PDA

View Full Version : Ekδρομη Και Προβληματισμοι Μου Για Τισ 10/4



BAD BOY
06/04/2005, 21:29
ΟΤΑΝ Ο IDI ΠΟΣΤΑΡΕ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΧΑΡΑ ΔΗΛΩΣΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ ΑΠΟ ΣΑΣ. ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΣΑΙΤ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑΞΑ ΓΝΩΜΗ .ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ ΓΙΑΤΙ -Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ-ΒΟΛΤΑ ΕΓΙΝΕ ΕΚΔΡΟΜΗ. ΜΕ 70 ΜΗΧΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΥΒΙΚΩΝ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ 180+180ΧΛΜ. ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕΣΗ ΩΡΙΑΙΑ 60-70-80ΧΛΜ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΡΟΦΕΣ .ΚΑΙ ΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ,ΣΤΑΣΗ ΕΚΕΙ ,ΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΕΡΑ.ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΟΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΛΙΓΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΕΧΩ ΑΡΧΗΓΟ ,ΟΜΑΔΑ ΚΛΠ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ(ΑΦΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΡΑΔΙΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ).70 ΜΗΧΑΝΕΣ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΔΙΟΔΙΑ,ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΒΕΝΖΙΝΗ,ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ,ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ .ΤΟ ΕΙΧΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΑΛΛΙΩΣ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΩ ΕΞΥΠΝΟΣ,ΓΡΗΓΟΡΟΣ,ΠΑΡΑΞΕΝΟΣ ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ.ΕΓΩ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΠΡΩΙ ,ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΕ ΤΟ R1 ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ Τ0 GP ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΑΕΚ ΣΤΟ ΟΑΚΑ .ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΙΣΩ ΚΑΠΟΥ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΝΟΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΠΡΟΣΒΛΕΠΩ ΣΕ ΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΖΕΤΑΔΕΣ.SORRY KAΛA ΧΛΜ:wave2:

AFTER
06/04/2005, 22:44
Το φανταζεσαι ομως εκει που στριβεις με 100+ να σε περασουν 70 μηχανες απο την εξωτερικη??!!!?!!?!!?

:eyepop:

idi
07/04/2005, 00:28
Κοιτα, ουτε αρχηγούς εχουμε (εγω παντως ποτε δε ημουν ετσι) ουτε αργα θα παμε (ισως πιο «συνετα» λογο πολυκοσμίας) και αν θελει να παει κάποιος πιο γρηγορα το μονο που πρεπει να κανει είναι να ενημερώσει και να κανει το κεφι του
Ο μονος λογος που υπαρχει τοση «οργανωση» είναι για λογους ασφαλειας γιατι σε τοσο κοσμο δε μπορει κανεις να ξερει αν καποιος πχ έμεινε από βενζινη, εχασε το δρομο ή κατι χειροτερο(φτου φτου), όπως γινεται αντιληπτό σε παρεα ας πουμε 5-6 μηχανων ...
εμενα περισσοτερο με πειραζει που δε θα παω στο ΟΑΚΑ
:p :p :p

Θάνος
07/04/2005, 00:49
Είναι event λέμε... δεν είναι εκδρομή!

RapidShade
07/04/2005, 01:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Θάνος
Είναι event λέμε... δεν είναι εκδρομή!

Είναι HAPPENING!!!

Be there!!!!

:)

:smilea:

crs-k
07/04/2005, 07:05
Να προσθεσω οτι το "σπασιμο" σε γκρουπακια γινεται ΚΑΙ για πιο πρακτικους λογους.

Π.χ. Αν παθει κατι μια μηχανη και πηγαινουμε σε ενα γκρουπ, θα χρειαστει να σταματησουν 70-80 μηχανες, ενω σε γκρουπακια των 10, θα σταματησει το γκρουπ, ενω οι αλλοι θα περασουν και θα συνεχισουν ...

THEOD
07/04/2005, 07:32
Συμμερίζομαι τους προβληματισμούς - τους ίδιους έχω και εγώ άλλωστε.
Δεν έχω ξανατύχει σε τόσο μεγάλη συγκέντρωση-εκδρομή και υπάρχουν πολλά σημεία που μπορούν να πάνε στραβά.

Θα το ρισκάρω όμως και θα λάβω μέρος έτσι για την εμπειρία...

GTZ750
07/04/2005, 13:05
παιδια εμεις τα z θα εχουμε δικο μας γκρουπ!!!!:confused: :look: :hypnotize :uplate: :hypnotize :eyepop: :lol: :sun:

devil_wings
07/04/2005, 13:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Κοιτα, ουτε αρχηγούς εχουμε (εγω παντως ποτε δε ημουν ετσι) ουτε αργα θα παμε (ισως πιο «συνετα» λογο πολυκοσμίας) και αν θελει να παει κάποιος πιο γρηγορα το μονο που πρεπει να κανει είναι να ενημερώσει και να κανει το κεφι του
Ο μονος λογος που υπαρχει τοση «οργανωση» είναι για λογους ασφαλειας γιατι σε τοσο κοσμο δε μπορει κανεις να ξερει αν καποιος πχ έμεινε από βενζινη, εχασε το δρομο ή κατι χειροτερο(φτου φτου), όπως γινεται αντιληπτό σε παρεα ας πουμε 5-6 μηχανων ...


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
εμενα περισσοτερο με πειραζει που δε θα παω στο ΟΑΚΑ
:p :p :p
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


kati eleges kapote gia kanapedes kai VOITHIA stin omada????? P O Y L H M E N EEEEE :yuck: :yuck: :yuck:

idi
07/04/2005, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil_wings
kati eleges kapote gia kanapedes kai VOITHIA stin omada????? P O Y L H M E N EEEEE

εσυ παπαρα ετοιμαζε φραγκα για διαρκειας για του χρονου Θ15

idi
07/04/2005, 13:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από GTZ750
παιδια εμεις τα z θα εχουμε δικο μας γκρουπ!!!!:confused: :look: :hypnotize :uplate: :hypnotize :eyepop: :lol: :sun:

ΤΑ "GROUP" ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ

αλλα το group με τα Ζ ειναι το πιο ομορφο... :D :D :D :D :beer:

adam_tsouk
07/04/2005, 14:35
Κια το πιο γρήγορο :hypnotize (εγώ θα πάω σε άλλο :lol: )
και το πιο όμορφο
και το πιο οργανωμένο
και .... και.... και.......





:wave2:







και εγώ με τους άλλους γιατί ακόμα δεν μου έστειλαν τη βάση της πινακίδας! :lol:

idi
07/04/2005, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
και εγώ με τους άλλους γιατί ακόμα δεν μου έστειλαν τη βάση της πινακίδας! :lol:


11977

adam_tsouk
07/04/2005, 15:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi



και καλά....

BAD BOY
07/04/2005, 22:30
ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ ΓΙΑ 70 ΜΗΧΑΝΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙΑ,ΑΡΧΗΓΟΥΣ,ΑΡΓΟΥΣ Η ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ.ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΑΥΤΗ.Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΝ ΤΑ ΓΡΟΥΠ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ.ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΔΙΟΔΙΑ ΠΧ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΣΤΙΣ 9.ΟΟ-9.30.ΤΑ ΓΡΟΥΠ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣΜΕΝΑ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΣ- ΑΡΓΟΥΣ ,ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΑΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ.Ο ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΙ Η ΤΑΒΕΡΝΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ 70 ΜΟΤΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Ο ΤΑΒΕΡΝΙΑΡΗΣ ΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΕΝΟΥ ΠΧ ΑΝΑ 4 ΑΤΟΜΑ ΑΥΤΑ ΑΥΤΑ ΚΙ ΑΥΤΑ 50-60 ΕΥΡΩ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΤΟΥΣ ΑΘΗΝΑΙΟΥΣ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΙΣΩ.ΕΓΩ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΕΡΗΘΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΕΚΑΡΑ ΣΤΟ ΟΑΚΑ.ΨΗΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΒΡΩΜΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ:rotflmao:

periklisk
07/04/2005, 22:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΨΗΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΛΗ Η ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΒΡΩΜΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ:rotflmao:


Του ντIDI σίγουρα!:lol:

Έλα ρε είναι happening λέμε εκδρομούλα με τόσα μηχανάκια!:wave2:

BAD BOY
10/04/2005, 21:55
TEΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Ο ΠΕΡΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ.Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΕΓΩ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ,ΑΠ' ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΤΩΣΗ .ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ .ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-0.:rotflmao: :wave2: :beer:

periklisk
11/04/2005, 12:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
TEΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Ο ΠΕΡΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ.Η ΕΚΔΡΟΜΗ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΕΧΡΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΡΘΑ ΕΓΩ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ,ΑΠ' ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΤΩΣΗ .ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΦΙΛΟ .ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ .ΚΑΙ Η ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΛΕΙΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-0.:rotflmao: :wave2: :beer:

Έτσι! Άντε να τα λέμε:beer:

:wave2:

idi
11/04/2005, 12:49
ΤΙ????????????/

ΔΕΝ ΕΧΕΙ "ΤΣΟΥ" ΚΑΙ "ΛΑΚΗ"???????????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΡΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? :wave2: :wave2: :wave2:

BAD BOY
11/04/2005, 20:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
ΤΙ????????????/

ΔΕΝ ΕΧΕΙ "ΤΣΟΥ" ΚΑΙ "ΛΑΚΗ"???????????

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΡΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΧΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ? :wave2: :wave2: :wave2: ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ:lol: ΜΕΧΡΙ ΝΑΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΖΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΕΚ:evil:

adam_tsouk
11/04/2005, 22:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Z-BADBOY'STOY
ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ:lol: ΜΕΧΡΙ ΝΑΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΑ ΖΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΕΚ:evil:



Οι Ζ βρωμάνε και η ΑΕΚ σέρνεται!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:







άντε φιατι έχουμε γίνει χειρότεροι από το cosmo! :lol: :lol: :lol:

idi
12/04/2005, 09:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Οι Ζ βρωμάνε και η ΑΕΚ σέρνεται!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

άντε φιατι έχουμε γίνει χειρότεροι από το cosmo! :lol: :lol: :lol:

ΕΣΥ βρωμας (rexona) και η ΑΕΚ δε παει για πρωταθλημα!!!! :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
12/04/2005, 09:46
Εγώ λέω ότι είστε χάλιες και τα δυό (adam + idi = love for ever για ξεκάρφωμα τα λένε αυτά!)

ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ:lol: :wave2:

adam_tsouk
12/04/2005, 13:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
Εγώ λέω ότι είστε χάλιες και τα δυό (adam + idi = love for ever για ξεκάρφωμα τα λένε αυτά!)

ΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑ:lol: :wave2:



Ρε ξέρεις τι λένε για τις παλιές αγάπες....


Δεν δύναται να σε αντικαταστίσω! :rotflmao: :rotflmao:



Τα παλιά ποστ θα μένουν να θυμίζουν ένδοξους καιρούς!


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

periklisk
12/04/2005, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
Ρε ξέρεις τι λένε για τις παλιές αγάπες....
Δεν δύναται να σε αντικαταστίσω! :rotflmao: :rotflmao:

Τα παλιά ποστ θα μένουν να θυμίζουν ένδοξους καιρούς!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

είσαι για τις φάπες!:rotflmao: