PDA

View Full Version : Αγορα Bmw F 650 Gs?



tasos21
06/04/2005, 16:38
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ.ΣΚΟΠΕΥΩ ΒΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ GS 650 ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ 2004 ΜΟΝΤΕΛΟ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΞΥ 6000-7000Ε(ΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ!)ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΗ ΜΗΧΑΝΗ(ΕΙΜΑΙ 20) ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΟΣΤΗ ΤΩΝ ΣΕΡΒΙΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

Spike
06/04/2005, 17:44
H timi einai kali sygritika me ta xiliometra pou mporei na exei i mixani.
Kat arxas apo oti eipes eisai 20 xronon . Ti empeiria exeis apo mixanes ??
Exeis odigisei xana monokylindro kinitira ??

ta service ef oson to apofasiseis na tin pareis einai mexri ta prota 5000 (diladi 1000 = 65 euro kai 5000 = 68 euro)
Oti allo xreiasteis apla kane post kai tha prospathisoume na se boithisoume.

rsp
06/04/2005, 18:26
Ρε σπικε αφου ακομα και εσυ ξερεις οτι το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι μπελας γιατι δεν λες στο παιδι οτι βγαζει πολλα προβληματα???? Φιλε μου αν θες να με ακουσεις μεινε μακρυα!!! Ειχα το 650 για κανα χρονο και εβγαζε μονο προβληματα!!!

Χιλιες φορες το Transalp ή αν βρεις το V Storm!!

Spike
06/04/2005, 18:31
AAA..... BRE KALOS TON KAPETANIO ME THN TRATA.....
LOIPON MHN AKOUS TON RSP EINAI PROKATEILHMENOS KAI KOLLHMENOS ME THN MPALA!!!!! ASE POU EINAI KAI ASXHMOS...
TELOS PANTON, OSOI DIKOI MOU FILOI EXOUN KAI EIXAN TO F650 DEN EIXAN KANENA PROBLHMA APOLYTOS !!!
MHN MASAS TO MHXANAKI RIXNEI SE POLLA THS KATHGORIAS TOU APO AXIOPISTIA KAI APO POIOTHTA KATASKEUHS !!!!
ANTE TORA ... :lol: :lol: :lol: :lol:

nikoskkk
06/04/2005, 18:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από rsp
Ρε σπικε αφου ακομα και εσυ ξερεις οτι το συγκεκριμενο μηχανακι ειναι μπελας γιατι δεν λες στο παιδι οτι βγαζει πολλα προβληματα???? Φιλε μου αν θες να με ακουσεις μεινε μακρυα!!! Ειχα το 650 για κανα χρονο και εβγαζε μονο προβληματα!!!

Χιλιες φορες το Transalp ή αν βρεις το V Storm!!



τι λες τωρα!!!!!


:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:



μεγα λαθος :nono: :nono: :nono: :nono:




μην τον ακους ειναι κολλημενος ιαπωνας


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rsp
06/04/2005, 19:35
Ρε παιδια ο κολλημενος που λετε εχει στη κατοχη του αρκετα μηχανακια και ευρωπαικα...Το GS το ειχα για κανα χρονο και εβγαζε πολλα προβληματα...Σκεφτητε δε οτι το ειχα σα 3 μηχανακι οχι για καθημερινη χρηση...Το τρανσαλπ και το V storm εχουν πολυ καλες κριτικες και δεν εχουν ακουστει προβληματα!!

nikoskkk
08/04/2005, 19:03
Φίλε μου το μότο το έχω 2 χρόνια και του έχω κάνει 43.000χλμ. Δεν μου έχει βγάλει ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα και το εννοώ!! Βέβαια όλα τα σέρβις στην ώρα τους και σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο.

Και από κατανάλωση και επιδώσεις, ρώτα τους φίλους που πάμε ταξιδάκια από το forum!!


ΒΛΕΠΕ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?threadid=7896)

nikoskkk
08/04/2005, 19:09
AAAAAAA το πρωί μου παίρνει πάντα μπρος και δεν μου σβήνει ποτέ εν κινήσει

:rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao:

tasos21
12/04/2005, 10:57
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!7000ΧΜ, 6500 Ε(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ)!ΝΑΙ ΣΠΑΙΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΗ.ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?! :lol: :sun: :beer:

tasos21
12/04/2005, 11:04
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ!7000ΧΜ, 6500 Ε(ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ)!ΝΑΙ ΣΠΑΙΚ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ.ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΗ.ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΦΙΛΩΝ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?! :lol: :sun: :beer:

idi
12/04/2005, 11:19
φιλε αν εισαι 20 δεν εχεις δίπλωμα για 650cc...

ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΣΤΗΡΟΙ ΣΕ ΑΥΤΟ TO ΘΕΜΑ

Πρωτα να παρεις το διπλωμα σου (ανεξάρτητων κυβικών) και μετα τη μηχανή

φιλικα
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

tasos21
12/04/2005, 11:23
ΟΧΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ!ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΑ 18 ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ 125 ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ.

rsp
12/04/2005, 11:25
Δεν ξερω αν το φορουμ εχει παρει θεση ή οχι αλλα εγω θα ελεγα οτι αν εχει εμιστοσυνη στα χερια του ας το παρει!! Παντα με προσοχη και σοβαροτητα και οταν θελεις να πειραματιστεις καντο καπου που να μην κινδυνευει αλλος!!

tasos21
12/04/2005, 11:29
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΞΕΦΥΓΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΜΟΥ(ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΗ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ?FREEWIND?

rsp
12/04/2005, 11:38
Αποψη μου ειναι οτι το μηχανακι που πηρες ειναι οτι πρεπει για πρωτο..Ειναι ποδηλατακι και συγχωρει σε γενικες γραμμες..Οποτε καλο ειναι!

idi
12/04/2005, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tasos21
ΟΧΙ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ Η ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ!ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΑ 18 ΔΙΠΛΩΜΑ ΓΙΑ 125 ΚΑΙ ΣΤΑ 20 ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ.

ok αν εχεις διπλωμα πασο

παρε οτι σου αρεσει περισσοτερο και καλες βολτες :wave2:

tasos21
12/04/2005, 11:52
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΡΕ ΦΙΛΕ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ,ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ!



ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΚΡΑΝΟΣ?FULL FACE H ΟΧΙ?ΜΑΡΚΕΣ?:wave2: :wave2: :smilea:

idi
12/04/2005, 11:58
full face

κοιτα τα παλια ποστ που εχουμε κανει στο φορουμ για κρανη εχει πολυ πραμα μεσα

:wave2:

tasos21
12/04/2005, 12:10
ΟΚ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ UVEX ΑΠΟ ΜΟΤΟ ΜΑΡΚΕΤ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 300Ε

xifias
14/04/2005, 02:46
ΤΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ?FREEWIND?


παρε αυτο που σε φτιαχνει, αλλα για την ιστορια σου λεω οτι οταν ειχα το freewind κατι gs τα ξεφτιλιζα πανω στις στροφες

το freewind ειναι γαμω τα μηχανακια.Δεν καταλαβαινω γιατι το θαβουν

Μαλλον επειδη ειναι ασχημο και φτηνο

d-s
14/04/2005, 08:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από xifias
ΤΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ?FREEWIND?


παρε αυτο που σε φτιαχνει, αλλα για την ιστορια σου λεω οτι οταν ειχα το freewind κατι gs τα ξεφτιλιζα πανω στις στροφες



Εαν πέτυχες κουλούς ή τουρίστες δεν έχει να κάνει με το μηχανάκι και τις δυνατότητές του.....
και δε παύει μηχανολογικά (και από αξιοπιστία) να είναι πολύ μπροστά από το suzukaki.....

Spike
14/04/2005, 18:39
GS ... DAGOTO......:wave2:

xifias
15/04/2005, 03:14
μηχανολογικα σιγουρα το gs ειναι πιο προηγμενο

απο ποιοτητα υλικων και κατασκευης δεν ξερω, αλλα υποθετω το gs θα ειναι καλυτερο

αξιοπιστια ξεχασε το.το suzuki κερδιζει κατα κρατος.

οχι επειδη ειναι φορουμ για bmw να ευλογουμε τα γενεια μας.

νομιζω οτι σκοπος των συζητησεων που κανουμε ειναι η πληροφορηση

d-s
15/04/2005, 08:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από xifias
μηχανολογικα σιγουρα το gs ειναι πιο προηγμενο

απο ποιοτητα υλικων και κατασκευης δεν ξερω, αλλα υποθετω το gs θα ειναι καλυτερο

αξιοπιστια ξεχασε το.το suzuki κερδιζει κατα κρατος.

οχι επειδη ειναι φορουμ για bmw να ευλογουμε τα γενεια μας.

νομιζω οτι σκοπος των συζητησεων που κανουμε ειναι η πληροφορηση

Κοίτα, δεν ευλόγησε κανείς τα γένια του, αντικειμενικά μιλάμε..

Από την άλλη δε νομίζω πως παρέχουμε σωστή πληροφόρηση με το να ισχυριζόμαστε "..πως ξεφτιλίζουμε τα gs στις στροφές"...

Επίσης, αν θέλεις για το θέμα της αξιοπιστίας να βάλουμε κάτω τα τιμολόγια από τα σερβις του (πρώην) gs μου για 40.000 και τις βλάβες του, (και τα κόστη) και να τα συγκρίνουμε με εκείνα ενος freewind.

Μη ξεχναμε και τη μεταπώληση.. ένα bmw το δίνεις σχετικά εύκολα ακόμα και μεταχείρω, το freewind δίνεις και λεφτά για να το πάρουν!

nikoskkk
15/04/2005, 13:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από xifias
ΤΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΑ?FREEWIND?


παρε αυτο που σε φτιαχνει, αλλα για την ιστορια σου λεω οτι οταν ειχα το freewind κατι gs τα ξεφτιλιζα πανω στις στροφες




Είσαι τυχερός που δεν βρεθήκαμε σε στροφή!!!!:wave2: :wave2: :wave2:

Giannis_L
15/04/2005, 13:31
:D :D :D

xifias
15/04/2005, 19:12
νικο αν βρισκομαστε παρεα σε στροφη και με περναγες, αν αλλαζαμε μηχανακια και καβαλαγα το δικο σου και εσυ το freewind θα μου εριχνες στα αυτια.

τελος παντων και εγω bmw εχω τωρα, αλλα στο θεμα της αξιοπιστιας το σουζουκι ειναι εμπρος

το freewind θα βγαλει καποια στιγμη διαρροη λαδιου απ το καπακι των βαλβιδων, συνηθως απ την αριστερη πλευρα

αν ζεσταινεται ευλαβικα μπορει και να μην το βγαλει.Μιλαμε για πολυ μικρη διαρροη, που διορθωνεται με φλατζοκολλα απο πανω, χωρις λυσιματα.

δηλαδη τριχες.Ακομα εχω διαβαζει σε ξενα site οτι καποια στιγμη χανει σε αποδοση ο εμπρος προβολεας.Εδω ελλαδα δε γνωριζουν τιποτα περι του θεματος

ξερω επισης 1 περιπτωση που βαρεσε μπιελα, δεν ειναι κατασκευαστικο θεμα, συμβαινει επειδη το μηχανακι καποιοι το σκιζουν, το κανουν μοταρντ και τετοια.Εχει πολυ ελαφρυ βολαν και ανεβαζει στροφες για πλακα, ειναι στριφτερο και ελαφρυ και καποιοι το εκμεταλευονται καταλληλως

επισης μια συνηθισμενη μαλακια ειναι να τσεκαρουν τη σταθμη του λαδιου με κρυο μοτερ.ετσι εχει μεσα λιγοτερο, το σκιζουν στις ψηλες και λιγοστευει κι αλλο
αν λοιπον δεν εχει την απαιτουμενη ποσοτητα λαδιου μεσα δε φταιει κανεις

το μοτερ ειναι τερας αξιοπιστιας.Η σουζουκι εχει παραδοση στα αεροελαιοψυκυκτα απο τη δεκαετια του 80 με τα gsxr

ειναι ακριβως η ιδια φιλοσοφια σε μονοκυλινδρο.Εκτεταμενο συστημα ελαιοψυξης με τεραστιο ψυγειο λαδιου και μαλιστα με μπεκ που ψεκαζει λαδι στο πιστονι

το ψυγειο λαδιου ειναι απο bandit 600.δε μασαει τιποτα

το bmw βγαζει προβλημα σε

ρελε μιζας

διαρροη στην τρομπα νερου.Αν δεν το παρεις χαμπαρι εγκαιρα βαραει μπιελα

ρουλεμαν τιμονιου.Λιωνει το γρασσο απ το καυτο λαδι στο σκελετο και κυλαει.Στα παλιοτερα καρμπυρατερατα γινοταν καθε λιγο

δεν ξερω για τα καινουρια gs αλλα τα πρωτα του 2000 ειχαν προβληματικα ηλεκτρονικα

www.f650.com. το καλυτερο site για μοτοσυκλετες εχει την τυχη να το εχει το ιταλογερμανικο μονοκυλινδρο.Μπειτε και μαθετε τα παντα

τα σουζουκι γενικως ειναι πολυ αξιοπιστα μηχανακια.μια πατατα εκαναν με τα ηλεκτρικα της σειρας gs του 80, και αλλη μια με τα πιστονια του bandit 1200 δευτερης γενιας

τιποτε αλλο

και απο θεμα σερβις το freewind ειναι τοσο απλο οσο ενα xt

καμια σχεση με το υδροψυκτο ψεκαστο bmw

δεν ειναι κακο το bmw οσο αφορα την αξιοπιστια, απλα χανει στη συγκριση με το freewind

εννοειται οτι το gs ειναι πιο ολοκληρωμενο μηχανακι

αυτα προς αποφυγην παρεξηγησης

Spike
16/04/2005, 19:03
Na rotiso giati theleis na pareis BMW ???

tasos21
18/04/2005, 15:50
ti ennoeis spike?
:wave2:

Spike
18/04/2005, 20:34
Enoo oti einai kathara zitima poiotitas kataskeuis. H BMW einai safos kalyteri se ola ta epipeda kai gia auto to logo tin plironeis poly parapano apo to freewind opote dialegeis kai pairneis. Allo ena syn einai i axia metapolisis i opoia se sxesi me to freewind einai PARA POLY KALYTERH !
Opote prepei na anarotitheis gia poio logo theleis kai ti....

Panta filika

Stavros:sun: :sun: :sun:

tasos21
19/04/2005, 11:22
ΚΟΙΤΑΞΕ, ΚΑΤΑΡΧΗΝ, ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ(Μ.ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ), ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ
ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ
ΤΟ ΘΕΜΑ!2ΟΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΜΦΙΤΑΛΑΝΤΕΥΤΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑΞΥ GS & FREEWIND,(GS ΔΑΓΚΩΤΟ) ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΦΙΛΟ, ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ GS ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ(ΧΡΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΑΝΑ 15ΝΘΗΜΕΡΟ ΛΑΡΙΣΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ),ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟ GS ΕΙΝΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.

ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ,ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΛΠ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ,ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΦΙΛΙΚΑ ΤΑΣΟΣ

Υ.Γ.ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ CORDURA, ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΤΙ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΟ.

wild_cat/anima
19/04/2005, 13:13
εχω το gs(κι γω πρωτο μηχανακι)
πολυ καλο,κανενα προβλημα,και ευκολο να το μαθεις
διασκεδαστικο για παιχνιδακια.....

να τηρεις τα σερβις ....

μακια και καλες βολτες μικρε

Spike
19/04/2005, 19:35
TASO , THA SOU DOSO MIA SYMBOULH POU NOMIZO OTI OI PERISSOTEROI EDO MESA THN EPIKROTOUN.... MHN TSIGGOUNEUTEIS NA DOSEIS LEFTA GIA PROSTASIA !!!! KALO KRANOS KAI KALO MPOUFAN MIAS KAI EISAI NEOS ODHGOS!!!
kRANOS EGO THA PROTEINA ARAI KAI CONDURA DAINESE


PS . R6VAN POU THN KANEIS SERVICE ??

tasos21
20/04/2005, 12:03
ΕΓΙΝΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ...!!!!!



:wave2: :wave2: :beer: :cool: :cool:

Giannis_L
20/04/2005, 12:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Spike
TASO , THA SOU DOSO MIA SYMBOULH POU NOMIZO OTI OI PERISSOTEROI EDO MESA THN EPIKROTOUN.... MHN TSIGGOUNEUTEIS NA DOSEIS LEFTA GIA PROSTASIA !!!! KALO KRANOS KAI KALO MPOUFAN MIAS KAI EISAI NEOS ODHGOS!!!
kRANOS EGO THA PROTEINA ARAI KAI CONDURA DAINESE


PS . R6VAN POU THN KANEIS SERVICE ??

ΣΥΝΦΩΝΩ..Αλλωστε αυτα εχω και εγω..χεχε

Τουλαχιστον ουτε σκιστηκαν,ουτε γρατζουνιστηκαν, και φυσικα ιχνος χτυπηματος στο σωμα μου

αποσβεση των χρηματων !!

tasos21
21/04/2005, 14:56
ΤΑ ΜΠΟΥΦΑΝ ΤΗΣ SPIDI ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΣΤΟ ΜΟΤΟΜΑΡΚΕΤ 290Ε. ΤΗΣ DAINESE ΡΕ ΣΕΙΣ ΨΙΛΟΞΕΦΕΥΓΟΥΝ ΣΤΙΣ ΤΙΜΕΣ!!:confused: :confused: :confused: