PDA

View Full Version : κλοπή CB 400 SF (Θεσ/νίκη)



aakkuan
03/05/2009, 20:48
ΚΛΑΠΗΚΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 3/5 ΜΗΧΑΝΗ HONDA CB SUPER FOUR 400cc ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΜΕ ΑΡ.ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΡΜΕ 923 ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΜΑΥΡΟΥ.

ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ P.M.

aakkuan
04/05/2009, 11:54
ρε παιδια σορυ που ξαναποσταρω αλλα εχω τρελαθει. ειναι η πρωτη μου μηχανη και την αγαπω πολυ! για οσους ειναι απο θεσσαλονικη, τι να κανω που να ψαξω? οι μπατσοι μου πανε ξαναπανε στα πανεπιστημια μηπως τη βρεις πουθενα παρατημενη αλλα το βρισκω απιθανο? παιζει να την αφησουν πουθενα αλλου? φοβαμαι ρε πουστη μου μην την σπασουν για ανταλλακτικα.

Lazaros32
04/05/2009, 13:43
Δύο πράγματα παίζουν.

Το 1ο είναι να την πήραν απλά για βόλτα και να είναι είδη κάπου παρατημένη.

Το 2ο είναι να πάει για ανταλακτικά και μιας και η εύρεση ανταλακτικών για τα συγκεκριμένα είναι δύσκολη υποθέτω δυστηχός το 2ο.

Μακάρι να την βρεισ και εγώ θα έχω τα μάτια μου ανοιχτά.

aakkuan
05/05/2009, 10:54
αμα την πανε για ανταλλακτικα παντως θα ναι πολυ κουφο γιατι η εξατμιση ειναι μπαλωμενη, το καπακι του ταχυμετρου σπασμενο, η βελονα μερικες φορες αργει να ανεβει.
ελεος ρε γαμωτο τη δικια μου βρηκανε να μου παρουν??
με τσουζει πολυ γιατι θερωορυσα οτι ακριβως επειδη ειναι και φαινεται παλια κανεις δεν θα καταδεχονταν να τν κλεψει...

και μου λειπει ηδη η ασχημουλα ρε παιδια...:( :( :(

tHeTeMpteReR
28/05/2009, 19:20
Απο πού ακριβώς στην πήραν φίλος ? Και τί ώρες ?

petrogazz
28/05/2009, 19:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από aakkuan
ρε παιδια σορυ που ξαναποσταρω αλλα εχω τρελαθει. ειναι η πρωτη μου μηχανη και την αγαπω πολυ! για οσους ειναι απο θεσσαλονικη, τι να κανω που να ψαξω? οι μπατσοι μου πανε ξαναπανε στα πανεπιστημια μηπως τη βρεις πουθενα παρατημενη αλλα το βρισκω απιθανο? παιζει να την αφησουν πουθενα αλλου? φοβαμαι ρε πουστη μου μην την σπασουν για ανταλλακτικα.

Φαντάζομαι ότι έκανες δήλωση στην αστυνομία με αριθμούς πλαισίου και κινητήρα;

Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά, αν δεν έχει πάει για ανταλλακτικά και βρεθεί, η αστυνομία θα σε ειδοποιήσει (εφόσον έχεις κάνει δήλωση).

Καλό κουράγιο!