PDA

View Full Version : λαστιχα



koutsikos
06/04/2005, 08:43
Καλημερες πολλες.Θελω να ρωτησω κατι οσο αφορα τα λαστιχα της μηχανης μου.Εχουμε και λεμε οταν την αγορασα και μεχρι τα 1000 χιλ. τα λαστιχα ηταν αψογα για την χρηση που τους εκανα και μπορω να πω οτι ειχαν καλη συμπεριφορα στις στροφες.Αλλα μεχρι εκει γιατι μετα απο 40 ημερες που ηταν στο συνεργειο για φτιαξιμο εχουν αλαξει τελειως συμπεριφορα, ακομη και στο παραμικρο πλαγιασμα χανουν την προσφυση τους.
Τωρα ειναι ιδεα μου και λεω βλακειες η οντως τα μαμα λαστιχα ειναι για τον πρωτο καιρο.
BRIGESTONE WING RIDE i think.

OldMan
06/04/2005, 12:04
:wave2: :wave2: :wave2:

Μάλλον είναι ιδέα σου, γιατί μετά από τόσες μέρες ξεσυνήθισες την συμπεριφορά της μηχανής (τα λάστιχα είτε είναι μάπα είτε όχι ΔΕΝ αλλάζουν δομή και συμπεριφορά μέσα σε 40 μέρες) !!!

Υ.Γ.

Αυτό που θα έπρεπε να σε προβληματίσει περισσότερο είναι το ΓΙΑΤΙ το μηχανάκι σου έμεινε 40 μέρες στο συνεργείο ????
(Μου φαίνεται ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ πολύς χρόνος ακόμη και για BIMOTA ή MAICO....)


:wave2: :beer: :wave2:

koutsikos
06/04/2005, 12:26
Eleich antalaktikoy kai sygkekrimena ipoplaisio.Eimoyna leei o prvtos se olh thn eyropi poy kanei paraggelia.Oso gia ta lastixa exeis dikio malon idea moy einai.:wave2: :wave2:

OldMan
06/04/2005, 12:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από koutsikos
...kai sygkekrimena ipoplaisio.....

:confused: :confused: :confused:

?????? ΕΚΟΨΕΣ υποπλαίσιο σε Vstrom ??????

:confused: :confused: :confused:

(ΑΥΣΤΗΡΗ ΔΙΑΙΤΑ !!!!!!)

:lol: :wave2: :lol:

koutsikos
06/04/2005, 12:41
Ρε γαμωτο δεν μπορω να κρυφτω ουτε εδω που δεν με βλεπετε.
Γαμωττττ.
:wave2: :beer: :wave2: :lol:

periklisk
06/04/2005, 21:12
Ναι μάλλον ιδέα σου είναι:wave2:

Busa71
12/04/2005, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Ναι μάλλον ιδέα σου είναι:wave2:
Elegxo sthn piesh twn elastikwn ekanes.Tin exw pathsei mia fora kai den phgaine to myalo mou me tipota jiati eixa elegxei ton aera alla me xalasmeno mhxanhma.

Gandalf dr685sm
13/04/2005, 11:47
έλεγχος πίεσης αέρα.... Έλεγχος στις αναρτήσεις καθώς μαζί με το υποπλαίσο μπορεί να σκαλίσαν τίποτα και εκεί....

Και άσε και μια μικρή διάρκεια χρόνου για να το συνιθίσεις, μιας και 40 μέρες είναι πάρα πολλές για "αμήχανος"....

Gandalf