
Πολύ καλή δουλειά φίλε......

:a10: :a20: :a23: :a013: :a46:

harris_x
29/04/2009, 09:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
Για οποιον τον ενδιαφερει μια πρωτη, δοκιμαστικη εκδοση του βιντεο ανεβηκε στο youtube σε HD.
http://www.youtube.com/watch?v=6HsUKgotJ1U



:a19: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23: :a23:

damigz
29/04/2009, 09:33
πολύ καλό !!!
μπράβο σου :beer:

alexxxcbr
29/04/2009, 09:34
ΦΟΒΕΡΟ!!!!!!!!:a20: :a20: :a20:

gcrook
29/04/2009, 09:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από marios8
gcrook το βιντεάκι είναι άψογο :a23: :a23: :a23: .
Όσο γι αυτό που λέει ο Σταύρος , κάντα 2 τα παγωτάκια :beer: :beer: :wave2:

:mad: :mad:

ΣΚΕΥΩΡΙΑ!

"Παχυντε κι αλλο τον μαλακα να μας φτιαχνει βιντεο αντι να παει καμια βολτα να γινει ανθρωπος".

:lol: :wave2:

Dimos35
29/04/2009, 10:36
...ή αλλοιώς, όταν ο άνθρωπος έχει ταλέντο και μεράκι.

RESPECT και από μένα.:beer:

PanVas
29/04/2009, 15:53
Μπράβο Γιώργο!

Πάρα πολύ όμορφο με απόλυτη αρμονία.

Πραγματικά 7 λεπτά με ταξίδεψες...

Ευχαριστώ γι' αυτό.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

nikoss_x
01/05/2009, 18:40
είναι όλα τα λεφτά το video.
πολλά μπράβο για το κόπο σου και χρόνο σου
:beer:

sek
02/05/2009, 06:16
Απίθανη δουλειά :beer:

0ldb0y
04/05/2009, 23:12
Eπικό βίντεο!!!:a18:

Εξαιρετική δουλειά, έχω μείνει speechless...:a23: :a23: :a23:

Alx 84
05/05/2009, 10:19
άψογος Γιώργη!!:a013: :a013:

ktmaniac
05/05/2009, 10:30
Αξίζουν χιλιάδες συγχαρητήρια στον δημιουργό...Βίντεο τέτοιου επιπέδου δεν βλέπεις κάθε μέρα...

Alki_Viades
07/05/2009, 23:39
Καταπληκτικη δουλεια!!! Πρεπει να το εχω δει 7 φορες συνεχομενες...

Ατελειες παντα θα υπαρχουν, να εχεις υποψη ομως πως καθε δευτερολεπτο που ξοδεψες για να δημιουργησεις αυτο το βιντεο το αξιζε με το παραπανω :a10:

EVI
07/05/2009, 23:48
http://www.0-300.gr/

to exei sthn sel

Julius
08/05/2009, 06:56
:a012: :a012: :a012: :a012: :a012:

Gi_4ce
15/05/2009, 17:50
Σε ευχαριστώ. Το πετυχα τυχαία στο UT και μπήκα να πω απλά ενα ευχαριστω...

Frezas
15/05/2009, 20:17
Φιλε Γιωργο, γνωστης Δεν ειμαι, αλλα το βιντεο σου με αγγιξε αρκετα.
Σιγουρα εχεις ταλεντο πανω σε αυτο και μη το αφησεις να σε προσπερασει!!


Τωρα οσον αφορα τα Μεγαρα με εκανες για 7 λεπτα να ειμαι πολυ περήφανος που εχω κανει τους γυρους μου εκει...:D ..βεβαια μωλις τελειωσε συνηλθα....:lol:

Δε το πουλας σε τιποτε οργανωτες σχολειων να δειχνουν που κανουν τα μαθηματα τους??
Θα τσιπησουν κοσμο και απο το εξωτερικο οταν δουν τετοιες εικονες......, μπορει να ανεβασουν και τη τιμη λιγο ακομα........:hypnotize


Και παλι ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!

:beer:

gcrook
16/05/2009, 00:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από AIFOS
Φιλε Γιωργο, γνωστης Δεν ειμαι,

Ουτε εγω!Απλα ειχα πολυ ελευθερο χρονο.:lol:

αλλα το βιντεο σου με αγγιξε αρκετα.

Μπορει να ακουγεται απλο αυτο το "με αγγιξε" , "μου αρεσε" αλλα περα απο αυτο δεν υπαρχει ΤΙΠΟΤΑ αλλο.Να σε ευχαριστησω,θα βγει ο ται να με πει μπουχεσα! :sad: :lol:



Δε το πουλας σε τιποτε οργανωτες σχολειων να δειχνουν που κανουν τα μαθηματα τους??
Θα τσιπησουν κοσμο και απο το εξωτερικο οταν δουν τετοιες εικονες......, μπορει να ανεβασουν και τη τιμη λιγο ακομα........:hypnotize

Απαντω σε αυτο, γιατι θελω να ξεκαθαρισω κατι ασχετα αν το σχολιο ηταν χιουμοριστικο.Το βιντεο που εφτιαξα ειναι απλα μια ασκηση και τιποτα αλλο.Δεν θελω ουτε να προωθησω, ουτε να διαφημισω, ουτε να πουλησω,περα απο ενα "μπραβο" η ενα "οτιναναι" που θα εισπραξω απο οποιονδηποτε το δει, απο ενα τυπικο βραβειο (αν υπαρξει) και αναγνωριση απο τους ανθρωπους της σχολης μου που θα το δουν,και απο ενα reel που (ουτως η αλλως πρεπει να εχει καποιος οπερατερ) το οποιο προοριζεται για αλλου ομως.Οποτε προφανως αν ειχα κανει ενα κλιπακι για τους αστεγους δεν θα το ποσταρα στο μοτο,ουτε σε καποιο φορουμ.Και για τις κακε;ς γλωσσες ακομα και τα ποιο ακυρα και προχειροφτιαγμενα κοινωνικα θεματα εχουν πολλαπλασιο "ψωμι" στην πιατσα για εναν επαγγελματια,απο τα διτροχα.

Βιντεακια με μοτοσυκλετες (ψιλοακυρα δε λεω) :lol: εκανα και πριν σπουδασω το αντικειμενο.Το ιδιο ακριβως πραγμα εκανα και τοτε,απλα τα εκφραστικα μεσα βελτιωθηκαν με τον καιρο.Το βιντεο ειναι προσωπικο (νομιζω φαινεται) και το εκανα επειδη αγαπαω την μοτοσυκλετα.Λιγο πολυ,(αν θελετε σχολιαζουμε και τον ορο "αγαπη") δεν εχει σημασια.

Απο κει και περα δεν ειναι το ειδος του βιντεο που θα μπορεσει να χρησιμοποιησει καποιος για να διαφημισει την σχολη του,το περιοδικο του,την επιχειρηση του,διοτι φροντισα εσκεμμενα να μην παραπεμπει σε corpοrate/promotional video η σε αγωνες μοτοσυκλετας,ασχετως αν εμεις που ειμαστε καπως πιο μεσα στα "πραγματα" βλεπουμε καποια banners,λογοτυπα,προσωπα κοκ.

Δεν θα ηθελα να δω να το χρησιμοποιει καποιος για τετοιο σκοπο,αν και δεν μπορω να τον εμποδισω αν το κανει (και αν το κανει κακο δικο του). :lol: Και προσωπικα μου αρεσε που το 0-300 (ασχετως τι πιστευω για τα περιοδικα) το εβαλε ετσι ξερα στην ιστοσελιδα χωρις σχολια.

Παντως πλακα-πλακα σε κατι ξενα φορα που ειδα να κυκλοφορει,....για την πιστα κιχ!!Δεν πηρε κανενας χαμπαρι για τι πιστα προκειται:lol: Αρχιζω να αισθανομαι συνενοχος στο εγκλημα ρπμ.:lol:

Frezas
16/05/2009, 10:15
Ευχαριστω για την απαντηση σου.

Και φυσικα χιουμοριστικα εγραψα, οσον αφορα το "πουλας" , αλλα να σου πω την αληθεια μου εκατσε λιγο ασχημα που το εχουν παρει στο 0-300 και το εβαλαν στη πρωτη τους σελιδα, χωρις να εχεις λαβει γνωση ή σε ρωτησαν πρωτα?

gcrook
16/05/2009, 15:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από AIFOS
Ευχαριστω για την απαντηση σου.

Και φυσικα χιουμοριστικα εγραψα, οσον αφορα το "πουλας" , αλλα να σου πω την αληθεια μου εκατσε λιγο ασχημα που το εχουν παρει στο 0-300 και το εβαλαν στη πρωτη τους σελιδα, χωρις να εχεις λαβει γνωση ή σε ρωτησαν πρωτα?

Το βιντεο κυκλοφορει ελευθερα στο γιουτουμπ.Απλως το εκαναν embed,ο καθενας εχει το δικαιωμα να κανει κατι τετοιο.Απο και και περα,μεσα φαινεται ο Ζαφειροπουλος,μια εκδηλωση των Ducatisti,και το 0-300.Οποτε δεν παραπεμπει σε διαφημιση του 0-300,και απλα εγραψα οτι μου αρεσε που δεν υπηρχε απο κατω πχ καποια παραπλανητικη λεζαντα.Αυτα.:wave2:

Morton
16/05/2009, 17:34
Πολύ γαμάτο :beer:


163777

gcrook
16/05/2009, 17:50
:lol: :lol: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: :bigcry: :bigcry:

HLIASCBF
20/05/2009, 11:57
gcrook :a18:

KaTaNaS
23/05/2009, 15:14
βρε λουλου κάνεις και εξαγωγες τωρα; :lol:


http://www.vimeo.com/4704404

mystique
23/05/2009, 20:41
:a23: 'arostia' :a23:

odstg
08/08/2009, 16:58
Μπράβο πολύ καλο!!!

nikos1400
16/09/2009, 17:52
χωρις να ειμαι κανεις ειδικος...

Ωραια δουλεια !
:a20:
:a19: