PDA

View Full Version : μηχανολογια μηχανης ?



norym
04/05/2009, 20:23
καλησπερα θα ηθελα παιδια να ρωτησω αν ξερετε κανενα site το οποιο να γραφει για μηχανολογια μηχανης ... δλδ απο τι αποτελειται η μηχανη και το τι κανει τι κτλπ. προτημηση ελληνικο σιτε ή αγγλικο.. ευχαριστω :o

jfx
04/05/2009, 20:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από norym
καλησπερα θα ηθελα παιδια να ρωτησω αν ξερετε κανενα site το οποιο να γραφει για μηχανολογια μηχανης ... δλδ απο τι αποτελειται η μηχανη και το τι κανει τι κτλπ. προτημηση ελληνικο σιτε ή αγγλικο.. ευχαριστω :o


εγω σου προτείνω να παρεις το βιβλιαράκι που εβγαλε ο σκάι: η ζωη σε δυο τροχους.

Περιεχει πληροφορίες κυριως μηχανολογικού περιεχομένου κι αν σε ενδιαφερουν τετοια πράγματα, θα το βρεις πολύ ενδιαφέρον!

p@nos
04/05/2009, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από jfx
εγω σου προτείνω να παρεις το βιβλιαράκι που εβγαλε ο σκάι: η ζωη σε δυο τροχους.

Περιεχει πληροφορίες κυριως μηχανολογικού περιεχομένου κι αν σε ενδιαφερουν τετοια πράγματα, θα το βρεις πολύ ενδιαφέρον!


το εχεις παρει?

αν ναι φερ'το αυριο ρε συ να του ριξω μια ματια...

TassosK
04/05/2009, 22:11
για τα πολυ βασικα howstuffworks.com

camen
04/05/2009, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από jfx
εγω σου προτείνω να παρεις το βιβλιαράκι που εβγαλε ο σκάι: η ζωη σε δυο τροχους.

Περιεχει πληροφορίες κυριως μηχανολογικού περιεχομένου κι αν σε ενδιαφερουν τετοια πράγματα, θα το βρεις πολύ ενδιαφέρον!
Aξιζει αυτο το βιβλιο η πεταμενα λεφτα?!
:wave2:

george72
04/05/2009, 22:49
καλο το βιβλιαρακι του σκαι...

αρκετες φωτο αρκετες λεπτομερειες και καλη αναλυση...

Road67
04/05/2009, 23:21
Το βιβλίο του Σκάϊ αν και περιεκτικό είναι πολύ καλό. Εξ' ίσου καλό είναι κι ένα που βγάζουν οι εκδόσεις Καρακώτσογλου αλλά είναι ακριβό.

camen
05/05/2009, 09:22
Tο βιβλιαρακι του σκαι ειναι σε τευχη?!
Η ειναι μονο αυτο που ηδη κυκλοφορει?!
:wave2:

mizz
05/05/2009, 10:25
μέχρι στιγμής 1 έχει κυκλοφορήσει και δεν έχει ακουστεί κάτι για συνέχεια